Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: Madziunia
2008-06-25, 20:05
Wypadek w Michałowicach 15.05.2007
Autor Wiadomość
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 08:32   Wypadek w Michałowicach 15.05.2007

Przed chwilą w Radiu Opole była mowa o wypadku w Michałowicach koło Brzegu

zderzyły się czołowo Opel Corsa oraz vw passat z tego co mówili kierowca opla to niespełna 17 latek bez prawka omg







2 osoby zostały ranne
dowypadku doszło po godzinie 7 rano

zaczerpnięte z http://www.radio.opole.pl/wiadomosci,17830.html
Ostatnio zmieniony przez blaster 2007-05-15, 08:38, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 13:18   

A ten 17-latek był z Michałowic? Bo to jest dość częsta praktyka na wsi, nawet jak się prawka nie ma, że jak się chce gdzieś w obrębie wsi podjechać to się wsiada i się jedzie. Tylko raczej nie jeździ się wtedy po drogach publicznych, a conajwyżej się je przecina. No cóż, za głupotę nastolatka zapłacą... rodzice.
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 14:04   

Tak to jest jak ludzie bez wyobraźni sa za kierownicą... myśli że ma 17 lat to że już mu prawko nie potrzebne :/
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 16:18   

Ten 17 - latek był z Pisarzowic lub Kościerzyc, tak mi przekazano na miejscu, obie osoby zabrano do szpitala. Przejeżdżałem tamtędy jak już sprzątali samochody. Przyczyną wypadku było wyprzedzanie na tzw trzeciego.
0 UP 0 DOWN
 
dj.flesh 
Amatorka po godzinach .



Wiek: 30
Dołączyła: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 17:41   

Eh ta dzisiejsza młodziezr((dobra sama nie jestem dorosła)) ale co...Głupota do łbaba strzela x/
Ostatnio zmieniony przez dj.flesh 2007-05-15, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-05-15, 17:44   

Chciał pokazać co potrafi i to jeszcze bez prawka :x
Ostatnio zmieniony przez Latarnik 2007-05-15, 18:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 17:48   

a raczej jak mocny jest jego ojca opel lub matki niestety nie jest ani mocny ani szybki....
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 17:51   

KOKSU napisał/a:
Chciał być pokazać


No nie mogłem się powstrzymać :evil: Po pijanemu sie nie tylko nie prowadzi, ale też nie pisze na forum.

A wracając do tematu... To co Yasiu jako o przyczynie wypadku faktycznie skłania do myślenia, że były to popisy autem. Bardzo mi przykro, ale to jednak rodzice do ukończenia 18 roku życia przez dziecko będą odpowiadać za jego wybryki, więc powinni pilnować, by nie pakował się w kłopoty. Nie mówie o całodobowym nadzorze, ale chociaż o przestrzeganiu przed takimi rzeczami; no ale jeżeli dziecku brak oleju w głowie to nic sie nie da zrobić. Miejmy tylko nadzieję, że chłopak będzie się uczył na własnych błędach.
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 20:23   

no cóż jak ludzie niepotrafią jeździc to lepiej niech woogle niesiadają za kółko lub niech nie szpanują poza swoje możliwosci
0 UP 0 DOWN
 
Mrozik33 
Mrozik33

Wiek: 52
Dołączył: 13 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-15, 22:07   

A najgorsze jest to, że zazwyczaj poszkodowane w wypadkach są osoby najmniej winne a sprawcy ......
a ratować trzeba tak samo sprawcę jak również tych którzy są ofiarami jego bezmyślności!

a zupełną paranoją jest to, że:
taki 17-latek zabrał auto lub co gorzej pozwolili mu na to rodzice(!) bez wyobraźni pędzi przez wioskę, powoduje wypadek, cierpią ludzie a na miejscu zjawiają się rodzice i cały czas próbują każdemu wmówić, że ich synek nigdy tak szybko nie jeździ! po prostu żenujące!

to tylko przykład!

A może dobrze byłoby solidnie okarać właściciela pojazdu aby lepiej go pilnował!!

Trzymaj się Kierowco "passata" i wracaj do zdrowia!!!
0 UP 0 DOWN
 
print26 


Wiek: 69
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-16, 15:06   Wypadek w Michałowicach

Wypadek jakikolwiek, jest zawsze nieszczęściem dla kogoś. W tym zaś przypadku, obwiniam nie tylko młodego człowieka, / 17 lat to już człowiek myślący chociaż okazuje się, że nie zawsze / Lecz przedewszystkim jego rodziców. Bo rodzic, który ma samochód ma też prawo jazdy, i doskonale wie co wolno komu a czego nie wolno. Czyli doskonale wie, że bez prawa jazdy
nie może się nikt poruszać samochodem po drogach publicznych /niech sobie jeżdzi po ogrodzie lub w polu/ Dlatego też uważam, że rodzic powinien ponieść całą odpowiedzialność za wybryki synalka równierz finansowe, czyli pokryć wszystkie koszty spowodowane przez wypadek, łącznie z kosztami leczenia osób pokrzywdzonych.
Nie rzyczę nikomu żadnego wypadku, bo sam jestem od wielu lat kierowcą. Lecz wypadek spowodowany wyłącznie przez głupotę, zasługuje na potępienie.
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2007-05-16, 16:08   Re: Wypadek w Michałowicach

print26 napisał/a:
Wypadek jakikolwiek, jest zawsze nieszczęściem dla kogoś. W tym zaś przypadku, obwiniam nie tylko młodego człowieka, / 17 lat to już człowiek myślący chociaż okazuje się, że nie zawsze / Lecz przedewszystkim jego rodziców. Bo rodzic, który ma samochód ma też prawo jazdy, i doskonale wie co wolno komu a czego nie wolno. Czyli doskonale wie, że bez prawa jazdy
nie może się nikt poruszać samochodem po drogach publicznych /niech sobie jeżdzi po ogrodzie lub w polu/ Dlatego też uważam, że rodzic powinien ponieść całą odpowiedzialność za wybryki synalka równierz finansowe, czyli pokryć wszystkie koszty spowodowane przez wypadek, łącznie z kosztami leczenia osób pokrzywdzonych.
Nie rzyczę nikomu żadnego wypadku, bo sam jestem od wielu lat kierowcą. Lecz wypadek spowodowany wyłącznie przez głupotę, zasługuje na potępienie.


zgadzam się z Twoją wypowiedzią...
karę powinni ponieść (i chyba poniosą) wyłącznie rodzice, a potem sprawić aby syn wyciągnął z tego konsekwencje (np. żeby im oddał to co zapłacili i stracili)

ja jeśli jeżdżę autem to tylko polnymi drogami i to przy osobie ktora ma prawo jazdy...
na ulicę bym się bał wyjechać
0 UP 0 DOWN
 
DZIKU TAK TO TEN DZIKU :] 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-16, 21:07   

ALE łADNY PRZYPAł ;/ JA BYM SIE ZMULIł TOTALNIE ZA TAKIE COś A NAJGOżEJ BęDZIE Z TYM ODROCZENIEM PRAWKA ;/ ALE SAM NIE JESTEM LEBSZY TEż JEżDZE BEZ PRAWKA ALE NIE AUTEM CHłOPAK CHCIAł SIE PRZEJECHAć A żE TAK WYSZłO... ;/ PZD


Moderowany przez smooth:
Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Na forum nie piszemy z użyciem Caps Lock

Proszę edytować post napisać bez używania Caps Lock'a
Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Na forum dbamy o styl pisowni i nie robimy błędów ortograficznych.
Ostatnio zmieniony przez Cyborg 2007-05-17, 14:37, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-16, 22:12   

no tak teraz dobre kilka lat niebedzie mugł zrobic prawka w najgorszym wypadku poprawczak a to dlatego że chciał pojechać po ...bułki do sklepu na śniadanie
jeszcze to że znam mniej wiecej kierujących obydwoma autami co sie dowiedziałem jakis czas temu
0 UP 0 DOWN
 
VOLIM 

Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-17, 14:28   

Hmm... Dobrze znam kierowce opla i jestem pewna ze gdyby mógł cofnąć czas nigdy nie wsiadłby do tego auta... ludzie popełniają błędy tacy już są cieszmy się że nikomu nic się nie stało... A młody ma już nauczkę i więcej już mu chyba nie trzeba. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 05, 15, 2007, michalowicach, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu