Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2007-03-15, 23:05
08.02.06 GODZ. 17 Teatr Muzyczny LOŻA ZAPRASZA !!!
Autor Wiadomość
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-02-05, 23:37   08.02.06 GODZ. 17 Teatr Muzyczny LOŻA ZAPRASZA !!!

8.02.2007 r. godz. 17.00 – sala teatralna Brzeskiego Centrum Kultury –

... Ich Kariery Chwała i Zguby czyli Narkotyki niemyte dusze" godz. 17.00 widowisko muzyczne w wykonaniu Teatru Muzycznego „Loża” z BCK

WSTĘP 3ZŁ

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :!: :!: :!:







Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-02-06, 10:35, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-09, 01:01   

Byłam na spektaklu i trochę nie bardzo wiem o co chodziło. Nie zrozumiałam powiązania między piosenkami, muzyką, tym co mówił kolega zalev, obrazami Beksińskiego wyświetlanymi z rzutnika a narkotykami... Słyszałam interpretację, że to niby ten kto mówił, ćpał i wtedy tworzył, ale jeśli chodzi o malarza Beksińskiego to z tego co się orientuję, on nie brał narkotyków...
Szczerze mówiąc spodziewałam się czego innego, tematyki ściśle związanej z problemem narkotyków, ale zawsze mogę powiedzieć, że mile spędziłam popołudnie (jedna piosenka była dla mnie? ;) "pani w pierwszym rzędzie wszystko miała za nic"... noo... nie do końca;) innej pani w pierwszym rzędzie nie było xD)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-02-09, 20:26   

Obrazy nie tylko byłe Beksińskiego ale i Witkewicza i Malczewskiego... Piosenki były twórców m.in. Jenis Joplin, Ryszard Riedel, Nick Cave, Agnieszka Osiecka, Marek Grechuta a każdy z nich miał proble m i z dragami i z alko wiec .... adusze działajace miedzy kurtynami czyli w róznych wymiarach...


Interpretacji nie narzucam ;) ale to nasz pomysł opierał sie o taki tok myslenia... ;)

Ale cieszę sie że spedziałaś miło popołudnie na naszym spektaklu ;)
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-02-09, 22:00   

Hmm... a można prosić o więcej zdjęć i ew. zapowiedź ponownego wystawienia?
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-02-09, 22:45   

ja powiem tak... nie byłem występem usatysfakcjonowany całkowicie. Całe przedstawienie było dosyć monotonne. Ciekawym pomysłem był na pewno sposób przedstawienia problemu i wypowiedzi głównego bohatera (styl i metafory). Natomiast nie rozumiem, czemu miał służyć "koncert" muzyki elektronicznej, no i trochę za mało tańca było. Można było też zauważyć nowe twarze na scenie, chyba czystka wśród "staruchów" się szykuje :wink: a2r, czy mógłbyś podać mi tytuł i wykonawcę piosenki, którą śpiewała dziewczyna w blond włosach , zaraz na początku spektaklu...
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-02-10, 11:14   

czystki nie będzie i nie ma ;) a nowe twarze jak co roku pojawiają sie w zespole ;)

jeśli chodzi o ten nr to Jenis Joplin bodajże summertime ale jeszcze sprawdze ;)
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-10, 12:10   

Ja też byłem i mi sie podobało... mysle, że gdybym nie znał tytułu spektaklu to nie zrozumiałbym o co chodzilo :D Ale jak się okazało po przeczytaniu wcześniejszych postów to dobrze zrozumialem tresc przedstawienia:D ( dumny :P ) Nic nie może być doskonałe i jedna scena całkowicie mi się nie spodobała, a dokładnie mowiac moment "spowiedzi" ...
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-10, 12:33   

Ale jak przyjemnie zbierało się autografy... (hehaha) Ale to oczywiście wszystko w ramach ćwiczenia aktorskiego - performance.. pt. "sen o sławie".

Było poszukiwanie, oczywiście w pewnym momencie nie wiedziałem czy jestem w Big Starze czy w centrum kultury,ale to tylko moje odczucia, ale występ mi się podobał, wyróżniał się kreatywnością, pomysłowością itd.
0 UP 0 DOWN
 
Cinek 
Boberek. :]



Wiek: 33
Dołączył: 31 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-02-10, 14:14   

Ja mam mieszane uczucia. Dla mnie cały spektakl bym koncertem muzyki elektronicznej. :/ Jednak inscenizacja sceny: tancerze (pomysłowo i ciekawym efektem) i scenografia - wszystko się dobrze komponowało ze sobą oprócz kilku szczegółów. :P
Ostatnio zmieniony przez Cinek 2007-02-10, 14:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 02, 06, 08, 17, godz, loza, muzyczny, teatr, zaprasza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu