Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Brzeg gotowy do Euro 2012 na filmie
Autor Wiadomość
tomkk 



Wiek: 46
Dołączył: 21 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-30, 09:12   Brzeg gotowy do Euro 2012 na filmie

Stadion z trybunami i bieżnią, nowa pływalnia, hotel i kąpielisko - tak ma być w Brzegu za pięć lat - pisze nto.

Wokół wysłużonego stadionu wyrasta bieżnia, kryte trybuny i budynki odnowy biologicznej. Obok krytej pływalni, jak na drożdżach, rośnie basen pływacki. Na deser jest hotel, kąpielisko i przystań rzeczna.
Kilkuminutowa prezentacja, łącząca zdjęcia i kadry filmowe z animacją, to część brzeskiej oferty w staraniach o przyjęcie uczestników mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku.

źródło: http://www.nto.pl/apps/pb...WIAT05/70730012
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-07-30, 11:30   

Jak widać fantazji naszym politykom nie brakuje :mrgreen:

Ale cóż... pomarzyć zawsze można :wink:
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-30, 12:01   

Gdyby mierzyć sukces miarą planów rozwoju jakie Brzeg posiada to bylibyśmy chyba jedną z najlepszych gmin w tym kraju. Jeżeli patrzeć na efekty tych planów to plasujemy się wśród szarych miasteczek w których prawie nic się nie dzieje.

No cóż, jak zwykle pozostaje nam wiara że może tym razem nasze miasto rozwinie się nie tylko na papierze.
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-30, 13:12   

mmmm widzicie to oczami wyobrazni ? ciekawe ilu urzedasow przy tych planach zostanie skorumpowanych :D
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-30, 15:12   

ilu było by skorumpowanych bo zapewne i tak z wszystkiego będą nici.....
0 UP 0 DOWN
 
melani 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-30, 19:15   

Wszedzie widzicie podstęp, jak ktoś zaczyna cos robić. Trochę optymizmy moi drodzy! :D
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-07-30, 19:53   

Cytat:
Wszedzie widzicie podstęp, jak ktoś zaczyna cos robić. Trochę optymizmy moi drodzy!


Jak wbiją łopatę w ziemię i zaczną budować, to wtedy będę nieśmiałym optymistą 8)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-30, 20:02   

Proszę nie przyczyniać się do tworzenia offtopicu poprzez standardowe skupianie się na korupcji itp..co kwalifikuje posty jako "nic nie wnoszące do tematu"
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-31, 00:37   

Jak tak czytam te posty bijące po oczach tym niespożytym optymizmem wszystkich i każdego z osobna to.. aż się cieszę, że nie jestem urzędnikiem :)

Oczywiście, ze fantazji nie brakuje. A przepraszam bardzo - czy nie wszystko od fantazji powinno się zaczynać? Kiedyś, jakaś małpa miała fantazję zejść z drzewa i pewnie inne reagowały podobnie - wyśmiewały ją i szemrały, że "fantazji jej nie brakuje!" Później inna zaczęła chodzić (z fantazją) nie podpierając się przednimi łapami. Kurcze - ludzie - a od kiedy to cokolwiek zaczyna się od wbijania łopaty?!?! Oczywiste, że najpierw muszą być fantazje! Nawet nie plany a właśnie wyobraźnia. No ale zawsze będą te małpy co tylko potrafią wyśmiewać :)

Ostatnio często pojawia się watek defraudacji jakiś pieniędzy publicznych - bardzo proszę o szczegóły! Jeśli ktoś ma jakieś informację, że jakiś urzędnik czy inna osoba publiczna cokolwiek nie należnego wzięła "do kieszeni" proszę się tym podzielić. Jeśli nie na forum to prywatną wiadomością. Jeśli nie ze mną to z organami ścigania. Natomiast jeśli są to luźne dywagacje to wyjątkowo niesmaczne, płytkie i chamskie. I zwyczajnie obraźliwe.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-07-31, 01:14   

jak śpiewały fasolki (tak mi sie wydaje)

"...Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego , fantazja, lalalalalala lalalalala...."


wiec można pomarzyć...

fajnie by bylo jakby te marzenia się spełniły ;) ;)
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2007-07-31, 06:51   

Bartek T. napisał/a:
Ostatnio często pojawia się watek defraudacji jakiś pieniędzy publicznych - bardzo proszę o szczegóły! Jeśli ktoś ma jakieś informację, że jakiś urzędnik czy inna osoba publiczna cokolwiek nie należnego wzięła "do kieszeni" proszę się tym podzielić.

No wlasnie...
Co innego wreczenie paczki kawy jakiejsc biurwie zeby prawo jazdy zrobila, a co innego zagarniecie przez urzednika duzej gotowki (lapowka). To powazne oskarzenia i nieadze zeby w obecnej dobie Ziobry takie sytuacje mialy miejsce. Bo jak Ziobro zlapie, to Matko Boska uchron :wink:
Natomiast co do pomyslu miasta na temat euro 2012, to bardzo dobry pomysl i bede temu pomyslowi kibicowal. I choc nie za bardzo lubie to miasto, to jest to szansa dla samego miasta jak i dla mieszkancow. Mam nadzieje, ze Brzeg zostanie wybrany i to tutaj bedzie wybudowany osrodek sportu. Moze jestem naiwny ale... kurcze dajmy mu (miastu) szanse. Moze urzedasy sie zmobilizuja i cos zrobia tu wreszcie. Plany sa. To dobry punkt zaczepienia. Byle do przodu.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-07-31, 12:23   

Corvin napisał/a:
ajmy mu (miastu) szanse
Dając temu miastu szansę otrzymujemy ją razem i każdy z osobna... kilka osób z forum jest w takim wieku, że akurat jak bedzie euro skonczą studia bądź też przed wiec jeśli brzeg byłby wybrany skorzystałby kazdy... Troche kasy wplyneloby do kasy miasta ale i do naszej kieszeni... sklepy.. Noclegi... Bary nawet jak brzeg nie zostanie wybrany warto mysleć przyszłościowo... Przecież z Brzegu do wrocławia nie jest daleko wiec noclegi dla kibicow... Jedzenie.....

Baran napisał/a:
ilu urzedasow przy tych planach zostanie skorumpowanych :D
dlaczego od razu myslicie o korupcji może są ludzie którzy chcą coś zrobić dobrego... nie wychodzi trudno ale przynajmniej starają się coś robić a ty co zrobileś i inni dla tego miasta??


na to pytanie nie oczekuje odpowiedzi bo wiem , że odpowiedz bedzie negatywna
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-07-31, 13:30   

Bartek T. napisał/a:
A przepraszam bardzo - czy nie wszystko od fantazji powinno się zaczynać?


Jasne. Problem w tym, że na fantazji jak na razie się kończy ;-)

Np. basen miał być dobudowany do pływalni już wiele lat temu.

pasztet007 napisał/a:
Przecież z Brzegu do wrocławia nie jest daleko wiec noclegi dla kibicow... Jedzenie.....


Myślę, że jeśli nasze władze skupiłyby się na rozbudowie tylko tej bazy noclegowej dla kibiców, to już byłby ogromny sukces.

Chociaż jakby się okazało, że niedługo wybory, to może ktoś by się za to zabrał powaznie ;-)
Ostatnio zmieniony przez skalpel 2007-07-31, 13:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-31, 13:43   

Jeżeli chodzi o bazę noclegową to za wielkiej jej zrobić nie mogą, bo przecież Euro2012 to tylko jedna impreza, a co potem z nią zrobić?
Co do basenu to szkoda gadać, tyle że tu chyba naprawdę się coś zmienia na lepsze. Firma, która znajduje się przy basenie powoli się przeprowadza w nowe miejsce także także będzie już miejsce. Z tego co słyszałem to powstaje nowy projekt basenu (25m x 50m) bo stary jest już nieaktualny (pewnie za darmo nie powstaje). Pytałem konserwatora basenu to podobno budowa może ruszyć na wiosnę przyszłego roku).
Do Bartka T. Ja mimo wszystko jeszcze jestem optymistą ale to miasto powoli to we mnie zabija. Mam nadzieję że Euro będzie takim prawdziwym kopem dla Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-07-31, 17:02   

Bartek T. napisał/a:

Oczywiście, ze fantazji nie brakuje. A przepraszam bardzo - czy nie wszystko od fantazji powinno się zaczynać?
Gorzej kiedy zaczyna się i kończy na fantazjach. Chcę nieśmiało zauważyć, że jest jeszcze trochę niezrealizowanych przedsięwzięć z różnych planów wieloletnich typu Plan Rozwoju Lokalnego, Plan Rewitalizacji itp. Może najpierw przejrzeć te wieloletnie plany sięgające roku 2014, coś z nich wyciąć, coś zmienić i przy okazji wstawić propozycje związane z EURO, o których nikt nie mógł wiedzieć np. w roku 2004, kiedy te plany wieloletnie wykonywano.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2012, brzeg, do, euro, filmie, gotowy, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu