Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Czego brakuje w Brzegu??
Autor Wiadomość
Pafcio 


Wiek: 42
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2005-07-11, 15:13   Czego brakuje w Brzegu??

Takie małe badanie rynku:) Wypowiedzcie się czego Wam brakuje w naszym mieście. Wszystko jedno co napiszecie. Co przychodzi Wam do głowy. Zobaczymy czy każdy ma podobne zdanie, czy są duże różnice w naszych potrzebach.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-07-11, 16:54   

Wielu rzeczy brakuje zwłaszcza do rozrywki...nie ma porządnej dyskoteki prawie wcale imprez (koncerty itp.), różnego rodzaju zawody (w okresie letnim) organizowane są przedewszystkim dla osób w wieku szkoły podstawowej czy gimnazjum a zapomina się o tych troche starszych...i potem się wszyscy dziwią że młodzież szaleje ale nie ma co ze sobą zrobić...brakuje miejsc w których można się spotkać ze znajomymi w Brzegu w okresie letnim jest NUDA... :cry:
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-11, 18:11   

zgadzam sie z warlike 8)
0 UP 0 DOWN
 
aghta 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-11, 19:53   

hmmm... juz gdzieś słyszałam to pytanie. :shock: , ale dołączam się do powyższej wypowiedzi:), a dodaję od siebie: McDonald's :D
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-07-11, 23:56   

Jak dla mnie brakuje właśnie miejsc do rozrywki, strasznie mnie denerwuje jak mówią, że młodzież siedzi po blokowiskach ( co mają robić!!!) W naszym mieście nie ma dosłownie nic ciekawego do jakiejkolwiek rozrywki.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-12, 08:26   

aghta napisał/a:
hmmm... juz gdzieś słyszałam to pytanie. :shock: , ale dołączam się do powyższej wypowiedzi:), a dodaję od siebie: McDonald's :D


właśnie tego brakuje :D McDonalds :D
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-12, 15:24   

McDonalds ??
Był kiedyś Pan Smak (chyba) też fastfood familijny i padł.

Moim zdaniem najbardziej brakuje miejsc pracy, by ludzie mieli kasę, a później można się zastanawiać na co ją wydawać.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-12, 21:58   

alferx napisał/a:
McDonalds ??
Był kiedyś Pan Smak (chyba) też fastfood familijny i padł.

Moim zdaniem najbardziej brakuje miejsc pracy, by ludzie mieli kasę, a później można się zastanawiać na co ją wydawać.


Nie można porównywać McDonalda do Pana Smaka... to są dwie różne filmy...Pan Smak to wyłacznie pizza, a McDonald to chyba każdy wie, to już jest solidna filma. Na pewno dzięki temu kilka osób miałoby prace, a nadodatek wielu innych mogłoby się najeść:D
0 UP 0 DOWN
 
iero10 



Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 96 / UP 42


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-13, 00:16   

W brzegu brakuje wielu rzeczy. począwszy od normalności (ale tej w polsce tez nie ma, to czemu brzeg ma sie wyrozniac) a skonczywszy na miejscach rozrywki.

patrzac realnie, watpie zeby to sie w najblizszym czasie zmieniło.....

naszczescie ja zmieniam miejsce zamieszkania :)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-13, 00:17   

steve napisał/a:
Na pewno dzięki temu kilka osób miałoby prace....


Mały :offtopic:
Brzegiem rządzą ludzie którzy myślą w ten właśnie sposób i tego mamy efekty.
Pozwólmy na otwarcie McDonalds (lub marketu), kilka ludzi będzie miało pracę (na tysiące bezrobotnych), miasto wpływy (o ile będzie w dobrym punkcie). Ale skąd reszta ma brać pieniądze by móc tam wydawać ? Czy to się utrzyma ?
Nie jest tajemnicą że brzeskie markety są na deficycie i tylko spółki je utrzymują licząc że konkurencja zrezygnuje. Na tym tylko cierpią ludzie, którzy tam pracują.

steve napisał/a:
... wielu innych mogłoby się najeść

:shock: najeść , czy tym można się najeść :shock: można sobie coś przekąsić, albo kupiś zestaw HappyMeal dla dziecka dla zabawki gadżetu, ale żeby się najeść to przesada, no chyba że komuś jeden McZestaw wystarcza

steve napisał/a:
a McDonald to chyba każdy wie, to już jest solidna filma

Oj, nie czyta się wyników finansowych tej firmy i nie jest już tak solidna. Solidna to została tylko nazwa. polecam lekturę : Korporacje: Szczury już nie chcą biegać

Koniec :offtopic:

Więcej miejsc pracy w Brzegu i okolicach
0 UP 0 DOWN
 
iero10 



Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 96 / UP 42


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-13, 00:17   

W brzegu brakuje wielu rzeczy. począwszy od normalności (ale tej w polsce tez nie ma, to czemu brzeg ma sie wyrozniac) a skonczywszy na miejscach rozrywki.

patrzac realnie, watpie zeby to sie w najblizszym czasie zmieniło.....

naszczescie ja zmieniam miejsce zamieszkania :)
0 UP 0 DOWN
 
Ewelcia86 



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-13, 02:22   

W Brzegu ..... hehe praktycznie wszystkiego co mogłoby rozruszać to NUDNE( powiedzmy sobie szczerze) miasteczko :!: :!: :!: :!:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-13, 02:45   

alferx napisał/a:
steve napisał/a:
Na pewno dzięki temu kilka osób miałoby prace....


Mały :offtopic:
Brzegiem rządzą ludzie którzy myślą w ten właśnie sposób i tego mamy efekty.
Pozwólmy na otwarcie McDonalds (lub marketu), kilka ludzi będzie miało pracę (na tysiące bezrobotnych), miasto wpływy (o ile będzie w dobrym punkcie). Ale skąd reszta ma brać pieniądze by móc tam wydawać ? Czy to się utrzyma ?
Nie jest tajemnicą że brzeskie markety są na deficycie i tylko spółki je utrzymują licząc że konkurencja zrezygnuje. Na tym tylko cierpią ludzie, którzy tam pracują.

steve napisał/a:
... wielu innych mogłoby się najeść

:shock: najeść , czy tym można się najeść :shock: można sobie coś przekąsić, albo kupiś zestaw HappyMeal dla dziecka dla zabawki gadżetu, ale żeby się najeść to przesada, no chyba że komuś jeden McZestaw wystarcza

steve napisał/a:
a McDonald to chyba każdy wie, to już jest solidna filma

Oj, nie czyta się wyników finansowych tej firmy i nie jest już tak solidna. Solidna to została tylko nazwa. polecam lekturę : Korporacje: Szczury już nie chcą biegać

Koniec :offtopic:

Więcej miejsc pracy w Brzegu i okolicach


sorrry, ale dla mnie McDonald to jest coś !! i zawsze się najem chociaż jednym ZESTAWEM !! Jeśli ktoś lubi tam jeść to na pewno się naje, a dzięcku zrobi niespodzianke z Heap Meala!! I nie martw się dużo ludzi stać na te jedzenie, a patrząc, ze obok Brzegu leci obwodnica to na bank dużo ludzi by wpadało na małe co nie co!! No chyba, że się myle to mnie zjedz :p
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-13, 09:40   

steve napisał/a:
sorrry, ale dla mnie McDonald to jest coś !! i zawsze się najem chociaż jednym ZESTAWEM !! Jeśli ktoś lubi tam jeść to na pewno się naje, a dzięcku zrobi niespodzianke z Heap Meala!! I nie martw się dużo ludzi stać na te jedzenie, a patrząc, ze obok Brzegu leci obwodnica to na bank dużo ludzi by wpadało na małe co nie co!! No chyba, że się myle to mnie zjedz :p


:shock2:

iero10 napisał/a:
W brzegu brakuje wielu rzeczy. począwszy od normalności


Myślę, że w kontekście traktowania McD jako atrakcji miejskiej wpis iero10 jest bardziej niż trafny...

Moim zdaniem w Brzegu mamy praktycznie wszystko, czego należy oczekiwać od takiego miasta. Są parki (miejsca do spotkań i spacerów), boiska, basen (który żyje już chyba tylko z przyjezdnych), puby, restauracje, dyskoteki... Brakuje może tylko może ochoty ludzi do wykorzystywania tego wszystkiego, co w Brzegu jest. Może przydała by się jakaś akcja promocyjna lokalnych atrakcji? Prawda jest taka, że jak się chce coś innego robić niż siedzenie pod blokiem to możliwości w naszym mieście są i to całkiem spore.

Mi natomiast marzy się lokal, gdzie w weekendy muzyka grana by była na żywo... :roll: Jak pokazały eventy w np. Herbowej, gdzie ostatnio (chociaż i tak dawno to było:/) był koncert szant i występy małych zespołów w Ambrozji - muzyka grana na żywo przyciąga ludzi i można naprawdę dobrze się bawić.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-20, 10:43   

Cytat:
sorrry, ale dla mnie McDonald to jest coś !! i zawsze się najem chociaż jednym ZESTAWEM !! Jeśli ktoś lubi tam jeść to na pewno się naje, a dzięcku zrobi niespodzianke z Heap Meala!! I nie martw się dużo ludzi stać na te jedzenie, a patrząc, ze obok Brzegu leci obwodnica to na bank dużo ludzi by wpadało na małe co nie co!! No chyba, że się myle to mnie zjedz :p


haahahahaha.... :lol: :lol: :lol: dobre Steve !
Co do tej obwodnicy to całkiem trafny pomysł...gdzieś tam napewno by był ruch :) a nawet ludzie z miasta czasem mogliby własnie sobie powzolić na male co nie co ;) Też uważam że nie ma co porównywac Pana Smaka i Mc :x no ale cóż...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brakuje, brzegu, czego


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu