Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Informacje trenera - Juniorzy BTP PIAST
Autor Wiadomość
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2007-08-06, 15:04   

Njapierw odpowiem na pytanie Iserta.... otóż dla mnie najważniejsza jest efektywność zawodnika w grze, czyli można to ująć jako bilans zysków i strat jakie dzięki danemu zawodnikami miała w meczu cała drużyna. Nie wiem, skąd ta wiadomość, że Tarnowski przez 70% czasu II połowy miał piłkę.......? czy ktoś to policzył? Wiem, że ładnie to wylądało, że Krzysztof dużo biegał, szarpał, starał się....... jednak wiele jego akcji było nieefektywnych, tzn nie przyniosło drużynie zysków - 13 strat to bardzo dużo, a jak Krzysiek zagrałby bardziej zespołowo strat miałby mniej, być może więcej razy by strzelił a wtedy i punktacja wyglądałaby inaczej....I dla porównania z Pyrkowskim:
TARNOWSKI - 4 PRZECHWYTY, PYRKOWSKI - 8 PRZECHWYTÓW
TARNOWSKI - 3 STRZAŁY CELNE, 2 NIECELNE / PYRKOWSKI - 3 CELNE, 1 NIECELNY
TARNOWSKI -13 STRAT, PYRKOWSKI - 6 STRAT.
Przypominam, że w pierwszej poł Pyrkowski bliski był zdobycia bramki i wcale nie uważam, by jego strzały były zwykłym kopnięciem piłki. Wolę jednak by zawodnik strzelił na bramkę niż przez głupie kiwki tracił piłke.... Pozatym Michał kilka piłek fajnie dogrywał i starał sie realizować zadania wyznaczone przed meczem, a jego straty wynikały głównie z nicelnych dalekich przerzutów piłki.... Zgadzam się też z Fabianem, że Michał Pyrkowski pokazał, ze naprawdę potrafi walczyć (choć braku walki nie mogę zarzucić Krzyśkowi Tarnowskiemu.... ale na pewno był on mniej efektywny od Michała)
Co zaś się tyczy Fabiszewskiego - zadecydowało zdobycie największej ilości punktów, stąd został zawodnikiem meczu (aż 27 pkt w obronie!!! i 4 w ataku , przy 18 pkt Pyrkowskiego w obronie i 10 w ataku). Biorąc pod uwagę tylko punkty zdobyte w ataku zawodnikiem meczu zostałby Tarnowski - 11 pkt, 2 m Pyrkowski - 10 pkt. Jednak by zostać zawodnikiem meczu należy policzyć liczbę wszystkich zdobytych punktów.
Pozdrawiam... 8)
0 UP 0 DOWN
 
Seven 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2007-08-06, 18:03   

Moim skromnym zdaniem punktacja za ten mecz jest co najmniej 'dziwna' :shock: ... Może w przypadku Fabiszewskiego ma ona jakieś odzwierciedlenie w tym, co oglądaliśmy, jednak odnośnie Pyrkowskiego określenie go pomocnikiem meczu jest, delikatnie mówiąc, śmieszne... Z całym szacunkiem dla tego chłopaka, ale on nic specjalnego nie pokazał w tym spotkaniu... W pierwszej połowie, gdy grał na rozegraniu nie potrafił zrobić nic i co najwyżej pozbywał się jak najszybciej piłki (może stąd pkt za strzały :| )... W drugiej części natomiast nie popisał się chyba żadną ofensywną akcją, która zagroziłaby rywalom, żadnych rajdów, dośrodkowań (co było widać np. u Tarnowskiego). Podsumowując musi Pan zmodyfikować całą tę punktację, gdyż jest ona nieco przekłamana... Zresztą, wszyscy dobrze wiemy, że statystyki potrafią kłamać i zazwyczaj tak się dzieje, dlatego też subiektywna ocena trenera też by się przydała...
0 UP 0 DOWN
 
Kwiatuszek 



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-06, 21:46   

HmN... Jako osoba oglądająca mecz z boku moge powiedzieć, iż gra P. Tarnowskiego była efektowna, przynajmniej kilka akcjii.. Przede wszystkiem trenerze musi go Pan nauczyć gry zespołowej :) :) (życzę powodzenia, bo to bedzie dla trenera cieżka przeprawa) :) Pozatym zgodzę się z Seven'em
Seven napisał/a:
odnośnie Pyrkowskiego określenie go pomocnikiem meczu jest, delikatnie mówiąc, śmieszne... Z całym szacunkiem dla tego chłopaka, ale on nic specjalnego nie pokazał w tym spotkaniu... W pierwszej połowie, gdy grał na rozegraniu nie potrafił zrobić nic i co najwyżej pozbywał się jak najszybciej piłki (może stąd pkt za strzały )... W drugiej części natomiast nie popisał się chyba żadną ofensywną akcją, która zagroziłaby rywalom, żadnych rajdów, dośrodkowań (co było widać np. u Tarnowskiego).

Moim zdaniem , bez obrazy Michałku , ale potrafisz zagrać lepiej co już wiele razy pokazałeś :)
Co do P. Fabiszewskiego :wink: Powiem tak : Gratuluje Michałku, ale wiesz że potrafisz to zrobić lepiej jeszcze :P
a co do P. Tarnowskiego to hmnn...... nieźle :) ale daj z siebie więcej i graj zespołowo, a nie sam :p piłka nożna to gra drużynowa :)

Jeszcze chcialabym powiedziec, że P. Raczkowski :P powinien robić głośniejszy "wyjazd" i "dyrygować" obroną: P
Ostatnio zmieniony przez Kwiatuszek 2007-08-06, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Drift_9 


Wiek: 33
Dołączył: 16 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-06, 22:07   

Nie rozumiem waszych wszystkich wypowiedzi rozliczacie chlopakow jak grali jakby nie bylo kazdy staral sie jak mogl zostawil sily i serce na boisku co do jednego i najwazniejsze jest to ze postawili jakas poprzeczke i ze pokazali sie z niezlej strony a trzeba podkreslic ze nie grali w pelnym skladzie bo byly pewne braki w paru formacjach poczekajcie az bedzie pelny sklad i bedziecie mogli cokolwiek pisac Najlepsze pozdrowienia dla wszystkich zawodników!! :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Kwiatuszek 



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-06, 22:11   

Drift_9, wiesz jak byś grał z nimi to zapewne tez byś ich roliczał! Poza tym co mam do powiedzenia na Pański temat : ZOstawiłeś juniorów na tzn. "lodzie" i poszedłeś "grać" w seniorach.. heh .. śmieszne , bo dla mnie predyspozycji nie masz do seniorów (jak narazie) . Talent do gry masz nie przecze ! Ale przemyśl to czy lepeij grać w juniorach czy siedzieć na ławce w seniorach i wchodzić na jakeis 10-15 minut!
Sorki , nie uznaj tego jako podważanie twojej decyzji, ale przemyśl to ..
Ostatnio zmieniony przez Kwiatuszek 2007-08-06, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Drift_9 


Wiek: 33
Dołączył: 16 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-06, 22:19   

Odpowiem ci prosto bo widze wszystkim sie latwo gada jak nie wie sie jak naprawde jest po 1 to trenerzy sie dogadali miedzy soba na jakich warunkach przebywam w Seniorach i to czy bede gral czy nie zalezy tylko i wylacznie od trenerow nie odemnie ja robie co moge by pokazac sie z jak najlepszej strony po 2 gdybym wiedzial o sparingu to bym byl i nie rozliczal bym chlopakow bo nigdy tego nie robie nie jestem ja od tego tylko trener ja mam tylko grac nic wiecej a co do moich predyspozycji to nie liczy sie masa nie wiadomo jaka postura tylko logika i spryt i umiejetnosc czytania gry i serce jakie wklada sie w to wszystko i nie mowcie takich rzeczy ze sie wypielem bo tak nie jest nigdy nie bylo i jak nie wiecie jak jest nie piscie glupot to tyle co chcaielm przekazac pozdrowienia dla Kwiatuszka :)
0 UP 0 DOWN
 
Kwiatuszek 



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-06, 22:25   

Hehe... Powiem Drift_9, tak : Łatwo się mówi, nie wiem jaka była umowa między trenerami, słyszałam tylko tyle co napisalam ... Wiem, że głupio wyszło, z tymm twoim przejściem.. ale cóż twój i trenerów wybór.. Pozdrawiam :]
0 UP 0 DOWN
 
Drift_9 


Wiek: 33
Dołączył: 16 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-06, 22:38   

wy i tak tego nie zrozumiecie nigdy zawszesie mowi co sie slyszy ale jakby kazdy poznal prawde inaczej by spiewal i trochu wyrozumialosci bo nikogo na lodzie nie zostawilem i najwazniejsza jest dla mnie gra i jezeli bede potrzebny tu to pomoge tu jezeeli bede potrzebny tam pomoge tam i to nie moge sobie wybierac gdzie ja chce bo to decyduja trenerzy gdzie jestem potrzebny a nie widze jeszcze malo sie znasz na footbalu i na wszystkich sytuacjach jakie moga zajsc w klubach pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-06, 22:41   

Ja się zgadzam z Driftem :) po co ich rozliczać tak surowo na forum jak to byl tylko sparing :) Zostawcie wszystko trenerowi, on wie lepiej co ma zrobić aby polepszyć ich grę i nauczyć ich czegoś.

Powodzenia w przyszlych meczach :)
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2007-08-07, 10:16   

Moi drodzy :)
Chciałbym się krótko odnieść do Waszych wypowiedzi........
1. Cieszy mnie Wasze zainteresowanie drużyną i tym co się u nas dzieje. Nie chcę z Wami polemizować nt tego kto był najlepszy, a kto najsłabszy w ostatnim meczu. Punktacja, którą zastosowałem ma służyć przede wszystkim mnie jako trenerowi i wskazać droge nad czym powinienem pracować z poszczególnymi zawodnikami i jak dla mnie musi mieć ona charakter tylko i wyłącznie obiektywny. Waszym prawem jako kibiców i nie tylko, jest oceniać według własnych odczuć - Wy patrzycie swoim okiem na piękno gry, na jej efektownośc, piękne zagrania, kiwki, dryblingi etc etc...., i tego Wam nikt nie zabroni. Niestety moje patrzenie musi być całkiem inne, ja muszę być bezwzględny i rozliczać za wykonywanie zadań, bo tylko ich realizacja może dprowadzić zespół do zwycięstwa. Ale mimo to dziękuję Wam za głosy w dyskusji.
2. Co zaś się tyczy drifta_9 - jesteście wobec niego niesprawiedliwi. Celem każdego zawodnika powinna być gra w 1 drużynie seniorów, to olbrzymie wyróżnienie i nobilitacja. To, że został wybrany przez trenera seniorów świadczy o jego dużych umiejętnościach i talencie, więc jeśli ma szansę rozwijać się w seniorach, to ja mu napewno tej szansy nie odbiorę, a jeśli sie tam nie sprawdzi - w każdej chwili może do nas wrócić.
To tylke, pozdrawiam Wasz Coach 8)
0 UP 0 DOWN
 
Seven 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-07, 10:21   

Może faktycznie to rozliczanie nie jest potrzebne, może niektórzy zbyt emocjonalnie podeszli do sprawy (w tym ja :) ), nie mniej jednak prawdą jest, że ten system punktowania jest nie do końca miarodajny. Niektórzy w meczu z Lipkami grali na nie swoich pozycjach i to było widać (P. Pyrkowski), dlatego coś trzeba zmienić w systemie oceniania meczu. Weźmy dla przykładu straty: można stracić piłkę próbując zagrozić bramce rywala poprzez np. drybling lub próbę wykonania prostopadłego podania, a można spanikować i oddać ją rywalowi za darmo... Wiadomo też, że ten kto atakuje jest częściej na straty narażony (straty dla obrońców są wręcz nie dopuszczalne, bo automatycznie powodują zagrożenie przy własnej bramce)... Można by tak wymieniać, ale nie o to tutaj chodzi. Apeluję do trenera Mazurkiewicza, aby dopracował ten system, bo sam pomysł jest co najmniej niezły :wink:

Odnośnie Drift'a: wiesz, może inni nie wiedzą, jaka naprawdę jest sytuacja, ale dla nich wygląda to trochę jak takie 'gwiazdowanie' i nie dziw się, że kibice czy koledzy z juniorów mają do Ciebie pretensje... :|
0 UP 0 DOWN
 
Fabian 



Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-07, 10:36   

Panie trenerze kiedy bedzie punktacja za treningi które byly przed meczem?
0 UP 0 DOWN
 
Al Malik 


Wiek: 34
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-07, 11:50   

W lipkach grało w podstawowym skladzie 5 zawodnikow i jeden na lawce a nie 2-3!! :wink: :wink: :-P
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2007-08-07, 12:23   

Tę informację o składzie otrzymałem od Waszego trenera, więc nie do mnie ta uwaga, mimo to nie zmienia to stanu rzeczy, bo gdyby u nas grało 5 ciu seniorów (lub choćby Kucharski z Boczarskim, którzy sa jeszcze w wieku juniora)) to myślę, że wynik byłby zgoła innny.... :x
0 UP 0 DOWN
 
walker 
JAŚ WĘDROWNICZEK :)



Wiek: 57
Dołączył: 12 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BRZEG

Wysłany: 2007-08-07, 15:54   

Przypominam wszystkm zainteresowanym zawodnikom ,że w czwartek gramy sparing z Namysłowem, zbiórka na wyjazd o godz 13:30 na stadionie miejskim w Brzegu. Mecz zaczyna sie w Namysłowie o godz.15:00.
pozdrawiam 8)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: btp, informacje, juniorzy, piast, trenera


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu