Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Podsumowanie
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 17:37   

Rozbujałe poczucie humoru to pan ma na swojej stronie internetowej, pozwolę sobie podać link który znajduje się w pańskim profilu:

http://www.tyczynski.pl/

Boicie się odpowiadać i tyle, ni ma innego wytłumaczenia. Jeszcze raz proszę zerknąć na stronę pana Bartka bardzo mądrze napisana z mnóstwem informacji :wink:

A czy wybory nie są za pasem? Czy nie warto było by cokolwiek dodać na stronę?
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 17:39   

Najbardziej bawi dział MOJE CELE:

CYTUJĘ:

Cytat:
Nie ma treści w tej kategorii


Czy tak wyobrażacie sobie przdstawianie samego siebie? Jeżeli tak oddaję pustą kartę do głosowania.
0 UP 0 DOWN
 
orson 
OJCIEC DYREKTOR



Wiek: 55
Dołączył: 28 Sie 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg / Zielęcice

Wysłany: 2006-10-30, 18:16   

Yasiu nie bądź taki nervosol, bo złość piękności szkodzi ;-)

Jestem otwarty na pytania jak zawsze. Program dostępny jest na stronie

http://www.wybory2006.brz...m-wyborczy.html

Polecam zagłębić się zwłaszcza w szczegółowy program sektorowy.

Oczywiście program jest Porozumienia Centroprawicy ale ja z większością jego założeń sie zgadzam i popieram.

Proszę zwrócić uwagę na to, że słuchamy innych i wyciągamy wnioski - stąd między innymi
punkt do realizacji, który przewijał się przez forum:

<4. Doprowadzimy do uruchomienia letniej turystyczno - rekreacyjnej żeglugi na Odrze i Kanale Odrzańskim.>

moje osobiste poglądy i priorytety po części już znacie, reszta pojawi się na mojej stronie www w przeciągu dwóch dni i wtedy podam link do niej (nie będę podawał go teraz żeby się nie wygłupić jak Bartek T. odsyłający wszystkich do swojej strony www, na której oprócz jego podobizny nie ma nic konkretnego).


pozdrawiam

A.O.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 19:24   

Panie Bartku

to ja Panu wyjasnię - Brzeg bywa sypialnią albo miejscem pobytu w godiznach późnopopołudniowych i zajmuje sie wówczas domem, kotem, telefonami, pisaniem listów, działalnością społeczną - dla mnie, jak sądze dla wielu innych osób byłoby duzym ułatwieniem gdyby kandydat zechciał zarejestrować sie na uzytek wyborcy swoim imieniem i nazwsikiem i ząlozył sobie watek i zechciał znizyc sie do obcowania z ludem. Bo ja na ten przykład z lokalna społecznościa kontaktuję się w porannych/popołudniowych pociagach i przez internet. I forum to nie jest mała grupa wybroców, nie mała grupa wpływu i opinii.

Ale rozumiem, że Panu to z jakichś wzgledów, których nie rozumiem i nie muszę rozumieć, nie pasuje i przyjmuję to dictum acerbum do wiadomości. Nie mam siły szukac Pana wypowiedzi w ropznych watkach. Co więcej, że jeżeli teraz Pan mówiąc oględnie nie wykazuje zapału w spójnej prezentacji tylko Pan mi odpowiada:

-szukaj se Pan sam jaki jestem sensowny

to wierzę, że po posiadnięciu posady Pan nie będzie dla mnie, swojego potencjalnego wyborcy, swojej potencjalnej grupy wpływu, milszy, bardziej otwarty. Pana wypowiedź brzmi troche jak sentencja Mistrza Zen:

-spragnieni przyjda do źródła

Wolne żarty. Panu sie chyba tez pomyliła polityka z czyms innym. Politycy maja być NA SŁUŻBIE społeczeństwa a nie na odwrót i wprawdzie ta oczywistosc ostatnio w publicznym dyskursie nieco sie zatarła, ale ja tę zasadę nadal traktuje poważnie jako źródło weryfikacji.

A ta strona to naprawde porażka, Pan to zdjemie bo to nawet zabawne nie jest - wybory za 13 dni a Pan ma stronę, że ja Panu pokaze lepsze blogi studentów. Prowadzone z werwą, konsekwetnie i pomysłem.

Życze powodzenia!
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-30, 20:12   

A potem się mówi, że baba wszędzie musi swoje trzy groszę wtrącić...
Nie chciałam.
Naprawdę nie chciałam wypowiadać się w tym wątku, bo nie zgadzam sie z jego przesłaniem. Uważam, że na podsumowania będzie czas po drugiej turze wyborów na burmistrza, nie wcześniej.
No - ale jak tu zachować milczenie, jeśli w taki sposób zostałam wywołana do tablicy?

Bartek T. napisał/a:
(Pomijam tu nieliczne wątki dyskusji z Babą Ribą, któa wszędzie widzi potomków rewolucji październikowej, nawet po prawej stronie sceny politycznej :) ).


Otóż Panie Bartku,
Przy całym moim szacunku dla Pana...

Jeśli bym sama siebie dzisiaj nazwała np. ONR-ówką, to czyją spadkobierczynią i jakich idei Pan, Panie Bartku, by mnie nazwał?
Jeśli pan Boruta podniósł rękę, to kim go nazwano?
A dlaczego?
Bo taki, a nie inny jest historyczny rodowód przedstawionych zjawisk.
Przecież nikt nie uwierzy, że smarkaty pan Boruta naprawdę chciałby powrotu ludobójstwa i krematoriów. Nie ważne, że on tego nie chce. Choćby najszlachetniejsze cele i metody przyświecały panu Borucie, określimy go tak, jak określiliśmy! Bo tak zaprogramowała nas smutna, tragiczna historia.
Nie mamy innej możliwości!

Tak samo, jeśli Pan nazywa się socjalistą, czy socjaldemokratą, to do jakiej tradycji historycznej sięgają te nazwy? Do jakiej, historycznej już na szczęście ideologii, się te nazwy odwołują?
Czy może do monarchizmu?

Panie Bartku, nie zmieni Pan tego, że ruch socjalistyczny ma wyjątkowo mroczne karty w swojej przeszłości.
Ja nie twierdzę, że dzisiejsi lewicowcy to rewolucjoniści. Ja twierdzę, że z rewolucjonizmu się ideologicznie wywodzą.
Bo skoro uważają się za lewicę, to nie mogą ignorować materializmu historycznego w marksistowskim wydaniu. Bo właśnie Marks jest Waszym protoplastą. Czy może Pan zaprzeczyć?
Ten sam Marks, którego kolejni interpretatorzy zaprowadzili ludzkość prosto do największych tragedii XX wieku, a może i wszystkich czasów!

Dlatego proszę się na mnie nie obrażać, bo to nie ja pisałam dzieła Lenina, ani nie Pan. Ale tym się różnimy, że ja nie należę do ruchu, który - chcąc nie chcąc - jest w jakimś tam stopniu spadkobiercą! Spadkobiercą światopoglądowym i historycznym tamtych strasznych idei, systemów i jeszcze straszniejszych ludzi.

Choćby najbardziej kryształowi ludzie byli w dzisiejszej lewicy (a za takiego Pana uważam) - to pozostają oni spadkobiercami rewolucji. Ze wszystkimi jej okropieństwami.
I nie da sie tego zmienić!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 20:43   

orson, Ja się nie złoszczę ;)

Ja tylko odbiłem piłeczkę bo w Polsce ostatnio jest to bardzo modne.

Pana akurat podziwiam za to jaki pan jest i mam swoje zdanie na pana temat którego nie ujawnię na forum, żeby nie zostało pomówione o jakąś stronniczość, dla mnie nie ważna jest partia nie waży jest komitet ważna jest osoba.

P.S. Pan Orson akurat jest lubiany przezemnie ;)
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-10-30, 21:50   

Droga pani Baba Ribo, cz aby z pewnością dzisiaj dobrze się pani czuje?
Wikipedia napisał/a:
Socjalizm - wieloznaczne pojęcie, odnoszące się do prób zmniejszenia nierówności społecznych i upowszechnienia świadczeń socjalnych, lub poddania gospodarki kontroli społecznej (poprzez instytucje państwowe, samorządowe, korporacyjne lub spółdzielcze). Częścią wspólną wszystkich odmian socjalizmu jest odrzucenie idei kapitalistycznego wolnego rynku, dopuszczenie możliwości ograniczenia (z różnych powodów), własności prywatnej oraz promowanie sprawiedliwości społecznej.
U pani gdzie nie spojrzeć rewolucję widać. Z każdego możliwego miejsca wyziera. Socjaldemokrata to u pani rewolucjonista wszystkich innych na szubienicach wieszający, dziecko rewolucji i Lenina. Gdzie pani to wszystko wyczytała? Czy obibok w Niemczech biorący zasiłek (socjal) korzystający ze wsparcia socjalnego to też potomek rewolucjonisty? Przecież wywalczyła mu to partia socjaldemokratyczna. A członkowie Partii Pracy w Anglii to według pani też w prostej linii spadkobiercy rewolucji? A socjaldemokraci w Kanadzie, czy Australii to na jakich swoich doświadczeniach rewolucyjnych niby się opierają?
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-30, 22:14   

Roztropek napisał/a:
Przecież wywalczyła mu to partia socjaldemokratyczna. A członkowie Partii Pracy w Anglii to według pani też w prostej linii spadkobiercy rewolucji? A socjaldemokraci w Kanadzie, czy Australii to na jakich swoich doświadczeniach rewolucyjnych niby się opierają?


Oni tam w swoich Kanadach i Australiach nie przeżyli stalinizmu i Katynia i Procesu 16-tu, i NKWD, i miliona innych rzeczy, dlatego u nich te pojęcia mogą co innego znaczyć. Ale u nas - NIE!
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 23:03   

Dlaczego domawia Pani znękanej R.P. prawa do socjaldemokracji? Nie mozna miec poglądów lewicowych bo sie jest stalinistą? Tym samym wyznając światopoglądy prawicowa człowiek staje się poplecznikiem Hitlera? Mając liberalne poglądy na gospodarke staję sie podejrzany o bycie częscia mafijnych układów?
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-31, 00:54   

Radek W. napisał/a:
Tym samym wyznając światopoglądy prawicowa człowiek staje się poplecznikiem Hitlera?

Poglądy społeczne Hitlera były stricte lewicowe, Panie Radku.

Nie, nie odmawiam prawa do socjaldemokracji. Szanuję socjaldemokrację, jako punkt społecznego widzenia, chociaż z gruntu sie z tym punktem widzenia nie zgadzam. Ale socjaldemokraci, socjaliści i wszyscy inni lewicowcy powinni wiedzieć, skąd się wywodzą. I nie odżegnywać się od własnych źródeł.
Wypieranie się rodowodu do niczego nie prowadzi.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 01:06   

Baba Riba napisał/a:
Oni tam w swoich Kanadach i Australiach nie przeżyli stalinizmu i Katynia i Procesu 16-tu, i NKWD, i miliona innych rzeczy, dlatego u nich te pojęcia mogą co innego znaczyć. Ale u nas - NIE!

U nas też mogą znaczyć co innego.
Myslę sobie, że w Kanadzie czy Australii znają Katyń i NKWD z historii. Ja także. Może Pani poznała osobiście - nie wiem.
uswiadomię Panią - Socjaldemokracja wcale nie odwołuje się do wartości wymyślonych przez Marksa i Leninia. I to zarówno ta w Polsce jak i ta w Hiszpanii czy Kanadzie.
Poza tym ja nie macham czerwoną flagą z sierpem i młotem.

Pan Admin
Co do mojej strony to cieszę się że że administrator ubawił się setnie - wszak śmiech to zdrowie. to że wybory są zaraz nie zmienia faktu, że stronę właśnie buduję. I to dosłownie. Napis o braku treści został wygenerowany automaycznie, z tego prostego powodu iż jeszcze nie zdążyłem rzeczywiście tej treści tam umieścić. No ale mniejsza. wystarczy przeczytać wstęp, ale to by już nie było tak użyteczne i pokazowe, prawda?

Pan Radek W.
Nie, nie napisałem nigdzie - se szukajcie jaki jestem cool. Napisałem, że nie uchylam się od komentarzy czy pytań na różne tematy. Uczestniczę w rozmowach na forum i nie boję się poruszanych tu tematow - to wszystko. Nie pomyliłem sobie polityki z niczym innym. Jak Pan sobie wyobraża umieszczanie wszystkich treści które mam do przekazania wyborcom w jednym miejscu? Mam w jeden post wkleić wszystko to co już jest i co zaraz będzie na mojej stronie??
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-31, 08:27   

Ciekawe co Hitler miał wspólnego z prawicą drogi Radku?
Powielasz stare lewicowe kłamstwa.

NSDAP partia prawicowa?
koń by sie usmiał
1. ateistyczna ideologia
2.masowy i czysto ludowy-narodowy charakter
3.awans społeczny wielu ludzi z nizin
4.volkswagen i lebensraum przestrzeń zyciowa i samochód dla ludu , to chyba się raczej z socjalizmem kojarzy.

Naprawde nie wiem co to ma wspólnego z prawicą?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 09:52   

Baba Riba napisał/a:
Ale socjaldemokraci, socjaliści i wszyscy inni lewicowcy powinni wiedzieć, skąd się wywodzą. I nie odżegnywać się od własnych źródeł.


Typowe.
Jesli Pani uważa że partie socjaldemokratyczne to ukryci komuniści to ja Pani nie bronię. Z tym, że jest Pani w błędzie.
0 UP 0 DOWN
 
Cinek 
Boberek. :]



Wiek: 33
Dołączył: 31 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 13:52   

Witam. Polityka nigdy mnie zbytnoi nie interesowała.Czytając to forum natknąłem się na użytkownika Orson dobrze mi znanego. W jednym jego poście było napisane,że tak nazywała go jego była klasa - ja jestem jednym z nich. Osobiście uważam,ze może wiele zrobić dla naszego miasta,poniewaz jest odpowiedzialnym człowiekiem,czego dowodził przez 3 lata. Zawsze konsekwentny w swych działaniach,zawsze miał dla nas czas.Najlepszy wychowawca jakiego miałem.Z pewnością w pracę polepszania warunków w Brzegu włoży taki zapał,jakim dysponował przez 3 lata wychowawstwa.I te jego pożegniania: "Nara buce"... :P POZDRO PANIE ORSON!!!! :)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 22:55   

wywodzenie socjaldemokracji od NKWD ma tyle samo sensu co współczesnej opcji prawicowej od Hitlera. Cieszę sie że sie zgadzamy.

Panie Bartku - nadal nie rozumiem co byłoby złego, gdyby Pan pod swoim pełnym nazwiskiem zlozył sobie wątek i wystawił swój program, pomysły na widok publiczny. Moze byłby Pan łatwiej rozpoznawlany? wyrazisty? Jako kandydat, jao uzytkownik, jeden z 1030 pewnie Pan jest wyrazisty.

No ale ja Panu przecież nie bede podpowiadał PR, Pan pewnie wie lepiej czego chce i jak to osiągnąć.

Stąd moje zupełnie szczere życzenia powodzenia,
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: podsumowanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu