Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
reggae dub festival [bielawa]
Autor Wiadomość
jazzWkieszeni 
spread love!



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2007-06-12, 18:52   reggae dub festival [bielawa]


w dniach 23 - 25 sierpnia w bielawie, jak co roku, odbędzie się jeden z największych w polsce festiwali reggowych.
"REGGAE DUB FESTIVAL to cykliczne święto miłośników muzyki reggae odbywające się w malowniczej i naturalnej scenerii gór i wody na rozległych terenach Ośrodka Wodno Wypoczynkowego Sudety w Bielawie (Dolny Śląsk). Na terenie Ośrodka do dyspozycji przyjezdnych są: pole namiotowe, zaplecze sanitarne, stoiska tematyczne i gastronomiczne.
Muzyka reggae sama w sobie jest czymś, obok czego nie możesz przejść obojętnie. Rytm serca, puls, naturalna wibracja i poczucie wolności, radości i szczęścia, kiedy słuchasz dźwięków płynących z głośnika, kiedy rozumiesz przekaz jaki ona daje. Każdy chyba słyszał choć jeden kawałek, choć pół piosenki, a wszystko dzięki niekwestionowanemu królowi reggae, jakim niewątpliwie był Bob Marley." (informacja ze strony fastiwalu)
wystąpią:
dzień pierwszy:
Druga Strona Lustra & Maxim Jammin (PL)
Jah Meek, Marlen Johns, Jah Sesco & Tumbao Riddim Band (J & PL)
Sidney Polak (PL)
Don Carlos & Dub Vision (J)
Daab
East West Rockers
The Bartenders (PL)
dzień drugi:
Managga
Paprika Korps
Vavamuffin
Mikey Dread & Dread At The Controls
Babylon Circus (F)
Radikal Dub Kolektiv (CR)
dzień trzeci:
Duberman (PL)
Daddy Freddy & Karrot Riddim Band
T.Love
Maleo Reggae Rockers
Overproof Sound System

w tym roku centy biletów wynoszą:
* 100zł za karnet 3dniowy
* 40zł za bilet 1dniowy
więcej informacji na temat festiwalu na oficjalnej stronie: http://www.regalowisko.pl/index.php

ps. wpisujcie się jeżeli ktoś się wybiera, w końcu razem zawsze raźniej ; ). myślę, że w tym roku jedziemy tak jak w zeszłym czyli pociągiem do wrocławia, z wrocławia pks'em do bielawy, a później już miejskim na teren ośrodka.
Ostatnio zmieniony przez jazzWkieszeni 2007-06-12, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-06-12, 21:59   

Prędzej mamy WrocLovE :evil:

Cytat:
Wroc Love Summer Stage

27-28 / 07 / 2007
Wrocław - Wyspa Słodowa

27 lipca start 15.00:

Screaming Souls (UK)
(Ghetto Priest & Sandman)
Germaican Roadshow 2007 (DE)
(Pionear, Ill Inspeca, Lexie Lee & Junior Banton)
Wszystkie Wschody Słońca & Goście (PL)
Perkalaba (UA)
United Flavour (CZ)

28 lipca start 15.00:

Junior Kelly (JA)
Macka B & The Royale Roots Band (UK)
Ephraim Juda & 40Fiyah Band (D)
Natural Dread Killaz (PL)
Chutki Smouz (BL)

Oraz imprezy towarzyszące w 7 klubach festiwalowych z udziałem sound systemów i d.j. Wystąpią między innymi: Zjednoczenie Sound System, Ba-Lan, Upliftment International, Echo_TM, 77, Eeast West Rockers, DreadSquad, Love Sen-C Music i wiele innych.

O Festiwalu:

W środku lata, w samym sercu Wrocławia, na Wyspie Słodowej odbędzie się jeden z największych letnich festiwali muzycznych w Polsce. Pierwsza edycja Wroc Love Summer Stage potrwa dwa dni, podczas których będzie można posłuchać i zobaczyć najciekawszych artystów z szeroko pojętego nurtu muzyki reggae i dub.

Autorem programu i współorganizatorem festiwalu jest twórca i pomysłodawca One Love Sound Fest, imprezy świetnie znanej fanom muzyki reggae z całej Polski (do tej pory mieli okazję uczestniczyć w trzech edycjach tego festiwalu - ostatnia wypełniła po brzegi wrocławską Halę Ludową).

Epicentrum tego wydarzenia nastąpi na Wyspie Słodowej, leżącej tuż obok pięknego Ostrowa Tumskiego oraz wielu innych zabytkowych obiektów stolicy Dolnego Śląska. Stanie tam wielka scena, na której wystąpi ścisła czołówka gwiazd reggae z Jamajki, Wielkiej Brytanii, oraz zespoły z Białorusi, Ukrainy, Czech, Niemiec i Polski.

Festiwal będzie wydarzeniem na ogromną skalę a swoim zasięgiem obejmie nie tylko Wyspę, ale całą starówkę Wrocławia i najlepsze muzyczne kluby Wrocławia.

Osoby, które w tych dniach przybędą do Wrocławia, będą miały również okazję obejrzeć ciekawe i niekonwencjonalne filmy w ramach siódmej edycji Festiwalu Era Nowe Horyzonty, odbywającego się w tym samym czasie we Wrocławiu.


namiot i jadę ;-)
0 UP 0 DOWN
 
jazzWkieszeni 
spread love!



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2007-06-13, 14:57   

rozbijesz się na wyspie słodowej xD?
na wroc love summer stage się nie załapię, do 6 sierpnia jestem poza krajem ; ). za to bielawa na 100%, bo to festiwal na który się wraca co roku ; ).
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-06-13, 23:40   

jazzWkieszeni napisał/a:
rozbijesz się na wyspie słodowej xD?


nawet nie wiem gdzie to jest ale zamierzam się tam wybrać :)

w tym roku zamiast Nie zabijaj mamy Wroclove :)
0 UP 0 DOWN
 
jazzWkieszeni 
spread love!



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2007-06-14, 15:03   

blisko galerii, trafisz bez problemu ; ). http://www.plan.pl/wroclaw/mapa/index.php , wpisz drobnera i sie uważnie rozejrzyj ; ).
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-06-16, 14:56   

jazzWkieszeni napisał/a:
blisko galerii, trafisz bez problemu ; ). http://www.plan.pl/wroclaw/mapa/index.php , wpisz drobnera i sie uważnie rozejrzyj ; ).


dzięki dzięki :) teraz czas kupić obszerny :wink: (ahh te wrocławianki) namiot :wink:

Bielawa trochę daleko a ja "mam TYLKO 16 lat" więc nie wiem czy mnie rodzice puszczą
o Woodstock nawet się nie pytam :D
0 UP 0 DOWN
 
madey 
screw you gays, I'm going home


Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-20, 11:55   

cholera, ale żałuję że mnie nie będzie na Wroc Love Summer Stage ... :( Z tego co widzę to naprawdę wypasione kapele grają. Myślę że będzie naprawdę przednia BIBA, ale niestety bez mojego udziału ... ;(
0 UP 0 DOWN
 
jazzWkieszeni 
spread love!



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2007-08-08, 23:52   

podbijam temat bo bielawa już blisko ; ). jakiś czas temu została przedstawiona prawdopodobnie ostateczna lista zespołów i jaram się jak dziki bąk, że patrice zagra w tym roku i będzie mi dane usłyszeć i zobaczyć go na żywo 8 ).
Ostatnio zmieniony przez jazzWkieszeni 2007-08-08, 23:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2007-08-10, 22:33   

jak dobrze pójdzie to też trafie do Bielawy :D

Do tych co byli wcześniej:
naprawde ciężko o miejsce na polu namiotowym??
0 UP 0 DOWN
 
jazzWkieszeni 
spread love!



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2007-08-11, 13:46   

zależy ilo osobowy ten namiot xD, z małym nie ma problemu bo wszędzie się wciśnie xD. poza tym zawsze można za polem namiotowym się rozbić, albo nie rozbijać się wcale - śpiwór + stary przystanek autobusowy zaraz przy ośrodku i najlepiej ktoś do towarzystwa i można spać, wiem bo praktykowałam w zeszłym roku xD. poza tym jak będziesz się wybierał to zapraszam z naszą, skromną w tym roku, ekipą ; ).
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2007-08-12, 22:14   

jedziecie 23 taaa??
o której godzince??:)
0 UP 0 DOWN
 
jazzWkieszeni 
spread love!



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 00:32   

zapewne 23 ; ), godziny jeszcze nie mamy ustalonej ale pewnie jakaś poranna bo tłumy pewnie będą spore na przystanku pks we wrocławiu, także im wcześniej tym szybciej dopchamy się do autobusu do bielawy. szczegóły rzucę przed wyjazdem jeszcze.
0 UP 0 DOWN
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2007-08-13, 11:33   

a bilety?
Mozna liczyć że na miejscu będą czy raczej trzeba wcześniej??
0 UP 0 DOWN
 
jazzWkieszeni 
spread love!



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 11:42   

w zeszłym roku kupowaliśmy na miejscu, także wydaje mi się, że nie będzie problemu.
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 14:40   

Wpisuję sie na listę chętnych na wyjazd :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bielawa, dub, festival, reggae


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu