Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Klasa A grupa II 2007/08
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-22, 19:13   Klasa A grupa II 2007/08

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela)
Rekapol Kościerzyce - LZS Popielów

Unia Tułowice - Sokół Niemodlin
TOR II Dobrzeń Wlk. - Victoria Dobrzyń
Polonia Karłowice - LZS Kępa
Skalnik II Gracze/Radoszowice - Czarni Korfantów
Odra Kąty Op. - Rodło Opole
Skalnik Tarnów Op. - ZKS Górażdże

II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Popielów - ZKS Górażdże
Rodło Opole - Skalnik Tarnów Op.
Czarni Korfantów - Odra Kąty Op.
LZS Kępa - Skalnik II Gracze/Radoszowice
Victoria Dobrzyń - Polonia Karłowice
Sokół Niemodlin - TOR II Dobrzeń Wlk.
Rekapol Kościerzyce - Unia Tułowice

III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela)

Unia Tułowice - LZS Popielów
TOR II Dobrzeń Wlk. - Rekapol Kościerzyce
Polonia Karłowice - Sokół Niemodlin
Skalnik II Gracze/Radoszowice - Victoria Dobrzyń
Odra Kąty Op. - LZS Kępa
Skalnik Tarnów Op. - Czarni Korfantów
ZKS Górażdże - Rodło Opole

IV kolejka – 9 września 2007 (niedziela)
LZS Popielów - Rodło Opole
Czarni Korfantów - ZKS Górażdże
LZS Kępa - Skalnik Tarnów Op.
Victoria Dobrzyń - Odra Kąty Op.
Sokół Niemodlin - Skalnik II Gracze/Radoszowice
Rekapol Kościerzyce - Polonia Karłowice
Unia Tułowice - TOR II Dobrzeń Wlk.

V kolejka – 16 września 2007 (niedziela)
TOR II Dobrzeń Wlk. - LZS Popielów
Polonia Karłowice - Unia Tułowice
Skalnik II Gracze/Radoszowice - Rekapol Kościerzyce
Odra Kąty Op. - Sokół Niemodlin
Skalnik Tarnów Op. - Victoria Dobrzyń
ZKS Górażdże - LZS Kępa
Rodło Opole - Czarni Korfantów

VI kolejka – 23 września 2007 (niedziela)
LZS Popielów - Czarni Korfantów
LZS Kępa - Rodło Opole
Victoria Dobrzyń - ZKS Górażdże
Sokół Niemodlin - Skalnik Tarnów Op.
Rekapol Kościerzyce - Odra Kąty Op.
Unia Tułowice - Skalnik II Gracze/Radoszowice
TOR II Dobrzeń Wlk. - Polonia Karłowice

VII kolejka – 30 września 2007 (niedziela)
Polonia Karłowice - LZS Popielów
Skalnik II Gracze/Radoszowice - TOR II Dobrzeń Wlk.
Odra Kąty Op. - Unia Tułowice
Skalnik Tarnów Op. - Rekapol Kościerzyce
ZKS Górażdże - Sokół Niemodlin
Rodło Opole - Victoria Dobrzyń
Czarni Korfantów - LZS Kępa

VIII kolejka – 7 października 2007 (niedziela)
LZS Popielów - LZS Kępa
Victoria Dobrzyń - Czarni Korfantów
Sokół Niemodlin - Rodło Opole
Rekapol Kościerzyce - ZKS Górażdże
Unia Tułowice - Skalnik Tarnów Op.
TOR II Dobrzeń Wlk. - Odra Kąty Op.
Polonia Karłowice - Skalnik II Gracze/Radoszowice

IX kolejka – 14 października 2007 (niedziela)
Skalnik II Gracze/Radoszowice - LZS Popielów
Odra Kąty Op. - Polonia Karłowice
Skalnik Tarnów Op. - TOR II Dobrzeń Wlk.
ZKS Górażdże - Unia Tułowice
Rodło Opole - Rekapol Kościerzyce
Czarni Korfantów - Sokół Niemodlin
LZS Kępa - Victoria Dobrzyń

X kolejka – 21 października 2007 (niedziela)
LZS Popielów - Victoria Dobrzyń

Sokół Niemodlin - LZS Kępa
Rekapol Kościerzyce - Czarni Korfantów
Unia Tułowice - Rodło Opole
TOR II Dobrzeń Wlk. - ZKS Górażdż
Polonia Karłowice - Skalnik Tarnów Op.
Skalnik II Gracze/Radoszowice - Odra Kąty Op.

XI kolejka – 28 października 2007 (niedziela)
Odra Kąty Op. - LZS Popielów
Skalnik Tarnów Op. - Skalnik II Gracze/Radoszowice
ZKS Górażdże - Polonia Karłowice
Rodło Opole - TOR II Dobrzeń Wlk.
Czarni Korfantów - Unia Tułowice
LZS Kępa - Rekapol Kościerzyce
Victoria Dobrzyń - Sokół Niemodlin

XII kolejka – 4 listopada 2007 (niedziela)

LZS Popielów - Sokół Niemodlin
Rekapol Kościerzyce - Victoria Dobrzyń
Unia Tułowice - LZS Kępa
TOR II Dobrzeń Wlk. - Czarni Korfantów
Polonia Karłowice - Rodło Opole
Skalnik II Gracze/Radoszowice - ZKS Górażdże
Odra Kąty Op. - Skalnik Tarnów Op.

XIII kolejka – 11 listopada 2007 (niedziela)
Skalnik Tarnów Op. - LZS Popielów
ZKS Górażdże - Odra Kąty Op.
Rodło Opole - Skalnik II Gracze/Radoszowice
Czarni Korfantów - Polonia Karłowice
LZS Kępa - TOR II Dobrzeń Wlk.
Victoria Dobrzyń - Unia Tułowice
Sokół Niemodlin - Rekapol Kościerzyce
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-21, 07:29   

I kolejka

Unia Tułowice - Sokół Niemodlin 4:2
TOR II Dobrzeń Wlk. - Victoria Dobrzyń 0:1
Skalnik Tarnów Op. - KS Górażdże 1:1
Rekapol Kościerzyce - LZS Popielów 1:5
Polonia Karłowice - Rusatom Kępa 0:2
Skalnik II Gracze - Czarni Korfantów 1:2
Odra Kąty Op. - Rodło Opole 0:1

1. LZS Popielów 1 3 5:1
2. Unia Tułowice 1 3 4:2
3. Rodło Opole 1 3 2:0
. Rusatom Kępa 1 3 2:0
5. Czarni Korfantów 1 3 2:1
6. Victoria Dobrzyń 1 3 1:0
7. KS Górażdże 1 1 1:1
. Skalnik Tarnów Op. 1 1 1:1
9. TOR II Dobrzeń Wlk. 1 0 0:1
10. Skalnik II Gracze 1 0 1:2
11. Sokół Niemodlin 1 0 2:4
12. Odra Kąty Op. 1 0 0:2
13. Polonia Karłowice 1 0 0:2
14. Rekapol Kościerzyce 1 0 1:5
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-27, 20:01   

II kolejka

LZS Popielów - ZKS Górażdże 2:2
Rodło Opole - Skalnik Tarnów Op. 3:1
Czarni Korfantów - Odra Kąty Op. 6:1
Rudatom Kępa - Skalnik II Gracze/Radoszowice 7:0
Victoria Dobrzyń - Polonia Karłowice 4:1
Sokół Niemodlin - TOR II Dobrzeń Wlk. 2:0
Rekapol Kościerzyce - Unia Tułowice 1:5

1. Rudatom Kępa 2 6 9:0
2. Unia Tułowice 2 6 9:3
3. Czarni Korfantów 2 6 8:2
4. Rodło Opole 2 6 5:1
Victoria Dobrzyń 2 6 5:1
6. LZS Popielów 2 4 7:3
7. Sokół Niemodlin 2 3 4:4
8. ZKS Górażdże 2 2 3:3
9. Skalnik Tarnów Op. 2 1 2:4
10. TOR II Dobrzeń Wlk. 2 0 0:3
11. Polonia Karłowice 2 0 1:6
12. Odra Kąty Op. 2 0 1:8
13. Rekapol Kościerzyce 2 0 2:10
14. Skalnik II Gracze/Radoszowice 2 0 1:9
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-04, 06:29   

III kolejka

Unia Tułowice - LZS Popielów 5:1
Skalnik Tarnów Op. - Czarni Korfantów 2:0
TOR II Dobrzeń Wlk. - Rekapol Kościerzyce 1:3
Polonia Karłowice - Sokół NIemodlin 5:1
Skalnik II Gracze - Victoria Dobrzyń 0:3
Odra Kąty Op. - Rudatom Kępa 2:5
ZKS Górażdże - Rodło Opole przełożony

1. Rudatom Kępa 3 9 14:2
2. Unia Tułowice 3 9 14:4
3. Victoria Dobrzyń 3 9 8:1
4. Czarni Korfantów 3 6 8:4
5. Rodło Opole 2 6 5:1
6. LZS Popielów 3 4 8:8
7. Skalnik Tarnów Op. 3 4 4:4
8. Polonia Karłowice 3 3 6:7
9. Sokół Niemodlin 3 3 5:9
10. Rekapol Kościerzyce 3 3 5:11
11. ZKS Górażdże 2 2 3:3
12. TOR II Dobrzeń Wlk. 3 0 1:6
13. Odra Kąty Op. 3 0 3:13
14. Skalnik II Gracze 3 0 1:12
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-11, 06:22   

IV kolejka

Unia Tułowice - TOR II Dobrzeń Wlk. 4:2
Czarni Korfantów - ZKS Górażdże 1:1
LZS Popielów - Rodło Opole 1:3
Rudatom Kępa - Skalnik Tarnów Op. 3:1
Sokół Niemodlin - Skalnik II Gracze 13:1
Odra Kąty Op. - Victoria Dobrzyń 2:7
Rekapol Kościerzyce - Polonia Karłowice 2:2


1. Rudatom Kępa 4 12 17:3
2. Unia Tułowice 4 12 18:6
3. Victoria Dobrzyń 4 12 15:3
4. Rodło Opole 3 9 8:2
5. Czarni Korfantów 4 7 9:5
6. Sokół Niemodlin 4 6 18:10
7. Polonia Karłowice 4 4 8:9
8. LZS Popielów 4 4 9:11
9. Skalnik Tarnów Op. 4 4 5:7
10. Rekapol Kościerzyce 4 4 7:13
11. ZKS Górażdże 3 3 4:4
12. TOR II Dobrzeń Wlk. 4 0 3:10
13. Odra Kąty Op. 4 0 5:20
14. Skalnik II Gracze 4 0 2:25
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-17, 17:19   

ZKS Górażdże - Rodło Opole 4:4

V kolejka

TOR II Dobrzeń - LZS Popielów 0:2
Polonia Karłowice - Unia Tułowice 0:2
Skalnik II Radoszowice - Rekapol Kościerzyce 7:1
Odra Kąty Op. - Sokół Niemodlin 3:3
Skalnik Tarnów - Victoria Dobrzyń 1:1
ZKS Górażdże - LZS Kępa 2:2
Rodło Opole - Czarni Korfantów 0:1

1. Unia Tułowice 5 15 20:6
2. LZS Kępa 5 13 19:5
3. Victoria Dobrzyń 5 13 16:4
4. Rodło Opole 5 10 12:7
5. Czarni Korfantów 5 10 10:5
6. Sokół Niemodlin 5 7 21:13
7. LZS Popielów 5 7 11:11
8. ZKS Górażdże 5 5 10:10
9. Skalnik Tarnów 5 5 6:8
10. Polonia Karłowice 5 4 8:11
11. Rekapol Kościerzyce 5 4 8:20
12. Skalnik II Radoszowice 5 3 9:26
13. Odra Kąty Op. 5 1 8:23
14. TOR II Dobrzeń 5 0 3:12
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-24, 14:38   

VI kolejka

LZS Popielów - Czarni Korfantów 1:3
LZS Kępa - Rodło Opole 0:1
Victoria Dobrzyń - ZKS Górażdże 4:0
Sokół Niemodlin - Skalnik Tarnów 4:2
Rekapol Kościerzyce - Odra Kąty Op. 3:1
Unia Tułowice - Skalnik II Radoszowice 7:0
TOR II Dobrzeń - Polonia Karłowice 4:1

1. Unia Tułowice 6 18 27:6
2. Victoria Dobrzyń 6 16 20:4
3. LZS Kępa 6 13 19:6
4. Czarni Korfantów 6 13 13:6
5. Rodło Opole 6 13 13:7
6. Sokół Niemodlin 6 10 25:15
7. LZS Popielów 6 7 12:14
8. Rekapol Kościerzyce 6 7 11:21
9. ZKS Górażdże 6 5 10:14
10. Skalnik Tarnów 6 5 8:12
11. Polonia Karłowice 6 4 9:15
12. TOR II Dobrzeń 6 3 7:13
13. Skalnik II Radoszowice 6 3 9:33
14. Odra Kąty Op. 6 1 9:26
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-01, 20:51   

VII kolejka

Polonia Karłowice - LZS Popielów 1:3
Skalnik II Radoszowice - TOR II Dobrzeń 1:3
Odra Kąty Op. - Unia Tułowice 1:6
Skalnik Tarnów - Rekapol Kościerzyce 3:2
ZKS Górażdże - Sokół Niemodlin 4:2
Rodło Opole - Victoria Dobrzyń 0:2
Czarni Korfantów - LZS Kępa 2:2

1. Unia Tułowice 7 21 33:7
2. Victoria Dobrzyń 7 19 22:4
3. LZS Kępa 7 14 21:8
4. Czarni Korfantów 7 14 15:8
5. Rodło Opole 7 13 13:9
6. Sokół Niemodlin 7 10 27:19
7. LZS Popielów 7 10 15:15
8. ZKS Górażdże 7 8 14:16
9. Skalnik Tarnów 7 8 11:14
10. Rekapol Kościerzyce 7 7 13:24
11. TOR II Dobrzeń 7 6 10:14
12. Polonia Karłowice 7 4 10:18
13. Skalnik II Radoszowice 7 3 10:36
14. Odra Kąty Op. 7 1 10:32
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 13:50   

VIII kolejka

LZS Popielów - LZS Kępa 2:0
Victoria Dobrzyń - Czarni Korfantów 4:0
Sokół Niemodlin - Rodło Opole 1:1
Rekapol Kościerzyce - ZKS Górażdże 1:5
Unia Tułowice - Skalnik Tarnów 3:0
TOR II Dobrzeń - Odra Kąty Op. 1:4
Polonia Karłowice - Skalnik II Radoszowice 5:0

1. Unia Tułowice 8 24 36:7
2. Victoria Dobrzyń 8 22 26:4
3. LZS Kępa 8 14 21:10
4. Rodło Opole 8 14 14:10
5. Czarni Korfantów 8 14 15:12
6. LZS Popielów 8 13 17:15
7. Sokół Niemodlin 8 11 28:20
8. ZKS Górażdże 8 11 19:17
9. Skalnik Tarnów 8 8 11:17
10. Polonia Karłowice 8 7 15:18
11. Rekapol Kościerzyce 8 7 14:29
12. TOR II Dobrzeń 8 6 11:18
13. Odra Kąty Op. 8 4 14:33
14. Skalnik II Radoszowice 8 3 10:41
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 08:54   

IX kolejka

Skalnik II Radoszowice - LZS Popielów 1:2
Odra Kąty Op. - Polonia Karłowice 1:5
Skalnik Tarnów - TOR II Dobrzeń 6:1
ZKS Górażdże - Unia Tułowice 1:0
Rodło Opole - Rekapol Kościerzyce 0:2
Czarni Korfantów - Sokół Niemodlin 6:1
LZS Kępa - Victoria Dobrzyń 1:4

1. Victoria Dobrzyń 9 25 30:5

2. Unia Tułowice 9 24 36:8
3. Czarni Korfantów 9 17 21:13
4. LZS Popielów 9 16 19:16
5. LZS Kępa 9 14 22:14
6. ZKS Górażdże 9 14 20:17
7. Rodło Opole 9 14 14:12
8. Sokół Niemodlin 9 11 29:26
9. Skalnik Tarnów 9 11 17:18
10. Polonia Karłowice 9 10 20:19
11. Rekapol Kościerzyce 9 10 16:29
12. TOR II Dobrzeń 9 6 12:24
13. Odra Kąty Op. 9 4 15:38
14. Skalnik II Radoszowice 9 3 11:43
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-22, 09:14   

X kolejka

LZS Popielów - Victoria Dobrzyń 1:3

Sokół Niemodlin - LZS Kępa 1:1
Rekapol Kościerzyce - Czarni Korfantów 1:1
Unia Tułowice - Rodło Opole 6:2
TOR II Dobrzeń - ZKS Górażdże 2:0
Polonia Karłowice - Skalnik Tarnów 4:0
Skalnik II Radoszowice - Odra Kąty Op. 6:0

1. Victoria Dobrzyń 10 28 33:6
2. Unia Tułowice 10 27 42:10
3. Czarni Korfantów 10 18 22:14
4. LZS Popielów 10 16 20:19
5. LZS Kępa 10 15 23:15
6. ZKS Górażdże 10 14 20:19
7. Rodło Opole 10 14 16:18
8. Polonia Karłowice 10 13 24:19
9. Sokół Niemodlin 10 12 30:27
10. Skalnik Tarnów 10 11 17:22
11. Rekapol Kościerzyce 10 11 17:30
12. TOR II Dobrzeń 10 9 14:24
13. Skalnik II Radoszowice 10 6 17:43
14. Odra Kąty Op. 10 4 15:44
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-28, 20:48   

XI kolejka

Odra Kąty Op. - LZS Popielów 0:5
Skalnik Tarnów - Skalnik II Radoszowice 3:1
ZKS Górażdże - Polonia Karłowice 3:1
Rodło Opole - TOR II Dobrzeń 2:4
Czarni Korfantów - Unia Tułowice 3:6
LZS Kępa - Rekapol Kościerzyce 3:0
Victoria Dobrzyń - Sokół Niemodlin 5:0

1. Victoria Dobrzyń 11 31 38:6

2. Unia Tułowice 11 30 48:13
3. LZS Popielów 11 19 25:19
4. LZS Kępa 11 18 26:15
5. Czarni Korfantów 11 18 25:20
6. ZKS Górażdże 11 17 23:20
7. Skalnik Tarnów 11 14 20:23
8. Rodło Opole 11 14 18:22
9. Sokół Niemodlin 11 12 30:32
10. TOR II Dobrzeń 11 12 18:26
11. Rekapol Kościerzyce 11 11 17:33
12. Polonia Karłowice 11 10 20:24
13. Odra Kąty Op. 11 7 17:44
14. Skalnik II Radoszowice 11 6 18:46
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 20:03   

XII kolejka

LZS Popielów - Sokół Niemodlin 5:3
Rekapol Kościerzyce - Victoria Dobrzyń 0:3
Unia Tułowice - LZS Kępa 1:1
TOR II Dobrzeń - Czarni Korfantów 1:3
Polonia Karłowice - Rodło Opole 3:0 v.o.
Skalnik II Radoszowice - ZKS Górażdże 0:4
Odra Kąty Op. - Skalnik Tarnów 1:2

1. Victoria Dobrzyń 12 34 41:6
2. Unia Tułowice 12 31 49:14
3. LZS Popielów 12 22 30:22
4. Czarni Korfantów 12 21 28:21
5. ZKS Górażdże 12 20 27:20
6. LZS Kępa 12 19 27:16
7. Skalnik Tarnów 12 17 22:24
8. Rodło Opole 12 14 18:25
9. Polonia Karłowice 12 13 23:24
10. Sokół Niemodlin 12 12 33:37
11. TOR II Dobrzeń 12 12 19:29
12. Rekapol Kościerzyce 12 11 17:36
13. Odra Kąty Op. 12 7 18:46
14. Skalnik II Radoszowice 12 6 18:50
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-12, 17:03   

XIII kolejka

Skalnik Tarnów - LZS Popielów 1:0
ZKS Górażdże - Odra Kąty Op. 5:2
Rodło Opole - Skalnik II Radoszowice 7:3
Czarni Korfantów - Polonia Karłowice 4:3
LZS Kępa - TOR II Dobrzeń 1:0
Victoria Dobrzyń - Unia Tułowice 4:1
Sokół Niemodlin - Rekapol Kościerzyce 2:1

1. Victoria Dobrzyń 13 37 45:7

2. Unia Tułowice 13 31 50:18
3. Czarni Korfantów 13 24 32:24
4. ZKS Górażdże 13 23 32:22
5. LZS Kępa 13 22 28:16
6. LZS Popielów 13 22 30:23
7. Skalnik Tarnów 13 20 23:24
8. Rodło Opole 13 17 25:28
9. Sokół Niemodlin 13 15 35:38
10. Polonia Karłowice 13 13 26:28
11. TOR II Dobrzeń 13 12 19:30
12. Rekapol Kościerzyce 13 11 18:38
13. Odra Kąty Op. 13 10 23:45
14. Skalnik II Radoszowice 13 3 15:60
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 14:12   

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ W KLASIE A GRUPIE II

XIV kolejka - 16 marca

ZKS Górażdże - Skalnik Tarnów
Rodło Opole - Odra Kąty Op.
Czarni Korfantów - Skalnik II Radoszowice
LZS Kępa - Polonia Karłowice
Victoria Dobrzyń - TOR II Dobrzeń
Sokół Niemodlin - Unia Tułowice
LZS Popielów - Rekapol Kościerzyce

XV kolejka - 23 marca
Unia Tułowice - Rekapol Kościerzyce

TOR II Dobrzeń - Sokół Niemodlin
Polonia Karłowice - Victoria Dobrzyń
Skalnik II Radoszowice - LZS Kępa
Odra Kąty Op. - Czarni Korfantów
Skalnik Tarnów - Rodło Opole
ZKS Górażdże - LZS Popielów

XVI kolejka - 30 marca
Rodło Opole - ZKS Górażdże
Czarni Korfantów - Skalnik Tarnów
LZS Kępa - Odra Kąty Op.
Victoria Dobrzyń - Skalnik II Radoszowice
Sokół Niemodlin - Polonia Karłowice
Rekapol Kościerzyce - TOR II Dobrzeń
LZS Popielów - Unia Tułowice

XVII kolejka - 6 kwietnia
TOR II Dobrzeń - Unia Tułowice
Polonia Karłowice - Rekapol Kościerzyce
Skalnik II Radoszowice - Sokół Niemodlin
Odra Kąty Op. - Victoria Dobrzyń
Skalnik Tarnów - LZS Kępa
ZKS Górażdże - Czarni Korfantów
Rodło Opole - LZS Popielów

XVIII kolejka - 13 kwietnia
Czarni Korfantów - Rodło Opole
LZS Kępa - ZKS Górażdże
Victoria Dobrzyń - Skalnik Tarnów
Sokół Niemodlin - Odra Kąty Op.
Rekapol Kościerzyce - Skalnik II Radoszowice
Unia Tułowice - Polonia Karłowice
LZS Popielów - TOR II Dobrzeń

XIX kolejka - 20 kwietnia
Polonia Karłowice - TOR II Dobrzeń
Skalnik II Radoszowice - Unia Tułowice
Odra Kąty Op. - Rekapol Kościerzyce
Skalnik Tarnów - Sokół Niemodlin
ZKS Górażdże - Victoria Dobrzyń
Rodło Opole - LZS Kępa
Czarni Korfantów - LZS Popielów

XX kolejka - 27 kwietnia
LZS Kępa - Czarni Korfantów
Victoria Dobrzyń - Rodło Opole
Sokół Niemodlin - ZKS Górażdże
Rekapol Kościerzyce - Skalnik Tarnów
Unia Tułowice - Odra Kąty Op.
TOR II Dobrzeń - Skalnik II Radoszowice
LZS Popielów - Polonia Karłowice

XXI kolejka - 4 maja
Skalnik II Radoszowice - Polonia Karłowice
Odra Kąty Op. - TOR II Dobrzeń
Skalnik Tarnów - Unia Tułowice
ZKS Górażdże - Rekapol Kościerzyce
Rodło Opole - Sokół Niemodlin
Czarni Korfantów - Victoria Dobrzyń
LZS Kępa - LZS Popielów

XXII kolejka - 11 maja
Victoria Dobrzyń - LZS Kępa

Sokół Niemodlin - Czarni Korfantów
Rekapol Kościerzyce - Rodło Opole
Unia Tułowice - ZKS Górażdże
TOR II Dobrzeń - Skalnik Tarnów
Polonia Karłowice - Odra Kąty Op.
LZS Popielów - Skalnik II Radoszowice

XXIII kolejka - 18 maja
Odra Kąty Op. - Skalnik II Radoszowice
Skalnik Tarnów - Polonia Karłowice
ZKS Górażdże - TOR II Dobrzeń
Rodło Opole - Unia Tułowice
Czarni Korfantów - Rekapol Kościerzyce
LZS Kępa - Sokół Niemodlin
Victoria Dobrzyń - LZS Popielów

XXIV kolejka - 25 maja
Sokół Niemodlin - Victoria Dobrzyń
Rekapol Kościerzyce - LZS Kępa

Unia Tułowice - Czarni Korfantów
TOR II Dobrzeń - Rodło Opole
Polonia Karłowice - ZKS Górażdże
Skalnik II Radoszowice - Skalnik Tarnów
LZS Popielów - Odra Kąty Op.

XXV kolejka - 1 czerwca
Skalnik Tarnów - Odra Kąty Op.
ZKS Górażdże - Skalnik II Radoszowice
Rodło Opole - Polonia Karłowice
Czarni Korfantów - TOR II Dobrzeń
LZS Kępa - Unia Tułowice
Victoria Dobrzyń - Rekapol Kościerzyce
Sokół Niemodlin - LZS Popielów

XXVI kolejka - 8 czerwca
Rekapol Kościerzyce - Sokół Niemodlin
Unia Tułowice - Victoria Dobrzyń

TOR II Dobrzeń - LZS Kępa
Polonia Karłowice - Czarni Korfantów
Skalnik II Radoszowice - Rodło Opole
Odra Kąty Op. - ZKS Górażdże
LZS Popielów - Skalnik Tarnów
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, grupa, ii, klasa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,54 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu