Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: Madziunia
2008-06-25, 20:09
Wypadek w Lubszy
Autor Wiadomość
Lord Martin 
forumowicz



Wiek: 37
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-05, 20:40   Wypadek w Lubszy

Słyszał ktoś o wypadku motocyklisty który wczoraj miał wypadek ,może jakieś zdjęcia ktoś ma??Jest w bardzo ciężkim stanie w Opolu tylko tyle wiem..
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-06, 08:46   

Wczoraj z Brzegu wyjeżdżali dwa razy. Pierwszym razem wyjechał 1,2,3,4 wyjazd (razem). Potem po kilku godzinach 1-szy wyjazd to pewnie do tego motocyklisty, tak mi się wydaje. A co z pierwszym wyjazdem gdzie 1,2,3,4 wyjazd pojechali razem gdzie ? coś musiało się palić.

Mogę się mylić co do tych wyjazdów, ale dużo jednostek pierwszym razem wyjechało.
0 UP 0 DOWN
 
CZERA 
(L)egia Forever



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 39
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 8 / UP 16


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2007-06-06, 09:52   

Devon napisał/a:
Wczoraj z Brzegu wyjeżdżali dwa razy. Pierwszym razem wyjechał 1,2,3,4 wyjazd (razem). Potem po kilku godzinach 1-szy wyjazd to pewnie do tego motocyklisty, tak mi się wydaje. A co z pierwszym wyjazdem gdzie 1,2,3,4 wyjazd pojechali razem gdzie ? coś musiało się palić.

Mogę się mylić co do tych wyjazdów, ale dużo jednostek pierwszym razem wyjechało.


co do wyjazdów jednostek straży pożarnej to miały miejsce wczoraj ćwiczenia strażackie w Borucicach na szkółce drzewek i dlatego tyle wozów jechało :)
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-06, 17:26   

Lord Martin napisał/a:
może jakieś zdjęcia ktoś ma?


ludzie opamiętajcie się to są tragedie ludzkie a Wy ze zdjęciami wyjeżdżacie....
są pewne granice

co chcialbyś zobaczyć... połamane ręce, nogi itd...
0 UP 0 DOWN
 
Acio 
Artur/Bartek



Wiek: 68
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 4 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-07, 23:09   

co do tego wypadku motocyklisty to gość zginął, wiem bo to kolegi rodzina.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-16, 08:21   

http://www.brzeg.policja....=169&Itemid=117
0 UP 0 DOWN
 
sq6acm 



Wiek: 49
Dołączył: 14 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-07-16, 16:26   

Ja rozumiem i nie mam nic przeciwko relacjonowaniu tego co się dzieje w Brzegu i okolicy.
Ale ludzie!! To już jest przesada i nie smaczne jak ktoś pisze: "że coś tam słyszał ale nie bardzo wie co? A moze ktoś ma jakieś zdjęcia? Tylko nie wiadomo o co chodzi."

Ludzie dajcie sobie trochę na wstrzymanie.!!
Ja wiem że jest gorąco, ale są napoje chłodzące.
Ktoś może mi zarzucić, że w zeszłym roku umieściłem zdjęcia z wypadku motolotni na Skarbimierzu. Owszem, ale sporo się zastanawiałem czy je umieścić i jakie umiescić. W wypadku tym zginął mój kolega pilot.
Ja już nie raz czytam posty typu: Czy ktoś widział albo wie, a może ma zdjęcia???
Jeśli ktoś z forum bedzie wiedział co się stało to napewno się z nami podzieli, tym bardziej że jest tu grono ludzi bedących na bierząco z tym co się dzieje w naszej okolicy.
Nie wiem czy posty typu: Czy ktoś widział albo ma zdjęcia z jakiegoś wypadku itp, nie powinny być usuwane. Zdjęcia z wypadków nie są pokazywane dla spragnionych adrenaliny, ale ku przestrodze. Radzę o tym pamiętać. W necie jest sporo debilnych stron na krótych znajdziecie pełno dziwnych zdjęć.

Pozdr. i proponuję się trochę ostudzić.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lubszy, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu