Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Ocena zmian w Radzie Miasta

Co sądzę o zmianach w Radzie Miasta (na stanowiskach Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego)
Bardzo dobrze że tak się stało
45%
 45%  [ 9 ]
Bardzo dobrze, choć miałam/miałem innych faworytów
10%
 10%  [ 2 ]
Ani dobrze ani źle - nie ma to znaczenia
30%
 30%  [ 6 ]
Bardzo źle - poprzednio byli to odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach
15%
 15%  [ 3 ]
Nie mam zdania/nie interesuje mnie to
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-05-23, 02:16   Ocena zmian w Radzie Miasta

Po nocnym posiedzeniu, kiedy wszystko się wyjaśniło, kiedy emocje już nieco opadły chciałbym usłyszeć opinie forumowiczów na temat wydarzeń jakie miały miejsce. Na stronie www.brzeg.com.pl wywiązała się dyskusja z różnymi punktami widzenia. Tu stricte takiej nie było. Zapewne do końca tej kadencji zmian w prezydium Rady Miasta nie będzie ale bardzo chętnie wysłucham co macie do powiedzenia na ten temat :)
Przypominam: Andrzej Ogonek przestał być Przewodniczącym Rady Miasta w Brzegu. Zastąpił go na tym stanowisku Mariusz Grochowski. Także Grzegorz Surdyka nie jest już Wiceprzewodniczącym Rady Miasta. Tą funkcję od dziś sprawuje Paweł Ciszewski.
Najbardziej interesują mnie uzasadnienia udzielonych odpowiedzi.

P. S. Po szczegóły posiedzenia Rady Miasta odsyłam do lokalnej prasy lub na moją stronę gdzie opisałem subiektywnie to co się działo.
Ostatnio zmieniony przez Bartek T. 2007-05-23, 02:21, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
roko 

Wiek: 58
Dołączył: 03 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-23, 19:43   Re: Ocena zmian w Radzie Miasta

Miałem pana Ogonka za poważnego człowieka ,ale jak ktoś zachowuje się jak smarkacz w piaskownicy na zasadzie "jak nie będzie będzie coś po mojej myśli to zwijam zabawki i idę do innej piaskownicy" ,To co się dziwić, że tak się stało, sam sobie jest winnien. Myślę że nowy przewodniczący i jego zastępca będą bzrdziej sprawni w pracach Rady.


Moje gratulacje dla nowego przewodniczącego , a przedewszystkim dla Pawła
0 UP 0 DOWN
 
ursus 


Wiek: 54
Dołączył: 07 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-23, 22:16   

Bardzo dobrze się stało,że mamy nowych ludzi na tych stanowiskach.Wreszcie Rada Miasta zacznie działać dla dobra nas wszystkich.Pan Ogonek od czasu jak pamiętam zawsze jest w opozycji,a teraz był w opozycji do siebie samego i dobrał sobie człowieka,który wykazał się jeszcze większą destrukcją.TYm panom dziękujemy.Panu Grochowskiemu i Ciszewskiemu udanej, owocnej współpracy na rzecz nas wszystkich.POWODZENIA>
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-05-24, 17:22   

Widzę, że pan Bartek jest zafascynowany samym faktem zmian na stanowiskach. Chciałem zauważyć, że są to sprawy organizacyjne Rady, z których póki co nic nie wynika. Mam nadzieję, że nie będzie to tylko zmiana w celu potwierdzenia, że coś się jednak dzieje. Jedno jest pewne - gorzej być nie może. Może być wyłącznie tak samo jak było, lub lepiej.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 21:19   

Jeśli jestem czymś zafascynowany (choć nie użyłbym takiego słowa) to faktem, że żywię głęboką nadzieję, że RM zajmie się teraz tylko pracą. Bez niepotrzebnych "dodatków", kłótni, etc. I całkowicie się zgadzam z twierdzeniem:
Roztropek napisał/a:
Jedno jest pewne - gorzej być nie może.
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

Wysłany: 2007-05-27, 01:38   

Malkontenci :P A Bartek powiedz, bo może nie słyszeliśmy o jakimś mordobiciu :D Wg mnie zawsze może być gorzej zwłaszcza jeśli chodzi o władze brzeskie :/ niestety...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: miasta, ocena, radzie, zmian


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu