Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Straciła pracę z powodu paragonu na butelki za 2,70
Autor Wiadomość
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2014-06-11, 17:40   Straciła pracę z powodu paragonu na butelki za 2,70

Przestroga przed dwoma rzeczami: podpisywaniem dokumentów "na gorąco", będąc pod naciskiem kogoś z magazynierów oraz przed zakupami w markecie który tak traktuje swoich pracowników. Drapieżny kapitalizm w czystej postaci.


Straciła pracę z powodu paragonu na butelki za 2,70

- Dyrektor marketu dał mi wybór: albo sama się zwolnię, albo dostanę dyscyplinarkę - mówi pani Beata.


Pani Beata była kasjerką w jednym z brzeskich supermarketów. Przepracowała w nim 7 lat. - Nie miałam upomnień, nie korzystałam ze zwolnień, poza jednym pobytem w szpitalu, rezygnowałam nawet z opieki nad dzieckiem - opowiada brzeżanka.

Wszystko to okazało się bez znaczenia, kiedy kasjerka popełniła niewielki błąd.

- Któregoś dnia wezwano mnie do biura, gdzie dyrektor zarzucił mi, że wydałam klientce bon na 2,70 zł - mówi pani Beata.

Nie zaprzeczała, bo nie miała powodu. Kilka dni wcześniej jedna z klientek zwracała butelki i w zamian otrzymała od kasjerki bon na 3 zł.

- Ale potem coś mnie tknęło, przeliczyłam butelki jeszcze raz i okazało się, że powinnam wydać bon na 5,70 zł - opowiada. - Na szczęście znałam tę panią z widzenia, bo często robiła zakupy, dlatego wydrukowałam bon na brakujące 2,70 zł i odłożyłam na stolik...

Kiedy trzy dni później pani Beata zobaczyła znajomą twarz, zawołała kobietę i w obecności innych klientów oddała jej kwitek. - Pani była zaskoczona i wdzięczna, że w naszym sklepie pamięta się o takiej drobnej kwocie - podkreśla kasjerka.

Niestety, oddając bon bezpośrednio klientce, pani Beata złamała wewnętrzne procedury, bo powinna go oddać do kasy głównej. Wydawało się, że to drobne przewinienie, które zasługuje co najwyżej na upomnienie. Ale dyrektor marketu postanowił... zwolnić panią Beatę z pracy.

Więcej: NTO.pl
0 UP 0 DOWN
 
liberatorka 



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Maj 2009

UP 511 / UP 1437



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2014-06-11, 19:02   

drapiezny dopiero nadchodzi

korwin.jpg
Plik ściągnięto 18 raz(y) 39,59 KB

3 UP 2 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu