Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: Madziunia
2008-06-25, 21:06
Wypadek Skarbimierz Włościańska
Autor Wiadomość
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-16, 23:34   

karolkms napisał/a:
własnie pokazywanie takich zdjeć moze przyczynic sie do tego ze ludzie uświadomią sobie co to znaczy mieć wypadek z jakimi konsekwencjami i wtedy zdejma moze noge z gazu

Choć jest to bardzo niepopularne twierdzenie to muszę się z tym zgodzić. Niestety na większość ludzi działają drastyczne środki - terapia szokowa. Oczywiście po pierwsze nie upublicznia się tego w internecie i nie podaje danych osób poszkodowanych.
Kiedyś, dawno temu jak chodziłem na kurs prawa jazdy ówczesny mój instruktor "soczyście" opowiadał np. o wypadkach z udziałem auta i rozpędzonego pociągu. Opowiadał ze szczegółami jak jako uczeń szkółki milicyjnej wezwany był z innymi żeby zbierać szczątki ludzkie wzdłuż torowiska. Obiecał pokazać zdjęcia ale nie doczekałem. Może i lepiej. Tak czy owak nawet (a może zwłaszcza) przed przejazdami kolejowymi z zaporami dokładnie sprawdzam czy nic nie jedzie.
Może nie za pomocą "drastycznych zdjęć" ale dopóki nie zacznie się szkolić przyszłych kierowców tak aby wiedzieli coś więcej poza tym jak zdać egzamin i na czym będzie polegał to nie ma co marzyć o tym, że będą jeździć bezpieczniej. I dopóki nie zacznie się dostosowywać polskich dróg do ilości aut nie ma co marzyć o większym bezpieczeństwie użytkowników tych dróg. Wszelkie inne próby wpłynięcia na zmniejszenie statystyk to pomysły zastępcze, mało skuteczne, pozwalające kolejnym pomysłodawcą lepiej zasypiać.
0 UP 0 DOWN
 
karolkms 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stont

Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-17, 08:32   

Ja tam np. lubię oglądać filmiki z wypadkami i bardzo często to robię . Może zdawać sie to komuś dziwne.... :shock: ale Ja lubię i już :mrgreen:

A tu mam przykład wypadku wygladającego troche drastycznie ale kolesiowi na motorku nic sie nie stało :shock: http://youtube.com/watch?v=5wqO3LTtMag
acha kobieta wymusiła pierszeństwo :shock: :shock:
Ostatnio zmieniony przez karolkms 2007-06-17, 08:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-06-17, 13:42   

Temat schodzi tradycyjnie w złą stronę więc zamykam.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: skarbimierz, wloscianska, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu