Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
gratulacje dla nowego-starego burmistrza
Autor Wiadomość
banitta 


Wiek: 47
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-26, 20:45   gratulacje dla nowego-starego burmistrza

z tego co ćwierkają nocne wróble mamy reelekcję Wojciecha Huczyńskiego - moje wielkie gratulacje i życzenia dobrych rządów
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 20:56   

jeśli to prawda to życzę... lepszych rządów
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-11-26, 21:04   

...i może ktoś w końcu posprząta to zasyfiałe miasto.... aż strach było brnąć przez te sterty śmiecia do urny wyborczej...
0 UP 0 DOWN
 
stowarzyszenie NB 


Wiek: 63
Dołączył: 02 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-27, 00:55   DO Francy Zarazko

Nie wiem co mówi encyklopedia na temat określenia ty Franco bo to chyba imię. A Zarazko to chyba nazwisko lecz chyba nazwisko pasuje do tego co Pan zobaczył idąc do urny głosując na naszego burmistrza. Teraz zgodnie z hasłem naszego nowego burmistrza razem musimy to miasto posprzątać. Łopaty i miotły będą wydawane w urzedzie miasta przez gospodarczego agenta 07. Nie zwlekaj zgłoś się bo może sprzętu zabraknąć.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-11-27, 06:40   

Ja już swoje zrobiłem - nawet nie raz :) . Głosowałem właśnie na tego burmistrza i jako jego wyborca ufam, że w końcu dostrzeże też razem ze swoją administracją miasto jako całość, a nie tylko otoczenie Ratusza :) . Czego sobie i wszystkim nam brzeżanom życzę, niezależnie od sympatii polityczno-personalnych.

A swoją drogą TY co zrobiłeś?
0 UP 0 DOWN
 
banitta 


Wiek: 47
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-27, 17:25   

Wojciech Huczyński wygrał w drugiej turze wyborów i pozostanie burmistrzem Brzegu przez kolejne 4 lata. Zwycięzca uzyskał 68,23% głosów poparcia.
Najniższą frekwencję zanotowano w obwodzie nr 5 przy ul. Boh. Monte Cassino - tylko 19,14%, a najwyższą w obwodzie nr 9 przy ul. Chocimskiej 29,88%.
Wyniki (nieoficjalne):
WOJCIECH HUCZYŃSKI (KW SPP) - 5033 głosy
MARIUSZ GROCHOWSKI (KW PiS) - 2344 głosy
Ponadto oddano 142 głosy nieważne.
Frekwencja wyniosła 24,24%.
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-27, 18:09   

Dane dotyczące frekwencji sa zatrważające , nasza brzeska demokracja kuleje .

Myślę ze jednym z priorytetów władz miasta powinno być tworzenie społeczeństwa obywatelskiego i integrowanie mieszkańców naszego miasta .

Jak widać jesteśmy z tym do tyłu biorąc pod uwagę średnią krajową frekwencję wyborczą , zarówno w pierwszej jak i drugiej turze.

Jak myślicie dlaczego tak jest?
0 UP 0 DOWN
 
stowarzyszenie NB 


Wiek: 63
Dołączył: 02 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-27, 19:08   MIEJSCA BY ZABRAKŁO

Szanowny Panie Franco w tym miejscu ma Pan racje lecz ratusz pomalowany jest do połowy a przydało by się go pomalować raz jeszcze bo na zdjęciach naszych turystów w dzień żle się prezentuje.Nie mogę wyliczyć tego co stowarzyszenie zrobiło dla tego miasta lecz podam tylko kilka przykładów. Policja nie jezdzi już z prywatną agencją ochrony po mieście,mieszkańcy mogą kupić swoje mieszkania za 5 lub 10% wartości,straż pożarna ewidencjonuje zużycie wody za którą Pan wcześniej płaciłeś a teraz płaci gmina.Komendanci powiatowi policji zostali zrotowani nasz poszedł do Namysłowa a przyszedł nowy z Nysy. Nowa siedziba starostwa oddana do użytku mimo blokowania przez dwa lata przez Szypułę. Niezagospodarowane obiekty budowlane zostały objęte monitoringiem przez powiatowego inspektora nadzoru budowlanego.Mieszkańcy mogą bezpłatnie korzystać z porad prawnych a w zakładzie karnym nadzór nad skazanymi jest już prawidłowy . Tym się zajmujemy Panie kolego a w obecnej kadencji chcemy złożyć wniosek do rady miasta by dokonać zmany w statucie by grupa mieszkańców w iliści 100 osób mogła składać swoje projekty uchwał oraz zmusimy przewodniczacego do opracowania harmonogramu spotkań radnych z mieszkańcami by wiedzieli o ich problemach i je w miare ich możliwości rozwiazywali nie tylko przed wyborami.Z poważaniem Prezes P.S Pana głos w tych wyborach był tak samo ważny jak tych którzy uwierzyli w dalszy rozwój naszego miasta. Dzisiaj nie musimy się wstydzić za nasz wybór.
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-27, 19:29   

wojbus napisał/a:
Dane dotyczące frekwencji sa zatrważające , nasza brzeska demokracja kuleje .
Niestety cała polska demokracja kuleje w większości z powodu przeświadczenia, że gorzej już być nie może a lepiej nie będzie. Większość ludzi nie zdaje sobie nawet sprawy z tego jakie maja prawa obywatelskie i co mogą zmienić. A jak widać im bliżej własnego podwórka tym większe przeświadczenie o bezradności w obec "złej władzy" i "złech ludzi", którzy się trudnią rządzeniem. Czasem wygodnie jest siedzieć i krytykować zwłaszcza ludzi, których się zna i wiadomo, że kryształowi nie są, ale w tym wszystkim zapomina sie często o najważniejszym: my nie wybieramy sobie kumpla do picia ani nowego Tatusia tylko kogoś, kto ma zająć się naszym miastem czy krajem i przez pryzmat takiej działalności i możliwości danego człowieka powinniśmy patrzeć na kandydatów i wybory.
0 UP 0 DOWN
 
suksi 

Wiek: 39
Dołączyła: 27 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-27, 20:50   

nie wiem, z czego się cieszycie. przez 4 lata pan Huczyński nie zrobił nic dla tego miasta... wszystko niszczeje i szarzeje. a o jakichkolwiek imprezach można tylko pomarzyć.
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-27, 21:04   

suksi napisał/a:
przez 4 lata pan Huczyński nie zrobił nic dla tego miasta...
takie stwierdzenie jest troche przesadne bo pare inwestycji w tym remontowych miało miejsce za panowania byłego obecnego Pana burmistrza. I to, że do ideau wiele brakuje, albo, że można było zrobić więcej nie znaczy że nie zrobiono NIC
0 UP 0 DOWN
 
banitta 


Wiek: 47
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-27, 21:21   

czy wiadomo coś już o v-ce burmistrzu albo -ach ?
w zakładach bukmacherskich stawiają na S. Kowalczyka i K.Puszczewicza
0 UP 0 DOWN
 
qwerty 



Wiek: 85
Dołączył: 07 Lut 2006

UP 7 / UP 1


Skąd: OB

Wysłany: 2006-11-27, 21:25   

suksi napisał/a:
nie wiem, z czego się cieszycie. przez 4 lata pan Huczyński nie zrobił nic dla tego miasta...

Myślę, że zrobił bardzo dużo (przynajmniej z mojego punktu widzenia).. ale... jak w takim razie nazwiesz to, co zrobili poprzedni Panowie Burmistrze? Mniej niż zero? Bo raczej same straty... Aż strach pomyśleć o Starostwie Brzeskim :?
0 UP 0 DOWN
 
banitta 


Wiek: 47
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-27, 21:30   

qwerty napisał/a:
... jak w takim razie nazwiesz to, co zrobili poprzedni Panowie Burmistrze? Mniej niż zero? Bo raczej same straty... Aż strach pomyśleć o Starostwie Brzeskim



w naszym ( czyt. polskim ) klimatach takie rządzenie nagradzane jest póniej awansem społecznym :)

[ Dodano: 2006-11-27, 21:31 ]
qwerty napisał/a:
... jak w takim razie nazwiesz to, co zrobili poprzedni Panowie Burmistrze? Mniej niż zero? Bo raczej same straty... Aż strach pomyśleć o Starostwie Brzeskim



w naszych ( czyt. polskim ) klimatach takie rządzenie nagradzane jest póniej awansem społecznym :)
0 UP 0 DOWN
 
qwerty 



Wiek: 85
Dołączył: 07 Lut 2006

UP 7 / UP 1


Skąd: OB

Wysłany: 2006-11-27, 21:45   

banitta napisał/a:
w naszych ( czyt. polskim ) klimatach takie rządzenie nagradzane jest póniej awansem społecznym :)

Hmm... mam nadzieję, że nie zawsze tak będzie... Na razie, to smutno...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: burmistrza, dla, gratulacje, nowegostarego


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu