Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-06-03, 17:41
Bunt na forum?
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:19   Bunt na forum?

Na forum ostatnio pojawił się bunt wśród kilku użytkowników.
Blaster, Junikoks, Bartoszek.

Osoby te zostały upomniane kilka razy przez modów za offtopic ( oprócz Junikoksa )

Przykre jest to co wy wyprawiacie, offtopicujecie i robicie zadymy z avatarami. Oficjalnie obiecuję że każdy taki wybryk będzie skutkował banem na forum.

Dość cwaniactwa co niektórych do tej pory stawałem w obronie użytkowników ale teraz mam już tego dość gdyż działa to na szkodę forum. Forum będzie reprezentować poziom i nie będziemy tolerować takich wybryków.

Osobom w powyższej trójce zablokowałem pokazywanie avatarów. Chodzi o ten avatar który w wielu użytkownikach wywoływał wstręt.




Osoby te twierdzą że wprowadzam cenzurę na forum jak za komuny, proszę o opinie innych użytkowników forum.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:22   

Co nie może się znajdować w podpisie? I za co można dostać blokadę na podpis? Nie zostało mi to wytłumaczone.... :twisted:

PS. Tylko mi nie mów że to nie do tematu bo jest
Ostatnio zmieniony przez Sawka 2007-05-23, 19:23, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:24   

Kolejną użytkowniczką która toczy wojnę avatarową to ewcia335 avatar też zablokowany.
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:24   

yasiu napisał/a:
Osoby te twierdzą że wprowadzam cenzurę na forum jak za komuny, proszę o opinie innych użytkowników forum.


Tu na forum nie ma żadnej cenzury, natomiast chciałbym zasugerowac co do niektórych osoób że to forum posiada tzw. nr. ISSN co skutkuje tym że jesteśmy czytani wszędzie jak i to że takie numery są nadawane prasie. Czylki wniosek jest dla mnie prosty osoby z moderacji i administracji dbają o porządek by forum prezentowało jakiś wysoki poziom i by było (nie)oficjalna wizytówką miasta. Już sam dział URZĄD MIASTA skutkuje tym że jesteśmy szerzej i inaczej postrzegani...

Cenzura jest w naszym kraju w POLSCE, a nie róbnmy się tacy jak ludzie z ul. Wiejskiej.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:27   

Nie no sorry ale do wczoraj jeszcze myślałam (miałam nadzieję) że cenzury na forum nie ma.

Wczoraj dostałam blokadę na podpis za to, że się znam/kumpluję z (jak to go nazwano) chwastem. I nie zostało to niczym poparte ani wytłumaczone. Dlatego, skoro na PW nie dostałam informacji czekam na nią tutaj
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:27   

:twisted: :twisted: :twisted: Troche to wszystko zryte, nic nie można. No ale cóż widać poprostu ktoś tu chce pokazać swoją wyższość i władze :x :x :x
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:29   

tylko że mój avatar nie łamał żadnego punktu regulaminu !! a został usunięty bo podobno ludzi obrzydzał ? prosze o przyznanie się tych ludzi

Yasiu pomyśl sobie że każdy może powiedzieć ze czyjś avatar nam nie pasuje i co każdemu będziesz blokował ? zastanów sie i nie zycze sobie żeby ktoś na forum wyzywał mnie od chwastów !! co to ma być administrator forum i sam łanmiesz regulamin forum obrażając innych userów ...n nie pomyślałe ś otym ?

i musiałem ci powiedzieć na gg że to jest obrażanie i wtedy zmieniłeś dopiero tytuł topica?
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-23, 19:29   

dla mnie yasiu stwierdzenie chwast jaki napisałes w pierwszym tytule tego postu jest trochę niestosowne.....
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:31   

Cytat:
Troche to wszystko zryte, nic nie można. No ale cóż widać poprostu ktoś tu chce pokazać swoją wyższość i władze

Sawka napisał/a:
Nie no sorry ale do wczoraj jeszcze myślałam (miałam nadzieję) że cenzury na forum nie ma.


Nikt nie chce tu nikogo strofować ani pokazywaz wyzszosci kazdy chce normalnie uczestniczyc w zyciu forum ale w normalny kulturalny sposob a nie poprzez przedzreznianie sie i pokazywanie co się może. Nikt się tu nie wywyzsza a wladza jest po to by pilnowac porzadku, ubierac forum w ramy dobrego smaku i kulture.
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:32   

Chwast ?? Uuuu :shock: A to ciekawe...Pięknie, pięknie i kto tu łamie regulamin :twisted: :twisted: :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:32   

lukstapol napisał/a:
Nikt się tu nie wywyzsza a wladza jest po to by pilnowac porzadku, ubierac forum w ramy dobrego smaku i kulture.


lukstapol, nie wiem co gorszyło Yasia w moim podpisie- adres mojego bloga czy cytat który mi się spodobał? A że nie umie się wytłumaczyć, to w ogóle nie odpisuje. Brawo
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:35   

lukstapol napisał/a:
Nikt się tu nie wywyzsza a wladza jest po to by pilnowac porzadku, ubierac forum w ramy dobrego smaku i kulture.


Dobra skoro to ma być w sposób kulturalny to niech odzyskam prawo do awatara :!:
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:35   

Zastanawiałem się czy to napisać i w koncu się zdecydowałem. Co ciekawe Yasiu napisał mi PW z prośbą o zmianę awatara, napisał również, że kolejne takie wybryki zablokują mi możliwość pokazywania awatara. Ja mu odpowiedziałem, że skoro przeszkadza to go zmienie, a następną rzeczą, którą on zrobił jest blokada. :/ N/C
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-23, 19:36   

Te ptania nie do mnie. A wyobrazcie sobie co mysli o nas 16 w tej chwili przegladajacych gosci widzac nasze klotnie i wyzwiska w kazda strone. Czy sami osobiscie jakbyscie byli goscmi chcieli uczestniczyc w tym forum. Bo ja nie.
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-05-23, 19:36   

A może nastolatki nauczyłyby się troszeczkę kultury i szacunku dla innych. Jak się przychodzi na czyjeś podwórko to się powinno przestrzegać zasad tam panujących, a nie robić śmietnik wszędzie. Pamiętajmy, że jesteśmy tu gośćmi i należy się wzajemne okazywanie szacunku. Wszyscy forumowicze w momencie rejestracji akceptowali regulamin i domyślnie deklarowali jego przestrzeganie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bunt, forum, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu