Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie do PPB
Autor Wiadomość
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-04-25, 19:30   Pytanie do PPB

Mam takie pytanie - jaki jest sens wklejania co tydzień 20 artykułów z każdego nr gazety która jest gazetą darmową i każdy ma mozliwość przeczytania tej gazety jeżeli ma na to ochotę... W dodatku gazeta ma swoją stronę internetową na której powinna (bo nie sprawdzałem) umieszczać te artykuły a nie na forum... W moim mniemaniu rozumiem umieszczać ważne dla zycia mieszkańców Brzegu (i nie tylko!) informacje które są w gazecie ale nie 20 arrtykułow...... Dla mnie przegiecie....
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-25, 19:41   

Hmm może i masz racje, ale :) NTO jak byś zauważył też wkleja swoje artykuły w swoim dziale. I na temat tych newsów toczą się dyskusje. Ludzie chcieli zęby takie działy stworzyć i Administracja to zrobiła. Po drugie, nie każdy ma czas pójść po gazetkę czy też się na nią załapać, a w domu można na spokojnie jak ktoś chce przeczytać artykuł i wyrazić swoje zdanie na jego temat :)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-04-25, 19:48   

Devon napisał/a:
Hmm może i masz racje, ale :) NTO jak byś zauważył też wkleja swoje artykuły w swoim dziale. I na temat tych newsów toczą się dyskusje. Ludzie chcieli zęby takie działy stworzyć i Administracja to zrobiła. Po drugie, nie każdy ma czas pójść po gazetkę czy też się na nią załapać, a w domu można na spokojnie jak ktoś chce przeczytać artykuł i wyrazić swoje zdanie na jego temat :)


zgoda ale nto nie wkleja 20 artykułów !!!!!!!! po za tym przeciwko działowi nic nie mam ale mówie o liczbie artykułow szczególnie że w przeciwieństwie do nto za tą gazetę płacić nie trzeba.... zauważ ze w 70% wklejonych artykułow dyskusja się nie toczyła a liczba wyswietleń zbyt duza nie była..... wie pytam się jaki jest sens przenoszenia darmowej gazety na forum w momencie kiedy gazeta ma swoja strne internetowa i jest za darmo.... ????
Ostatnio zmieniony przez a2r 2007-04-25, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-25, 19:55   

a2r napisał/a:
wie pytam się jaki jest sens przenoszenia darmowej gazety na forum w momencie kiedy gazeta ma swoja strne internetowa i jest za darmo.... ????


stronka no fakt aktualna nie jest, przydała by się jakaś nowa odsłona :)

ale jak ktoś nie może przeczytać gazetki to czyta to w dziale PPB... w sumie to ja gazetki nie czytam, to co na forum, czasami jak mi się dorwie gazetkę to tak... ale tu można wyrazić swoją opinie :)

poczekamy jak ktoś z Panoramy się wypowie :) :evil:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-25, 20:05   

a2r napisał/a:
przenoszenia darmowej gazety na forum w momencie kiedy gazeta ma swoja strne internetowa i jest za darmo.... ????


No bo płatnej raczej nie można byłoby przenosić..

Devon napisał/a:
poczekamy jak ktoś z Panoramy się wypowie


Hmm wypowie, nie wypowie. Myślę, że to raczej forumowicze powinni się wypowiedzieć.. wszak to oni czytają / nie czytają artykuły z PPB, a należy zauważyć, że nie wszyscy mają dostęp do PPB i jak sam zresztą stwierdziłeś nie każdy ma czas podejść po gazetkę..
Pomijając fakt, że czytając gazetę w formie papierowej raczej nie mamy możliwości rozpoczęcie dyskusji, a tu na forum raz dwa.. wystarczy - cytowanie selektywne i już dyskutujemy na temat zaznaczonej myśli..motywu przewodniego itp itd...

Cóż rozumiem też troszkę a2r,.. otwiera forum patrzy a tam tematy autorstwa PPB, PPB, PPB..itp.. może i to wygląda dziwnie...ale nie do końca podważa sensowność zamieszczania tych artykułów..więc myślę, że tak na prawdę głos w tej sprawie ma społeczność forum.. wszak to dla nich pojawiają się takie i inne informacje..

Moje zastrzeżenie natomiast budzi wklejanie artykułów dotyczących tematów, które już istnieją na forum...
Co do artykułów z bieżącego numeru to myślę, że wywiady z gwiazdami Jazzu nad odrą można było zamieścić w jednym temacie... ale pewnie znajdą się jakieś argumenty przeciw..więc...
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-04-26, 08:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-04-25, 20:06   

Moje skromne zdanie jest takie, że forum bez tego działu dalej będzie istnieć. Faktycznie niektórzy chcieli aby taki dział utworzyć, ale chętnych do dyskusji brak.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-25, 20:15   

smooth napisał/a:
Moje zastrzeżenie natomiast budzi wklejanie artykułów dotyczących tematów, które już istnieją na forum...
Co do artykułów z bieżącego numeru to myślę, że wywiady z gwiazdami Jazzu nad odrą można było zamieścić w jednym temacie... ale pewnie znajdą się jakieś argumenty przeciw..więc...


no tu zaczyna być problem... Pamiętam tematy o sepsie były w bieżących i w NTO. I jak to połączyć trudno :(

myślę ze jest dobrze ze chociaż dwie gazety coś działaj, czytają forum... szkoda tylko ze się nie wypowiadają... No ale to już w winy braku czasu...
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-04-25, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-04-26, 08:31   

Zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami oraz ustaleniami z szefem forum - yasiem, dział taki się pojawił. Tym bardziej, że nie było internetowej wersji artykułów PPB, a dzięki forum mogły się pojawić (za co dziękuję)

Na poniższych stronach toczyła się na ten temat dyskusja.

http://www.forumbrzeg.pl/...opic.php?t=4604

http://www.forumbrzeg.pl/...opic.php?t=3907

Co prawda, nie jestem już osobą reprezentującą redakcję, ale to właśnie ja zaczęłam w ten sposób umieszczać artykuły i dlatego zabieram głos w tej sprawie.
W chwili obecnej jest to kontynacja rozpoczętej współpracy.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-04-26, 08:49   

Osobiscie nie mam nic przeciwko publikowaniu tu zawartości jakiejkolwiek gazety lokalnej,
jak komuś to nie odpowiada to niech tego nie czyta i tyle.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-26, 09:05   

Ja też nie mam nic przeciwko wklejaniu artykulów, ale wedlug mnie powinny być wklejane takie sprawy ważne... bo szczerze mówiąc po wklejeniu tych 20 artykulów tylko 1 lub 2 są warte przeczytania bo reszta to jakieś glupie felietony :/
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-26, 09:37   

steve napisał/a:
glupie felietony :/


nie ma rzeczy głupich, są tylko takie których nie rozumiemy (zresztą tych politycznych ja też nie rozumiem) ;)

A co do zasadności umieszczania artykułów/reportaży/felietonów to o ile jest to "dzieło" PPB to nie ma przeciwwskazań. Grunt by nie były to informacje które ukazują sie we wszystkich mediach.

no i z niecierpliwością oczekuję na uruchomienie nowej odsłony PPB ;)
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-26, 09:54   

Akurat może dla poszczególnych osób nie wszystko jest ważne, czy też warte przeczytania... a zapewne dla każdego artykułu znajdą się osoby zainteresowane daną sprawą. To, że dyskusje nie toczą się akurat na forum nie oznacza, że nie ma jakiegokolwiek odzewu... wystarczy popatrzeć na tematy na forum... nie we wszystkich toczy się dyskusja.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, ppb, pytanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu