Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Anime sportowe (głównie o piłce)
Autor Wiadomość
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-15, 21:15   Anime sportowe (głównie o piłce)

Jestem ciekaw jakie anime o piłce podoba wam się najbardziej (dla 99% z nas odpowiedź jest oczywista). Wpisujcie tu wszystkie anime o piłce jakie znacie, jeżeli coś wiecie ciekawego na ich temat. Co macie w swoich zbiorach, może jakieś ewentualne wymianki.

To może ja zacznę. Najlepszy dla mnie jest oczywiście Tsubasa Ozora, do dzisiaj oglądam przynajmniej 2 razy w roku całą serię i za każdym razem włosy się jeżą na skórze.
Tym, którym podoba się Tsubasa polecam anime pt.: "Hungry heart, wild striker", dopiero niedawno to odkryłem i 54 odcinki pękły w 3 dni (praktycznie cały wolny czas jaki miałem).
Nigdy nie udało mi się oglądnąć do końca "Piłki w grze" kiedyś jak leciało to na Polsacie 2 oglądałem, ale niestety nie puścili serii do końca (teraz ściągam sobie, ale niestety bardzo powoli wypuszczają kolejne odcinki i jak tak dalej będzie to jeszcze z rok będę kompletował to anime).
Mam też "Whistle" tu z kolei czekam na napisy, na razie są do pierwszych 13 odcinków (z 39) to na razie nie zaczynam oglądania.
25 lat na karku a ja się podniecam jakimś anime, na starość w dekiel mi bije, ale co zrobić jak to jest silniejsze ode mnie :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-15, 21:22   

No nie ma co, bardzo dobry temat :) chociaz juz taki byl, ale nawet nie wiem gdzie teraz jest :)

Ja sie zapisuje do Twojego grona :) Dla mnie tez Tsubasa Ozora jest najlepsza bajka o pilce noznej i uwielbiam ja ogladac. Teraz czekam na odcinki na stronce www.kreskowki.fani.pl , no ale mysle ze chyba od Ciebie bede mogl pozyczyc caly sezon, jak i równiez nastepne czesci.

Co do "Pilka w grze" to tez pamietam jak leciala na Polsacie jakims, ale niestety skonczylo sie ogladanie po kilkunastu odcinkach. Bardzo dobra anim, jednak Tsuba o wiele lepszy :D

No nie ma co bede sie musial do Ciebie zglosic bekamsobie :D
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-07-15, 22:13   

ha... 'Kapitan Tsubasa' to klasyk :D

najlepsza bajka z dzieciństwa oglądałem chyba kilka razy, niektóre odcinki już na pamiec znałem :)

a jesli chodzo resztę, to... żadnego z tytułów nie kojarzę :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Vento 
BG



Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzeG

Wysłany: 2007-07-16, 08:21   

Pamiętam tą bajke... ale to jeszcze nie były moje lata ( za młody byłem...) nie pamietam dokladnie odcinków :D
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-16, 15:11   

Steve nie ma sprawy, ja akurat posiadam tą najnowszą serię czyli "Road to 2002". Ta seria to najważniejsze mecze z tej która leciała kiedyś na Poloni 1 + początek seniorskiej kariery Tsubasy, czyli jego pobyt w brazylijskim F.C. Brancos i później w Barcelonie.
Mam to w rmvb, z tym że chyba w 3 odcinkach będziesz musiał przesunąć napisy bo mam tak już nagrane.
A tak żeby zachęcić do tego drugiego anime "Hungry Heart, Wild Striker" to powiem, że pomysłodawcą tej bajki jest ten sam facet co brał udział w tworzeniu Tsubasy.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-16, 18:24   

bekamsobie napisał/a:
Steve nie ma sprawy, ja akurat posiadam tą najnowszą serię czyli "Road to 2002". Ta seria to najważniejsze mecze z tej która leciała kiedyś na Poloni 1 + początek seniorskiej kariery Tsubasy, czyli jego pobyt w brazylijskim F.C. Brancos i później w Barcelonie.
Mam to w rmvb, z tym że chyba w 3 odcinkach będziesz musiał przesunąć napisy bo mam tak już nagrane.


no to jak wróce z Anglii zglosze sie do Ciebie :) dzieki bardzo :)
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-07-16, 19:29   

Chłopaki, czy ja mógłbym się też załapać na pożyczajkę? :mrgreen:

Świetnie kolega trafił z tematem. Jakieś 2-3 dni temu stwierdziłem, że musze gdzieś na necie poszukać całej serii Tsubasy.

U nas to leciało chyba pod tytułem "Kapitan Jastrząb" ;) To chyba jedyne anime jakie oglądałem. Nie przepadam, za tego typu produkcjami [o anime chodzi], ale na Tsubasie to ja się wychowałem. Z resztą jak Broda :P Razem się tym fascynowaliśmy :mrgreen:

Bajka fenomenalna w swojej prostocie. Nadzwyczaj śmieszne motywy jakie tam występują [horyzont, skaczący po słupkach dwaj bracia (Takebana?), Wakashimazu odbijający się od słupków i temu podobne akcje] w zasadzie dodawały bajce kolorytu, a nie psuły widowisko, jakby się niektórym mogło wydwać [ale oni się nie znają :P ]

Więc jeśli możliwe by było pożyczenie [najlepiej 1 serii, żebym sobie od początku obejrzał] to był bym wdzięczny.
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-16, 20:05   

Podpisuje sie wszystkimi członkami pod powyższym postem. "Wychowani na Tsubasie" to jak tytuł filmu ale to prawda.Już nie raz zabierałem sie za ściganie ale zawsze coś wypadało lub zapominałem :) Ale motywy niezapomniane.....wiele motywów z odcinków pamiętam jeszcze...a nawet pamiętam pierwszy odcinek :D Tsubasa rulezzzzzzz!!
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-07-16, 20:50   

Derian napisał/a:
[horyzont, skaczący po słupkach dwaj bracia (Takebana?), Wakashimazu odbijający się od słupków i temu podobne akcje] w zasadzie dodawały bajce kolorytu, a nie psuły widowisko, jakby się niektórym mogło wydwać [ale oni się nie znają ]


i wyprzedzili matrixowski 'bullet time', bo piłka po niejednym strzale leciała do bramki kilka minut ;D albo nie raz walczac o pilke zawodnicy ucinali sobie dosyc dlugie pogawedki :D
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-07-16, 20:59   

skalpel napisał/a:
albo nie raz walczac o pilke zawodnicy ucinali sobie dosyc dlugie pogawedki


lepszy był ten horyzont na boisku :) i nie raz pół odcinka by dopiec do połowy :D
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-16, 22:44   

Dobry był dramat kiedy ktoś nie trafił w bramkę. Wtedy wszyscy sie załamywali i zadawali pytanie "jak to możliwe?".A ekran podzielony był na ileś postaci z przerażeniem w oczach :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-16, 22:52   

A czy ktos z was pamieta najlepsza scene z bajki "Pilka w grze" ??

Jak dla mnie to jest najlepsza scena z bajek o pilce noznej... Kapitan druzyny, najlepszy zawodnik druzyny, który gral w druzynie z glównym bohaterem bajki (niestety nie pamietam imienia ani tego kapitana oraz bohaterka, jednak wiem, ze kapitan wierzyl bardzo w mlodego pilkarza - czyt. bohatera bajki). Wiec wracajac do akcji, to wazny mecz byl, niestety ich druzyna przegrywala 1:0, kapitan przebieg prawie cale lub cale boisko z pilka strzelajac oczywiscie bramke, po której upadl na murawe i umarl szczesliwy na boisku :) to byla najlepsza scena z tych dwóch bajek!!
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-17, 07:02   

Mam nadzieję, że będzie mi dane w końcu oglądnąć całą "Piłkę w grze" bo przez to mam wielkie braki. Najlepsza scena ciężko powiedzieć bo praktycznie w każdym finale w jakim grał Tsubasa działy się takie rzeczy, że musiałem to oglądać na stojąco. Ja najbardziej lubie właśnie reakcje ludzi w tej bajce, Tsubasa zaczyna czarować a tu największe gwiazdy na trubunach, otwarte buzie i głośne myśli opisujące ich zachwyt nad Tsubasą.
A co do pożyczek to oczywiście nie ma sprawy, widzę że dość często kopiecie w piłe to się do was czasami podłączę.
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-17, 10:15   

Jeżeli chodzi o anime "Piłka w grze" to kapitan tej drużyny nazywał sie chyba Kubo (niestety mu sie umarło) a główny bohater o ile pamiętam to był Toshi. Ale dobrze że Steve wspomniał i tę odsłone o piłce nożnej :) ide zaraz poszukac :P
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-07, 16:46   

bekamsobie napisał/a:
"Hungry heart, wild striker", dopiero niedawno to odkryłem i 54 odcinki pękły w 3 dni (praktycznie cały wolny czas jaki miałem).


zgadzam się z Tobą kolego !! Ta bajka ma mistrza.. mi też zajela tylko w 3 dni i caly czas w lóżku ogladalem tą bajkę... szkoda, że nie ma więcej części :/ ta bajka byla nawet lepsza niż "Pilka w grze". !!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: anime, glownie, pilce, sportowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu