Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: Madziunia
2008-06-25, 20:09
Pożar magazynu w olejarni
Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-18, 11:23   

sq6acm napisał/a:
Kilka zdjęć z akcji udostępniłem dla www.remiza.com.pl i dla www.opole24.pl


sq6acm www.remiza.com.pl i www.24opole.pl :) oraz http://ratownictwo.opole.pl/
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-07-18, 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-07-18, 16:59   

Ja się zastanawiam dlaczego nasi forumowicze nie udostępniają fotek tutaj tylko na innych serwisach, trochę to przykre.
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-07-18, 17:14   

Dobra to ja wrzuce :P i ja dałem swoje robione z mojego domu na początku tematu

Moderowany przez jadore:
Zgodnie z prośbą autora zdjęć, zostały one stąd usnięte, aby je obejrzeć, odsyłamy do stron podanych powyżej ( www.remiza.com.pl i www.opole24.pl )
Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-07-18, 21:45, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-07-18, 17:22   

KOKSU napisał/a:
Dobra to ja wrzuce :P

Ale to nie są zdjęcia Twojego autorstwa,więc nie powinieneś ich publikować.
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2007-07-18, 17:24   Re: Pożar Olejarni

sq6acm napisał/a:
Brodacz napisał/a:
sq6acm napisał/a:
Usunąłem wszystkie info i zdjęcia z akcji bo widzę że robi sie tu niezły galimatias.

Pozdr.



No rzeczywiście sprytne posunięcie :shock: "Jest tu zbyt wielki bałagan abym zamieścił wartościowe informacje" :lol: . No to po cholerę ten post? Chcesz żeby ludzie sie o nie prosili? Super :) Ja nie widziałem nic (chociaż mieszkam niedaleko) i chciałbym zobaczyc co tam było ale jak ludzie wala fochy to cóż bywa......

Mam nadzieje że strażakom nic poważnego nie jest.


Brodacz z całym szacunkiem, ale naprawdę jest tu spory galimatias i szkoda wrzucać tu moje info z pewnego źródła i zdjęcia z całej akcji których mam kilkanaście. Zobaczymy jak się sytuacja uspokoi i po konsultacji z Adminem zapewne one pojawią się na forum.

POzdrawiem i proszę o wyrozumialośc


Yasiu tu masz odpowiedz na swoje pytanie...

Swoja droga to nie bardzo zrozumialam o co chodzilo sq6acm......... :roll:
0 UP 0 DOWN
 
ispince 


Wiek: 41
Dołączył: 06 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-18, 18:46   

yasiu napisał/a:
Ja się zastanawiam dlaczego nasi forumowicze nie udostępniają fotek tutaj tylko na innych serwisach, trochę to przykre.


konkurencja w końcu jest a nie tylko jedno forum
0 UP 0 DOWN
 
sq6acm 



Wiek: 49
Dołączył: 14 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-07-18, 21:02   

Koksu
Mam nadzieję iż pewne posunięcia wykonałeś z niewiedzy ale powinieneś widzieć co znaczy ten znaczek w lewym górnym rogu zdjęć. Zdjęcia są mojega autorstwa a znak ten znaczy iż mogą być rozpowszechniane tylko za moją zgodą. Serwisy na których są te zdjęcia po uprzedniej prośbie otrzymały możliwość publikacji tych zdjęć. Ale cały czas one są moją własnością. Dobrze było by abyś na przyszłośc o tym wiedział bo może to mieć dla ciebie przykre konsekwencje.
I tutaj prośba do admina i moderatorów aby bacznie się przyglądali takim sytuacją.

I proszę o usunięcie tych zdjęć, bo zobowiązuje mnie lojalność wobec serwisów gdzie są opublikowane ww zdjęcia.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-18, 21:15   

yasiu napisał/a:
Ja się zastanawiam dlaczego nasi forumowicze nie udostępniają fotek tutaj tylko na innych serwisach, trochę to przykre.


NO ja swoje dodałem do pożar zbóż i są... zresztą Yasiu wie bo był ze mna, - dzięki za transport...

Swoja drogą, sq6acm można by było zdjęcia tutaj dać. Ale wiem o co Ci chodzi... i rozumiem.
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-07-18, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-07-19, 15:48   

No to wyjaśnijmy może o co chodzi sq6acm? Czy o to, że jego zdjęcia znalazły się w otoczeniu mało poważnego komentarza? Czy o to, że są to zdjęcia, które wymagają eksponowania w bardziej poczytnych mediach? Czy o to, że jego dzieło zostało niedocenione? Nie są to żadne złośliwości z mojej strony tylko nie pojmuję przyczyny jego decyzji. Może tak prosto z mostu, jak chłop chłopu. Przepraszam chłopów.
0 UP 0 DOWN
 
sq6acm 



Wiek: 49
Dołączył: 14 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-07-19, 16:21   

Bez komentarza
Ja temat zdjęć uważam za zakończony a jeśli dalej chcecie tą sprawą się zajmować z ciekawością będę obserwował wasze wywody.
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2007-07-19, 16:33   

Bez wywodow...............po co udzielasz sie na forum skoro uwazasz, ze lepiej zdjecia dac tam, czy siam? Wiedziesz prym w postach (zwlaszcza meteo) i wydaje mi sie, ze powinines starac sie realizowac rowniez w tematach "na topie", jesli masz fotki to je wstawiaj, chyba, ze tam dostajesz kasiorke i tutaj juz Ci sie nie oplaca! A jesli tylko o to chodzi...................to po co Pan tu wchodzi i wprowadza galimatias........? Tyle ode mnie....

Moderowany przez jadore:
Moi Drodzy - temat nie dotyczy wstawiania, czy też nie wstawiania zdjęć z wypadków/pożarów itp. i proszę tu o tym nie dyskutować. Co do zdjęć, to rozumiem, że sq6acm zobowiązał się jakąś umową, że nigdzie poza tamtymi serwisami swoich zdjęć nie udostępni - ma to pewnie związek z prawami autorskimi, ale nie ma naprawdę sensu wnikać - zdjęcia można obejrzeć na innych serwisach, swoje fotki wkleili też inni użytkownicy, a nto.pl zamieściła nawet krótki filmik z gaszenia pożaru, więc nie wiem czego jeszcze chcecie? Proszę więcej nie komentować tematu zdjęć. Dziękuję.
Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-07-19, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: magazynu, olejarni, pozar


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu