Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Cukierki Odra Brzeg przed sezonem 2007/08
Autor Wiadomość
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-07-03, 20:52   

..a ja tak odnośnie Odry, ale z pryzmatu innej dyscypliny, otóż Formuły 1 :P

wiecie jaki budżet ma Honda? jeden z największych w stawce - a które miejsca zajmują w GP? W każdym wyścigu daleko daleko w tyle..
Dlaczego Robert Kubica i wszyscy z BMW stwierdzają jasno, że w walce ze stajnią Ferrari i McLarenem nie mają szans? Czy Hamilton zajmowałby tak dobre lokaty gdyby jeździł przypuśćmy w teamie Red Bulla?

Dlatego też myślę, że pozostanie na stanowisku trenera Kubiaka większości ludzi się nie podoba, ale niestety Odrę nie stać na nikogo lepszego, a wymienianie nazwisk typu Ulok nie ma dla mnie uzasadnienia.. na trynunach przy ulicy Oławskiej podczas meczów Cukierków co jeden to lepszy trener i fachowiec.. zrozumcie - nie stać nas na rywalizację z Lotosem, Wisłą, Gorzowem czy CCC w przekroju całego sezonu - można wygrać pojedyńcze mecze ale chyba każdy powinien stąpać twardo po ziemi i wiedzieć gdzie miejsce Odry w lidze. Z zespołu odeszły dziewczyny, które nie walczyły, które był pseudo gwiazdami - nie mówię tu o wszystkich, które opuściły klub, ale kilka z nich na szczęście nie będę musiał oglądać w przyszłym sezonie.

A może ktoś z Was rzuci nazwiska, które by widział w zespole Odry i zaspokoiło by jego niedosyt.. niektórzy wspominają tu, że Odra nie ma tej, tamtej, owej.. nie ma bo, nie stać nas na nią - proste.

Owszem, zgadzam się z tym, że trener powinien być autorytetem dla zawodniczek - to wręcz wskazane we współczesnym sporcie - ale tacy trenerzy z autorytetem cenią się (za)bardzo. Żeby nie było - nie podoba mi się również fakt, że po raz kolejny na stołku trenerskim zasiada ktoś, kto się już wypalił trenersko i ktoś kto już nie raz zawiódł.. ale co zrobić.. (Kubica chciałby pewnie jeździć w Ferrari, a Red Bull chciałby pewnie Kubicę..)

Na zakończenie - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.. i jak komuś to nie pasuje to niech nie przychodzi na mecze Odry, niech zostanie w domciu przed telewizorem i dopinguje bogate i wspaniałe zespoły pokroju Wisły czy Lotosu..

Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2007-07-03, 21:05   

a co mario sądzisz o cadbury?? jest Twym zdaniem jakas szansa na ich wkład finansowy??
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 21:32   

Do tak niskiej pozycji w lidze w dużym stopniu przyczyniły się zawodniczki ale moim zdaniem w jeszcze większym stopniu zawinił trener, bo on powinien mieć wpływ na mobilizację i zaangażowanie w zespole, jeżeli zawodniczka nie ma chęci do gry to trzeba ją ukarać bądź to jakąś karą dyscyplinarną bądź finansową. Gdyby potrafił stworzyć w drużynie prawdziwą atmosferę, której już od dawna (moim skromnym zdaniem nie było) wtedy same zawodniczki by inaczej do meczy podchodziły, i to moim zdaniem jest jedna z głównych cech jaką powinien posiadać dobry trener. Trenowanie zespołu nie polega tylko na suchym trenowaniu jakiś zagrywek, gdyby tak było to najlepszymi trenerami zostałyby komputery, które miały by w sobie gotowe schematy gry adekwatne do ustawienia drużyny przeciwnej.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 21:50   

bekamsobie napisał/a:
jeżeli zawodniczka nie ma chęci do gry to trzeba ją ukarać bądź to jakąś karą dyscyplinarną bądź finansową.


a myslisz, ze takiego czegos nie bylo w tym sezonie??

I co to dalo... nic :) duzo gadania pomiedzy zawodniczkami, a zarzadem i wyniki takie same...

W tym sezonie wedlug mnie zawodniczki daly wiekszy popis niz trener Kubiak i ja jego strone bede trzymal :) no niestety, ale taka prawda...

I tak mówiac o nazwiskach trenerskich no ja najchetniej nie widzialbym nikogo z polskiego ligi, a jedynie kogos z zagranicy :)

P.S

beneck, a o co Ci chodzilo wczesniej w swojej wypowiedzi na temat "pietraszków" ??
Ostatnio zmieniony przez steve 2007-07-03, 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2007-07-03, 21:57   

Do steva
Nic takiego po prostu miałem zawsze takie samo zdanie o Agnieszce P jako zawodniczce jak i o Kubiaku jako trenerze pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 22:05   

Jeżeli zawodniczki były karane i to nic nie dało to albo kary były za słabe, albo selekcja zawodniczek zła. Nie wiem może powinniśmy mieć więcej doświadczonych zawodniczek, które swoim profesjonalizmem by wpłynęły na resztę, bo tak to szkoda gadać. W ostatnim sezonie byłem zaledwie na 3 meczach (wszystkie akurat przegrały) i rzeczywiście nie było widać żadnego zaangażowania. Z tego co słyszę to bardziej angażowały się w imprezowe życie niż te zawodowe (smutne to).
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-03, 23:42   

bekamsobie napisał/a:
Nie wiem może powinniśmy mieć więcej doświadczonych zawodniczek,


wiecej? czyli ile? caly zespól?

Stary w tym sezonie wiekszosc zawodniczek mialo juz duze doswiadczenie ligowego i co z tego ;/
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-04, 20:14   

Kubiak ma jedna zalete ze słabego zespolu potrafi zrobic sredni zespół nie stety robi to samo z dobrym zespolem ...
Nie ma co bronic trenera bo przyznal sie do bledow i chwala mu za to ale tez powiedziec kilka cierpkich slow o zawodniczach co nie stety równierz było prawdą

a tak bajedlej niech zbierze sie 100 osob i wplaca do klubu co miesiac po 50 zlotych i mamy dobra zawodniczke proste nie ?
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-05, 10:15   

Araim napisał/a:
a tak bajedlej niech zbierze sie 100 osob i wplaca do klubu co miesiac po 50 zlotych i mamy dobra zawodniczke proste nie ?


Odra to nie Barcelona, tam kibice mogliby cos takiego zrobic :wink:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 18:26   

Piotro napisał/a:
Araim napisał/a:
a tak bajedlej niech zbierze sie 100 osob i wplaca do klubu co miesiac po 50 zlotych i mamy dobra zawodniczke proste nie ?


Odra to nie Barcelona, tam kibice mogliby cos takiego zrobic :wink:


przepraszam Cie bardzo, ale co to za róznica!! Jakos w innych miastach Polski moze tak byc, a u nas nie? Takie wlasnie jest myslenie Polaka, który kibicuje danemu klubowi, Ty za pewne Piotro Slask Wroclaw w noge oraz BTP, a jak trzeba pomóc to juz jakies tezy, ze nie bo NIE !!

I jak cos to Brzeg to nie Barcelona... :)
Ostatnio zmieniony przez steve 2007-07-05, 18:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-05, 18:56   

Spokojnie :!: Taka teza wynika nie z mojej niecheci czy czegos tam. Jesli byla by taka potrzeba, to bylbym jednym z tych nielicznych, ktorzy chcieli by sie skladac czy cos w tym rodzaju. Porownanie takie bylo w sumie pol serio. Ale powiedz ilu jest w Brzegu ludzi ktorym naprawde zalezy na sporcie? Chodzi o kibicow. Koszykowka jest w Brzegu najwazniejszym sportem od wielu lat i jesli trzeba by bylo to powtorze sie zrzucilbym sie kasa jesli byla by taka potrzeba. A to ze jestem kibicem BTP czy Śląska to ze soba nie koliduje bo przede wszystkim jestem kibicem brzeskiego sportu.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 20:05   

Piotro napisał/a:
Ale powiedz ilu jest w Brzegu ludzi ktorym naprawde zalezy na sporcie? Chodzi o kibicow.


wedlug mnie Ci, którzy sa na kazdym meczu Odry siedza w srodkowym i lewym sektorze na trybunach, krzycza na sedziów i dopinguja dziewczyny... jak nie wiadomo o kogo chodzi to prosze isc na mecz...

Sorry, ale nie lubie takich zartów na pólserio, jak ktos naprawde napisal cos ciekawego oraz prawdziwego.
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-05, 21:26   

A pewnie wiesz, ze naleze do tej grupy ktora krzyczy i dopinguje koszykarki i nie tylko koszykarki. Rozumiem ze Cie ruszylo to moje zdanie napisane wyzej, ale mysle ze wyjasnilismy sobie wszystko.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-24, 07:41   

Do zespołu brzeskich koszykarek nie dołączy trzecia Amerykanka. Zamiast niej zagra rosyjska centerka.
Nową zawodniczką Cukierków została 33-letnia Jekaterina Dworska. Zawodniczka ta ma 197 cm i występuje na pozycji, na której w ostatnim czasie brzeskiemu zespołowi brakowało graczek. Ostatnio grała w rosyjskim Nowosybirsku, a ma także na swoim koncie występy w kilku europejskich klubach. Dworska nie jest ostatnim wzmocnieniem Cukierków, klub prowadzi jeszcze rozmowy z zawodniczką z Ukrainy.
0 UP 0 DOWN
 
qBK 


Wiek: 35
Dołączył: 14 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-27, 00:48   

Widzę qiero przyjąłeś wersję najbardziej pesymistyczną o 197 cm wzrostu ;)
To ciekawe, źródła niemieckie podają 197, szwedzkie 198, a Eurobasket, PLKK i Gazeta Wyborcza 199 :) To akurat najmniej ważne, zobaczymy jak będzie się prezentowała na parkiecie...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, brzeg, cukierki, odra, przed, sezonem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu