Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Zablokowana A4
Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-09, 17:42   Zablokowana A4

Do wypadku doszło około 18-stej na 201 kilometrze autostrady A4, na pasie w stronę Katowic. Jak się wstępnie dowiedzieliśmy w zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy. Autostrada została całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazd przez Brzeg (stara droga numer 94). Więcej informacji później.

źródło: 24opole.pl
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-07-09, 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-09, 17:54   

Dzisiaj około godziny 18 na 201 kilometrze autostrady (w stronę Katowic) doszło do wypadki. 68-letni kierowca opla omegi z nieznanych przyczy zatrzymał sie na lewym pasie autostrady, w wyniku czego na jego tył najechał landrower ,na którego z kolei wjechał vw turan. W wypadku zostały ranne dwie osoby, kierowca opla oraz pasażerka landrowera.

Autostrada została całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazd przez Brzeg (stara droga numer 94). Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 19.30.

Źródło: www.brzeg24.eu
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2007-07-09, 19:17   

A już kilkaset metrów dalej za zjazdem, w stronę Pępic do rowu zjechał czerwony Opel kombi (nie przyjrzałem się jaki to model). Kierującemu Oplem nic się nie stało.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-09, 19:30   

Zdjęcia z wypadku



Zdjęcia nadesłał Damian - Dziękujemy

Zródło: www.remiza.com.pl



alfix napisał/a:
Źródło: www.brzeg24.eu



A guzik bo z 24opole.pl
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-07-09, 19:31, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-07-09, 21:32   

Devon napisał/a:
A guzik bo z 24opole.pl


Często widziałem że Alfix przywłaszcza sobie czyjeś doniesienia, ale to sprawa na osobny wątek.

Jeżeli chodzi o objazd przez Brzeg to była kompletna porażka gdyż teraz w remoncie jest droga dojazdowa i jest objazd przez Przylesie.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-09, 21:41   

yasiu napisał/a:
Często widziałem że Alfix przywłaszcza sobie czyjeś doniesienia, ale to sprawa na osobny wątek.


To mi się nie podoba :) no cóż tak już jest że CTRL + C i potem CTRL + V :P

Podawaj źródło bo możesz mieć nie przyjemność
0 UP 0 DOWN
 
lipek 
służe pomocą...



Wiek: 35
Dołączył: 02 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-09, 21:56   

czekam az ktoś złośliwy powie ze to znów wina kierowców cięzarówek :? jak sie rozbije osobówka to cisza a jak większe auto to wielkie halo
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-09, 22:20   

lipek napisał/a:
czekam az ktoś złośliwy powie ze to znów wina kierowców cięzarówek :? jak sie rozbije osobówka to cisza a jak większe auto to wielkie halo


No bo kierowcy ciężarówek czytaj TIR jeżdżą jak chcą i można im naskoczyć. Nie raz widziałem manewry ich na autostradzie. Ale czy ten wypadek przez ciężarówkę raczej nie

PATRZ ^^ zdjęcia
0 UP 0 DOWN
 
andre3000gt 



Wiek: 37
Dołączył: 24 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: ...

Wysłany: 2007-07-10, 21:20   

lipek napisał/a:
czekam az ktoś złośliwy powie ze to znów wina kierowców cięzarówek :? jak sie rozbije osobówka to cisza a jak większe auto to wielkie halo
to ,że kierowcy osobówek częściej się rozbijają to powód wiekszej ich ilości na drogach w stosunku do ciężarowych... jeżeli zaś chcesz zasugerować ,iż kierowcy ciężarówek jeżdzą fair to nie rób tego bo Cię wyśmieje duuuuuża większość to wariaci bez wyobrażni nie mąjacy pojęcia ile im potrzeba metrów aby zatrzymać w nagłym wypadku to coś czym jeżdzą. Wiem co piszę tak więc zmień temat...
0 UP 0 DOWN
 
dahek 



Wiek: 41
Dołączył: 12 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-11, 10:14   

andre3000gt napisał/a:
lipek napisał/a:
czekam az ktoś złośliwy powie ze to znów wina kierowców cięzarówek :? jak sie rozbije osobówka to cisza a jak większe auto to wielkie halo
to ,że kierowcy osobówek częściej się rozbijają to powód wiekszej ich ilości na drogach w stosunku do ciężarowych... jeżeli zaś chcesz zasugerować ,iż kierowcy ciężarówek jeżdzą fair to nie rób tego bo Cię wyśmieje duuuuuża większość to wariaci bez wyobrażni nie mąjacy pojęcia ile im potrzeba metrów aby zatrzymać w nagłym wypadku to coś czym jeżdzą. Wiem co piszę tak więc zmień temat...



masz raqcje przez jednego takiego kierowce wyladowałem w rowie bo zjechał na lewy pas i nikt mi nie powie ze sa wporzadku oczywiscie sa kierowcy tirow ktorzy sa ok ale sa tez tacy ktorzy uwazaja wiekszemu nigdy sie nic nie stanie..
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: a4, zablokowana


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu