Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Podsumowanie
Autor Wiadomość
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-01, 00:02   

Bo widzi Pan, Panie Radku, ja naprawdę nie lubię, jak ludzie na siłę, zmuszają innych do czytania elaboratów. ZWŁASZCZA na swój temat. Ale i nie lubię, jak wkleja siędlugie teksty na forum. Traktuję forum jak rozmowę, wymianę zdań. Czy Pan kiedyś zdołał w rozmowie zacytować cały długi atrykuł swojemu rozmówcy? Ba! Czy Pan kiedyś czytał komuś artykuł z PPB np wielkości 1/3 strony?
toteż jako chyba jedyny kandytad do Rady Miejsckiej załozyłem swoją stronę www (a za jej chwilową niedyspozycję już oberwałem) i jako jeden z nielicznych uczestniczę w dyskusjach na największym brzeskim forum. Kurcze, kandydaci na burmistrza nie mają stron i jest ok, a mi się obrywa za sam pomysł stworzenia możliwości dowiedzenia sięczegoś o mnie.
A wrcając do pytania, owszem moge stworzyć temat o swojej osobie, ale nie jestem do tego przekonany. Wolę konkretne pytania, konkretne dyskusje niż pisanie o sobie, swoich dokonaniach i porazkach.
A tak poza tym to na wykończeniu jest mój "osobisty" program wyborczy i pomysły na Brzeg.
Ale przyznaję się bez bicia: ugnę się jesli nadal Pan będzie twierdził, że lepszym jest temat na forum. skądinąd zaczerpnąłem informacji i mimo różnych opinii mam o Panu jak najlepsze zdanie :)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-02, 09:22   

Panie Bartku,
ja tam nie mam zamiaru naciskać, po prostu forum lustruję, szczególnie forum wyborów a tutaj kurcze balde żadnej programowej dyskusji. No niemal żadnej. To dosc frustrucjące, biorąc pod uwagę ile czasu zostało żeby się z prgramami zapoznać.

Naokoło tylko twarze twarze twarze.

Az kojarzy mi się dowcip, niespcjalnie dworny, ale taka siła skojarzeń:
Co to jest klub dżentelmenów?
setki siwych głów a w głowach tylko jedno nazwisko: Alzheimer

Wypatrzyłem na razie jednego jedynego kandydata, co do którego, ze względu na to że się zim zetknałem osobiście i w trudnej sytuacji wykazał sporo skuteczności i etycznej wrażliwości - mam spora pewnosc, że moge mu zaufać.
0 UP 0 DOWN
 
stowarzyszenie NB 


Wiek: 63
Dołączył: 02 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-02, 21:46   Znieczulica i arogancja a do władzy się chce lecz po co.

Bardzo sie dziwię ,że Pan Bartłomiej Tyczyński z taką energią pcha się na afisz lecz sprawa Dropa do dnia dzisiejszego nie została załatwiona. Proszę wszystkim publicznie odpowiedzieć na pytanie dlaczego osobiscie zablokował Pan możliwość załatwienia sprawy braku dostępu do komina Pani Drop która już cztery lata nie moze korzystać z pieca kaflowego w swoim prywatnym mieszkaniu. Jaki Pan tu jest mądry i wygadany a prostej sprawy nie potrafił Pan załatwić. Torcik się zjadło a sprawy się nie załatwiło. Wszystkie fakty są do sprawdzenia. Taka silna organizacja a jeden problem nie rozwiązany.Nie możemy oddawać swojego głosu na ludzi pozbawionych odpowiedzialności za los innych.Oczekuje na publiczne wyjaśnienie z podaniem kto tą sprawę załatwiał i dlaczego do dnia dzisiejszego nikt palcem w tej sprawie nie ruszył. Przypomnę Panu poseł Namysło,Szypuła,Gil ,Bublewicz, Kaczmarek,Tyczyński. Jak wiem pamięć ma Pan lepszą od zmartwionego emeryta lecz emerty wolno chodzi słabo widzi lecz dobrze słyszy.Tu ma Pan pole do popisu Panie kandydacie z pierwszego miejsca listy SLD.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-11-04, 16:48   

Szanowny panie Prezesie Zdrzewielski jaki jest związek między Bartkiem T., a wymienionym kominem? Przecież wymieniony Bartek T. nie jest ani nadzorem budowlanym, ani mistrzem kominiarskim, ani przedstawicielem „sanepidu” więc jak fizycznie mógł doprowadzić do takiego nieszczęścia? Państwo Drop w majestacie prawa powinni korzystać z tego komina i zaprzestać jego używania wyłącznie w przypadku nakazu jednej z wymienionych instytucji.
0 UP 0 DOWN
 
Kris 
Kris


Wiek: 46
Dołączył: 17 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-11-05, 00:01   Orson

Nauczyciel niech się zajmie kształceniem, oczywiście jak każdy obywatel ma prawo kandydytować - jednak powiat i gmina odpowiadają za organizację szkolnictwa i z moich obserwacji wynika, że jeżeli do samorządu dostanie się zbyt duża grupa lokalnych nauczycieli wtedy tworzą swoje lobby, które dba o interesy środowiska.
Ludzie nie wybierajcie nauczycieli - samorząd jest ich pracodawcą i nienormalną staje się sytuacja, w której pracownik może politycznie wpływać na swojego pracodawcę.
Zacznijmy w końcu myśleć przy wybieraniu ludzi do samorządu.
Wiadomo temat jest złożony i nie prawię tu ogólnych sądów dot, nauczycieli w Brzegu - bo rzeczywiście młodzi nauczyciele nie mają lekko i nie otrzymują godziwej zapłaty. To jest problem całej Polski, zwłaszcza małych społecznosci, biednych gmin, powiatów
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 04:37   

A jednak dyskryminacja hehehehe
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-05, 09:32   

wojbus napisał/a:
A jednak dyskryminacja hehehehe

Wojbusiku czemu nie śpisz?
Przed piątą rano posty piszesz. Bezsenność?
A może plakaciki Grzesia "załogi" rozlepiasz?
A może na giełdę warzywno-owocową jeździsz?
czuwaj :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 10:06   

Jak rozumiem według PK , ludzie którzy handlują na giełdzie owocowo-warzywnej , są gorszym rodzajem wyborców , od prowincjonalnych "dziennikarzy". Znowu dyskryminacja?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-05, 10:16   

wojbus napisał/a:
Jak rozumiem według PK , ludzie którzy handlują na giełdzie owocowo-warzywnej , są gorszym rodzajem wyborców , od prowincjonalnych "dziennikarzy". Znowu dyskryminacja?

Są normalni tylko niech się tego nie wstydzą. Czemu na plakacie nie piszą tego tylko coś tam o spedycji itp. Drugi zamiast napisać że jest specjalistą od spraw ochrony środowiska w BPEC pisze że " w jednej z brzeskich firm"
Dziwne?
To ty wojbusiku dyskryminujesz. Poczytaj sobie swoje posty/bzdety pod tym kontem.
czuwaj
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 10:28   

PK to jest taka " prawda" na tym plakaciku, tak samo jak demokratyczne wybory w PO brzeskiej.
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 10:28   

Zadna praca nie chańbi , no może za wyjątkiem zawodowych wazeliniarzy.hehehe
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-05, 10:33   

wojbus napisał/a:
Zadna praca nie chańbi , no może za wyjątkiem zawodowych wazeliniarzy.hehehe

Nie mówiłem że cokolwiek "chańbi". Pytałem dlaczego ci krystalicznie młodzi i uczciwi to ukrywają.
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 10:34   

może ze względu na podobnych tobie kołtunów
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 10:35   

A juz tam ukrywają, " zapomnieli dopisać" bo by koszty druku wzrosły :D
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 10:42   

Grześ Surdyka , Przewodniczacy Platformy Obywatelskiej RP w Powiecie Brzeskim .
Młody energiczny działacz tej partii .
Jedyny sensowny kandydat na burmistrza.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: podsumowanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu