Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sklepy z artykułami dziecięcymi
Autor Wiadomość
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-02-23, 13:55   Sklepy z artykułami dziecięcymi

Dzidziuś w drodze i czas zacząć myśleć o jakiś zakupach. W Brzegu są z tego co się orientuję 2 sklepy dziecięce, a w nich wybór taki jaki jest (kto był ten wie). Myślałam o zapoznaniu się z ofertą sklepów wrocławskich i opolskich, ale ani tu ani tu żadnego nie znam. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sklepy w tych miastach :?:

Mile widziane też wszelkie inne porady od doświadczonych rodziców :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-23, 14:01   Re: Sklepy z artykułami dziecięcymi

Co do takich sklepów - to nie mam zielonego pojęcia... :(
Inez napisał/a:

Mile widziane też wszelkie inne porady od doświadczonych rodziców :wink:


A że rodzicem jestem i to z 10,5 - letnim stażem, powiem po prostu - dzieci taaak szybko rosną, że najlepiej mieć wśród znajomych dzieciaczka starszego o rok, dwa i np. ciuszki w ten sposób pozyskiwać...
Pamietam, że to była masakra... kupiłam coś, założyłam jej ze dwa trzy razy - a za czwartym razemj już wyrosła albo zmieniła się pora roku.... Przynajmniej na początku, do jej 5-go roku życia.
Teraz też co sezon - to coś za małe, ale niestety, jest już na tyle "dorosła", że nie da sobie wcisnąć byle czego, a wręcz sama chodzi na zakupy....
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2007-02-23, 16:14   

w Brzegu to oczywiście Puchatek i Bobas, a polecam też stoisko z ubrankami na hali (pierwszy sklepik po prawej stronie przy wejściu na starą halę przy ul. Trzech Kotwic), jest też w miarę nowy sklep na Reja, widziałem jakiś nowy na Garbarskiej

w Opolu często kupowaliśmy na ul. Kołątaja (chyba :( )
w każdym razie sklep jest niedaleko Dworca, nazywa się Urwis i jest tuż przy szpitalu dziecięcym - nie jest za tani, ale często trafiały się ubranka tańsze niż w Brzegu

znałem też świetny sklep z wózkami w Opolu - ogromny wybór i doskonały właściciel/sprzedawca, który mógłby robić innym sprzedawcom szkolenia z działania wózków - sklep był na Oleskiej tuż przy uniwerku, ale, niestety, jakiś rok temu przeniósł się w inne miejsce (jak będziesz potrzebowała to ustalę gdzie)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-02-23, 17:01   

Jeśli chodzi o ubranka to w Brzegu nie jest tak źle, poza Puchatkiem, Bobasem, sklepikiem na targu właściwie pozostają jeszcze sklepy typu Oaza lub sklep na górze na przeciwko Alberta (z tego co wiem tam też można dostać ciuszki na maluszki) :) Nie zamierzam jednak dużo kupować, bo po 1 dziecko szybko będzie rosło, a po 2 starym obyczajem na początku każdy odwiedzający coś tam zawsze przyniesie, więc z ubrankami nie powinno być źle :) No i jest jeszcze w rodzinie kilka starszych bobasów, więc pewnie jakiś spadek też mi się po nich trafi :wink:

Jamps napisał/a:
znałem też świetny sklep z wózkami w Opolu - ogromny wybór i doskonały właściciel/sprzedawca, który mógłby robić innym sprzedawcom szkolenia z działania wózków - sklep był na Oleskiej tuż przy uniwerku, ale, niestety, jakiś rok temu przeniósł się w inne miejsce (jak będziesz potrzebowała to ustalę gdzie)

No właśnie bardziej chodzi mi o wózki, łóżeczka i takie tam rzeczy większych gabarytów. Gdybyś był tak miły i ustalił gdzie jest ten sklepik byłabym bardzo wdzięczna :wink:
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-23, 20:28   

We Wrocławiu w Auchan jest sklep 5-10-15 są fajne ciuch dla dzieci, a jak sie natrafi na wyprzedaże to mozna za psie pieniądze kupic fajne ubranka.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-02-23, 20:58   

kapki99 napisał/a:
We Wrocławiu w Auchan jest sklep 5-10-15 są fajne ciuch dla dzieci, a jak sie natrafi na wyprzedaże to mozna za psie pieniądze kupic fajne ubranka.


I ten sam jest w Galerii Opolanin. Naprawdę polecam ten sklep. Kupowałam w nim ubrania dla chrześnicy i wiem, że są super jakości. I są ciągle jakieś promocje. Ostatnio kupiłam 3 śpioszki a 4 dostałam gratis. Przed Bożym Narodzeniem dawali zabawkę do zakupów. Kiedyś też powyżej 50 zł dawali gratis, nawet nie pamiętam jaki.
Także polecam:)
No i mam cichą nadzieję, że też tam będę mogła niedługo robic zakupy dla mojego szczęścia :)

[ Dodano: 2007-02-23, 21:03 ]
Inez napisał/a:
Jeśli chodzi o ubranka to w Brzegu nie jest tak źle, poza Puchatkiem, Bobasem, sklepikiem na targu właściwie pozostają jeszcze sklepy typu Oaza lub sklep na górze na przeciwko Alberta (z tego co wiem tam też można dostać ciuszki na maluszki) :) Nie zamierzam jednak dużo kupować, bo po 1 dziecko szybko będzie rosło, a po 2 starym obyczajem na początku każdy odwiedzający coś tam zawsze przyniesie, więc z ubrankami nie powinno być źle :) No i jest jeszcze w rodzinie kilka starszych bobasów, więc pewnie jakiś spadek też mi się po nich trafi :wink:

Jamps napisał/a:
znałem też świetny sklep z wózkami w Opolu - ogromny wybór i doskonały właściciel/sprzedawca, który mógłby robić innym sprzedawcom szkolenia z działania wózków - sklep był na Oleskiej tuż przy uniwerku, ale, niestety, jakiś rok temu przeniósł się w inne miejsce (jak będziesz potrzebowała to ustalę gdzie)

No właśnie bardziej chodzi mi o wózki, łóżeczka i takie tam rzeczy większych gabarytów. Gdybyś był tak miły i ustalił gdzie jest ten sklepik byłabym bardzo wdzięczna :wink:


Inez a chcesz nowy wózek? i nowe łóżeczko?
Moja bratowa kupiła używane łóżeczko i je odnowiła. Wyszło taniej a wygląda jak nowe
Tak samo z wózkiem. Kupiła mało używany a o połowę tańszy.
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 46
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-23, 22:23   

Co do Bobasa czy Puchatka ceny niektórych rzeczy powalają ....np. laktator w Puchatku 270zł na allegro 115zł -ten sam -nowy! Generalnie częśc rzeczy kupiłam na allegro, część od kogoś, sporo dostałam. Co do wózka wybór w Brzegu marny i teraz jak bede kupowac to będe jechac do Baby Maxx -a do Wrocławia.
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2007-02-25, 21:42   

HS-R napisał/a:
Inez a chcesz nowy wózek? i nowe łóżeczko?
Moja bratowa kupiła używane łóżeczko i je odnowiła. Wyszło taniej a wygląda jak nowe
Tak samo z wózkiem. Kupiła mało używany a o połowę tańszy.


no właśnie! zapomniałem, że ja też mam łóżeczko do sprzedania! z szufladą i bujane :)
a dla forumowiczów specjalne zniżki :)

Inez napisał/a:
Gdybyś był tak miły i ustalił gdzie jest ten sklepik byłabym bardzo wdzięczna

Feliks, ul. Obrońców Stalingradu 20 (takie nazwy mają jeszcze w Opolu :) ), tel. 077 453 07 45 (ale jeszcze muszę ustalić telefonicznie, że to rzeczywiście ci sami co kiedyś na Oleskiej, dlatego jutro potwierdzę)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-02-25, 23:06   

Jamps napisał/a:
no właśnie! zapomniałem, że ja też mam łóżeczko do sprzedania! z szufladą i bujane :)
a dla forumowiczów specjalne zniżki :)

No wiesz, hmmm... może się dogadamy jakoś :) Poproszę na PW fotkę, cenę i szczegóły transakcji :wink:

Ps. Przeogromne dzięki za odnalezienie sklepu <thanks>
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-02-25, 23:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
olekk 

Wiek: 45
Dołączył: 08 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-14, 13:49   sklep dla dzieci

Znacie jakiś dobry sklep dla dzieci? Ja do tej pory artykuły dla dzieci kupowałem w www.4kids.com.pl, jestem nadal zadowolony z tego sklepu, ale chciałem się dowiedzieć gdzie inni kupują artykuły dla niemowląt.
0 UP 0 DOWN
 
biz21 

Wiek: 48
Dołączyła: 24 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-14, 22:28   

We Wrocławiu na ulicy Długosza 2-6 jest hurtownia BAJKA, naprawdę polecam. Duży wybór wózków a ceny konkurencyjne, a jeśli chodzi o inne artykuły, to trzeba mieć zrobioną listę, bo wchodzi się z kobietą i ona podaje to co trzeba, ale naprawdę opłaca się tam pojechać. Telefon: 071 327 32 53
0 UP 0 DOWN
 
olekk 

Wiek: 45
Dołączył: 08 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-16, 15:40   

dzięki :)
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2008-01-16, 22:48   

ja wiele rzeczy kupowałam w Auchan bo są nawet nie które (szczególnie z firmy Avent) tańsze niż na allegro. Będę robiła zakupy też na stronce www.naszedzieci.pl oraz na allegro.
0 UP 0 DOWN
 
olekk 

Wiek: 45
Dołączył: 08 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-28, 14:33   bugaboo

A może orientuje się ktoś gdzie można kupić takie wózki bugaboo

Sklep dla dzieci, w którym znalazłam to zdjęcie sprzedaje bugaboo po bardzo wysokich cenach. Zastanawiam się czy można gdzieś kupić taniej artykuły dla dzieci tego producenta.
0 UP 0 DOWN
 
Katarzyna_26 



Wiek: 44
Dołączyła: 02 Sie 2005

UP 36 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-28, 15:22   

A jak Wasze dzieciaczki podrosną, to fajne rzeczy można kupić tutaj ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: artykulami, dzieciecymi, sklepy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu