Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Okręgowa grupa II 2007/08
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-22, 18:55   Liga Okręgowa grupa II 2007/08

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ LIGI OKRĘGOWEJ GRUPY II W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 11 sierpnia (sobota)

Racłavia Racławice - LZS Rusocin
GKS Grodków/Michałów - Sparta Paczków
LZS Piątkowice - Naprzód Niezdrowice
Orzeł Dzierżysław - Victoria Cisek
LZS Obrowiec - Pogoń Prudnik
Czarni Otmuchów - LKS Goświnowice
Unia Krapkowice - LZS Walce
Polonia Głubczyce - Unia Reńska Wieś

II kolejka – 15 sierpnia (środa)
LZS Rusocin - Unia Reńska Wieś
LZS Walce - Polonia Głubczyce
LKS Goświnowice - Unia Krapkowice
Pogoń Prudnik - Czarni Otmuchów
Victoria Cisek - LZS Obrowiec
Naprzód Niezdrowice - Orzeł Dzierżysław
LZS Piątkowice - Sparta Paczków
Racłavia Racławice - GKS Grodków/Michałów

III kolejka – 18 sierpnia (sobota)
GKS Grodków/Michałów - LZS Rusocin

LZS Piątkowice - Racłavia Racławice
Orzeł Dzierżysław - Sparta Paczków
LZS Obrowiec - Naprzód Niezdrowice
Czarni Otmuchów - Victoria Cisek
Unia Krapkowice - Pogoń Prudnik
Polonia Głubczyce - LKS
Unia Reńska Wieś - LZS Walce

IV kolejka – 25 sierpnia (sobota)
LZS Rusocin - LZS Walce
LKS Goświnowice - Unia Reńska Wieś
Pogoń Prudnik - Polonia Głubczyce
Victoria Cisek - Unia Krapkowice
Naprzód Niezdrowice - Czarni Otmuchów
LZS Obrowiec - Sparta Paczków
Racłavia Racławice - Orzeł Dzierżysław
GKS Grodków/Michałów - LZS Piątkowice

V kolejka – 1 września (sobota)

LZS Piątkowice - LZS Rusocin
Orzeł Dzierżysław - GKS Grodków/Michałów
LZS Obrowiec - Racłavia Racławice
Czarni Otmuchów - Sparta Paczków
Unia Krapkowice - Naprzód Niezdrowice
Polonia Głubczyce - Victoria Cisek
Unia Reńska Wieś - Pogoń Prudnik
LZS Walce - LKS Goświnowice

VI kolejka – 8 września 2007 (sobota)
LZS Rusocin - LKS Goświnowice
Pogoń Prudnik - LZS Walce
Victoria Cisek - Unia Reńska Wieś
Naprzód Niezdrowice - Polonia Głubczyce
Unia Krapkowice - Sparta Paczków
Racłavia Racławice - Czarni Otmuchów
GKS Grodków/Michałów - LZS Obrowiec
LZS Piątkowice - Orzeł Dzierżysław

VII kolejka – 15 września 2007 (sobota)
Orzeł Dzierżysław - LZS Rusocin
LZS Obrowiec - LZS Piątkowice
Czarni Otmuchów - GKS Grodków/Michałów
Unia Krapkowice - Racłavia Racławice
Polonia Głubczyce - Sparta Paczków
Unia Reńska Wieś - Naprzód Niezdrowice
LZS Walce - Victoria Cisek
LKS Goświnowice - Pogoń Prudnik

VIII kolejka – 22 września 2007 (sobota)
LZS Rusocin - Pogoń Prudnik
Victoria Cisek - LKS Goświnowice
Naprzód Niezdrowice - LZS Walce
Unia Reńska Wieś - Sparta Paczków
Racłavia Racławice - Polonia Głubczyce
GKS Grodków/Michałów - Unia Krapkowice
LZS Piątkowice - Czarni Otmuchów
Orzeł Dzierżysław - LZS Obrowiec

IX kolejka – 29 września 2007 (sobota)
LZS Obrowiec - LZS Rusocin
Czarni Otmuchów - Orzeł Dzierżysław
Unia Krapkowice - LZS Piątkowice
Polonia Głubczyce - GKS Grodków/Michałów
Unia Reńska Wieś - Racłavia Racławice
LZS Walce - Sparta Paczków
LKS Goświnowice - Naprzód Niezdrowice
Pogoń Prudnik - Victoria Cisek

X kolejka – 6 października 2007 (sobota)
LZS Rusocin - Victoria Cisek
Naprzód Niezdrowice - Pogoń Prudnik
Sparta Paczków - LKS Goświnowice
Racłavia Racławice - LZS Walce
GKS Grodków/Michałów - Unia Reńska Wieś
LZS Piątkowice - Polonia Głubczyce
Orzeł Dzierżysław - Unia Krapkowice
LZS Obrowiec - Czarni Otmuchów

XI kolejka – 13 października 2007 (sobota)
Czarni Otmuchów - LZS Rusocin
Unia Krapkowice - LZS Obrowiec
Polonia Głubczyce - Orzeł Dzierżysław
Unia Reńska Wieś - LZS Piątkowice
LZS Walce - GKS Grodków/Michałów
LKS Goświnowice - Racłavia Racławice
Pogoń Prudnik - Sparta Paczków
Victoria Cisek - Naprzód Niezdrowice

XII kolejka – 20 października 2007 (sobota)
LZS Rusocin - Naprzód Niezdrowice
Sparta Paczków - Victoria Cisek
Racłavia Racławice - Pogoń Prudnik
GKS Grodków/Michałów - LKS Goświnowice
LZS Piątkowice - LZS Walce
Orzeł Dzierżysław - Unia Reńska Wieś
LZS Obrowiec - Polonia Głubczyce
Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice

XIII kolejka – 27 października 2007 (sobota)
Unia Krapkowice - LZS Rusocin
Polonia Głubczyce - Czarni Otmuchów
Unia Reńska Wieś - LZS Obrowiec
LZS Walce - Orzeł Dzierżysław
LKS Goświnowice - LZS Piątkowice
Pogoń Prudnik - GKS Grodków/Michałów
Victoria Cisek - Racłavia Racławice
Naprzód Niezdrowice - Sparta Paczków

XIV kolejka – 3 listopada 2007 (sobota)
LZS Rusocin - Sparta Paczków
Racłavia Racławice - Naprzód Niezdrowice
GKS Grodków/Michałów - Victoria Cisek
LZS Piątkowice - Pogoń Prudnik
Orzeł Dzierżysław - LKS Goświnowice
LZS Obrowiec - LZS Walce
Czarni Otmuchów - Unia Reńska Wieś
Unia Krapkowice - Polonia Głubczyce

XV kolejka – 10 listopada 2007 (sobota)
Polonia Głubczyce - LZS Rusocin
Unia Reńska Wieś - Unia Krapkowice
LZS Walce - Czarni Otmuchów
LKS Goświnowice - LZS Obrowiec
Pogoń Prudnik - Orzeł Dzierżysław
Victoria Cisek - LZS Piątkowice
Naprzód Niezdrowice - GKS Grodków/Michałów
Sparta Paczków - Racłavia Racławice
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-12, 20:56   

GKS GRODKÓW
Bramkarze:
Jan Jędrychowski, Radosław Micuń
Obrońcy: Jarosław Doskocz, Bartosz Gardas, Tomasz Gardas, Paweł Gąsior, Michał Lewicki, Przemysław Porębski, Tomasz Porzeżyński, Paweł Witkowski
Pomocnicy: Ireneusz Gortowski, Przemysław Grabowski, Paweł Hytel, Jakub Reil, Marcin Włodarczyk, Czesław Wojda, Mateusz Wojda, Daniel Wójtowicz
Napastnicy: Damian Dziweńka, Tomasz Knurowski, Robert Śmietana, Piotr Tuchowski
Trener; Marcin Włodarczyk
Przybyli: Radosław Micuń (LZS Malerzowice), Paweł Hytel, Marcin Włodarczyk (Skalnik II Gracze), Tomasz Knurowski (LZS Kopice/Więcmierzyce), Przemysłąw Grabowski, Jakub Reil (Czarni Otmuchów), Paweł Witkowski (Gwarek Zabrze), Paweł Gąsior (wznowił treningi), Tomasz Porzeżyński, Jan Jędrychowski (juniorzy)
Ubyli: Daniel Dela, Krzysztof Idziak (LZS Starowice), Piotr Mielnik, Ragał Wołowicz (szukają klubu)

I kolejka

Racłavia Racławice - Unia Reńska Wieś 1:2
GKS Grodków/Michałów - LZS Walce 2:0
LZS Piątkowice - Atom Grądy 3:0
Orzeł Dzierżysław - Pogoń Prudnik 2:2
LZS Obrowiec - Victoria Cisek 2:1
Czarni Otmuchów - Naprzód Niezdrowice 3:1
Unia Krapkowice - Sparta Paczków 1:1
Polonia Głubczyce - LZS Rusocin 0:5

1. LZS Rusocin 1 3 5:0
2. Czarni Otmuchów 1 3 3:1
3. GKS Grodków/Michałów 1 3 2:0
4. Unia Reńska Wieś 1 3 2:1
LZS Obrowiec 1 3 2:1
6. Orzeł Dzierżysław 1 1 2:2
Pogoń Prudnik 1 1 2:2
8. Unia Krapkowice 1 1 1:1
Sparta Paczków 1 1 1:1
10. Atom Grądy 0 0 0:0
LZS Piątkowice 0 0 0:0
12. Victoria Cisek 1 0 1:2
Racłavia Racławice 1 0 1:2
14. Naprzód Niezdrowice 1 0 1:3
15. LZS Walce 1 0 0:2
16. Polonia Głubczyce 1 0 0:5
Ostatnio zmieniony przez qiero 2007-08-18, 13:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-18, 13:58   

II kolejka

Unia Reńska Wieś - LZS Rusocin 3:2
Sparta Paczków - Polonia Głubczyce 2:1
Naprzód Niezdrowice - Unia Krapkowice 4:1
Victoria Cisek - Czarni Otmuchów 3:2
Pogoń Prudnik - LZS Obrowiec 0:1
Atom Grądy - Orzeł Dzierżysław 4:1
LZS Walce - LZS Piątkowice 2:1
Racłavia Racławice - GKS Grodków/Michałów 2:2

1. Unia Reńska Wieś 2 6 5:3
2. LZS Obrowiec 2 6 3:1
3. GKS Grodków/Michałów 2 4 4:2
4. Sparta Paczków 2 4 3:2
5. LZS Rusocin 2 3 7:3
6. LZS Piątkowice 2 3 4:2
7. Czarni Otmuchów 2 3 5:4
Naprzód Niezdrowice 2 3 5:4
9. Victoria Cisek 2 3 4:4
Atom Grądy 2 3 4:4
11. LZS Walce 2 3 2:3
12. Racłavia Racławice 2 1 3:4
13. Pogoń Prudnik 2 1 2:3
14. Orzeł Dzierżysław 2 1 3: 6
15. Unia Krapkowice 2 1 2:5
16. Polonia Głubczyce 2 0 1:7
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-19, 19:46   

III kolejka

GKS Grodków - Unia Reńska Wieś 1:0

LZS Piątkowice - Racłavia Racławice 1:4
Orzeł Dzierżysław - LZS Walce 5:1
LZS Obrowiec - Atom Grądy 8:0
Czarni Otmuchów - Pogoń Prudnik 1:0
Unia Krapkowice - Victoria Cisek 0:3
Polonia Głubczyce - Naprzód Niezdrowice 1:2
LZS Rusocin - Sparta Paczków 8:1

1. LZS Obrowiec 3 9 11:1
2. GKS Grodków 3 7 5:2
3. LZS Rusocin 3 6 15:4
4. Victoria Cisek 3 6 7:4
5. Naprzód Niezdrowice 3 6 7:5
6. Czarni Otmuchów 3 6 6:4
7. Unia Reńska Wieś 3 6 5:4
8. Racłavia Racławice 3 4 7:5
9. Orzeł Dzierżysław 3 4 8:7
10. Sparta Paczków 3 4 4:10
11. LZS Piątkowice 3 3 5:6
12. LZS Walce 3 3 3:8
13. Atom Grądy 3 3 4:12
14. Pogoń Prudnik 3 1 2:4
15. Unia Krapkowice 3 1 2:8
16. Polonia Głubczyce 3 0 2:9
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-27, 19:57   

IV kolejka

Unia Reńska Wieś - Sparta Paczków 1:0
Naprzód Niezdrowice - LZS Rusocin 6:0
Victoria Cisek - Polonia Głubczyce 2:0
Pogoń Prudnik - Unia Krapkowice 2:1
Atom Grądy - Czarni Otmuchów 1:3
LZS Walce - LZS Obrowiec 2:0
Racłavia Racławice - Orzeł Dzierżysław 2:0
GKS Grodków/Michałów - LZS Piątkowice 6:1

1. GKS Grodków/Michałów 4 10 11:3

2. Naprzód Niezdrowice 4 9 13:5
3. LZS Obrowiec 4 9 11:3
4. Victoria Cisek 4 9 9:4
5. Czarni Otmuchów 4 9 9:5
6. Unia Reńska Wieś 4 9 6:4
7. Racłavia Racławice 4 7 9:5
8. LZS Rusocin 4 6 15:10
9. LZS Walce 4 6 5:8
10. Orzeł Dzierżysław 4 4 8:9
11. Pogoń Prudnik 4 4 4:5
12. Sparta Paczków 4 4 4:11
13. LZS Piątkowice 4 3 6:12
14. Atom Grądy 4 3 5:15
15. Unia Krapkowice 4 1 3:10
16. Polonia Głubczyce 4 0 2:11
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-04, 06:26   

V kolejka

LZS Piątkowice - Unia Reńska Wieś 0:1
Orzeł Dzierżysław - GKS Grodków/Michałów 5:0
LZS Obrowiec - Racłavia Racławice 1:1
Czarni Otmuchów - LZS Walce 4:1
Unia Krapkowice - Atom Grądy 2:1
Polonia Głubczyce - Pogoń Prudnik 0:0
LZS Rusocin - Victoria Cisek 3:1
Sparta Paczków - Naprzód Niezdrowice 4:2

1. Czarni Otmuchów 5 12 13:6
2. Unia Reńska Wieś 5 12 7:4
3. LZS Obrowiec 5 10 12:4
4. GKS Grodków/Michałów 5 10 11:8
5. LZS Rusocin 5 9 18:11
6. Naprzód Niezdrowice 5 9 15:9
7. Victoria Cisek 5 9 10:7
8. Racłavia Racławice 5 8 10:6
9. Orzeł Dzierżysław 5 7 13:9
10. Sparta Paczków 5 7 8:13
11. LZS Walce 5 6 6:12
12. Pogoń Prudnik 5 5 4:5
13. Unia Krapkowice 5 4 5:11
14. LZS Piątkowice 5 3 6:13
15. Atom Grądy 5 3 6:17
16. Polonia Głubczyce 5 1 2:11
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-11, 06:21   

VI kolejka

LZS Walce - Unia Krapkowice 1:0
Atom Grądy - Polonia Głubczyce 1:3
LZS Mańkowice - Orzeł Dzierżysław 0:2
Unia Reńska Wieś - Naprzód Niezdrowice 4:1
GKS Grodków - LZS Obrowiec 2:2
Victoria Cisek - Sparta Paczków 4:0
Pogoń Prudnik - LZS Rusocin przełożony
Racłavia Racławice - Czarni Otmuchów przełożony

1. Unia Reńska Wieś 6 15 11:5
2. Victoria Cisek 6 12 14:7
3. Czarni Otmuchów 5 12 13:6
4. LZS Obrowiec 6 11 14:6
5. GKS Grodków 6 11 13:10
6. Orzeł Dzierżysław 6 10 15:9
7. LZS Rusocin 5 9 18:11
8. Naprzód Niezdrowice 6 9 16:13
9. LZS Walce 6 9 7:12
10. Racłavia Racławice 5 8 10:6
11. Sparta Paczków 6 7 8:17
12. Pogoń Prudnik 5 5 4:5
13. Polonia Głubczyce 6 4 5:12
. Unia Krapkowice 6 4 5:12
15. LZS Mańkowice 6 3 6:15
16. Atom Grądy 6 3 7:20
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-17, 17:16   

VII kolejka

Orzeł Dzierżysław - Unia Reńska Wieś 2:1
LZS Obrowiec - LZS Piątkowice 2:1
Czarni Otmuchów - GKS Grodków/Michałów 1:1
Unia Krapkowice - Racłavia Racławice 2:0
Polonia Głubczyce - LZS Walce 0:1
LZS Rusocin - Atom Grądy 2:1
Sparta Paczków - Pogoń Prudnik 3:0
Naprzód Niezdrowice - Victoria Cisek 0:0

1. Unia Reńska Wieś 7 15 12:7
2. LZS Obrowiec 7 14 16:7
3. Orzeł Dzierżysław 7 13 17:10
4. Victoria Cisek 7 13 14:7
Czarni Otmuchów 6 13 14:7
6. LZS Rusocin 6 12 20:12
7. GKS Grodków/Michałów 7 12 14:11
8. LZS Walce 7 12 8:12
9. Naprzód Niezdrowice 7 10 16:13
10. Sparta Paczków 7 10 11:17
11. Racłavia Racławice 6 8 10:8
12. Unia Krapkowice 7 7 7:12
13. Pogoń Prudnik 6 5 4:8
14. Polonia Głubczyce 7 4 5:13
15. LZS Piątkowice 7 3 7:17
16. Atom Grądy 7 3 8:22
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-24, 14:35   

VIII kolejka

Unia Reńska Wieś - Victoria Cisek 2:0
Pogoń Prudnik - Naprzód Niezdrowice 3:2
LZS Goświnowice - Sparta Paczków 1:0
LZS Walce - LZS Rusocin 4:1
Racłavia Racławice - Polonia Głubczyce 5:0
GKS Grodków/Michałów - Unia Krapkowice 3:0
LZS Piątkowice - Czarni Otmuchów 7:4
Orzeł Dzierżysław - LZS Obrowiec 0:1

1. Unia Reńska Wieś 8 18 14:7
2. LZS Obrowiec 8 17 17:7
3. GKS Grodków/Michałów 8 15 17:11
4. LZS Walce 8 15 12:13
5. Orzeł Dzierżysław 8 13 17:11
6. Victoria Cisek 8 13 14:9
7. Czarni Otmuchów 7 13 18:14
8. LZS Rusocin 7 12 21:16
9. Racłavia Racławice 7 11 15:8
10. Naprzód Niezdrowice 8 10 18:16
11. Sparta Paczków 8 10 11:18
12. Pogoń Prudnik 7 8 7:10
13. Unia Krapkowice 8 7 7:15
14. LZS Piątkowice 8 6 14:21
15. LZS Goświnowice 8 6 9:22
16. Polonia Głubczyce 8 4 5:18
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-01, 20:48   

IX kolejka

LZS Obrowiec - Unia Reńska Wieś 1:0
Czarni Otmuchów - Orzeł Dzierżysław 1:3
Unia Krapkowice - LZS Piątkowice 3:2
Polonia Głubczyce - GKS Grodków/Michałów 1:2
LZS Rusocin - Racłavia Racławice 2:2
Sparta Paczków - LZS Walce 2:0
Naprzód Niezdrowice - LZS Goświnowice 2:1
Victoria Cisek - Pogoń Prudnik 4:0

1. LZS Obrowiec 9 20 18:7
2. GKS Grodków/Michałów 9 18 19:12
3. Unia Reńska Wieś 9 18 14:8
4. Victoria Cisek 9 16 18:9
5. Orzeł Dzierżysław 9 16 20:12
6. LZS Walce 9 15 12:15
7. LZS Rusocin 8 13 23:18
8. Naprzód Niezdrowice 9 13 20:17
9. Czarni Otmuchów 8 13 19:17
10. Sparta Paczków 9 13 13:18
11. Racłavia Racławice 8 12 17:10
12. Unia Krapkowice 9 10 10:17
13. Pogoń Prudnik 8 8 7:14
14. LZS Piątkowice 9 6 16:24
15. LZS Goświnowice 9 6 10:24
16. Polonia Głubczyce 9 4 6:20
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 12:46   

Racłavia Racławice - Czarni Otmuchów 0:0

X kolejka

Unia Reńska Wieś - Pogoń Prudnik 3:3
LZS Goświnowice - Victoria Cisek 0:9
LZS Walce - Naprzód Niezdrowice 2:3
Racłavia Racławice - Sparta Paczków 1:1
GKS Grodków/Michałów - LZS Rusocin 2:1
LZS Piątkowice - Polonia Głubczyce 1:2
Orzeł Dzierżysław - Unia Krapkowice 5:2
LZS Obrowiec - Czarni Otmuchów 7:1

1. LZS Obrowiec 10 23 25:8
2. GKS Grodków/Michałów 10 21 21:13
3. Victoria Cisek 10 19 27:11
4. Orzeł Dzierżysław 10 19 25:14
5. Unia Reńska Wieś 10 19 17:11
6. Naprzód Niezdrowice 10 16 23:19
7. LZS Walce 10 15 14:18
8. Racłavia Racławice 10 14 18:11
9. Czarni Otmuchów 10 14 20:24
10. Sparta Paczków 10 14 14:19
11. LZS Rusocin 9 13 24:20
12. Unia Krapkowice 10 10 12:22
13. Pogoń Prudnik 9 9 12:17
14. Polonia Głubczyce 10 7 8:21
15. LZS Piątkowice 10 6 17:26
16. LZS Goświnowice 10 6 10:33
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 08:51   

XI kolejka

Czarni Otmuchów - Unia Reńska Wieś 2:3
Unia Krapkowice - LZS Obrowiec 0:1
Polonia Głubczyce - Orzeł Dzierżysław 3:1
LZS Rusocin - LZS Piątkowice 0:0
Sparta Paczków - GKS Grodków/Michałów 2:2
Naprzód Niezdrowice - Racłavia Racławice 2:2
Victoria Cisek - LZS Walce 2-:0
Pogoń Prudnik - LZS Goświnowice 2:2

1. LZS Obrowiec 11 26 26:8
2. Victoria Cisek 11 22 29:11
3. GKS Grodków/Michałów 11 22 23:15
4. Unia Reńska Wieś 11 22 20:13
5. Orzeł Dzierżysław 11 19 26:17
6. Naprzód Niezdrowice 11 17 25:21
7. Racłavia Racławice 11 15 20:13
8. Sparta Paczków 11 15 16:21
9. LZS Walce 11 15 14:20
10. LZS Rusocin 10 14 24:20
11. Czarni Otmuchów 11 14 22:27
12. Pogoń Prudnik 10 10 14:19
13. Unia Krapkowice 11 10 12:23
14. Polonia Głubczyce 11 10 11:22
15. LZS Piątkowice 11 7 17:26
16. LZS Goświnowice 11 7 12:35
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-21, 20:04   

XII kolejka

Unia Reńska Wieś - LZS Goświnowice 1:1
LZS Walce - Pogoń Prudnik 3:0
Racłavia Racławice - Victoria Cisek 2:1
GKS Grodków/Michałów - Naprzód Niezdrowice 1:4
LZS Piątkowice - Sparta Paczków 5:4
Orzeł Dzierżysław - LZS Rusocin 2:2
LZS Obrowiec - Polonia Głubczyce 1:1
Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 2:1

1. LZS Obrowiec 12 27 27:9
2. Unia Reńska Wieś 12 23 21:14
3. Victoria Cisek 12 22 30:13
4. GKS Grodków/Michałów 12 22 24:19
5. Orzeł Dzierżysław 12 20 28:19
6. Naprzód Niezdrowice 12 20 29:22
7. Racłavia Racławice 12 18 22:14
8. LZS Walce 12 18 17:20
9. Czarni Otmuchów 12 17 24:28
10. LZS Rusocin 11 15 26:22
11. Sparta Paczków 12 15 20:26
12. Polonia Głubczyce 12 11 12:23
13. LZS Piątkowice 12 10 22:30
14. Pogoń Prudnik 11 10 14:22
15. Unia Krapkowice 12 10 13:25
16. LZS Goświnowice 12 8 13:36
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-28, 20:45   

Pogoń Prudnik - LZS Rusocin 1:4

XIII kolejka

Unia Krapkowice - Unia Reńska Wieś 3:3
Polonia Głubczyce - Czarni Otmuchów 2:0
LZS Rusocin - LZS Obrowiec 1:3
Sparta Paczków - Orzeł Dzierżysław 0:2
Naprzód Niezdrowice - LZS Piątkowice 5:2
Victoria Cisek - GKS Grodków/Michałów 5:0
Pogoń Prudnik - Racłavia Racławice 2:0
LZS Goświnowice - LZS Walce 0:0

1. LZS Obrowiec 13 30 30:10
2. Victoria Cisek 13 25 35:13
3. Unia Reńska Wieś 13 24 24:17
4. Orzeł Dzierżysław 13 23 30:19
5. Naprzód Niezdrowice 13 23 34:24
6. GKS Grodków/Michałów 13 22 24:24
7. LZS Walce 13 19 17:20
8. Racłavia Racławice 13 18 22:16
9. LZS Rusocin 13 18 31:26
10. Czarni Otmuchów 13 17 24:30
11. Sparta Paczków 13 15 20:28
12. Polonia Głubczyce 13 14 14:23
13. Pogoń Prudnik 13 13 17:26
14. Unia Krapkowice 13 11 16:28
15. LZS Piątkowice 13 10 24:35
16. LZS Goświnowice 13 9 13:36
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 19:58   

XIV kolejka

Unia Reńska Wieś - LZS Walce 0:2
Racłavia Racławice - LZS Goświnowice brak wyniku
GKS Grodków/Michałów - Pogoń Prudnik 2:1
LZS Piątkowice - Victoria Cisek 0:2
Orzeł Dzierżysław - Naprzód Niezdrowice 0:1
LZS Obrowiec - Sparta Paczków 2:0
Czarni Otmuchów - LZS Rusocin 1:3
Unia Krapkowice - Polonia Głubczyce 0:1

1. LZS Obrowiec 14 33 32:10
2. Victoria Cisek 14 28 37:13
3. Naprzód Niezdrowice 14 26 35:24
4. GKS Grodków/Michałów 14 25 26:25
5. Unia Reńska Wieś 14 24 24:19
6. Orzeł Dzierżysław 14 23 30:20
7. LZS Walce 14 22 19:20
8. LZS Rusocin 14 21 34:27
9. Racłavia Racławice 13 18 22:16
10. Czarni Otmuchów 14 17 25:33
11. Polonia Głubczyce 14 17 15:23
12. Sparta Paczków 14 15 20:30
13. Pogoń Prudnik 14 13 18:28
14. Unia Krapkowice 14 11 16:29
15. LZS Piątkowice 14 10 24:37
16. LZS Goświnowice 13 9 13:36
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, grupa, ii, liga, okregowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu