Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
ME halowe w LA - Birmingham (2-4.03.07)

Ile medali zdobędą Polacy?
zero
25%
 25%  [ 1 ]
jeden
0%
 0%  [ 0 ]
dwa
0%
 0%  [ 0 ]
trzy
25%
 25%  [ 1 ]
cztery
50%
 50%  [ 2 ]
pięć
0%
 0%  [ 0 ]
sześć
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-27, 08:27   ME halowe w LA - Birmingham (2-4.03.07)

Terminarz zawodów


Piątek, 2 marzec

czas konkurencja M/K runda
9.30
60m Płotki Kobiety Pięciobój
9.45 60m Płotki Kobiety 1 runda
10.00 Trójskok Mężczyźni Kwalifikacje
10.10 60m Płotki Mężczyźni 1 runda
10.15 Skok wzwyż Kobiety Pięciobój
10.30 Skok o tyczce Mężczyźni Kwalifikacje
10.50 400m Kobiety 1 runda
11.15 3000m Mężczyźni 1 runda
11.20 Kula Mężczyźni Kwalifikacje
11.45 400m Mężczyźni 1 runda
12.15 Skok w dal Kobiety Kwalifikacje
13.30 Kula Kobiety Pięciobój
14.50 Ceremonia otwarcia
15.45 60m Płotki Kobiety Półfinał
16.00 Skok w dal Kobiety Pięciobój
16.05 60m Płotki Mężczyźni Półfinał
16.20 Skok wzwyż Kobiety Kwalifikacje
16.25 800m Kobiety 1 runda
16.50 Kula Mężczyźni Finał
16.55 800m Mężczyźni 1 runda
17.25 1500m Kobiety 1 runda
17.45 400m Kobiety Półfinał
17.40 Trójskok Kobiety Kwalifikacje
18.05 400m Mężczyźni Półfinał
18.20 60m Płotki Kobiety Finał
18.30 60m Płotki Mężczyźni Finał
18.40 800m Kobiety Pięciobój


Sobota, 3 marzec

czas konkurencja M/K runda
9.30
60m Kobiety 1 runda
9.35 Skok o tyczce Kobiety Kwalifikacje
9.35 Skok w dal Mężczyźni Kwalifikacje
9.40 Skok wzwyż Mężczyźni Kwalifikacje
10.00 60m Mężczyźni 1 runda
10.40 60m Mężczyźni Siedmiobój
11.30 Kula Kobiety Kwalifikacje
11.45 Skok w dal Mężczyźni Siedmiobój
13.15 Skok wzwyż Kobiety Finał
13.25 Kula Mężczyźni Siedmiobój
13.30 3000 m Kobiety 1 runda
13.35 Trójskok Mężczyźni Finał
13.55 Skok o tyczce Mężczyźni Finał
14.00 800 m Kobiety Półfinał
14.20 1500m Mężczyźni 1 runda
14.40 800m Mężczyźni Półfinał
15.00 60m Kobiety Półfinał
15.15 Skok w dal Kobiety Finał
15.20 60m Mężczyźni Półfinał
15.40 3000m Mężczyźni Finał
15.45 Skok wzwyż Mężczyźni Siedmiobój
15.55 1500m Kobiety Finał
16.10 400m Kobiety Finał
16.20 400m Mężczyźni Finał


Niedziela, 4 marzec

czas konkurencja M/K runda

9.15 60m Płotki Mężczyźni Siedmiobój
10.30 Skok o tyczce Mężczyźni Siedmiobój
12.45 Kula Kobiety Finał
13.15 Trójskok Kobiety Finał
14.00 Skok wzwyż Mężczyźni Finał
14.05 Skok o tyczce Kobiety Finał
14.40 1000m Mężczyźni Siedmiobój
14.55 800m Kobiety Finał
15.00 Skok w dal Mężczyźni Finał
15.10 800m Mężczyźni Finał
15.25 3000m Kobiety Finał
15.50 1500m Mężczyźni Finał
16.05 60m Kobiety Finał
16.20 60m Mężczyźni Finał
16.30 4 x 400m Kobiety Finał
16.45 4 x 400m Mężczyźni Finał
Ostatnio zmieniony przez qiero 2007-02-28, 08:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-27, 08:28   

SKŁAD REPREZENTACJI

K O B I E T Y:
60 m

Daria Onyśko (AZS AWF Gorzów)
Dorota Dydo (AZS Poznań)

400 m
Grażyna Prokopek (AZS AWF Warszawa)
Zuzanna Radecka-Pakaszewska (AZS AWF Katowice)

800 m
Ewelina Sętowska-Dryk (AZS AWF Warszawa)
Aneta Lemiesz (KS Warszawianka)

1500 m
Lidia Chojecka (KS Warszawianka)
Sylwia Ejdys (AZS AWF Wrocław)

3000 m
Lidia Chojecka

60 m ppł
Aurelia Trywiańska (AZS AWF Warszawa)

tyczka
Anna Rogowska (SKLA Sopot)
Róża Kasprzak (AZS AWFiS Gdańsk)
Joanna Piwowarska (AZS AWF Warszawa)

w dal
Małgorzata Trybańska (KS Warszawianka)

kula
Magdalena Sobieszek (AZS AWF Warszawa)

pięciobój
Karolina Tymińska (AZS AWFiS Gdańsk)

4x400 m
Grażyna Prokopek, Monika Bejnar, Ewelina Sętowska-Dryk (wszystkie AZS AWF Warszawa), Zuzanna Radecka-Pakaszewska (AZS AWF Katowice), Aneta Lemiesz (KS Warszawianka), Agnieszka Karpiesiuk (AZS AWFiS Gdańsk)


M Ę Ż C Z Y Ź N I

60 m

Łukasz Chyła (SKLA Sopot)
Dariusz Kuć (AZS AWF Kraków)

400 m
Daniel Dąbrowski (AZS Łódź)

3000 m
Rafał Snochowski (Wawel Kraków)

wzwyż
Aleksander Waleriańczyk (Wawel Kraków)
Grzegorz Sposób (MKS Start Lublin)
Michał Bieniek (AZS AWF Wrocław)

tyczka
Adam Kolasa (KB Sporting Międzyzdroje)
Przemysław Czerwiński (MKL Szczecin)

w dal
Marcin Starzak (AZS AWF Kraków)

trójskok
Paweł Kruhlik (AZS AWF Wrocław)

kula
Jakub Giża (LKS Mielec)

4x400 m
Piotr Klimczak (AZS AWF Kraków), Marcin Marciniszyn (Śląsk Wrocław), Daniel Dąbrowski, Piotr Kędzia (obaj AZS Łódź), Kamil Barański (KS Warszawianka), Łukasz Pryga (AZS AWF Wrocław).
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-28, 08:53   

Jak sądzicie, ile medali przywiozą Polacy? Kadra jest dość skromna, ale wierzę w nich i stawiam na 4 - Lidia Chojecka, Anna Rogowska i dwie sztafety 4x400. Niektórzy stawiają jeszcze na Sposoba, ale ja nie.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-28, 16:12   

Ja stawiam na 0 :) tak jakoś czuję :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-02, 14:53   

Przedpołudniowe starty Polaków:

Pięciobój kobiet
Karolina Tymińska
na 60 m ppł była trzecia w swoim biegu eliminacyjnym (8,73) i w całej konkurencji zajęła 11. miejsce. W skoku wzwyż była 15. (ostatnia) - 1,70, a w pchnięciu kulą - 6. (14.19) i po trzech konkurencjach zajmuje 12. miejsce (2629 pkt.)

Trójskok mężczyzn
Paweł Kruhlik
zajął 17. miejsce w kwalifikacjach (15,78) i nie awansował do finału

Skok o tyczce mężczyzn
Przemysław Czerwiński i Adam Kolasa
zajęli wspólnie 16. miejsce w kwalifikacjach (5,40) i nie awansowali do finału

400 m kobiet
Agnieszka Karpiesiuk
była piąta w swoim biegu eliminacyjnym (53,78) i z 15. czasem odpadła z rywalizacji
Zuzanna Radecka zajęła trzecie miejsce (52,54) i z 6. czasem awansowała do półfinału
Grażyna Prokopek była druga (52,44) i z 5. czasem awansowała do półfinału

Pchnięcie kulą mężczyzn
Jakub Giza
zajął 10. miejsce w kwalifikacjach (19,15) i odpadł

Skok w dal kobiet
Małgorzata Trybańska
zajęła 9. miejsce w eliminacjach (6,51) i nie wystartuje w finale, do którego zabrakło jej 1 cm
Ostatnio zmieniony przez qiero 2007-03-02, 15:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-02, 22:40   

Sesja popołudniowa

60 m ppł kobiet
Aurelia Trywiańska
była w swoim półfinale druga (8,05) co było 5. czasem i dało jej awans do finału, w którym była siódma

Pięciobój kobiet
Karolina Tymińska
była 5. w skoku w dal (6,27), po czym awansowała na 11. miejsce. W swoim biegu na 800 m była pierwsza (2:12.31), co było najlepszym czasem i pozwoliło skończyć mistrzostwa na 7. miejscu

800 m kobiet
Ewelina Sętowska
była w swoim biegu 4. (2:04.66), co było 14. czasem i wyeliminowało ją
Aneta Lemiesz wygrała swój bieg (2:03.68), miała 8. czas i awansowała do półfinału

1500 m kobiet
Lidia Chojecka
wygrała swój bieg (4:16.24), uzyskała 6. czas i awansowała do finału

400 m kobiet
Grażyna Prokopek
była 3. w swoim biegu półfinałowym (52.00) i ustanowiła nowy Rekord Polski. Z 5. czasem awansowała do finału
Zuzanna Radecka była zkoli 6. (53.18), co dało jej 11. wynik i odpadła

Finały

Pchnięcie kulą mężczyzn

1 Konopka, Mikulás SVK 21.57 NR EL
2 Lyzhyn, Pavel BLR 20.82 PB
3 Olsen, Joachim DEN 20.55

60 m ppł kobiet
1 Kallur, Susanna SWE 7.87
2 Antonova, Aleksandra RUS 7.94
3 Bolm, Kirsten GER 7.97 SB
7 Trywianska, Aurelia POL 8.25

60 m ppł mężczyzn

1 Sedoc, Gregory NED 7.63 =PB
2 van der Westen, Marcel NED 7.64
3 Quiñónez, Jackson ESP 7.65

Pięciobój kobiet
1 Klüft, Carolina SWE 4944 WL
2 Sotherton, Kelly GBR 4927 NR
3 Ruckstuhl, Karin NED 4801 NR
7 Tyminska, Karolina POL 4494
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-02, 22:43   

Medale
1. Szwecja 2 0 0
2. Holandia 1 1 1
3. Słowacja 1 0 0
4. Białoruś 0 1 0
4. Rosja 0 1 0
4. W. Brytania 0 1 0
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-03, 13:40   

Sesja przedpołudniowa

60 m kobiet
Daria Onyśko
zajęła 5. miejsce w swoim biegu eliminacyjnym (7.31), co było 15. czasem i dało jej awans do półfinału
Dorota Dydo była w swoim biegu 4. (7.35), ale to był 21. czas i odpadła

Skok wzwyż mężczyzn
Grzegorz Sposób
z wynikiem 2,18 zajął 19. miejsce w eliminacjach i odpadł
Aleksander Waleriańczyk skoczył 2,23 i był 5., co dało mu awans do finału

60 m mężczyzn
Łukasz Chyła
był 4. w swoim biegu w kwalifikacjach (6.75) i uzyskał 17. czas, odpadł więc w zawodów

Skok w dal mężczyzn
Marcin Starzak
uzyskał 7. wynik eliminacji (7,86) i wystąpi w finale

Pchnięcie kulą kobiet
Magdalena Sobieszek
była 9. w kwalifikacjach (16,55) i nie zobaczymy jej w finale

Skok o tyczce kobiet
Joanna Piwowarska
zajęła 9. miejsce w eliminacjach (4,50) i odpadła
Róża Kasprzak była 8. (4,50) i wystąpi w finale
Anna Rogowska miała 3. wynik (4,50) i wystąpi w finale
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2007-03-03, 18:54   

Chojecka wygrała 1500, może jutro wystartuje w 3000?
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-03, 21:37   

Sesja popołudniowa

800 m kobiet
Aneta Lemiesz
zajęła w półfinale 4. miejsce (2:01.39) co było 8. czasem i nie wystąpi w finale

60 m kobiet
Daria Onyśko
w swoim półfinale była 3. (7.24), co było 5. czasem i dało jej awans do finału

1500 m kobiet
Lidia Chojecka
została mistrzynią Europy (4:05.13)

400 m kobiet
Grażyna Prokopek
zajęła 6. miejsce w finale (52.86)

Finały

Skok wzwyż kobiet

1 Hellebaut, Tia BEL 2.05 WL NR CR
2 di Martino, Antonietta ITA 1.96
3 Veneva, Venelina BUL 1.96

Trójskok mężczyzn
1 Idowu, Phillips GBR 17.56 WL CR
2 Douglas, Nathan GBR 17.47 PB
3 Sergeyev, Aleksandr RUS 17.15

Skok o tyczce mężczyzn
1 Ecker, Danny GER 5.71
2 Yurchenko, Denys UKR 5.71 SB
3 Otto, Björn GER 5.71

Skok w dal kobiet
1 Gomes, Naide POR 6.89 WL NR
2 Montaner, Concepción ESP 6.69 SB
3 Scerbová, Denisa CZE 6.64

3000 m mężczyzn
1 Caliandro, Cosimo ITA 8:02.44
2 Tahri, Bouabdellah FRA 8:02.85
3 España, Jesús ESP 8:02.91

1500 m kobiet
1 Chojecka, Lidia POL 4:05.13

2 Pantelyeva, Natalya RUS 4:06.04 PB
3 Chumakova, Olesya RUS 4:06.48

400 m kobiet
1 Sanders, Nicola GBR 50.02 WL NR
2 Usovich, Ilona BLR 51.00 PB
3 Zykina, Olesya RUS 51.69 SB
6 Prokopek, Grazyna POL 52.86

400 m mężczyzn

1 Gillick, David IRL 45.52 NR EL
2 Swillims, Bastian GER 45.62 PB
3 Tobin, Robert GBR 46.15
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-03, 21:40   

Medale

1. Wielka Brytania 2 2 1
2. Szwecja 2 0 0
3. Niemcy 1 1 2
4. Holandia 1 1 1
5. Włochy 1 1 0
6. Belgia 1 0 0
6. Irlandia 1 0 0
6. Polska 1 0 0
6. Portugalia 1 0 0
6. Słowacja 1 0 0
11. Rosja 0 2 3
12. Białoruś 0 2 0
13. Hiszpania 0 1 2
14. Francja 0 1 0
14. Ukraina 0 1 0
16. Bułgaria 0 0 1
16. Czechy 0 0 1
16. Dania 0 0 1
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-04, 19:17   

Niedzielne finały

Pchnięcie kulą kobiet

1 Legnante, Assunta ITA 18.92
2 Khudoroshkina, Irina RUS 18.50
3 Ryabinkina, Olga RUS 18.16

Trójskok kobiet
1 Castrejana, Carlota ESP 14.64 NR EL
2 Bufalova, Olesya RUS 14.50 PB
3 Nzola Meso Ba, Teresa FRA 14.49

Skok wzwyż mężczyzn
1 Holm, Stefan SWE 2.34
2 Thörnblad, Linus SWE 2.32
3 Bernard, Martyn GBR 2.29
5 Walerianczyk, Aleksander POL 2.20

Skok o tyczce kobiet
1 Feofanova, Svetlana RUS 4.76 SB
2 Golubchikova, Yuliya RUS 4.71 PB
3 Rogowska, Anna POL 4.66
6 Kasprzak, Róza POL 4.23


Siedmiobój mężczyzn
1 Sebrle, Roman CZE 6196 WL
2 Pogorelov, Aleksandr RUS 6127
3 Krauchanka, Andrei BLR 6090

800 m kobiet
1 Zbrozhek, Oksana RUS 1:59.23
2 Petlyuk, Tetyana UKR 1:59.84
3 Ceplak, Jolanda SLO 2:00.00

Skok w dal mężczyzn
1 Howe, Andrew ITA 8.30 NR EL
2 Tsátoumas, Loúis GRE 8.02
3 Sdiri, Salim FRA 8.00
6 Starzak, Marcin POL 7.88

800 m mężczyzn
1 Okken, Arnoud NED 1:47.92
2 Quesada, Miguel ESP 1:47.96
3 Bobbato, Maurizio ITA 1:48.71

3000 m kobiet
1 Chojecka, Lidia POL 8:43.25

2 Domínguez, Marta ESP 8:44.40 SB
3 Weissteiner, Silvia ITA 8:44.81

1500 m mężczyzn
1 Higuero, Juan Carlos ESP 3:44.41
2 Gallardo, Sergio ESP 3:44.51
3 Casado, Arturo ESP 3:44.73

60 m kobiet
1 Gevaert, Kim BEL 7.12
2 Polyakova, Yevgeniya RUS 7.18
3 Onysko, Daria POL 7.20

60 m mężczyzn
1 Gardener, Jason GBR 6.51 EL
2 Pickering, Craig GBR 6.59
3 Pognon, Ronald FRA 6.60

4x400 m kobiet
1 Belarus BLR 3:27.83 NR CR
Yuschanka, Yuliana
Khliustava, Iryna
Usovich, Svetlana
Usovich, Ilona
2 Russia RUS 3:28.16
Zykina, Olesya
Ivanova, Natalya
Kashcheyeva, Zhanna
Antyukh, Natalya
3 Great Britain & Ni GBR 3:28.69 NR
Duck, Emma
Sanders, Nicola
Wall, Kim
McConnell, Lee
4 Poland POL 3:30.31
Radecka, Zuzanna
Lemiesz, Aneta
Karpiesiuk, Agnieszka
Prokopek, Grazyna


4x400 m mężczyzn
1 Great Britain & Ni GBR 3:07.04
Tobin, Robert
Garland, Dale
Taylor, Philip
Green, Steven
2 Russia RUS 3:08.10
Buzolin, Ivan
Frolov, Vladislav
Dyldin, Maksim
Sergeyenkov, Artem
3 Poland POL 3:08.14
Kedzia, Piotr
Marciniszyn, Marcin
Pryga, Lukasz
Klimczak, Piotr
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-04, 19:19   

Medale
1. Wielka Brytania 4 3 3
2. Włochy 3 1 2
3. Szwecja 3 1 0
4. Rosja 2 9 4
5. Hiszpania 2 4 3
6. Holandia 2 1 1
7. Polska 2 0 3
8. Belgia 2 0 0
9. Białoruś 1 2 1
10. Niemcy 1 1 2
11. Czechy 1 0 1
12. Irlandia 1 0 0
12. Portugalia 1 0 0
12. Słowacja 1 0 0
15. Ukraina 0 2 0
16. Francja 0 1 3
17. Grecja 0 1 0
18. Bułgaria 0 0 1
18. Dania 0 0 1
18. Słowenia 0 0 1
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 41
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-04, 19:21   

No to mamy 5 medali. Świetna Chojecka (2 złota), trochę niespełniona Rogowska (tylko trzecie), szczęsliwa męska sztafeta (brąz po dyskwalifikacji NIemców) i sensacyjna Onyśko (trzecia na 60 m). Pięknie!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-04, 20:24   

No to trochę przesadzilem z moim wynikiem w ankiecie :D hehe no, ale gratulacje dla naszych Polaków!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 03, 07, 24, birmingham, halowe, la, me


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu