Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: Madziunia
2008-06-25, 21:08
Wypadek na Łokietka.
Autor Wiadomość
Partyzant 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Lut 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 11:10   Wypadek na Łokietka.

Ok. godziny 10.00 doszło do potrącenia dziecka przez samochód na ul. Łokietka, chłopiec wtargnął pod auto. ( Tak wynika ze słów świadka wypadku , starsza Pani )
I tu apel do rodziców by zwracali większa uwagę na pociechy. Oby wszystko było Ok.
0 UP 0 DOWN
 
orson 
OJCIEC DYREKTOR



Wiek: 55
Dołączył: 28 Sie 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg / Zielęcice

Wysłany: 2007-07-05, 14:18   

Wszystko byłoby OK, gdyby kierująca, która potrąciła dziecko na ulicy Łokietka przestrzegała przepisów ruchu drogowego i jechała z prędkością 50 km/h, a nie grzała jak wariatka!!! Tak na marginesie, to nagminne jest w tym miejscu, gdzie zdarzył się wypadek, że kierowcy jadą z prędkością grubo ponad 100 km/h. I tutaj apel do naszej szanownej Policji - może jakiś radar itp. ustawić w tym miejscu!!! Policja na Łokietka stoi dosyć często ale koło świateł, gdzie samochody dopiero zaczynają się rozpędzać -może tak zmiana lokalizacji patrolu o dwa kilometry dalej w okolicę Herbowej???
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2007-07-05, 14:21   2 km??

zgadzam się z Orsonem, że warto byłoby własnie w okolicach Herbowej, albo na wysokosci byłego Urzędu Skarbowego, stawiać radary, ale, na miłość Matki Natury, gdzie 2 kilometry od świateł do Herbowej???
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 14:37   

Ja wracałem z BULiGL bo miałem pewną sprawę kiedy zauważyłem jadący radiowóz, idąc dalej widziałem karetkę, lecz już mi sie nie chciało pójść tam i patrzeć. Wiec to kobieta potrąciła chłopca :x


orson napisał/a:
Tak na marginesie, to nagminne jest w tym miejscu, gdzie zdarzył się wypadek, że kierowcy jadą z prędkością grubo ponad 100 km/h.


Ja głównie jeżdżę rowerem ale kiedy nie moge to z buta idę, kiedy chcem przejść przez pasy róg Łokietka i Szkolna to nie można wogóle przejść. Samochody pędzą jak oszalałe. Pamiętam jak był remont drogi na Łokietka po zimie, wtedy można było bez przeszkód przejść.
Ostatnio zmieniony przez LiscLisc 2007-07-05, 14:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Partyzant 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Lut 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 15:41   

W miejscu tym czyli na wysokości dawna kaflarnia / herbowa jest dla pieszych tzw. martwy punkt i można się naciąć, i już nie raz dochodziło tam do potrąceń.
Ostatnio zmieniony przez Partyzant 2007-07-05, 15:44, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 16:15   

policja stoi na łokietka również koło shela dokladnie ustawiają sie na parkingu przed stacją oraz czasem w uliczc3e koło kościoła i łapią pedzacych w strone Brzeskiej.
0 UP 0 DOWN
 
Partyzant 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Lut 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 17:33   

Z tego co wiem również kierującą kobietę zabrało pogotowie z pewnych przyczyn... . Co do miejsca gdzie to się stało jest to bardzo niebezpieczne miejsce dla pieszych i powinny być tam łańcuchy ograniczające przechodzenie na ok. 50m długości, wracając do dzieci naprawdę stwarzają zagrożenie wbiegając na ulicę prosto pod koła jadących samochodów, ja miałem raz przypadek kiedy jechałem do pracy na ul. Trzech Kotwic jak mała ok 4-5 letnia dziewczynka wleciała mi wprost pod samochód, naszczęście mój refleks ją uratował, dziewczynka wybiegła z za samochodu dostawczego który jedną stroną stał na chodniku drugą na jezdni, i tu pytanie gdzie byli rodzice?????????????????????
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 19:08   

mnie na skrzyżowaniu łokietka szkolna już kilku krotnie prawie auto uderzyło jak jechałem na trening przypałowa jest ta ulica przynajmniej raz w roku tam est jakis wypadek
0 UP 0 DOWN
 
Partyzant 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Lut 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 21:29   

Oj wiecej :twisted: :D p. Koniec 2006 roku, jadę z Żoną i Córą autem wyprzedza nas samochód zamist zwolnić przyśpiesza praktycznie na prostej drodze ( lekki łuk ) koło tzw. "okrąglaka" kierowca traci kontrole nad pojazdem , pierwszy raz widzę coś takiego, samochód dachuje dwa razy przez wysepkę ( pas zieleni ) obok grupki chłopaczków SZOK!!! Na szczęście nikomu nic się nie dzieje, ale wygląda to o wiele gorzej pierwsze co robię to dzwonię na 112 myślałem że nikt o własnych siłach z tego auta nie wyjdzie. Ok 1-2 miesięcy później dzwadzieścia metrów dalej to znaczy przystanek lini 2 ul. Łokietka jest niedziela , kierujący VW Pasat traci panowanie przy nadmiernej prędkości i wpada na słup oświetleniowy , jak się okazuje śmierdzi z kabiny jak z gorzelni, auto jechało ponad 120 km/h , na szczęście dla kierującego i niedoszłych ofiar była to niedziela, w zwykły dzień w tym miejjscu stoi kilkanaście osób min. dzieci czekających na autobus.
P.S. Pamiętam jeszcze kiedyś taki incydent na łokietka jak gość "pijany" został potrącony przez samochód, jak przyjechało pogotowie facet wstał i powiedział że idzie do domu i h...
:mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Partyzant 2007-07-05, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 22:39   

o tym incydencie z tym pijanym też ktoś pisał na forum i co z takim zrobić obowiążkiem jest zabranie go do szpitala ale jak niechce?
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-07-05, 22:44   

ciupik napisał/a:
i co z takim zrobić obowiążkiem jest zabranie go do szpitala ale jak niechce?

Wydaje mi się,że nic na siłę. Taka osoba,pewnie podpisuje jakieś papierki,że nie wyraża zgody na przebadanie siebie czy też oddala się od miejsca wypadku bez pomocy medycznej na własną odpowiedzialność. Człowiek jako istota świadoma,ma prawo wyboru :]
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2007-07-05, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-05, 22:49   

jesli pacjent nie chce pomocy ratownictwa medycznego to niestety musi podpisac oswiadczenie ze "dziekuje" i idzie sobie do domu.
RM jest w takich sytuacjach bezradne. nikt na sile pacjenta nie bierze na nosze i do karety
nie ma takiego nakazu jesli pacjent jest przytomny i nie wyraza zgody.
zazwyczaj w takich przypadkach gdy pomoc wg RM jest konieczna trwaja pertraktacje, ale ze wzgledu na np. pogarszajacy stan na skutek odniesionych obrazen pacjent sam sie grzecznie kladzie.
ale niestety przypadkow jest tysiace a kazdy inny.


pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Partyzant 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Lut 2007

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-06, 08:41   

Incydent z pijanym gościem miał miejsce w latach 80tych jeszcze karetkami były fiaty 125p kombi, a R-ką była nyska.
0 UP 0 DOWN
 
markos 

Wiek: 40
Dołączył: 06 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-06, 15:02   

TAK A PROPO TO NIE DZIWNE JEST TO ZE DZIECIAK WLAZL POD AUTO A GDZIE TE DZIECIAKI MAJA SIE BAWIC BOISKO ZAMKNIETE A Z LOKIETKA NA B.MONTE CASSINO NA BOISKO NIE JEST DALEKO I CHYBA LEPIEJ ZEBY ONE BAWILY SIE NA BOISKACH NIZ NA ULICACH!!!!!!!!!!! POZDRO

Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Na forum nie piszemy z użyciem Caps Lock
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-07-06, 15:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-07-06, 17:55   

Od kilku miesięcy znacznie wzrosło natężenie ruchu na ul. Łokietka. Są godziny, że przejscie na drugą stronę ulicy staje się problemem. Nie sposób korzystać ze źle rozmieszczonych przejść, jeśli po deszczu chcąc być suchym trzeba urządzać slalom między jedną a drugą stroną ulicy, aby nie zostać oblanym strumieniem przydrożnej wody. Na odcinku od Agrometu do kościoła ewangielickiego trzeba w tym celu przynajmniej trzy razy przechodzić na drugą stronę ulicy - tak sprawnie działa kanalizacja.
Dodatkowo ostatnio stało się modne ruszanie ze stacji benzynowej obok Agrometu z piskiem opon i wymuszaniem pierwszeństwa przejazdu. Jakiś patrol mógłby załagodzić tą sytuację.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lokietka, na, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu