Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Zmiana redaktora naczelnego w PPB
Autor Wiadomość
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-14, 11:49   Zmiana redaktora naczelnego w PPB

Oświadczenie

W imieniu Zarządu Media Art Sp. z o.o. niniejszym informuję, że od dnia 15 marca 2007 pani Beata Zatoń nie będzie już sprawować funkcji redaktora naczelnego Panoramy Powiatu Brzeskiego.
Z racji odmiennych poglądów co do kształtu, charakteru i funkcjonowania gazety – zostaje odsunięta od pełnienia tej funkcji. Może natomiast współpracować z Panoramą Powiatu Brzeskiego na zasadach członka zespołu redakcyjnego.

Z poważaniem
Prezes Media Art Sp. z o.o., wydawcy Panoramy Powiatu Brzeskiego
Paweł Kowalczyk





Szanowni Państwo,
Drodzy Czytelnicy Panoramy
.

Było mi niezmiernie miło pracować dla Państwa jako redaktor naczelny tego tytułu. Mam nadzieję, że praca przeze mnie włożona w kreowanie kształtu i zawartości merytorycznej Panoramy Powiatu Brzeskiego, została przez Państwa zauważona. Z pewnością mogę stwierdzić, że wzrosła czytelność naszej gazety – a to jest jej najistotniejszą wartością.
Niestety, jak to w życiu bywa, nadszedł czas na zmiany.
Oby ta zmiana była korzyścią dla Panoramy. Tego jej życzę.
Nie sądzę, abym pożegnała się całkowicie z zespołem redakcyjnym, aczkolwiek dla mnie to już nie będzie to samo. Nie zarzekam się także, że już nic dla Panoramy nie napiszę.
Trudno mi jest jednak pogodzić się z powyższą decyzją, tym bardziej, że włożyłam tak dużo serca, czasu, pracy i zapału w tworzenie tej gazety, w kreowanie jej zawartości merytorycznej, kształtu i wizerunku.
Dziękuję wszystkim, z którymi do tej pory współpracowałam. Dziękuję tym, którzy uprzyjemniali mi tą pracę, a także tym, którzy mi ją uprzykrzali. Te wszystkie doświadczenia pozwoliły mi zahartować się i odnaleźć w brzeskim środowisku.
Mam nadzieję, że korzyść, jaką Panorama odniesie ze zmiany redaktora naczelnego będzie współmierna do wagi podjętej przez Zarząd decyzji

Z poważaniem
Beata Zatoń



Drodzy Forumowicze
(ten poniższy tekst nie ukazał się na łamach PPB)

Chciałabym poinformować, że od dnia jutrzejszego nie będę udzielać się na forum pod nickiem Naczelna PPB. Po rozmowie z Yasiem wiem, że posty napisane przez Naczelna PPB - zostaną zachowane, a ja będę na forum występować już pod swoim prywatnym nickiem, który niebawem założę i poinformuję wszystkich, jaki to nick. Mam nadzieję, że nie zmieni to Waszego stosunku do mojej osoby.
Pozdrawiam
Beata
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-14, 11:59   

Miejmy nadzieję że po zmianie osoby na stanowisku osoby naczelnej gazety pozycja ta utrzyma się na rynku Brzeskim w stopniu niezmiennym i będzie nadal ciekawić i interesować czytelników.

Bardzo mi jest z tego powodu przykro że straciłaś tak zaszczytną funkcję jaką była osoba naczelnej Panoramy Powiatu Brzeskiego ale mam nadzieję że wciąż będziesz nas zaskakiwać na łamach gazety (i nie tylko) a także w życiu codziennym jako całkiem prywatna osoba trafnymi spostrzeżeniami, komentarzami oraz artykułami na łamach gazety.

Trzymamy kciuki na lepsze zmiany :)
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez lukstapol 2007-03-14, 12:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-03-14, 12:00   

Naczelna PP-B napisał/a:
Mam nadzieję, że nie zmieni to Waszego stosunku do mojej osoby.
Pozdrawiam
Beata


Mój niestety ulega diametralniej zmianie. W końcu będę mógł rozmawiać z KOBIETĄ a nie ze stanowiskiem :) . Szacunek. Na sam sobie wiem, że dzięki Pani wizerunek PPB uległ diametralnej zmianie in plus. Jak to w naszym mieście bywa (a szczególnie w TYCH kręgach) - Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść. Śmietankę spiją inni...

Szacunek. Zapraszam na spacer W KAŻDEJ WOLNEJ chwili. Wie Pani gdzie i jak. Wiosna jest w zasięgu ręki. Czasami wytarczy tylko otworzyć oczy.

Uważam, że PPB już nie będzie taka, jak ostatnio (chociaż wcale nie uważam, żeby była idealna - ale wafelki pycha :P ).
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-14, 12:28   

Naczelna PP-B napisał/a:
a ja będę na forum występować już pod swoim prywatnym nickiem, który niebawem założę i poinformuję wszystkich, jaki to nick


Czekam z niecierpliwością, na Panią.
Co do zmian w hierarchii... przyznam, że przez sympatie, którą daże Panią przez słowo.. niestety musze stwierdzić, że Panorma to już na pewno nie będzie to samo.. jednocześnie.. mam nadzieję, że utrzyma swą charakterystyczną pozycję .. i dostarczy nam wielu tematów do dyskusji i refleksji jak również powodów do uśmiechu na twarzy.

Z nadzieją czekający na nowy rześki nick i słowa które z niego wypłyną
pozdrawiający i dziękujący za Pani wkład w gazetę - smooth
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-14, 12:34   

Mam nadzieje, że ta zmiana wyjdzie przede wszystkim Tobie na lepsze - czego Ci życzę :)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-03-14, 12:37   

No cóż, w życiu się czasem różnie układa, choć dlaczego akurat tak :/ Dla mnie nie ma znaczenia czy będziesz miała napis PP-B czy inny, liczy się osoba, a Twoja jest warta poznania, uwagi i przede wszystkim zapadła mi nie tylko w pamięć, ale także w serce :) Oczywiście czekam na info w sprawie nowego nicku, aby zrobić podmiankę w wiadomym dziale :>

Powodzenia na nowej drodze życia :wink:
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-03-14, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-14, 15:20   

no cóż, mnie tam było miło obcować z Panią jak naczelną, pewnie miło będzie i teraz:)
powodzenia wszystkim podmiotom:)
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-14, 16:18   

Dzięki wszystkim za miłe słowa.... :)
To jest mój ostatni post jako Naczelnej PP-B (więc, jako Naczelna żegnam sie z Państwem.. :wink: )

Od tej pory będę najzwyklejszą w świecie forumowiczką o nicku BeZet
(a to też ma swoje dobre strony... nie muszę już być taka oficjalna na przykład.... :P )
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-03-14, 18:29   Re: Zmiana redaktora naczelnego w PPB

Naczelna PP-B napisał/a:

Z racji odmiennych poglądów co do kształtu, charakteru i funkcjonowania gazety – zostaje odsunięta od pełnienia tej funkcji.

Z poważaniem
Prezes Media Art Sp. z o.o., wydawcy Panoramy Powiatu Brzeskiego
Paweł Kowalczyk
Ciekawe jaki inny bardziej przychylny lokalnym władzom kształt może mieć PPB? Czy zmiana oznacza, że zamiast wywiadów będących opowiadaniami adwersarzy o swoich pozytywnych dokonaniach będą się ukazywały wywiady próbujące ustalić dlaczego to i owo nie wyszło? Kilka tematów mogę podrzucić natychmiast.
Ponieważ bliżej nie określono powodów zmian, a nie wydaje się, że można jeszcze lepiej, w bardziej pozytywnym świetle, przedstawiać zasługi jednie słusznej opcji to wniosek nasuwa się jeden. Czyżby PPB przechodziła na pozycje lewicowe??? Jakoś nie mogę w to uwierzyć.
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-03-14, 18:33   Re: Zmiana redaktora naczelnego w PPB

Roztropek napisał/a:
Kilka tematów mogę podrzucić natychmiast.


Myślę, że śmiało może Pan podrzucać....
Wydawca z pewnością ucieszy się z każdej propozycji współpracy, byle tylko dana propozycja miała ręce i nogi, a nie ogólne hasełka, że w Brzegu jest be....

I na 100% nie napotka Pan oporu (przynajmniej z mojej strony :P )
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-03-14, 19:38   

Witaj BeZet, a dla mnie i tak zostajesz nadal "naczelna" choćby z racji przynależności do homo sapiens :wink: "Coś się kończy i coś się zaczyna". Wszystkiego najlepszego - znając Cię ten krótki czas wiem, że znajdziesz sobie coś nowego interesującego do "roboty". Powodzenia.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-14, 20:24   

1. Kto będzie teraz Naczelną PPB?
2. Cy odziedziczy nick na tym forum (czytaj: czy będzie się tu udzielać)?
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-14, 21:58   

Bartek T. napisał/a:
1. Kto będzie teraz Naczelną PPB?

Chyba teraz będzie nowy Naczelny :)
Bartek T. napisał/a:
2. Cy odziedziczy nick na tym forum (czytaj: czy będzie się tu udzielać)?

Dziedziczenia nicków nie ma. Wraz z odejściem Naczelnej zakończa wpisy tego nicka. A czy nowy Naczelny będzie się udzielał, to już zostawmy Jego decyzji.

Żegnam Naczelną PP-B i witam BeZet ;)
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-14, 22:29   

moim zdaniem zmiany jakie wprowadził zarząd są głupie. no ale co można na to poradzić, jak ktoś się zaczyna "wychylać" pisać prawdę o rzeczywistośći to mu się tą możliwość blokuję. Dla mnie nadal będziesz redaktorem naczelnym.

Witam BeZet na forum,
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-03-14, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-03-15, 13:04   Re: Zmiana redaktora naczelnego w PPB

BeZet napisał/a:

Myślę, że śmiało może Pan podrzucać....

No to pierwszy z brzegu. Zdaje się, że przetarg na rozbudowę składowiska w Gaci wygrała jednak firma ze Świdnicy, która składała odwołanie od warunków przetargu. Zaznaczam na wstępie, że nie chodzi tu o jakieś sprawy finansowe, a stwierdzenie pisemne Prezesa EKOGOK w odpowiedzi na odwołanie, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jeśli to ta sama firma, która składała odwołanie to jednak jakieś istotne warunki przetargu nie zostały właściwie przedstawione. Dla mnie zaskoczeniem był fakt, że wygrał ten, kto upomniał się o swoje, co w zasadzie z góry skazywało go na przegraną. No chyba, że w Świdnicy obrodziło w jeszcze inne firmy i nie mówimy o tej samej.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: naczelnego, ppb, redaktora, zmiana


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu