Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: Madziunia
2008-06-25, 21:05
wypadek na drodze od skarbimierza na pepice
Autor Wiadomość
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-03, 18:56   

blaszczu25 napisał/a:
mam inne infornacje


Nie wiem skąd masz takie informacje ale niech Ci będzie nie bede polemizował z toba w tym temacie choć wiem dobrze jaki jest stan tego człowieka.
0 UP 0 DOWN
 
błaszczu 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 2


Skąd: sie biora dzieci

Wysłany: 2007-05-03, 21:11   

lukstapol napisał/a:
blaszczu25 napisał/a:
mam inne infornacje


Nie wiem skąd masz takie informacje ale niech Ci będzie nie bede polemizował z toba w tym temacie choć wiem dobrze jaki jest stan tego człowieka.
ja tylko pisze co wiem a nie ze twoje informacje sa błędne i to tyle nie oburzaj sie tak ...............................................................................................................................................................toyota to sieka.....................................................................................................
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-05-03, 21:36   

blaszczu25 napisał/a:
lukstapol napisał/a:
blaszczu25 napisał/a:

mam inne infornacje



Nie wiem skąd masz takie informacje ale niech Ci będzie nie bede polemizował z toba w tym temacie choć wiem dobrze jaki jest stan tego człowieka.

ja tylko pisze co wiem a nie ze twoje informacje sa błędne i to tyle nie oburzaj sie tak


Tu nie chodzi o to kto się myli, a kto nie lecz o rzeczywistość. Jeśli nie jesteś czegoś pewny to nie pisz tego, bo więcej możesz zaszkodzić niż pomóc, zwłaszcza w tego typu sytuacjach. Zresztą to nie jest temat do szukania sensacji, czy sprzeczek :/ Służy on jedynie przekazaniu "gołych" faktów bez dodatków od siebie, bez info z drugiej ręki itp. Niech się wypowiadają służby ratownicze, świadkowie wypadku, znajomi i bliscy poszkodowanych, a nie ludzie którzy coś gdzieś usłyszeli piąte przez dziesiąte lub stwierdzili, że im się wydaje, że takie czy inne obrażenia muszą być, bo na to wskazywało to czy tamto. Nie jesteście lekarzami to nie oceniajcie obrażeń, niech każdy robi tylko to na czym się zna. Przecież Ci ludzie (biorący udział w wypadku) też mogą kiedyś tu wejść i poczytać, po co mają się denerwować oni sami i ich rodziny :/ Troszkę wyczucia, szacunku i współczucia to na pewno nikomu nie zaszkodzi ;)
0 UP 0 DOWN
 
Janiss 
tsss...



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-06, 15:35   

blaszczu25 napisał/a:
lukstapol napisał/a:
blaszczu25 napisał/a:
mam inne infornacje


Nie wiem skąd masz takie informacje ale niech Ci będzie nie bede polemizował z toba w tym temacie choć wiem dobrze jaki jest stan tego człowieka.
ja tylko pisze co wiem a nie ze twoje informacje sa błędne i to tyle nie oburzaj sie tak ...............................................................................................................................................................toyota to sieka.....................................................................................................




Tak z innej beczki trochę.... Badania wykazują, że 70% prowadzonych przez ludzi rozmów to plotki, a 30%-insynuacje ;) Nie jestem pewna zatem, komu wierzyć w poruszanej sprawie ;)
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-06, 15:51   

Ja mam potwierdzone informacje. Wiem co i jak było z tym panem nie zazdroszcze mu tego szczerze współczuje i tylko się cieszyć że uszedł cało z tego wypadku jak i osoby poszkodowane także. Zyczy im wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia bo to w tym momencie jest jak najbardziej ważne.
0 UP 0 DOWN
 
Johnny 

Wiek: 41
Dołączył: 27 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-06, 18:18   

Byłem drugim autem zaraz po wypadku. Najbardziej pomógł człowiek z czerwonego golfa który pomógł wydostać się ludziom z aut. Ja przyjechałem zaraz po tym jak on ich wyciągnął. Pan taksówkarz nie wiem czy był poparzony ale narzekał na ból w klatce piersiowej i ból nogi. Mój kolega został przy nim. Co z drugą rodziną tego nie wiem. Na oko mieli tylko niewielkie otarcia ale to tylko to co widziałem. Skutki mogły być niestety większe. W sienie były jak pamiętam dwoje dzieci ale z tego co słyszałem wszyscy byli pozapinani pasami a dzieci w fotelikach. Nie chcę wiedzieć co by było jakby nie mieli pasów. Dołączam zdjęcie które zrobiłem telefonem. Nie chcę aby było wykorzystane w inny sposób jak tylko informacyjny.
Naprawdę dało mi to do myślenia że czasem mały odcinek drogi i może zdarzyc sie tragedia. Nie trzeba wcale szybko jechać...
Pan z golfa mówił że audi jechało z pępic za szybko i nie wyrobiło zakrętu. Siena jechała na oko ok. 40-50km\h (bo jechał zaraz za nią) - to są słowa osoby która to widziała

Wolniej Panowie....

0 UP 0 DOWN
 
błaszczu 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 2


Skąd: sie biora dzieci

Wysłany: 2007-05-06, 22:31   

napisałem to co słyszałem na pogotowiu bo akurat byłem jak go przywiezli i policjant przez radio przeniośne przekazywał ze kierowca taxi jest popażony i bedzie jechał do opola ale moze miał złe info w tym momecie pozdrawiam wszystkich i zycze szybkiego powrotu do zdrowia ...ps. siena chyba stoi w jankowicach wielkich przy wylocie na grodków :( :( :(
0 UP 0 DOWN
 
cheyenne 



Wiek: 35
Dołączył: 02 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Wysłany: 2007-05-07, 00:41   

Znam rodzinę z Fiata Sieny i powiem wam ze trochę mną to wstrząsnęło gdy sie dowiedziałem o tym. Kierowca fiata Sieny jak mówi jechał około 30 km/h a napewno nie więcej jak 50 km/h. A taksówkarz który jest 79 letnim rutyniarzem Jechał tam bagatela 120 km/h. I tutaj mowie ze powinni starszym ludziom zabierać prawo jazdy albo chociaż robić badania okresowe. Bo jak widać nie tylko młodzi kierowcy są zagorzeniem na naszych drogach. Chyba trzeba uważać z kim sie wsiada do taksówki. Miejmy nadzieje ze kierowca Fiata sieny szybko opuści szpital.

Moderowany przez Inez:
Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Na forum dbamy o styl pisowni i nie robimy błędów ortograficznych.

Proszę też używać polskich znaków. Można przecież skorzystać z wbudowanego na forum słownika
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-05-07, 07:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smietana50 
Koksy ŻĄDZĄ



Wiek: 114
Dołączył: 06 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: krzyżowice

Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-07, 07:42   

cheyenne napisał/a:
79 letnim





Ale osoby do 60 roku życia niemogą siadać za kierownicą...
To wię co on tam robił :?: :?: :?: :?:
Ostatnio zmieniony przez smietana50 2007-05-07, 07:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-05-07, 07:58   

smietana50 napisał/a:
Ale osoby do 60 roku życia niemogą siadać za kierownicą...

Chyba masz na myśli osoby po 60 roku życia :roll:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-07, 22:14   

Ponieważ pojawiają się już zgryźliwe polemiki temat zamykam.

Jednocześnie informuję że kierowca taxi zmarł po wypisaniu do domu ( najprawdopodobniej posiadał skrzep ). Informacja od pracownika BCM.

[*]

Uszanujmy życie ludzkie i ściągnijmy nogę z gazu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: drodze, na, na, od, pepice, skarbimierza, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu