Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Olimpiada Młodzieży w Piłce Recznej Grodków
Autor Wiadomość
Szewoo 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-10, 20:02   Olimpiada Młodzieży w Piłce Recznej Grodków

GRUPA E
1. AZS AWF Gorzów Wlkp.
2. KS MOSiR Zabrze
3. MKS PIOTRKOWIANIN Kiper Piotrków
4. KPR OSTROVIA Ostrów Wlkp.

GRUPA F
1. MKS KUSY Szczecin
2. MKS JURAND Ciechanów
3. MKS ZAGŁĘBIE Lubin
4. MTS Kwidzyn

z kazdej grupy awansuja 2 najlepsze zespoly a pozostale zagraja o miejsca 5-8


10.05.2007r czwartek
MPJMM 73 KS MOSiR – KPR OSTROVIA
MPJMM 74 AZS AWF – MKS PIOTRKOWIANIN
MPJMM 75 MKS JURAND – MTS KWIDZYN
MPJMM 76 MKS KUSY – MKS ZAGŁĘBIE

11.05.2007r piątek
MPJMM 77 KS MOSiR – MKS PIOTRKOWIANIN
MPJMM 78 KPR OSTROVIA – AZS AWF
MPJMM 79 MKS JURAND – MKS ZAGŁĘBIE
MPJMM 80 MTS KWIDZYN – MKS KUSY

sobota
MKS PIOTRKOWIANIN – KPR OSTROVIA
AZS AWF – KS MOSiR
MKS ZAGŁĘBIE – MTS KWIDZYN
MKS KUSY – MKS JURAND

13.05.2007r niedziela
MPJMM 85 o miejsca 7 – 8 E4 – F4
MPJMM 86 o miejsca 5 – 6 E3 – F3
MPJMM 87 półfinał E1 – F2
MPJMM 88 półfinał E2 – F1


14.05.2007r poniedziałek – finał
MPJMM 89 o miejsca 3 – 4 przegrani z meczów 87 i 88
MPJMM 90 o miejsca 1 – 2 zwycięzcy z meczów 87 i 88
0 UP 0 DOWN
 
Szewoo 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-10, 20:05   

Czwartek 10.05.07r

Grupa E

KS MOSiR POWEN Zabrze - KPR Ostrovia Ostrów 27 : 35

AZS AWF Gorzów - MKS Piotrkowianin-Kiper 20 : 28

1. KPR „Ostrovia” Ostrów Wlkp. 2 : 0 35 – 27
2. MKS „Piotrkowianin-Kiper” Piotrków Tryb. 2 : 0 28 – 20
3. KS MOSiR POWEN Zabrze 0 : 2 27 – 35
4. AZS AWF Gorzów Wlkp. 0 : 2 20 – 28

Grupa F

MKS "Jurand" Ciechanów - MTS Kwidzyn 32 : 30

MKS "Kusy" Szczecin - MKS "Zagłębie" Lubin 36 : 30

1. MKS „Kusy” Szczecin 2 : 0 36 – 30
2. MKS „Jurand” Ciechanów 2 : 0 32 – 30
3. MTS Kwidzyn 0 : 2 30 – 32
4. MKS „Zagłębie” Lubin 0 : 2 30 – 36
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-10, 22:52   

jutro o której są mecze ?:>
0 UP 0 DOWN
 
Szewoo 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-11, 09:19   

W fazie grupowej wszytkie mecze rozgrywane są według harmonogramu
1 Mecz godz 10
2 Mecz godz 11;15
3 Mecz godz 15;30
4 Mecz godz 17;15
0 UP 0 DOWN
 
Szewoo 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-11, 19:49   

Grupa E

KS MOSiR – MKS PIOTRKOWIANIN 29-21

KPR OSTROVIA – AZS AWF 34-27

1. KPR „Ostrovia” Ostrów Wlkp. 4 : 0 69 – 54
2. KS MOSiR POWEN Zabrze 2 : 2 56 – 56
3. MKS „Piotrkowianin-Kiper” Piotrków Tryb. 2 : 2 49 – 49
4. AZS AWF Gorzów Wlkp. 0 : 4 47 – 62

Grupa F

MKS JURAND – MKS ZAGŁĘBIE 41-35

MTS KWIDZYN – MKS KUSY 29-30


1. MKS „Jurand” Ciechanów 4 : 0 73 – 65
2. MKS „Kusy” Szczecin 4 : 0 66 – 59
3. MTS Kwidzyn 0 : 4 59 – 62
4. MKS „Zagłębie” Lubin 0 : 4 65 – 77

Mecz Ciechanów - Lubin
Lubin na niebiesko
Ciechanów na czerwono















Mecz Kwidzyn - Szczecin
Kwidzyn na żółto
Szczecin na czarno

















Ostatnio zmieniony przez Szewoo 2007-05-11, 20:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Szewoo 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-12, 23:26   

Grupa E

MKS PIOTRKOWIANIN – KPR OSTROVIA 31;31

AZS AWF – KS MOSiR 32;35

1. KPR „Ostrovia” Ostrów Wlkp. 5 : a 100 – 85
2. KS MOSiR POWEN Zabrze 4 : 2 91 – 88
3. MKS „Piotrkowianin-Kiper” Piotrków Tryb. 3 : 2 80 – 80
4. AZS AWF Gorzów Wlkp. 0 : 6 79 – 97

Grupa F

MKS ZAGŁĘBIE – MTS KWIDZYN 36;39

MKS KUSY – MKS JURAND 31;39


1. MKS „Jurand” Ciechanów 6 : 0 112 – 96
2. MKS „Kusy” Szczecin 4 :2 97 – 98
3. MTS Kwidzyn 2 : 4 95 – 98
4. MKS „Zagłębie” Lubin 0 : 6 101 – 116

Niedziela 13.05.07

10;00 mecz o 7 miejsce Lubin - Gorzów
11;15 mecz o 5 miejsce Kwidzyn - Piotrków
15;30 półfinał Ostrów - Szczecin
17;15 półfinał Ciechanów - Zabrze
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-13, 13:45   

Bylem wczoraj na dwóch meczach i powiem, że chlopaki świetnie grają :) ale niestety sędziowie jak zawsze niszczą calą zabawę :/

hmmm jutro zapraszam na finaly :) sam zamierzam tam być jutro :)
0 UP 0 DOWN
 
Szewoo 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-13, 19:41   

Dziś odbyły się dwa mecze o miejsca i dwa półfinały:

mecz o 7 miejsce AZS AWF Gorzów Wlkp. - MKS Zagłębie Lubin 43:40

mecz o 5 miejsce MKS "Piotrkowianin" - MTS Kwidzyn 30 : 30 w dogrywce 33 : 32

1 półfinał Kusy Szczecin - Ostrowia Ostrów 42-35

2 półfinał MOSiR Zabrze - Jurad Ciechanów 28-37

Poniedziałek 14.05.07r

godz 10 mecz o 3 miejsce Ostrowia Ostrów - MOSiR Zabrze

godz 12;15 Finał Kusy Szczecin - Jurad Ciechanów

godz 14 Oficjalne zamknięcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Juniorów Młodszych
Ostatnio zmieniony przez Szewoo 2007-05-13, 23:00, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-14, 15:38   

Szewoo napisał/a:
godz 10 mecz o 3 miejsce Ostrowia Ostrów - MOSiR Zabrze

godz 12;15 Finał Kusy Szczecin - Jurad Ciechanów


4 miejsce - MOSiR Zabrze
3 miejsce - Ostrowia Ostrów
2 miejsce - Kusy Szczecin

1 MIEJSCE - JURAND CIECHANóW

Nie ma co Final nie byl aż taki emocjonujący jak np. mecze grupowe. Pierwsza polowa to obie drużyny graly bramkę za bramkę, czasami świetnie bramkarze bronili. Druga polowa to już gra Ciechanowa, który wyglądal o wiele lepiej pod względem szybkości i woli walki :) Szczecin jakby opadl z sil. Przez caly mecz zawodnicy w obu drużynach grali bardziej indywidualnie niż zespolo, co niestety źle okazalo się kibiców, którzy przyszli zobaczyć mecz Finalowy o MP :)
0 UP 0 DOWN
 
Szewoo 



Wiek: 29
Dołączył: 17 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-14, 15:41   

Dzisiaj zakończył się turniej w Grodkowie, wygrał go zespół z Ciechanowa i został mistrzem polski. Był to jedyny zespół który nie przegrał na tym turnieju.

III-IV miejsce

KPR Ostrovia - KS MOSiR Zabrze 37:36 ( 18:18 )

I-II miejsce

MKS Kusy Szczecin - MKS Jurand Ciechanów 31:34 ( 16:17 )

Klasyfikacja końcowa:


1 - MKS JURAND CIECHANÓW - MISTRZ POLSKI

2 - MKS KUSY SZCZECIN
3 - KPR OSTROVIA OSTRÓW WLKP
4. KS MOSiR ZABRZE
5. MKS PIOTRKOWIANIN-KIPER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
6. MTS KWIDZYN
7. AZS AWF GORZÓW WLKP
8. MKS ZAGŁĘBIE LUBIN
Ostatnio zmieniony przez Szewoo 2007-05-14, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grodkow, mlodziezy, olimpiada, pilce, recznej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu