Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
BRAWO
Autor Wiadomość
anina 



Wiek: 47
Dołączyła: 03 Sie 2016

UP 3 / UP 9



Wysłany: 2018-11-12, 09:14   BRAWO

BRAWO KAMIL KARBOWIAK!!!!!!!
kto się przyłączy do gratulacji, zasłużył, starł juz chyba wszystkie brzeskie (i nietylko) drogi trenując, brawoooo?
0 UP 0 DOWN
 
anina 



Wiek: 47
Dołączyła: 03 Sie 2016

UP 3 / UP 9



Wysłany: 2018-11-21, 14:42   

Smutek, smutas, smuteczek. Z żalem zauważam, że nikt nawet nie zareagował na sukces biegacza z Brzegu. Na forum za to bardzo wzięte sa tematy polityczne, zrzędzenie, narzekanie. Martyrologia ma się w spoleczeństwie bardzo dobrze. Jeszcze raz BRAWO Kamil Karbowiak. Można cieszyc się z sukcesów innych ludzi, nawet jesli sami takowych nie mamy. Wtedy nawet jeszcze bardziej.
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2018-11-21, 17:21   

OK, biega sobie chłopak, i co? Za czego mamy się cieszyć? Czy miasto, lub jego mieszkańcy, jakiś pożytek z tego biegania mają? Owszem, sukcesy sportowe pana Kamila mogą stanowić powód do dumy, ale jedynie dla niego samego i jego najbliższych, którzy jakiś tam swój wkład w tych sukcesach mają, zaś, proszę wybaczyć, reszta świata ma własne sukcesy i własne porażki, czy też własne pola zainteresowań, a i Kamilek jest chyba troszkę za stary, żeby mamusia czy ciocia prezentowała jego osiągnięcia jak pierwszą kupkę na nocniczku. OK, pobiegł, wygrał, moje gratulacje, ale żeby mnie to za bardzo obchodziło, tego powiedzieć nie mogę. Może Pani uważać, że jestem zazdrosny o jego sukcesy, ale ja, proszę Pani, nie muszę zazdrościć sukcesów w bieganiu - ja zazdroszczę każdemu, kto spokojnie 500 metrów przejdzie, bo ja bez bólu mogę przejść niecałe 100 :D
1 UP 2 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu