Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie o wyznaczenie godziny ślubu w USC
Autor Wiadomość
Meg 

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Cze 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-28, 13:30   Pytanie o wyznaczenie godziny ślubu w USC

Witam!

Mam pytanie odnośnie tego, od kogo zależy ustalenie godziny ślubu w USC. Po pierwszym podejściu do załatwienia formalności zauważyłam, że całą imprezę trzeba dostosować do tego, co zarządzi pani urzędnik. W przypadku gdy Pani urzędnik ustali ślub na 12, to po sprawie. Praktyki w USC w Oławie są zupełnie inne. Znajoma, która właśnie tam pracuje, wyjaśniła mi, że to ja ustalam datę i godzinę ślubu, a urząd się do tego dostosowuje. W Oławie, jeżeli są dwa śluby, gdzie jedna para chce się pobrać przykładowo o 10:00 a druga o 20:00, to nie ma żadnego problemu. U nas jest lista i wszystko zależy od ilości ślubów danego dnia i tego kto się zapisze pierwszy, a kto ostatni ... czyli wg kolejności zgłoszeń. Bez sensu jest czekanie na ostatnią chwilę, by zapisać się i ulokować na ostatnim miejscu na liście. Co z zaproszeniami? Gośćmi, którzy muszą dojechać z daleka? Przecież ślub na 12:00 to nieporozumienie.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-06-28, 18:16   

Ja teraz ustalałem ślub cywilny i też panie wyznaczyły mi godziny. Ja mogłem wybrać jedynie datę.

Wracając do USC w Brzegu to panie nie są zbyt miłe i myślą że robią łaskę że wydadzą komuś zaświadczenie czy też zapisać na ślub. Byłem w tym samym dniu w USC w Oławie gdyż tam urodziła się moja wybranka, tam pani z uśmiechem na twarzy wydała zaświadczenie i trwało to nie dłużej jak 5 minut. W Brzegu najpierw cierpliwie trzeba poczekać aż pani wyjdzie z kantorka, podejdzie do komputera pokręci się i donośnym głosem krzyknie O co chodzi?

Niestety Brzeski USC to jest porażka i wygląda jak z filmu o czasach PRL.
0 UP 0 DOWN
 
Meg 

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Cze 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-06-28, 21:47   

Hmmm.... Myślę, żeby uderzyc "piętro wyżej". W końcu USC to jedynie wydział Urzędu Miasta. Na dobrą sprawę, to nawet Burmistrz może udzielic ślubu, bo podobno ma uprawnienia :wink: Ludzie, w jakich czasach my żyjemy??? Chcę ślub na 16, ale to ogromny problem... paranoja
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: godziny, pytanie, slubu, usc, wyznaczenie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu