Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Brzeżanie w innych klubach 2007/08 (piłka nożna)
Autor Wiadomość
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-02-18, 09:17   

No i Mały ostatnio w sparingu strzelił 2 bramki jego drużyna wygrała 3:1 z Walką Zabrze.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-26, 07:34   

Marcin Nowacki w ligowym debiucie w Ruchu Chorzów został wybrany przez "Sport" piłkarzem meczu. Ruch zremisował bezbramkowo w Sosnowcu z Zagłębiem.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-02, 17:40   

Przed chwilą Marcin Nowacki strzelił gola na 3:1 dla Ruchu Chorzów w "Wielkich Derbach Śląska" z Górnikiem Zabrze. Na Stadionie Śląskim jest ponad 40 tys. luda. Wcześniej "Mały" zaliczył asystę na 1:0 przy golu Piotra Ćwielonga.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-03-02, 18:08   

Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 3:2 (1:1)
Bramki: Piotr Ćwielong (20), Grzegorz Baran (47), Marcin Nowacki (75) - Jerzy Brzęczek (28), Tomasz Zahorski (83)
Widzów: 41 000 !!!
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 18:40   

Marcin Nowacki był bohaterem Wielkich Derbów Śląska, które odbyły się w minioną niedzielę na Stadionie Śląskim W Chorzowie. Ruch Chorzów pokonał 3:2 Górnika Zabrze, a "Mały" zdobył bramkę i zaliczył asystę.
Brzeżanin asystował przy bramce Piotra Ćwielonga na 1:0, a następnie sam pokonał Borysa Peskovica podwyższając prowadzenie Ruchu na 3:1. Poza tym rozgrywł znakomite spotkanie, co spotkało się z uznaniem w dzienniku "Sport", który nie tylko wybrał go najlepszym zawodnikiem spotkania, ale i umiescił do w "jedenastce kolejki". Tego dnia wyjatkowa była nie tylko gra Nowackiego, ale i atmosfera na Stadionie Śląskiem, na którym zasiało 41 tysięcy kibiców. "To było coś niesamowitego - mówił po meczu Marcin NOwacki; pierwszy raz miałem okazję zagrać przy tak licznej i wspaniale dopingującej publiczności. Czułem sie jakbym wystepował w meczu reprezentacji, taka atmosfera sprawiła, że chcieliśmy dac z siebie wszystko, by wygrać ten mecz, dodawała nam skrzydeł."
Marcin Nowacki zagrał drugi mecz ligowy w barwach Ruchu i drugi raz spisał się znakomicie. Również w pierwszym meczu z Zagłebiem Sosnowiec "Sport" uznał go najlepszym graczem spotkania. Jak widać, znakomicie wprowadził się do nowego zespołu. "Jeszcze przed przyjściem do Ruchu Wojtek Grzyb zapewniał mnie o świetnej atmosferze panującej w tym klubie - tłumaczył wychowanek Brzeskiego Towarzystwa Piłkarskiego; koledzy przyjęli mnie bardzo dobrze, a ja staram się im i całemu klubowi odpłacic za to, że wykupił mnie z Grodziska."
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-11, 12:47   

Tydzień temu Edward Małek zrezygnował z funkcji trenera GKS Starościn
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-06, 18:30   

Wywiad z Łukaszem Błaszczykiem
Krótka rozmowa z Łukaszem Błaszczykiem który prawie przez 4 lata był pierwszym bramkarzem Sokoła Kleczew.

Proszę o podsumowanie sezonu w wykonaniu swoim jak i zespołu!
Nasza drużyna w sezonie 2007/2008 wypadła słabo. Trzeba przyznać, iż nie te cele sobie założyliśmy i nie tego się spodziewaliśmy. Ja jak i cała drużyna wymagamy od swojej gry dużo więcej. Lecz trzeba zrozumieć, że nie zawsze jest tak jak, by sie tego chciało. Sezon się skończył, będzie następny - wierzę, że lepszy.
Na pewno będą zmiany personalne w składzie.

Czy Łukasz Błaszczyk nadal będzie występował w Sokole?
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, iż to był mój ostatni sezon w kleczewskim zespole. Moje odległe miejsce zamieszkania spowodowało, iż musiałem podjąć taką decyzję. Chciał bym skorzystać z okazji i podziękować wszystkim kibicom, którzy traktowali moją osobę bardzo miło i zawsze obdarzali dobrym słowem. Czułem się bardzo dobrze w tym otoczeniu i w tym zespole. Będę miło wspominał 4 lata mojej gry dla Sokoła Kleczew.

http://www.kssokolkleczew.yoyo.pl
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-06, 19:14   

Od lat naszym jedynym przedstawicielem w I lidze jest Marcin Nowacki, który ma za sobą udany sezon. W rundzie jesiennej był zawodnikiem Odry Wodzisław, gdzie rozegrał 16 meczów, zdobył 3 bramki i przy 4 asystował. Tygodnik Piłka Nożna wystawiając oceny po każdym meczu (w skali 1-5) za grę w Odrze ocenił go średnio na 3,11, co było najlepszym wynikiem w zespole. Podobnie było (również 3,11) w Ruchu Chorzów do którego trafił w przerwie zimowej. Tam jedynie Daniel Feruga miał wyższą notę (4,00), ale rozegrał w lidze tylko 4 mecze. Marcin W Ruchu zagrał w 13 spotkaniach, w których zdobył 1 bramkę i przy 4 asystował. Ta jedna bramka padła w Wielkich Derbach Śląska na Stadionie Śląskim w meczu z Górnikiem Zabrze, których to „Mały” był bohaterem. Ogółem w minionym sezonie Marcin Nowacki rozegrał 29 meczów, zdobył 4 bramki i zaliczył 8 asyst. W podsumowaniu Piłki Nożnej ze swoją średnią notą 3,11 sklasyfikowano go jako 14. ligowca i 7. wśród pomocników. Ruch Chorzów zakończył sezon na 10. miejscu, a Odra Wodzisław na 12.
W III lidze mieliśmy tylko jednego przedstawiciela – Tomasz Jaworskiego. Zawodnik ten po bardzo dobrym sezonie w Skalniku Gracze przeszedł do Pogoni Świebodzin, gdzie stracił swoją skuteczność. W Pogoni rozegrał 15 meczów i zdobył jedną bramkę, a następnie na drugą rundę przeniósł się do Unii Kunice Żary, gdzie nie zdobył ani jednej bramki w 13 meczach. Pogoń zakończyła sezon na 16. miejscu, a Unia na 14.
W IV lidze opolskiej w dwóch klubach grało naszych sześciu zawodników. GKS Starościn zajął ostatecznie 7. miejsce, a trenerem przez większą część sezonu był Edward Małek. Jego zawodnikami tam byli: Łukasz Szpak (25 meczów i 5 bramek), Łukasz Bonar (22 mecze i 3 bramki) i Stefan Karnatowski (17 meczów i 3 bramki). Na 14. miejscu rozgrywki zakończyła Swornica Czarnowąsy, gdzie grali: Grzegorz Wierzba (24 mecze), Janusz Fabijaniak (13 meczów i 1 bramka) i Marcin Banowicz (8 meczów). W IV lidze wielkopolskiej od czterech lat występuje Łukasz Błaszczyk, który broni barw Sokoła Kleczew. Zespół ten minione rozgrywki zakończył na 11. miejscu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, brzezanie, innych, klubach, nozna, pilka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu