POGOŃ ŁOSIÓW
Bramkarze: Krzysztof Błażejewski, Krystian Wietrzyński
Obrońcy: Gabriel Baranowski, Rafał Bernacki, Patryk Bojko, Krzysztof Chruszczewski, Damian Gawlak, Mariusz Kompanicki, Piotr Ochman, Kazimierz Wróblewski, Józef Zalewski
Pomocnicy: Krzysztof Chłopek, Paweł Chłopek, Grzegorz Galant, Roman Krawczyk, Sulwester Mączyński
Napastnicy: Mateusz Hołyński, Jarosław Hraca, Wiesław Listowski, Marek Maćków, Robert Mączyński, Łukasz Szymański
Trener: Dariusz Hołyński
Przybyli: Krzysztof Błażejewski (juniorzy), Damian Gawlak (Piast Brzeg), Rafał Bernacki (GKS Grodków)
Ubyli: Tomasz Gabruk, Artur Soboń, Władysław Chłopek (rezerwy), Paweł Gredys, Marcin Szulc (wyjazd za granicę), Artur Uchwał (nie wznowił treningów), Tomasz Grabowski (wojsko)
OLIMPIA LEWIN BRZESKI
Bramkarze: Tomasz Pachniowski, Sławomir Szkuta
Obrońcy: Tomasz Johan, Tomasz Maternowski, Maciej Moczko, Adam Oliwa, Mateusz Solan, Grzegorz Urbaniak
Pomocnicy: Marek Kita, Kamil Koziarski, Grzegorz Krzyżanowski, Rafał Poziemski, Artur Tomaszewski, Rafał Tomaszewski, Wojciech Węgliński, Mateusz Woszczyk, Waldemar Żuk, Michał Żagiel
Napastnicy: Adam Dziasek, Kamil Tramsz, Daniel Wolny
Trener: Rafał Tomaszewski
Przybyli: Marek Kita (Skalnik Gracze), Maciej Moczko (Rudatom Kępa), Grzegorz Urbaniak, Rafał Poziemski (wznowili treningi)
Ubyli: Paweł Karbownik, Marcin Daćków (wyjazd za granicę), Daniel Chomętowski (Błękitni Przecza), Sebastian Pasternak (Śląsk Łubniany), Sławomir Mojzyk, Marcin Fugiel (nie wznowili treningów)
Bramkarze: Rafał Wyrębek (z MKS Kluczbork), Kamil Smuga, Piotr Ścibor, Krzysztof Kowalczyk
Obrońcy: Piotr Grzyb, Marek Zagórski, Mateusz Błaszczyk, Damian Adamczak, Zenon Białek, Kamil Mazurkiewicz, Łukasz Strząbała (ze Startu Siołkowice), Tomasz Rudyk (wznowił treningi)
Pomocnicy: Mariusz Świtoń, Bartosz Kruk, Krzysztof Tarnowski, Łukasz Żurad, Jacek Tyszkiewicz (z LKS Rybna), Mateusz Raczkowski (z juniorów), Tomasz Drobniak (wznowił treningi)
Napastnicy: Tomasz Rabanda, Tomasz Raczyński, Mateusz Posyniak, Artur Filipiak, Damian Dziweńka (z GKS Grodków/Michałów)
Trener: Janusz Korcala
Odeszli: Artur Adasik, Mirosław Woroniecki, Wojciech Kaszub, Mariusz Zuzek, Mirosław Boczarski, Kamil Bucyk, Paweł Boczarski (nie wznowili treningów), Janusz Fabijaniak, Marcin Banowicz (Swornica Czarnowąsy), Marcin Kucharski (kontuzja), Bartosz Sierakowski (Pogoń Łosiów)
Bramkarze: Paweł Kurowski (wychowanek), Tomasz Pachniowski, Wławomir Szkuta
Obrońcy: Tomasz Maternowski, Maciej Moczko, Adam Oliwa, Mateusz Solan, Grzegorz Urbaniak
Pomocnicy: Adrian Janeczek (wznowił treningi), Marek Kita, Kamil Koziarski, Grzegorz Krzyżanowski, Rafał Poziemski, Artur Tomaszewski, Rafał Tomaszewski, Wojciech Węgliński, Mateusz Woszczyk, Michał Żagiel
Napastnicy: Kamil Tramsz, Daniel Wolny (powrót z Zagłębia Lubin)
Trener: Rafał Tomaszewski
Ubyli: Tomasz Johan, Adam Dziasek (nie wznowili treningów), Waldemar Żuk (Parkowa Kantorowice)
Pogoń Łosiów
Bramkarze: Piotr Baranowski (wznowił treningi), Krzysztof Błażejewski, Krystian Wietrzyński
Obrońcy: Gabriel Baranowski, Rafał Bernacki, Marcin Bielski (z BTP Piast Brzeg), Patryk Bojko, Mariusz Kompanicki, Piotr Ochman, Józef Zalewski
Pomocnicy: Krzysztof Chłopek, Paweł Chłopek, Grzegorz Galant, Tomasz Grabowski (powrót z wojska), Roman Krawczyk, Robert Mączyński, Bartosz Sierakowski (z BTP Piast Brzeg), Wojciech Sierakowski (wcyhowanek)
Napastnicy: Mateusz Hołyński, Wiesław Listowski, Sylwester Mączyński, Grzegorz Obiegły (z BTP Piast Brzeg), Łukasz Szymański
Trener: Dariusz Hołyński
Ubyli: Krzysztof Chruszczewski, Damian Gawlak, Marek Maćków (do drugiej druzyny), Kazimierz Wróblewski (koniec kariery), Jarosław Hraca (kontuzja)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum