Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Udana randka .... czyli co gdzie i jak :?:
Autor Wiadomość
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-10-28, 09:30   Udana randka .... czyli co gdzie i jak :?:

Tak mnie to ostatnio zaciekawiło jaka według was jest udana randka. Co na niej powinno być w jakim otoczeniu(czyli gdzie) powinna się odbywać. Nie chodzi mi tu o jakieś marzenia których nie można zrealizować (plaża w Malibu) ale o takie bardziej realne, jak na nasze warunki. Chciałbym usłyszeć opinie obu stron (czyli dziewczyn i chłopaków).
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-10-28, 09:56   

warlike napisał/a:
gdzie


U niej, w parku, długie wiosenne, letnie, jesienne i zimowe spacery lub w knajpce (potrzebne umiejętności kulturalnego jedzenia), wiadomo są też jakieś urozmaicenia np. wyjazd do Wrocka do kina i oczywiście trzeba zahaczyć o galerie :x próba mężczyzny czy wytrzyma zakupy :P .

Oczywiście jakiś kwiatek..



PS. nie wiem czy dobrze zrozumiałem temat :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-28, 10:44   

dobre wino na wieczór :-P
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-28, 10:51   

Och..więc ja może tak trochę prozaicznie ...
Potrzebne są dwie osoby.. wiadomo !!
...takie dwie osoby, które po jednym spojrzeniu, powiedzą że randka była udana !!!
czy ważne jest wtedy gdzie ?

Ja osobiście preferuje spotkania kiedy można kontemplować przyrodę, gdzie można się skupic na czymś innym jak tylko druga osoba, jak to co nas otacza..kontekst moze wzmocnić wrażenia, jak można odbierac drugą osobe przez pryzmat tego co nas otacza, a nie odwrotnie... choć właściwie..i tak wszystko w takich sytuacjach jest jakby piękniesze, bardziej zielone, intensywniejsze.. istnieje.. :)

W uproszczonej wersji również kameralne piwkowanie :) ... i mnóstwo innych sytuacji, które napewno każdy z was praktykuje :)
0 UP 0 DOWN
 
myszka 



Wiek: 36
Dołączyła: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-28, 11:27   

Domel napisał/a:
dobre wino na wieczór


Co jest dobry pomysł. :P

Co do miejsca to napewno takie aby było miło, żeby obie osoby dobrze się czuły.
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-28, 12:17   

ważna jest temat rozmowy i dobry bajer:D
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-29, 12:46   

Baran napisał/a:
dobry bajer:D

no właśnie, mnie się wydaje, że dobry bajer wcale nie jest potrzebny, wręcz przeciwnie :)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-10-29, 13:22   

jadore napisał/a:
no właśnie, mnie się wydaje, że dobry bajer wcale nie jest potrzebny, wręcz przeciwnie :)

Dokładnie, ja wolę szczerość i naturalność niż 'dobry bajer' :x

Udana randka to ta, na której miło spędzicie czas (oboje). Na pewno nie jest udaną randką zabranie dziewczyny na mecz, jeśli ona nie czuje takiej potrzeby i nie jest zapalonym kibicem :/ Przyjemna randka zazwyczaj nie zależy od otoczenia, kasy i bajeru. Przede wszystkim liczą się dobre chęci, zainteresowanie partnerem (skupienie na nim swojej uwagi), umiejętność podtrzymania rozmowy, zwykłe naturalne zachowywanie się, które daje luz i nie powoduje niepotrzebnego napięcia :)

Ps. Od dawna nie chodzę na radnki, więc z pomysłami u mnie krucho, ale jak tylko sobie coś przypomnę to na pewno dopiszę :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-10-29, 15:56   

Inez napisał/a:
Na pewno nie jest udaną randką zabranie dziewczyny na mecz, jeśli ona nie czuje takiej potrzeby i nie jest zapalonym kibicem


tu się nie zgodze bo np zabranie dziewczyny na mecz nie musi oznaczać siedzenia i ciągłego oglądania meczu, można sobie usiąść porozmawiać na świeżym powietrzu a mecz to tylko jako tło...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-29, 16:04   

warlike napisał/a:
tu się nie zgodze bo np zabranie dziewczyny na mecz nie musi oznaczać siedzenia i ciągłego oglądania meczu, można sobie usiąść porozmawiać na świeżym powietrzu a mecz to tylko jako tło...


no ale

Inez napisał/a:
jeśli ona nie czuje takiej potrzeby

:)

Choć owszem zawsze to pretekst, żeby wyciągnąć kogoś z domu :) i w tym kontekscie to ok.. tak w ogóle to przypomniała mi się świetna komedia "Jak stracić chłopaka w 10 dni" polecam.. ciekawa lektura biorąc pod uwage powyższy temat :)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-10-29, 20:36   

warlike napisał/a:
Inez napisał/a:

Na pewno nie jest udaną randką zabranie dziewczyny na mecz, jeśli ona nie czuje takiej potrzeby i nie jest zapalonym kibicem



tu się nie zgodze bo np zabranie dziewczyny na mecz nie musi oznaczać siedzenia i ciągłego oglądania meczu, można sobie usiąść porozmawiać na świeżym powietrzu a mecz to tylko jako tło...

Warlike, napisałam wyraźnie "jeśli nie czuje takiej potrzeby..." Jeśli jednak ta dziewczyna interesuje się sportem lub wręcz pasjonuje ją oglądanie kilku zapaleńców, biegających, oblanych potem to czemu nie :P Chodziło mi tylko o to, by nie uszczęśliwiać swoich dziewczyn na siłę :P Ja sama chodzę na mecze BLK, bo lubię ten sport i mam kilkoro znajomych, którym kibicuję :) Ale gdyby mnie to nie interesowało a facet by mnie zaciągnął to siedziałabym tam, nudziła się i pewnie przez cały czas myślałabym o tym, kiedy to się wreszcie skończy, nie mówiąc już o monitorowaniu zegarka :wink:

A co do randek to chyba najprzyjemniej jest tylko we dwoje, w zaciemnieniu i ... (resztę pozostawiam wyobraźni) :lol:
0 UP 0 DOWN
 
halba 


Wiek: 37
Dołączyła: 22 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: znienacka

Wysłany: 2006-10-29, 20:43   

"co, gdzie i jak" - to chyba najbardziej zależy od osób, które się spotykają - co lubią? czy wolą spędzic romantyczny wieczór przy świecach czy pójść na piwo, albo zrobic cos bardziej "nierandkowego" ;)
chyba nie ma przepisu na udaną randkę - albo znajdzie się tą nić porozumienia i "coś" zaiskrzy, albo nie. i chyba nie zależy to od miejsca, czasu czy pogody. ale pewnie zależy od tego czy zapraszając kogoś na spotkanie określimy, jaki ma mieć ono charakter czy nie ;) żeby "randka" nie była odebrana jako zaczątek tzw. "kumplowania" ;)
0 UP 0 DOWN
 
Makowa Panienka 
Siesnimi, siesnimi :]



Wiek: 32
Dołączyła: 31 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzEg

Wysłany: 2006-11-04, 18:24   

drag

napisałes ,,u niej,, a dlaczego np: nie u niego ??:D:D
Boicie sie swojego bałaganu ?? :-P
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-04, 18:28   

warlike napisał/a:
tu się nie zgodze bo np zabranie dziewczyny na mecz nie musi oznaczać siedzenia i ciągłego oglądania meczu, można sobie usiąść porozmawiać na świeżym powietrzu a mecz to tylko jako tło...


Inez napisał/a:
pasjonuje ją oglądanie kilku zapaleńców, biegających, oblanych potem


A ja tam lubię mecze...oglądać :mrgreen:

ROkSaNka napisał/a:

Boicie sie swojego bałaganu


Np. Brudna skarpetka u gostka za łóżkiem hłeh hłeh hłeh.....bo ja kiedyś trafiłam na taką :shock: :?
0 UP 0 DOWN
 
Lord Martin 
forumowicz



Wiek: 37
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-04, 18:52   

Krótki przepis na udaną randkę :!: :wink:

-romantyczne miejsce
-dobre oświetlenie
-nastrojowa muzyka
-czerwone lub białe wino
-pyszna kolacja
-noi oczywiście ich DWOJE

cóż więcej potrzeba??? :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: co, czyli, gdzie, jak, randka, udana


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu