Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Cadbury-Skarbimierz
Autor Wiadomość
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-09-23, 08:24   

Roztropek napisał/a:
Coś o tym wiem, ale taki rynek pracy w Brzegu mamy, to znaczy żaden. Spróbuj we Wrocławiu, co prawda dojazd plus komunikacja miejska to 240 zł i wielka strata czasu, ale jak nie zaczniesz w najbliższym czasie pracować, to możesz nigdy nie zacząć.



Nieprawda ja nigdy w życiu nie pracowałem - i wystarczyło parę CV i tak się zgłosili do mnie Zacząłem pracować w tym roku - mam 30 lat) - choć pytanie o doświadczenie zawsze mnie rozbrajało. Bo jak mam komuś wytłumaczyć że robiłem co zwykły finansista ale nigdy nie przyszło mi na myśl podjąć pracę w zawodzie. Unia Europejska wreszcie zmieniła obraz bezrobocia - zawsze mnie to dziwiło - na zachodzie pracodawcy cenili polskich pracowników a nasi pracodawcy wręcz przeciwnie - i te teksty w TV "Polakom robi się nie chce"
0 UP 0 DOWN
 
smerfciamajda 

Wiek: 45
Dołączył: 15 Wrz 2008

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-09-23, 18:25   

syanma
ja bym się nie przejmował tym że Cię nie przyjęli.
Jeżeli składałaś papiery przez pośrednika to spróbuj bezpośrednio do firmy, pośrednictwo to jak już wiemy z postu KRT nic dobrego.
Poza tym jak powiedział inny kolega - nie ma jeszcze pełnej obsady.
No i jeszcze to co się dzieje za płotem Cadbury też daje pewne perspektywy na przyszłość.
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-23, 19:45   

smerfciamajda napisał/a:
Poza tym jak powiedział inny kolega - nie ma jeszcze pełnej obsady.


to prawda Cadbury nie ma pełnej obsady i niedługo ma powstać druga fabryka Cadbury która będzie produkowała czekolady
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-04, 22:19   

http://biznes.onet.pl/0,1856842,wiadomosci.html

Cadbury Wedel przeznaczy 960 mln zł na inwestycje
(PAP, pr/04.11.2008, godz. 17:32)
Blisko 960 mln zł ma zainwestować spółka Cadbury Wedel w budowę zakładu produkcji wyrobów czekoladowych w Skarbimierzu i rozbudowę istniejącej fabryki w Bielanach Wrocławskich - poinformował we wtorek resort gospodarki.
"Firma przyjmie do pracy 750 nowych osób, w tym 153 pracowników z wyższym wykształceniem" - czytamy w komunikacie ministerstwa.

Dodatkowo firma chce stworzyć centrum badawczo-rozwojowe. Ma ono prowadzić badania na rzecz rozwoju nowoczesnych technologii cukierniczych dla grupy Cadbury Wedel oraz europejskiego oddziału Cadbury Schweppes.

Spółka chce również zwiększyć produkcję wysoko przetworzonych i uszlachetnionych wyrobów cukierniczych o 20 tys. ton rocznie.

W latach 2008-2012, w ramach przygotowanego przez resort gospodarki wieloletniego programu, dofinansowanie rządu dla spółki ma wynieść 14 mln zł.

"Wsparcie finansowe, przyznane firmie na utworzenie nowych miejsc pracy to ponad 4,5 mln zł. Dodatkowo inwestor otrzyma blisko 9,6 mln zł jako grant do kosztów realizacji inwestycji" - czytamy w komunikacie.
0 UP 0 DOWN
 
suseł 

Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-11-28, 17:45   

Bardzo dobrze znam firmę Cadbury w Skarbimierzu i jeśli ktoś tam pracuje to wie, że większość kadry to ludzie którzy uciekli z LG przed "żółtym" systemem zarządzania a teraz sami stosują ten system represji w stosunku do swoich podwładnych próbując ukryć w ten sposób swój brak kompetencji. Atmoswera jest bardzo zła, szczególnie po awansie jednego :evil: z managerów, Kto w tej firmie pracuje ten doskonale wie o co chodzi. Ludzie nie pozwalajcie się tak traktować :!: jeśli ktoś zastanawia się nad zatrudnieniem w Cadbury Skarbimierz to odradzam, jeśli są zainteresowani to chętnie opowiem więcej na ten temat. Gdybym był dziennikarzem to napisałbym na ten temat świetny artykuł, ale nie jestem :(
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-28, 18:49   

A w końcu ile osób pracuje w Cadbury bo jak mi wiadomo na samym poczatku jak jeszcze nie było fabryki mówiono że około 300 pracowników??

I jeszcze jedno jęsli mozna zapytac to co buduja zaraz obok Cadbury zarzaz za płotem :)
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2008-11-28, 19:39   

Lukasz10_2004, Co budują ? Cadbury ! :)
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-28, 19:54   

ślicznotka-e-34 napisał/a:
Lukasz10_2004, Co budują ? Cadbury ! :)


to wiem ale obok Cadbury jest jakis przygotowany do czegos plac bo słyszałem ze beda budowac 3 fabryke :) Jedna to Cadbury druga to Keiper Polska a 3 :?: :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-11-28, 20:33   

a 3 to też Cadbury :-P z tym że czekoladki nie gumy
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-28, 20:36   

Dzięki za odpowiedź :)
Takiej odpowiedzi oczekiwałem :)
0 UP 0 DOWN
 
andromeda 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Lis 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-11-28, 20:51   

byłem ostatnio na rozmowie o prace w Catbury wedel we wrocławiu, przeszedłem do 2 etapu. 2 etap polegał na tym ze mialem wraz z 3 innymi gosciami zlozyc muchomora przy pomocy kartki papieru wsówek markerów i kolorowych karteczek, 2 zadanie polegało na opisaniu naprawy maszyny która była zatkana :) myslalem ze wszystko poszlo gładko ale jednak babka z manpower zadzwonila dzis do mnie i powiedziala ze moga mnie narazie zatrudnic przez posrednika bo baba z HR'u w wedlu twierdzi ze mam za male doświadczenie a to smieszne bo mam udokumentowane 3 lata pracy na produkcji (wtryskarki, wbijarki, lakiernie) + uprawnienia na wózki widłowe (jezdze od roku) do tego mgr inz zarzadzania produkcja - juz nie wiem kogo oni tam kur... szukaja wkur... sie bardzo :(
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-11-28, 22:36   

andromeda napisał/a:
juz nie wiem kogo oni tam kur... szukaja wkur... sie bardzo :(
Nikogo! I nie przyznawaj się, że jesteś mgr inż., na starcie odpadasz do pracy na taśmie (konfliktowy będziesz), a zgodnie z wykształceniem pracy w województwie nie dostaniesz. Polecam firmy holenderskie w Opolu, jak już wyjedziesz to tam na miejscu coś wymyślisz.
0 UP 0 DOWN
 
suseł 

Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-11-29, 10:42   

andromeda napisał/a:
byłem ostatnio na rozmowie o prace w Catbury wedel we wrocławiu, przeszedłem do 2 etapu. 2 etap polegał na tym ze mialem wraz z 3 innymi gosciami zlozyc muchomora przy pomocy kartki papieru wsówek markerów i kolorowych karteczek, 2 zadanie polegało na opisaniu naprawy maszyny która była zatkana :) myslalem ze wszystko poszlo gładko ale jednak babka z manpower zadzwonila dzis do mnie i powiedziala ze moga mnie narazie zatrudnic przez posrednika bo baba z HR'u w wedlu twierdzi ze mam za male doświadczenie a to smieszne bo mam udokumentowane 3 lata pracy na produkcji (wtryskarki, wbijarki, lakiernie) + uprawnienia na wózki widłowe (jezdze od roku) do tego mgr inz zarzadzania produkcja - juz nie wiem kogo oni tam kur... szukaja wkur... sie bardzo :(

ciesz się, że cie nie przyjeli, to naprawdę dziadowska firma, prawdopodobnie byłbyś lepiej wykształcony i lepiej radziłbyś sobie w pracy niż twój przełożony więc twój szef zgnoiłby cię poto aby cię zwolnić za coś albo żebyś sam nie wytrzymał i się zwolnił, w tej firmie tak to właśnie działa. więc gratuluję i radzę nie tracić czasu na Cadbury.
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-29, 17:05   

andromeda napisał/a:
w Catbury

Możliwości są trzy:
- zdyskwalifikowali Cię za ortografię, bo nieładnie przekręcać nazwę pracodawcy;
- obecnie nie przyjmują nowych, bo na linii jest komplet
- faktycznie masz za wysokie wykształcenie ;)
0 UP 0 DOWN
 
AniaJ 

Wiek: 47
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-07, 16:01   

I co tam słychać w Cadbury,nikt z pracowników nic nie pisze a mnie ciekawi czy warto było zwalniać się z innych zakładów aby tam pracować.Napiszcie ... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: cadburyskarbimierz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu