Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: smooth
2007-03-12, 22:32
Wypadki, Emocje i Słowa - dyskusja
Autor Wiadomość
majavip 


Wiek: 113
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-11, 21:04   Wypadki, Emocje i Słowa - dyskusja

<zła> dajcie już sobie na wstrzymanie ! co to zmieni jak już sie dowiecie jakie marki, kolory ... ! i tylko głupie dogaduszki .. gdzie auto stało i co miało uszkodzone! tym niech już sie zajmą odpowiednie organy ! A nie... gadanie o niczym - a kogoś to może boleć

:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: koniec tematu !!!!!!!!!!

Moderowany przez smooth:
Wydzielone z tematu WYpadek Na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła 2 i Piastowskiej
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-03-12, 18:10, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-11, 21:26   

o co Ci Marta chodzi to jest forum i każdy może tu pisac i wypowiadać swoje zdanie nie pierwszy topic o wypadku w Brzegu lub okolicach i nie ostatni !!
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-11, 21:31   

majavip po cześci się z tobą zgodze co do twojej wypowiedzi aler z drugiej strony my soie mozemy tylko pogdybac ale nie zycze nikomu zeby chcial uslyszec komentarze ludzi stojacych jako gapie na skrzyzowaniu i komentujacych co sie stalo. Nie raz nie dwa bylem swiadkiem czegos takiego - jak to lubia komentaowac i nadawac a sami sa czasami nie lepsi. Sprawe znam z dwóch stron jako ofiara wypadku i jako osoba ktora zasami nakim osoba po wypadku udziela pomocy.
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-11, 21:38   

blaster napisał/a:
jak w temacie ok 30 minut temu był tam fajny dzwon :)

Saw_woman napisał/a:
Jakie były kolory samochodów i marki ?

lukstapol napisał/a:
Potem maly stal kolo bialego lanosa na podjezdzie ale przyd mial rozwalony....


Ja jeszcze poproszę o napisanie pod jakim kątem samochody się zderzyły, czy wycieraczki działały bez zarzutu przed wypadkiem i czy felgi w obu pojazdach były wyczyszczone. Widzę, że świetna zabawa opisywać wypadki, w końcu brakuje atrakcji w mieście, to ludzie szukają każdej innej możliwej formy. No cóż, teraz jeszcze otworzymy szampana i możemy bawić się do białego rana... nie sądziłem, że nadejdzie taki dzień, kiedy będę zgadzał się z wypowiedzią majavip...
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-03-11, 22:06   

Ja uważam że pisanie o wypadkach jest jak najbardziej na miejscu, ale trzeba to robić w odpowiedni sposób, a nie jak Blaster nabijając sie z tego, nie raz sama byłam świadkiem wypadku, i pisałam o tym na forum, bo np. interesowało mnie to czy nic sie nikomu nie stało, czy wszystko sie dobrze skończyło itd... Trzeba pisać o takich zdarzeniach, ale w sposób POWAŻNY :!:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-12, 08:27   

a czy ja się z tego nabijam że ktoś miał wypadek? z drugiej strony to głupota ludzka doprowadzić do wypadku!! bo przecież wiatr samochodów na siebie nie zepchnął co nie? ktoś był dobry wymuszając pierszeństwo co nie? i tu ukłon do tej osoby Jesteś The Best (może na 2 raz się zastanowisz zanim wymusisz lub pomyslisz że zdążysz)
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-12, 10:16   

Ej Garuda, co Ty taki ironiczny? Nie pytam czy ktoś miał rozwaloną głowę i czy zęby powypadały na ulicę tylko o markę samochodu i kolor. Jakoś wolałabym się dowiedzieć bo to takie okolice, gdzie martwię się o pewne osoby tam mieszkające :!: Ale oczywiście, pewnie to, że spytałam o kolor i markę jest strasznym przestępstwem :x
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-12, 13:02   

blaster napisał/a:
a czy ja się z tego nabijam że ktoś miał wypadek?

ad.
blaster napisał/a:
jak w temacie ok 30 minut temu był tam fajny dzwon :)

blaster napisał/a:
ale wracając do tematu fajnie sie po obijały. Może ktoś ma zdjęcia?


nie, skądże...tutaj mamy przykład nad wyraz opiekuńczego obywatela, który z pewnością martwi się o los ludzki...

blaster napisał/a:
z drugiej strony to głupota ludzka doprowadzić do wypadku!! bo przecież wiatr samochodów na siebie nie zepchnął co nie? ktoś był dobry wymuszając pierwszeństwo co nie?


z jednej strony można spowodować wypadek, z drugiej można brać udział w wypadku...tak, czy siak jedna z osób zawsze będzie poszkodowana... nie widać nigdzie konkretnych przyczyn tej kolizji, więc nie należy od razu generalizować...

Saw_woman napisał/a:
Ej Garuda, co Ty taki ironiczny? /


Ej Saw_woman...wystarczy przeczytać wszystkie wypowiedzi i na pewno wytłumaczenie się znajdzie. Może faktycznie nie powinienem Ciebie cytować, bo w poście wprowadzającym nie było informacji o kolorkach i mareczkach...mój błąd...
Ostatnio zmieniony przez Włóczykij 2007-03-12, 15:23, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Anaitis 
Wybryk natury



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-12, 15:17   Re: WYpadek Na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła 2 i Piastowskiej

blaster napisał/a:

ale wracając do tematu fajnie sie po obijały. Może ktoś ma zdjęcia?


Myślę,że gdyby to Ciebie albo kogoś z Twoich bliskich spotkał wypadek samochodowy,nie uważałbyś,że "fajnie się PO OBIJAŁY".
Zdjeć zapewne poszukaj sobie w kronice policyjnej,wydrukuj i powieś nad łóżkiem..skoro tak ci sie podobały " PO OBIJANE" auta.
Twoja wypowiedź bez urazy na poziomie "szalonego 12-latka" ! :|
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-12, 16:15   Re: WYpadek Na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła 2 i Piastowskiej

Anaitis napisał/a:
Myślę,że gdyby to Ciebie albo kogoś z Twoich bliskich spotkał wypadek samochodowy,nie uważałbyś,że "fajnie się PO OBIJAŁY".
Zdjeć zapewne poszukaj sobie w kronice policyjnej,wydrukuj i powieś nad łóżkiem..skoro tak ci sie podobały " PO OBIJANE" auta.
Twoja wypowiedź bez urazy na poziomie "szalonego 12-latka" ! :|


miałem wypadek i jakoś nie przeszkadzało mi to więc w tym momencie nawet nie wiesz jak do tego podchodze to co się wypowiadasz na mój temat?

Pewnie że sobie powiesze ba! nawet sobie powiększe i walne jako tapete na całą ściane!!

czy ja gdzieś ludzie napisałem hahaha h, niezły ubaw, zgon z nich, czy inne wyśmiewanie!!
zreszta mam to głęboko gdzieś czy pisze jak szalony 12 latek czy jak inaczej phii wisi mi to powiem tak
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-12, 17:08   

Ja tylko napiszę, że obserwuję wątek i już jego część jest jedną nogą w koszu.. więc może czas powstrzymać docinki....
Może niech każdy wyciągnie wnioski .. bo jak zwykle wszystko ma swój początek w paru słowach i ulokowanych w nich emocjach.
Wracamy do tematu, albo proszę założyć wątek o dojrzałości emocjonalnej w wypowiedziach .. będzie po problemie !!
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-03-12, 17:25   

blaster napisał/a:
miałem wypadek i jakoś nie przeszkadzało mi to więc w tym momencie nawet nie wiesz jak do tego podchodze to co się wypowiadasz na mój temat?


widocznie niczego nie wyciągnąłeś z tej lekcji, skoro przyjmujesz taki, a nie inny ton wypowiedzi, odnosząc się do wypadku innych osób. Patrząc na swój samochód też zastanawiałeś się nad tym, czy fajnie wygląda będąc "obitym"? A wypowiadać to się raczej każdy może, chyba że określenie "forum" przyjęło ostatnio jakieś nowe właściwości? Tak dla przekory... czy wczorajszy wypadek to "Twój" temat skoro się w nim wypowiadasz?

blaster napisał/a:
Pewnie że sobie powiesze ba! nawet sobie powiększe i walne jako tapete na całą ściane!!


tak też myśleliśmy...

blaster napisał/a:
czy ja gdzieś ludzie napisałem hahaha h, niezły ubaw, zgon z nich, czy inne wyśmiewanie!!


śmiech na sali...zaprzeczać samemu sobie... może i nie napisałeś konkretnie "hahaha", czy "zgon", aczkolwiek Twoje stanowisko widać dosyć wyraźnie i słowa są tu niepotrzebne, bo jak można tłumaczyć stawianie emotek o pozytywnych wrażeniach po tragicznych informacjach, a negatywnych przy rzeczach błahych, biorąc pod uwagę ogólną sytuację (w tym wypadku szczególny akcent na rozładowaną baterię telefonu, która wprowadziła Cię w głęboki smutek)

Anaitis napisał/a:
Twoja wypowiedź bez urazy na poziomie "szalonego 12-latka" ! :|


nie, nie, etap "szalonego 12-latka" przejawia sie czymś innym. Śmiem twierdzić, że to, co chciałaś zawrzeć w swojej wypowiedzi ma miejsce zdecydowanie wcześniej, chociaż trudno określić gdzie, to zależy chyba od ewolucji... :wink:
Ostatnio zmieniony przez Włóczykij 2007-03-12, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-12, 18:13   

Dyskusję wynikłą w temacie Wypadek Na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła 2 i Piastowskiej przeniosłem tutaj, mając nadzieję, że uda Nam się w sposób KULTURALNY wyjaśnić, dlaczego kogoś może denerwować a może nawet ranić takie a nie inne podejście do problemu wypadków i pisania o nich.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-12, 20:04   

Garuda napisał/a:
widocznie niczego nie wyciągnąłeś z tej lekcji,


Nie ja byłem sprawcą wypadku to co z niej miałem wyciągać ? głupote drugiego kierowcy i wymuszenie na mnie pierwszeństwa?

Garuda napisał/a:

A wypowiadać to się raczej każdy może, chyba że określenie "forum" przyjęło ostatnio jakieś nowe właściwości?


a czy ja komus bronie się wypowiadać odnośnie forum ? a tu akurat bijesz do moejj osoby a moja osoba nie jest tematem forum tak więc oddziel te 2 rzeczy bo zaraz ktoś może załozyć topic o tobie i twoim podejściu do czegoś tam. tak więc zastnanów sie nad tym dobrze bo wypowiadane przez moją osobe słowa sa tylko i wyłacznie moimi słowami i nie życze sobie żeby kto kolwiek i tym bardziej ty je komentowała (jeśli nie czaisz mówie tu o moim podejściu)

Garuda napisał/a:
Tak dla przekory... czy wczorajszy wypadek to "Twój" temat skoro się w nim wypowiadasz?
tak mój . Przez moją osobe założony

Garuda napisał/a:
tak też myśleliśmy...


Mów za siebie a nie wypowiadasz sie w liczbie mnogiej i mówisz o innych ludziach są dorośli i sami sie potrafia wysłowić

Garuda napisał/a:
jak można tłumaczyć stawianie emotek o pozytywnych wrażeniach po tragicznych informacjach,


Jakich tragicznych ? jakoś nie widze żeby komus sie coś stało czy nie daj Boże zginał? samochód nie zdrowie rzecz która można kupić
Ostatnio zmieniony przez blaster 2007-03-12, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Indra 


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Bg

Wysłany: 2007-03-12, 20:13   

blaster napisał/a:
Cytat:
Tak dla przekory... czy wczorajszy wypadek to "Twój" temat skoro się w nim wypowiadasz?

tak mój . Przez moją osobe założony
Myślę, że chodziło tu raczej oto, czy bezpośrednio brałeś udział w wypadku, czy dotyczy on Ciebie - powtarzam - bezpośrednio(!). Byłeś tylko obserwatorem, więc temat na pewno nie jest 'Twój'.
Ostatnio zmieniony przez Indra 2007-03-12, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dyskusja, emocje, slowa, wypadki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu