Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka dyskoteka w Brzegu najlepsza
Autor Wiadomość
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-22, 22:03   

ze niby jak większą ? wyjść za ściane? :) lokal jest ograniczony i nic się nieda zrobić poza zmianą całego lokalu przerobienie np zielonej sali na parkiet :)
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-22, 22:52   

blaster napisał/a:
ze niby jak większą ? wyjść za ściane? :) lokal jest ograniczony i nic się nieda zrobić poza zmianą całego lokalu przerobienie np zielonej sali na parkiet :)





wszystko da sie zrobic tylko trzeba kasy i pomyslu :wink: :-P
0 UP 0 DOWN
 
sabatina 



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-23, 07:42   

a ja uwazam,ze mimo tych niewygod harlem i tak jest oblegany przez tlumy. i jezeli ktos lubi jakis lokal nie przeszkadza mu zadna z tych rzeczy. jak sie komus nie podoba, to przeciez tam nie chodzi. mi np. nie odpowiada ibiza. co z tego,ze jest kupa miejsca i klima. nie ma tam atmosfery, a poza tym straszne zulostwo ostatnio. wole harlem!!!
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-23, 08:24   

PerlaLamusa napisał/a:
wszystko da sie zrobic tylko trzeba kasy i pomyslu


ty daj kase a my pomysły :P Harlem rulezz i mam nadzieje że podejście do klienta się niezmieni bo jest naprawde dobre
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-23, 13:53   

blaster napisał/a:
PerlaLamusa napisał/a:
wszystko da sie zrobic tylko trzeba kasy i pomyslu


ty daj kase a my pomysły :P Harlem rulezz i mam nadzieje że podejście do klienta się niezmieni bo jest naprawde dobre



Ja nie pisze tu o sobie czy o forumowiczach lub imprezowiczach tylko o WLASCICIELU :P Zle zrouimiales moja opinie,czytaj ze zrozumieniem. :wink: Dla mnie impreza jest za mala nielubie obijac sie o innych spoconych i pijanych.Nawet niema gdzie usiasc czasami bo miejsca niema , ale i tak Harlem mi sie podoba najbardziej,zreszta niema w czym wybierac.Ibiza to beznadziejny klimat :x A o ochroniarzach to juz nie wspomne,szkoda ze Dominik juz tam nie pracuje :cry:
0 UP 0 DOWN
 
elza 

Wiek: 51
Dołączyła: 10 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-10, 23:06   

Panowie i Panie czyzbyscie zapomnieli o wesolym Relaxie?
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-11, 10:16   

elza napisał/a:
Panowie i Panie czyzbyscie zapomnieli o wesolym Relaxie?

Wesołym? Powiedziałabym wręcz przeciwnie.... :x Tam jest beznadziejnie-zero klimatu i fajnej muzyki.... :x
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-08-11, 10:25   

elza napisał/a:
Panowie i Panie czyzbyscie zapomnieli o wesolym Relaxie?



a co w nim "wesołego"?
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-11, 10:28   

Agnes napisał/a:
a co w nim "wesołego"?

No właśnie Elza poinformuj nas....
0 UP 0 DOWN
 
elza 

Wiek: 51
Dołączyła: 10 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-11, 22:23   

[quote="Agnes"]
elza napisał/a:
Panowie i Panie czyzbyscie zapomnieli o wesolym Relaxie?



jestes za mloda zeby to zrozumiec :cry:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-11, 23:47   

elza napisał/a:
jestes za mloda zeby to zrozumiec


No wiek bez wątpienia ma wpływ na odbiór między innymi dyskotek, ale zawsze można napisać dlaczego dla nas jest coś takie czy inne ..czyli np. dlaczego dla nas Relax jest wesoły.. co nie oznacza, że nagle wszyscy stwierdzą, że Relax jest wesoły.. reasumując - nie zapominajmy, że o ile o gustach się nie dyskutuje, to zawsze można dodać magiczne słowa "według mnie / moim zdaniem / dla mnie "...itp.

Jeśli chodzi o mnie, to jako pasjonat kameralnych imprez, nie uczęszczam zbyt często na dyskoteki czy też do knajp... niemniej jednak z tych miejsc gdzie zarówno można sobie posiedzieć, wypić piwko czy zjeść i potańczyć... właśnie najbardziej przypadł mi do gustu Relax, który również był kilkakrotnie miejscem spotkań forumowiczów..

Jeszcze wracając do wesołości.. to patrząc na problem od strony humorystycznej..wszędzie będzie wesoło gdzie alkohol sprzedadzą.. :wink:

W temacie zdaje się o Ibizie przeczytałem posta, w którym jego autor stwierdził, że jeśli ktoś chce się pobawić to zrobi to przy każdej muzyce.. myślę, że istnieje pewna analogia jeśli chodzi o wybór miejsca zabawy.. zresztą często tak naprawdę nie sugerujemy się "parametrami", które mogą służyć za porównywanie poszczególnych dyskotek / knajp itp. jak na przykład wielkość powierzchni, rodzaj dominującej muzyki, obecność klimatyzacji, komfort, warunki higieniczne, czy ceny, co raczej jest to kwestia kryteriów wiekowych (na ten przykład słyszałem opinie, że do relaxu chadzają starsi sie bawić, opinie z którą nie do końca się zgadzam, ale też nie mogę zaprzeczyć / podważyć faktu, że ktoś właśnie odniósł takie wrażenie) lub też przesłanek czysto subiektywnych opartych często na przyzwyczajeniu, dobrych wspomnieniach itp itd...
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-08-12, 11:08   

może i jestem, ale Elza może spróbuj wytłumaczyć... chyba masz jakieś argumenty na to? :)
wg mnie Relax jest przeciętny, mało o nim słychać, wiec wydaje mi sie, że nic tam sie nie dzieje, dlatego nie sądze żeby był 'wesoły'..
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-12, 11:21   

Jeśli chodzi o Relax to moge powiedzieć o nim w samych superlatywach,miła obsługa,pizza wyśmienita,browarek,piłkarzyki,muzyczka i co najlepsze projektor na,którym zawsze ze znajomymi oglądamy siatkówke,piłke nożną i formułe 1. Oczywiście nie każdemu może się tam podobać,każdy ma swój ulubiony lokal,ja tam w każdym bądź razie uważam Relax za bardzo dobre miejsce do "Relaxu" :) Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
elza 

Wiek: 51
Dołączyła: 10 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-12, 20:49   

Agnes napisał/a:
może i jestem, ale Elza może spróbuj wytłumaczyć... chyba masz jakieś argumenty na to? :)
wg mnie Relax jest przeciętny, mało o nim słychać, wiec wydaje mi sie, że nic tam sie nie dzieje, dlatego nie sądze żeby był 'wesoły'..


nie musze sie za duzo rozpisywac bo TC mnie juz w tym wyreczyl. :D
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-12, 22:43   

a ja myśle że jesteś za stara na inne lokale dlatego sobie chwalisz relax :) w nie oszukujmy sie sama mlodzież tam nie chodzi :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, dyskoteka, jaka, najlepsza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu