Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: Madziunia
2008-06-25, 21:05
Wypadek skrzyżowanie Lwowska -Słoneczna
Autor Wiadomość
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-06, 20:58   Wypadek skrzyżowanie Lwowska -Słoneczna

Dzisiaj, po godzinie 20 miał miejsce wypadek na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Słonecznej. Zderzyło się auto nauki jazdy i prywatny samochód. Uderzenie było tak silne że auto nauki jazdy, po odbiciu się od krawężnika i urwaniu przedniego koła, przekoziołkowało do ogródka sąsiadów. Nie mam informacji dotyczących stanu poszkodowanych, ale zostali odwiezieni do szpitala.





0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-06, 21:02   

Moderowany przez alferx:
Proszę o podawanie faktów, każda głupia uwaga, gdybanie itp będe stanowczo ciął.

Weźcie pod uwagę, że każdy wypadek w jakimś stopniu wpływa na psychikę poszkodowanych i ich rodziny, więc zbędne komentarze są niepotrzebne.

I proszę o zachowanie anonimowości osób poszkodowanych
Ostatnio zmieniony przez alferx 2007-06-06, 22:00, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-06, 21:53   

Wow Morg, widze ze mnie wyprzedziłeś, bo miałem właśnie takze zrobić o tym temacik... a tak przy okazji to złapałeś mnie na jednym ze zdjęc a dokładniej to na tym środkowym- jestem w dolnym lewym roku, tzn tylko moja pomarańczowa koszulka ;p
widze ze fajne zdjatka są wiec swoich nie bede już tu upychał...
Tak przy okazji, moze wreszcie wezmą sie za tą krzyżówke i wytną te krzaki, chodź nie wina krzaków, tylko kierujacego renault'em, który jak sie okazuje jechał bardzo szybko i nie zatrzymał sie na stopie, nie ma także wogóle śladów hamowania na jezdni, tylko tego Punto który był pchnięty i leciał bokiem aż do krawężnika...
Wiecej uwagi Panowie i Panie :)
0 UP 0 DOWN
 
EwaK 


Wiek: 57
Dołączyła: 28 Mar 2007

UP 20 / UP 0



Wysłany: 2007-06-06, 22:59   

Nie wiem czy te zdjęcia są "fajne"? Wątpię. Mieszkam w tej okolicy i niejeden raz widziałam kierowców, którzy ten znak stop-u ignorują zupełnie. Okolica jest spokojna, ale mimo małego stosunkowo, ruchu , nie jest to pierwszy wypadek w tym miejscu i obawiam się, że z tej samej przyczyny ( ale to tylko moje domysły)
0 UP 0 DOWN
 
stempol 
Ś.P.



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 13 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław

Wysłany: 2007-06-06, 23:37   

Jezu ja tu mieszkam i nic nie wiedzialem :shock: :o
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-06, 23:54   

Nie pierwszy to, ani nawet drugi wypadek na tym skrzyżowaniu. Chyba właśnie przez tą pozornie spokojną okolicę. Znak stopu, szczególnie dla ludzi którzy nie jeżdżą tamtędy codziennie, też jest zbyt słabo widoczny + wysokie dziczejące żywopłoty poprzetykane drzewami no i betonowe murki przy "mostkach" (z resztą jeden już został zniwelowany przez samochód (zdaje się BMW) kilka lat temu). Tu trzeba naprawdę uważać. Przy okazji zdaje się, że na całym osiedlu jest ograniczenie prędkości do 30km/h...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-07, 01:05   

Morg napisał/a:
z resztą jeden już został zniwelowany przez samochód (zdaje się BMW) kilka lat temu


Całkiem niedawno również mój sąsiad został tam skasowany, przez kogoś kto najprawdopodobniej zlekceważył znak STOP. Mnie dziwi troszkę zachowanie kierowców bo jeśli jakiś znak jest słabo widoczny to tym bardziej powinniśmy zachować szczególną ostrożność ! Oczywiście sprawa zwiększenia widoczności jest bezdyskusyjna !!
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2007-06-07, 16:08   

Ile na tym skrzyzowaniu juz bylo wypadkow to szkoda gadac. Zgadza sie, pare lat temu BMW stracajac murek wyladawal w rzeczce. Biedni sa, wlasciciele tego domku na rogu, gdyz regularnie co pare lat musza naprawiac plot. Szczescie ze nie bylo pieszych w poblizu (przeciez to droga ludzi z osiedla, do Parku). Pisze to tylko po to, zeby ktos z wladz uswiadomil sobie w koncu, ze trzeba jakos temu zaradzic. Jak? Przede wszystkim zburzeniem murkow na mostku i zastapienie ich metalowymi poreczami (ale nie tak badziewnymi jak zrobiono to po wypadku z BMW). Powycinac krzaki i zywoploty przy skrzyzowaniu, na pewni tez przydaloby sie tam oznakowanie poziome( ciagla gruba linia na ul. Slonecznej, z napisem STOP), to przyciaga uwage. Nie raz widzialem jak niedoswiadczeni kierowcy, lub jadacy pierwszy raz ta ulica, po prostu nie dotrzegali skrzyzowania i mkneli swoja predkoscia przez ul. SLoneczna. Najwiecej winy po ich stronie, ale z drugiej str. znak STOPU zarosniety przez zywoplot, a jak przytna raz do roku zywoplot, to przyslaniaja go galezie pobliskiej poteznej wiezby. Murek znacznie ograniczajacy widocznosc to calkowita porazka.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-07, 16:21   

na remiza.com.pl już o tym wypadku też napisali - NEWS
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-07, 16:47   

w radiu opole tez mówili i na stronie radia opole tez jest opis i zdjęcia..
0 UP 0 DOWN
 
SPAT 
KONTO_USUNIETE


Wiek: 44
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-07, 18:16   

wow ! niezle, przy takiej prędkości ograniczenie do 30km/h no ciekaw jesteś że takiego barana wywinoł :)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-06-07, 19:24   

Jeśli chodzi o naukę jazdy to współczuję dalszej części kursu... ja bym juz nie wsiadł....
dlatego nie mam prawka :-P
Ostatnio zmieniony przez a2r 2007-06-07, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-07, 19:27   

Ale w "L" nie było uczącego się tylko instruktor.. :- czy nie (?)
0 UP 0 DOWN
 
aghta 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-07, 20:26   

Devon napisał/a:
na remiza.com.pl już o tym wypadku też napisali - NEWS


na tej stronie informacja jest zaczerpnięta z forum, i nawet fot. autorstwa Morga:)
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-06-07, 20:58   

KS napisał/a:
Ale w "L" nie było uczącego się tylko instruktor.. czy nie (?)


a nie dopytałem ale jezeli był sam instruktor to szczescie ze nie było kursantów.....
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lwowska, skrzyzowanie, sloneczna, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu