Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
szukam świadków kolizji
Autor Wiadomość
KasiaS 


Wiek: 40
Dołączyła: 16 Gru 2014

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2014-12-16, 20:42   szukam świadków kolizji

Bardzo proszę o kontakt osoby, które mogły widzieć sprawcę kolizji na parkingu przy ul. Bohaterów Westerplatte (ten duży parking, naprzeciwko bloku), która miała miejsce między 16:40 w poniedziałek 15 grudnia a 07:00 we wtorek 16 grudnia.

Sprawca: najprawdopodobniej granatowe kombi, ewentualnie sedan, z uszkodzeniem z prawej strony (raczej z tyłu, drzwi lub zderzak). Może ktoś zauważył na os. Westerplatte takie auto?
Poszkodowany: czarne Audi A3, uszkodzony przedni zderzak od strony kierowcy.

Sprawca uciekł, nie pozostawił kontaktu, sprawa zgłoszona na policję, no ale wiadomo... świadkowie mile widziani.

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.
Ostatnio zmieniony przez KasiaS 2014-12-17, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2014-12-18, 18:42   

Uwielbiam nasze społeczeństwo... aby zaoszczędzić kilka % z ubezpieczenia OC zostawiają kogoś przed świętami z dodatkowym nieplanowanym wydatkiem :/
Mam nadzieję, że winny się znajdzie i odpowie zarówno za uszkodzenie jak i za swoje tchórzostwo.
0 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2014-12-18, 22:53   

Wyspowiada się,jest okazja ,bo idą Święta.Grzech będzie anulowany.
1 UP 2 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2014-12-20, 00:23   

na przychodni jest monitoring
0 UP 0 DOWN
 
conix 
xyz ;d


Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2014-12-21, 19:33   

Emill napisał/a:
Uwielbiam nasze społeczeństwo... aby zaoszczędzić kilka % z ubezpieczenia OC zostawiają kogoś przed świętami z dodatkowym nieplanowanym wydatkiem :/
Mam nadzieję, że winny się znajdzie i odpowie zarówno za uszkodzenie jak i za swoje tchórzostwo.


No nie wiem czy kilka %. Jedna stluczka to juz sporo wieksze OC w przyszlosci.

Ale fakt faktem, trzeba byc na prawde swinia zeby uciec z miejsca kolizji i udawac ze nic sie nie stało. Co poradzic, ludzie swoich bledow nie widza, byleby drugiego wyje*** w kosmos ;/
0 UP 0 DOWN
 
KasiaS 


Wiek: 40
Dołączyła: 16 Gru 2014

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2014-12-21, 20:38   

Jeśli chodzi o OC to zawsze się można dogadać i nie mieszać do tego ubezpieczyciela, no ale cóż... najwyraźniej nie wszyscy mają w sobie jakieś poczucie odpowiedzialności za swoje czyny.

Szczerze wątpię żeby sprawca się znalazł, ale mam nadzieję, że sprawiedliwość prędzej czy później go dopadnie, wszystko jedno w jaki sposób.

A jeśli to czyta, to życzę wesołych świąt i żeby mu/jej ość w gardle stanęła.
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-12-22, 17:03   

KasiaS napisał/a:
A jeśli to czyta, to życzę wesołych świąt i żeby mu/jej ość w gardle stanęła.


Trzeba przyznać, że bije z tego postu prawdziwe chrześcijańskie podejście, akurat w czas przedświąteczny pasuje jak ulał. W końcu to był przecież zderzak.
1 UP 4 DOWN
 
KasiaS 


Wiek: 40
Dołączyła: 16 Gru 2014

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2014-12-22, 19:44   

Cytat:
Trzeba przyznać, że bije z tego postu prawdziwe chrześcijańskie podejście, akurat w czas przedświąteczny pasuje jak ulał. W końcu to był przecież zderzak.


Na szczęście nie jestem chrześcijanką... i mam prawo mieć podejście takie jakie mam. W końcu to zderzak samochodu, który stanowi moją własność, za który zapłaciłam ciężko zarobionymi pieniędzmi i nie godzę się na to, żeby jakaś menda społeczna bezkarnie mi go niszczyła.
3 UP 1 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-12-23, 22:22   

znaleźć sprawce za wszelką cene... auto oddać do NAJDROŻSZEGO ASO jakie tylko w Polsce istnieje... nauczka dla sprawcy do końca życia, jak ubezpieczalnia ściągnie z niego regresem cała kwotę za naprawę, za ucieczkę z miejsca kolizji która anuluje odpowiedzialność ubezpieczalni za wypłatę odszkodowania...
1 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu