Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Klasa A grupa IV 2007/08
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-22, 18:25   Klasa A grupa IV 2007/08

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY IV W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela)

LZS Polski Świętów - LZS Kamienica
Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka
LZS Ścinawa Nyska - Unia Głuchołazy
Sudety Burgrabice - LZS Kałków
LZS Jasienica - LZS Konradowa
LZS Kopice/Więcmierzyce - Metalowiec Łambinowice
Agfa Prusinowice - LZS Karłowice

II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Kamienica - LZS Karłowice
Metalowiec Łambinowice - Agfa Prusinowice
LZS Konradowa - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Kałków - LZS Jasienica
Unia Głuchołazy - Sudety Burgrabice
Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska
LZS Polski Świętów - Rolnik Lasocice

III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela)
Rolnik Lasocice - LZS Kamienica
LZS Ścinawa Nyska - LZS Polski Świętów
Sudety Burgrabice - Orzeł Olszanka
LZS Jasienica - Unia Głuchołazy
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Kałków
Agfa Prusinowice - LZS Konradowa
LZS Karłowice - Metalowiec Łambinowice

IV kolejka – 9 września 2007 (niedziela)
LZS Kamienica - Metalowiec Łambinowice
LZS Konradowa - LZS Karłowice
LZS Kałków - Agfa Prusinowice
Unia Głuchołazy - LZS Kopice/Więcmierzyce
Orzeł Olszanka - LZS Jasienica

LZS Polski Świętów - Sudety Burgrabice
Rolnik Lasocice - LZS Ścinawa Nyska

V kolejka – 16 września 2007 (niedziela)
LZS Ścinawa Nyska - LZS Kamienica
Sudety Burgrabice - Rolnik Lasocice
LZS Jasienica - LZS Polski Świętów
LZS Kopice/Więcmierzyce - Orzeł Olszanka
Agfa Prusinowice - Unia Głuchołazy
LZS Karłowice - LZS Kałków
Metalowiec Łambinowice - LZS Konradowa

VI kolejka – 23 września 2007 (niedziela)
LZS Kamienica - LZS Konradowa
LZS Kałków - Metalowiec Łambinowice
Unia Głuchołazy - LZS Karłowice
Orzeł Olszanka - Agfa Prusinowice
LZS Polski Świętów - LZS Kopice/Więcmierzyce

Rolnik Lasocice - LZS Jasienica
LZS Ścinawa Nyska - Sudety Burgrabice

VII kolejka – 30 września 2007 (niedziela)
Sudety Burgrabice - LZS Kamienica
LZS Jasienica - LZS Ścinawa Nyska
LZS Kopice/Więcmierzyce - Rolnik Lasocice
Agfa Prusinowice - LZS Polski Świętów
LZS Karłowice - Orzeł Olszanka
Metalowiec Łambinowice - Unia Głuchołazy
LZS Konradowa - LZS Kałków

VIII kolejka – 7 października 2007 (niedziela)
LZS Kamienica - LZS Kałków
Unia Głuchołazy - LZS Konradowa
Orzeł Olszanka - Metalowiec Łambinowice
LZS Polski Świętów - LZS Karłowice
Rolnik Lasocice - Agfa Prusinowice
LZS Ścinawa Nyska - LZS Kopice/Więcmierzyce
Sudety Burgrabice - LZS Jasienica

IX kolejka – 14 października 2007 (niedziela)
LZS Jasienica - LZS Kamienica
LZS Kopice/Więcmierzyce - Sudety Burgrabice
Agfa Prusinowice - LZS Ścinawa Nyska
LZS Karłowice - Rolnik Lasocice
Metalowiec Łambinowice - LZS Polski Świętów
LZS Konradowa - Orzeł Olszanka
LZS Kałków - Unia Głuchołazy

X kolejka – 21 października 2007 (niedziela)
LZS Kamienica - Unia Głuchołazy
Orzeł Olszanka - LZS Kałków
LZS Polski Świętów - LZS Konradowa
Rolnik Lasocice - Metalowiec Łambinowice
LZS Ścinawa Nyska - LZS Karłowice
Sudety Burgrabice - Agfa Prusinowice
LZS Jasienica - LZS Kopice/Więcmierzyce

XI kolejka – 28 października 2007 (niedziela)
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Kamienica

Agfa Prusinowice - LZS Jasienica
LZS Karłowice - Sudety Burgrabice
Metalowiec Łambinowice - LZS Ścinawa Nyska
LZS Konradowa - Rolnik Lasocice
LZS Kałków - LZS Polski Świętów
Unia Głuchołazy - Orzeł Olszanka

XII kolejka – 4 listopada 2007 (niedziela)
LZS Kamienica - Orzeł Olszanka

LZS Polski Świętów - Unia Głuchołazy
Rolnik Lasocice - LZS Kałków
LZS Ścinawa Nyska - LZS Konradowa
Sudety Burgrabice - Metalowiec Łambinowice
LZS Jasienica - LZS Karłowice
LZS Kopice/Więcmierzyce - Agfa Prusinowice

XIII kolejka – 11 listopada 2007 (niedziela)

Agfa Prusinowice - LZS Kamienica
LZS Karłowice - LZS Kopice/Więcmierzyce
Metalowiec Łambinowice - LZS Jasienica
LZS Konradowa - Sudety Burgrabice
LZS Kałków - LZS Ścinawa Nyska
Unia Głuchołazy - Rolnik Lasocice
Orzeł Olszanka - LZS Polski Świętów
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-21, 06:31   

I kolejka

LZS Polski Świętów - LZS Kamienica Nyska 6:5
Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka 0:3
LZS Ścinawa Nyska - Unia Głuchołazy 2:3
Sudety Burgrabice - LZS Kałków 0:2
Kastor Jasienica Górna - LZS Konradowa 4:1
LZS Kopice - Metalowiec Łambinowice 3:1
Agfa Prusinowice - LZS Karłowice Wlk. 1:1

1. Kastor Jasienica G. 1 3 4:1
2. Orzeł Olszanka 1 3 3:0
3. LZS Kopice 1 3 3:1

4. LZS Kałków 1 3 2:0
5. LZS Polski Świętów 1 3 6:5
6. Unia Głuchołazy 1 3 3:2
7. Agfa Prusinowice 1 1 1:1
. LZS Karłowice 1 1 1:1
9. LZS Ścinawa N. 1 0 2:3
10. LZS Kamienica N. 1 0 5:6
11. Metalowiec Łambinowice 1 0 1:3
12. Sudety Burgrabice 1 0 0:2
13. Rolnik Lasocice 1 0 0:3
14. LZS Konradowa 1 0 1:4
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-27, 19:03   

II kolejka

LZS Kamienica - LZS Karłowice 3:2
Metalowiec Łambinowice - Agfa Prusinowice 2:3
LZS Konradowa - LZS Kopice 5:2
LZS Kałków - LZS Jasienica 2:3
Unia Głuchołazy - Sudety Burgrabice 5:0
Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska 1:0
LZS Polski Świętów - Rolnik Lasocice 6:0

1. LZS Polski Świętów 2 6 12:5
2. Unia Głuchołazy 2 6 8:2
3. LZS Jasienica 2 6 7:3
4. Orzeł Olszanka 2 6 4:0
5. Agfa Prusinowice 2 4 4:3
6. LZS Kałków 2 3 4:3
7. LZS Kamienica 2 3 8:8
8. LZS Konradowa 2 3 6:6
9. LZS Kopice 2 3 5:6
10. LZS Karłowice 2 1 3:4
11. LZS Ścinawa Nyska 2 0 2:4
12. Metalowiec Łambinowice 2 0 3:6
13. Sudety Burgrabice 2 0 0:7
14. Rolnik Lasocice 2 0 0:9
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-04, 05:30   

III kolejka

Agfa Prusinowice - LZS Konradowa 1:1
Rolnik Lasocice - LZS Kamienica Nyska 4:4
LZS Ścinawa Nyska - LZS Polski Świętów 1:0
Sudety Burgrabice - Orzeł Olszanka 5:4
Kastor Jasienica Górna - Unia Głuchołazy 1:5
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Kałków 1:2
LZS Karłowice Wielkie - Metalowiec Łambinowice 7:2

1. Unia Głuchołazy 3 9 13:3
2. LZS Polski Świętów 3 6 12:6
3. Orzeł Olszanka 3 6 8:5
4. LZS Kałków 3 6 6:4
5. Kastor Jasienica G. 3 6 8:8
6. Agfa Prusinowice 3 5 5:4
7. LZS Karłowice Wlk. 3 4 10:6
8. LZS Kamnienica N. 3 4 12:12
9. LZS Konradowa 3 4 7:7
10. LZS Ścinawa N. 3 3 3:4
11. LZS Kopice/Więcmierzyce 3 3 6:8
12. Sudety Burgrabice 3 3 5:11
13. Rolnik Lasocice 3 1 4:13
14. Metalowiec Łambinowice 3 0 5:13
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-11, 05:26   

IV kolejka

Unia Głuchołazy - LZS Kopice/Więcmierzyce 7:0

LZS Kamienica N. - Metalowiec Łambinowice 1:4
Rolnik Lasocice - LZS Ścinawa N. 1:4
LZS Kałków - Agfa Prusinowice 4:3
LZS Konradowa - LZS Karłowice Wlk. 1:2
LZS Polski Świętów - Sudety Burgrabice 1:6
Orzeł Olszanka - LZS Jasienica G. przełożony

1. Unia Głuchołazy 4 12 20:3
2. LZS Kałków 4 9 10:7
3. LZS Karłowice Wlk. 4 7 12:7
4. Orzeł Olszanka 3 6 8:5
5. LZS Ścinawa N. 4 6 7:5
6. LZS Polski Świętów 4 6 13:12
7. LZS Jasienica G. 3 6 8:8
8. Sudety Burgrabice 4 6 11:12
9. Agfa Prusinowice 4 5 8:8
10. LZS Konradowa 4 4 8:9
11. LZS Kamienica N. 4 4 13:16
12. Metalowiec Łambinowice 4 4 9:14
13. LZS Kopice/Więcmierzyce 4 3 6:15
14. Rolnik Lasocice 4 1 5:17
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-17, 16:23   

V kolejka

LZS Ścinawa Nyska - LZS Kamienica 2:0
Sudety Burgrabice - Rolnik Lasocice 9:0
LZS Jasienica - LZS Polski Świętów 3:0
LZS Kopice - Orzeł Olszanka 1:4
Agfa Prusinowice - Unia Głuchołazy 1:1
LZS Karłowice - LZS Kałków 2:2
Metalowiec Łambinowice - LZS Konradowa 0:4

1. Unia Głuchołazy 5 13 21:4
2. LZS Kałków 5 10 12:9
3. Sudety Burgrabice 5 9 20:12
4. Orzeł Olszanka 4 9 12:6
5. LZS Ścinawa Nyska 5 9 9:5
6. LZS Jasienica 4 9 11:8
7. LZS Karłowice 5 8 14:9
8. LZS Konradowa 5 7 12:9
9. Agfa Prusinowice 5 6 9:9
10. LZS Polski Świętów 5 6 13:15
11. LZS Kamienica 5 4 13:18
12. Metalowiec Łambinowice 5 3 9:18
13. LZS Kopice 5 3 7:19
14. Rolnik Lasocice 5 1 5:26
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-24, 13:51   

VI kolejka

Unia Głuchołazy - LZS Karłowice Wlk. 2:0
LZS Kamienica N. - LZS Konradowa 2:2
LZS Kałków - Metalowiec Łambinowice 7:0
Orzeł Olszanka - Agfa Prusinowice 6:2
LZS Ścinawa N. - Sudety Burgrabice 1:7
LZS Polski Świętów - LZS Kopice/Więcmierzyce nie odbył się
Rolnik Lasocice - LZS Jasienica G. przerwany przy stanie 1:3

1. Unia Głuchołazy 6 16 23:4
2. LZS Kałków 6 13 19:9
3. Sudety Burgrabice 6 12 27:13
4. Orzeł Olszanka 5 12 18:8
5. LZS Jasienica G. 4 9 11:8
6. LZS Ścinawa N. 6 9 10:12
7. LZS Karłowice Wlk. 6 8 14:11
. LZS Konradowa 6 8 14:11
9. LZS Polski Świętów 5 6 13:15
10. Agfa Prusinowice 6 6 11:15
11. LZS Kamienica N. 6 5 15:20
12. Metalowiec Łambinowice 6 4 9:25
13. LZS Kopice/Więcmierzyce 5 3 7:19
14. Rolnik Lasocice 5 1 5:26
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-01, 19:56   

Rolnik Lasocice - LZS Jasienica 1:3

VII kolejka

Sudety Burgrabice - LZS Kamienica 4:2
LZS Jasienica - LZS Ścinawa Nyska 5:1
LZS Kopice/Więcmierzyce - Rolnik Lasocice 4:1
Agfa Prusinowice - LZS Polski Świętów 2:2
LZS Karłowice - Orzeł Olszanka 2:2
Metalowiec Łambinowice - Unia Głuchołazy 0:7
LZS Konradowa - LZS Kałków 2:1

1. Unia Głuchołazy 7 19 30:4
2. Sudety Burgrabice 7 15 31:15
3. LZS Jasienica 6 15 19:10
4. Orzeł Olszanka 6 13 20:10
5. LZS Kałków 7 13 20:11
6. LZS Konradowa 7 11 16:12
7. LZS Karłowice 7 9 16:13
8. LZS Ścinawa Nyska 7 9 11:17
9. LZS Polski Świętów 6 7 15:17
10. Agfa Prusinowice 7 7 13:17
11. LZS Kopice/Więcmierzyce 6 6 11:20
12. LZS Kamienica 7 5 17:24
13. Metalowiec Łambinowice 7 3 9:32
14. Rolnik Lasocice 7 1 7:33
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 12:57   

VIII kolejka

LZS Kamienica - LZS Kałków 4:5
Unia Głuchołazy - LZS Konradowa 2:0
Orzeł Olszanka - Metalowiec Łambinowice 4:1
LZS Polski Świętów - LZS Karłowice 1:3
Rolnik Lasocice - Agfa Prusinowice 3:4
LZS Ścinawa Nyska - LZS Kopice/Więcmierzyce 3:2
Sudety Burgrabice - LZS Jasienica 0:2

1. Unia Głuchołazy 8 22 32:4
2. LZS Jasienica 7 18 21:10
3. Orzeł Olszanka 7 16 24: 11
4. LZS Kałków 8 16 25:15
5. Sudety Burgrabice 8 15 31:17
6. LZS Karłowice 8 12 19:14
7. LZS Ścinawa Nyska 8 12 14:19
8. LZS Konradowa 8 11 16:14
9. Agfa Prusinowice 8 10 17:20
10. LZS Polski Świętów 7 7 16:20
11. LZS Kopice/Więcmierzyce 7 6 13:23
12. LZS Kamienica 8 5 21:29
13. Metalowiec Łambinowice 8 3 10:36
14. Rolnik Lasocice 8 1 10:37
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 07:57   

IX kolejka

LZS Jasienica - LZS Kamienica 3:2
LZS Kopice/Więcmierzyce - Sudety Burgrabice 1:3
Agfa Prusinowice - LZS Ścinawa Nyska 2:3
LZS Karłowice - Rolnik Lasocice 7:3
Metalowiec Łambinowice - LZS Polski Świętów 3:2
LZS Konradowa - Orzeł Olszanka 6:2
LZS Kałków - Unia Głuchołazy 2:3

1. Unia Głuchołazy 9 25 35:6
2. LZS Jasienica 8 21 24:12
3. Sudety Burgrabice 9 18 34:18
4. LZS Kałków 9 16 27:18
5. Orzeł Olszanka 8 16 26:17
6. LZS Karłowice 9 15 26:17
7. LZS Ścinawa Nyska 9 15 17:21
8. LZS Konradowa 9 14 22:16
9. Agfa Prusinowice 9 10 19:23
10. LZS Polski Świętów 8 7 18:23
11. LZS Kopice/Więcmierzyce 8 6 14:26
12. Metalowiec Łambinowice 9 6 13:38
13. LZS Kamienica 9 5 23:32
14. Rolnik Lasocice 9 1 13:44
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-22, 08:18   

X kolejka

LZS Kamienica - Unia Głuchołazy 3:5
Orzeł Olszanka - LZS Kałków 3:2
LZS Polski Świętów - LZS Konradowa 0:5
Rolnik Lasocice - Metalowiec Łambinowice 4:3
LZS Ścinawa Nyska - LZS Karłowice 3:0
Sudety Burgrabice - Agfa Prusinowice 1:3
LZS Jasienica - LZS Kopice/Więcmierzyce 4:3

1. Unia Głuchołazy 10 28 40:9
2. LZS Jasienica 9 24 28:15
3. Orzeł Olszanka 9 19 29:19
4. Sudety Burgrabice 10 18 35:21
5. LZS Ścinawa Nyska 10 18 20:21
6. LZS Konradowa 10 17 27:16
7. LZS Kałków 10 16 29:21
8. LZS Karłowice 10 15 26:20
9. Agfa Prusinowice 10 13 22:24
10. LZS Polski Świętów 9 7 18:28
11. LZS Kopice/Więcmierzyce 9 6 17:30
12. Metalowiec Łambinowice 10 6 16:42
13. LZS Kamienica 10 5 26:37
14. Rolnik Lasocice 10 4 17:47
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-29, 14:37   

XI kolejka

LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Kamienica 2:2

Agfa Prusinowice - LZS Jasienica 2:1
LZS Karłowice - Sudety Burgrabice 3:2
Metalowiec Łambinowice - LZS Ścinawa Nyska 0:1
LZS Konradowa - Rolnik Lasocice 3:1
LZS Kałków - LZS Polski Świętów 7:3
Unia Głuchołazy - Orzeł Olszanka 3:1

1. Unia Głuchołazy 11 31 43:10
2. LZS Jasienica 10 24 29:17
3. LZS Ścinawa Nyska 11 21 21:21
4. LZS Konradowa 11 20 30:17
5. LZS Kałków 11 19 36:24
6. Orzeł Olszanka 10 19 30:22
7. Sudety Burgrabice 11 18 37:24
8. LZS Karłowice 11 18 29:22
9. Agfa Prusinowice 11 16 24:25
10. LZS Polski Świętów 11 10 24:35
11. LZS Kopice/Więcmierzyce 11 7 19:35
12. LZS Kamienica 11 6 28:39
13. Metalowiec Łambinowice 11 6 16:43
14. Rolnik Lasocice 11 4 18:50
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 20:05   

XII kolejka

LZS Kamienica - Orzeł Olszanka brak wyniku

LZS Polski Świętów - Unia Głuchołazy 1:4
Rolnik Lasocice - LZS Kałków 0:5
LZS Ścinawa Nyska - LZS Konradowa 0:0
Sudety Burgrabice - Metalowiec Łambinowice 4:1
LZS Jasienica - LZS Karłowice 8:0
LZS Kopice/Więcmierzyce - Agfa Prusinowice 0:3

1. Unia Głuchołazy 12 34 47:11
2. LZS Jasienica 11 27 37:17
3. LZS Kałków 12 22 41:24
4. LZS Ścinawa Nyska 12 22 21:21
5. Sudety Burgrabice 12 21 41:25
6. LZS Konradowa 12 21 30:17
7. Orzeł Olszanka 10 19 30:22
8. Agfa Prusinowice 12 19 27:25
9. LZS Karłowice 12 18 29:30
10. LZS Polski Świętów 12 10 25:39
11. LZS Kopice/Więcmierzyce 12 7 19:38
12. LZS Kamienica 11 6 28:39
13. Metalowiec Łambinowice 12 6 17:47
14. Rolnik Lasocice 12 4 18:55
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-12, 17:07   

LZS Kamienica - Orzeł Olszanka 7:3

XIII kolejka


Agfa Prusinowice - LZS Kamienica 3:0
LZS Karłowice - LZS Kopice/Więcmierzyce 11:0
Metalowiec Łambinowice - LZS Jasienica 3:2
LZS Konradowa - Sudety Burgrabice 3:2
LZS Kałków - LZS Ścinawa Nyska 2:2
Unia Głuchołazy - Rolnik Lasocice 4:1
Orzeł Olszanka - LZS Polski Świętów 6:2

1. Unia Głuchołazy 13 37 51:12
2. LZS Jasienica 12 27 39:20
3. LZS Konradowa 13 24 33:19
4. LZS Kałków 13 23 43:26
5. LZS Ścinawa Nyska 13 23 23:23
6. Orzeł Olszanka 12 22 39:31
7. Agfa Prusinowice 13 22 30:25
8. Sudety Burgrabice 13 21 43:28
9. LZS Karłowice 13 21 40:30
10. LZS Polski Świętów 13 10 27:45
11. LZS Kamienica 13 9 35:45
12. Metalowiec Łambinowice 13 9 20:49
13. LZS Kopice/Więcmierzyce 13 7 19:49
14. Rolnik Lasocice 13 4 19:59[/b]
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 14:16   

TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ W KLASIE A GRUPIE IV

XIV kolejka - 16 marca

LZS Karłowice - Agfa Prusinowice
Metalowiec Łambinowice - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Konradowa - LZS Jasienica
LZS Kałków - Sudety Burgrabice
Unia Głuchołazy - LZS Ścinawa Nyska
Orzeł Olszanka - Rolnik Lasocice
LZS Kamienica - LZS Polski Świętów

XV kolejka - 23 marca
Rolnik Lasocice - LZS Polski Świętów
LZS Ścinawa Nyska - Orzeł Olszanka
Sudety Burgrabice - Unia Głuchołazy
LZS Jasienica - LZS Kałków
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Konradowa
Agfa Prusinowice - Metalowiec Łambinowice
LZS Karłowice - LZS Kamienica

XVI kolejka - 30 marca
Metalowiec Łambinowice - LZS Karłowice
LZS Konradowa - Agfa Prusinowice
LZS Kałków - LZS Kopice/Więcmierzyce
Unia Głuchołazy - LZS Jasienica
Orzeł Olszanka - Sudety Burgrabice
LZS Polski Świętów - LZS Ścinawa Nyska
LZS Kamienica - Rolnik Lasocice

XVII kolejka - 6 kwietnia
LZS Ścinawa Nyska - Rolnik Lasocice
Sudety Burgrabice - LZS Polski Świętów
LZS Jasienica - Orzeł Olszanka
LZS Kopice/Więcmierzyce - Unia Głuchołazy

Agfa Prusinowice - LZS Kałków
LZS Karłowice - LZS Konradowa
Metalowiec Łambinowice - LZS Kamienica

XVIII kolejka - 13 kwietnia
LZS Konradowa - Metalowiec Łambinowice
LZS Kałków - LZS Karłowice
Unia Głuchołazy - Agfa Prusinowice
Orzeł Olszanka - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Polski Świętów - LZS Jasienica
Rolnik Lasocice - Sudety Burgrabice
LZS Kamienica - LZS Ścinawa Nyska

XIX kolejka - 20 kwietnia
Sudety Burgrabice - LZS Ścinawa Nyska
LZS Jasienica - Rolnik Lasocice
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Polski Świętów
Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka

LZS Karłowice - Unia Głuchołazy
Metalowiec Łambinowice - LZS Kałków
LZS Konradowa - LZS Kamienica

XX kolejka - 27 kwietnia
LZS Kałków - LZS Konradowa
Unia Głuchołazy - Metalowiec Łambinowice
Orzeł Olszanka - LZS Karłowice
LZS Polski Świętów - Agfa Prusinowice
Rolnik Lasocice - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Ścinawa Nyska - LZS Jasienica
LZS Kamienica - Sudety Burgrabice

XXI kolejka - 4 maja
LZS Jasienica - Sudety Burgrabice
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Ścinawa Nyska
Agfa Prusinowice - Rolnik Lasocice
LZS Karłowice - LZS Polski Świętów
Metalowiec Łambinowice - Orzeł Olszanka
LZS Konradowa - Unia Głuchołazy
LZS Kałków - LZS Kamienica

XXII kolejka - 11 maja
Unia Głuchołazy - LZS Kałków
Orzeł Olszanka - LZS Konradowa
LZS Polski Świętów - Metalowiec Łambinowice
Rolnik Lasocice - LZS Karłowice
LZS Ścinawa Nyska - Agfa Prusinowice
Sudety Burgrabice - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Kamienica - LZS Jasienica

XXIII kolejka - 18 maja
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Jasienica

Agfa Prusinowice - Sudety Burgrabice
LZS Karłowice - LZS Ścinawa Nyska
Metalowiec Łambinowice - Rolnik Lasocice
LZS Konradowa - LZS Polski Świętów
LZS Kałków - Orzeł Olszanka
Unia Głuchołazy - LZS Kamienica

XXIV kolejka - 25 maja
Orzeł Olszanka - Unia Głuchołazy

LZS Polski Świętów - LZS Kałków
Rolnik Lasocice - LZS Konradowa
LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice
Sudety Burgrabice - LZS Karłowice
LZS Jasienica - Agfa Prusinowice
LZS Kamienica - LZS Kopice/Więcmierzyce

XXV kolejka - 1 czerwca
Agfa Prusinowice - LZS Kopice/Więcmierzyce

LZS Karłowice - LZS Jasienica
Metalowiec Łambinowice - Sudety Burgrabice
LZS Konradowa - LZS Ścinawa Nyska
LZS Kałków - Rolnik Lasocice
Unia Głuchołazy - LZS Polski Świętów
Orzeł Olszanka - LZS Kamienica

XXVI kolejka - 8 czerwca
LZS Polski Świętów - Orzeł Olszanka

Rolnik Lasocice - Unia Głuchołazy
LZS Ścinawa Nyska - LZS Kałków
Sudety Burgrabice - LZS Konradowa
LZS Jasienica - Metalowiec Łambinowice
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Karłowice
LZS Kamienica - Agfa Prusinowice
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, grupa, iv, klasa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu