Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Straż Miejska na Piłsudskiego i absudarny przepis !!
Autor Wiadomość
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 12:59   Straż Miejska na Piłsudskiego i absudarny przepis !!

Prosze zobaczcie co mozna znalesc na Piłsudskiego na szybce :)



W/g mnie jest to jakis absurd !!!! przeciez dzieki takiemu ustawieniu miesci sie 3 razy wiecej samochodow !!!!!

Dla nie zorientowanych zdjecie A przedstawia jak teraz ustawiane sa samochody a zdjecie B jak maja byc prawidłowo.......

A


B
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2007-08-13, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Kalderon 


Wiek: 32
Dołączył: 07 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 13:03   

Ale prawo to prawo, do każdej ulicy nie będą przecież inne przepisy że tu może tak być a gdzieś nie. Są i powinno sie ich przestrzegać, chociaż i tak i tak dalej będą tak parkować jak parkowali.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-13, 13:04   

Araim napisał/a:
W/g mnie jest to jakis absurd !!!! przeciez dzieki takiemu ustawieniu miesci sie 3 razy wiecej samochodow !!!!!
miesci 3 razy wiecej ale jak jedziesz moze ktos ci w bok wyskoczyc ;) tez uwazam ze pomysł chyba nie ten tego... i mamy kolejny przyklad ze zamiast lapac pijanych pisza papierki :D ale ok :) juz nie dlugo ;) bedzie wiecej straznikow to bedzie wieksze pilnowanie zle zaparkowanych aut.....

ABSURD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2007-08-13, 13:29   

zastanawia mnie po co na tej ulicy ma być więcej miejsca z powodu innego parkowania skoro
to jest ulica jednokierunkowa i nie musi być bardzo szeroka, a dzięki takiemu parkowaniu zamiast 20 aut mieści się 70 (to jest tylko przykład) :/
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 13:34   

ale z 2 strony jeśli wjezdzasz w ta ulice wiekszym busem to powodzenia z przejechaniem :/ a przecież każdy posiadacz obojetnie jakiego auta ma prawo tamtędy przejechac
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 13:39   

blaster napisał/a:
ale z 2 strony jeśli wjezdzasz w ta ulice wiekszym busem to powodzenia z przejechaniem :/
spokojnie da rade
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 13:44   

ta bankowo nie raz widzialem auto wycofujące do krzyżówki bo jakis pacan tak wystawił "dup.." ze za chiny się nie dało chyba ze po krzakach
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 13:47   

To przez żadną ulice nie przejedziesz jak Ci jakis pacan wystawił dupe, jak wszyskite autka są dobrze zaparkowane, bus powinien spokojnie przejechać
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 13:58   

blaster napisał/a:
ta bankowo nie raz widzialem auto wycofujące do krzyżówki bo jakis pacan tak wystawił "dup.." ze za chiny się nie dało chyba ze po krzakach



Spokojnie da rade nawet busy czasami tu parkuja i ulica jest przejezdna teraz tylko pytanie brzmi gdzie te auta beda parkowac ? na podworkach gdzie i tak jest juz duzo samochodow ??

Kalderon napisał/a:
Ale prawo to prawo, do każdej ulicy nie będą przecież inne przepisy że tu może tak być a gdzieś nie. Są i powinno sie ich przestrzegać, chociaż i tak i tak dalej będą tak parkować jak parkowali.


Spokojnie mozesz zostac politykiem... :lol:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 15:53   

A wystarczyło by postawić znak oznaczający Parking d-18:





Oraz tabliczkę t-30g wskazującą sposób ustawienia pojazdu względem krawędzi jezdni. Oznacza postój całego pojazdu na jezdni, skośnie do krawężnika.




Wtedy znak ten niweluje przepis podany przez straż miejską, niestety aby postawić znak zarządca drogi musi się zgłosić z tym do policji o opinię, ale może warto spróbować?

Faktycznie pojazdy tam parkujące nie przeszkadzają w większości ( znajdą się wyjątki ale na takich nie ma sposobu tylko karać ) nie przeszkadzają w przejeździe autom dostawczym ( sam tak owym tamtędy przejeżdżałem wiele razy ).
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-13, 17:33   

Kalderon napisał/a:
Ale prawo to prawo

Tjaaa.... Szkoda tylko, że czasami to nasze prawo jest "nie dla ludzi". Ulica jest szeroka, więc spokojnie każdy przejedzie. Mieszkań jest zapewne dużo, to i dużo samochodów, a każdy przecież chciałby się zmieścić i mieć swoje auto pod domem. Więc zastanawiam się komu jeszcze to może przeszkadzać? Bo na pewno nie mieszkańcom, ani przejeżdżającym tamtędy.
0 UP 0 DOWN
 
BRANDMAN 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 17:44   

Tak tylko po łepkach przeczytałem wasze posty ...... i chciałbym odnieś się do waszej wyobraźni .....
Gdzieś tam w tamtych ulicach pali się mieszkanie i zagrożone jest poddasze lub cały bydynek ...... , więc Straz pożarna powinna dojechać tam swoimi wozami ... i małymi i dużymi i drabiną itd...... macie wyobrażenie co się dzieje wtedy jak samochody są poustawiane na poboczu ... "po staremu" ?

Jakiś czas temu była tam mała zadymka z dojechaniem do palącego się auta wewnątrz osiedla........

To narka
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-13, 18:52   

wez pod uwage jezeli auto stoi po staremu i jest ustawione "przodem do samego konca " to nie ma problemu...... bylem tak kilkakrotnie busem (iveco) i nie bylo problemu ale jezeli zapatrzone w siebie bufony stana polowa autem na srodku bo boja sie o lakier czy przedni zderzak bo ma za niski to co sie dziwisz??

i teraz odnies sie do swojej wyobrazni Iveco jest troszke wezsze od steyera strazy nie wiem dokladnie ile ale spokojnie sie zmiesci jezeli ludzie stana porzadnie.......
0 UP 0 DOWN
 
BRANDMAN 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 19:09   

pasztet007 napisał/a:
wez pod uwage jezeli auto stoi po staremu i jest ustawione "przodem do samego konca " to nie ma problemu...... bylem tak kilkakrotnie busem (iveco) i nie bylo problemu ale jezeli zapatrzone w siebie bufony stana polowa autem na srodku bo boja sie o lakier czy przedni zderzak bo ma za niski to co sie dziwisz??

i teraz odnies sie do swojej wyobrazni Iveco jest troszke wezsze od steyera strazy nie wiem dokladnie ile ale spokojnie sie zmiesci jezeli ludzie stana porzadnie.......



No moja odp.może być jedna ...HA HA HA.....
Czy ty kiedykolwiek widziałeś jakie kombinacje trzeba uskuteczniać aby wjechać w boczną uliczkę od ul.PIŁSUDSKIEGO najmniejszym autem strażackim jakim jest Mitsubishi...... paranoja.
Paszteciku nie ma się co sadzić tylko należy przyznać rację

Przepraszam że mój post troszke zajechał jak PW ale nie lubię takich komentarzy
Pozdrowionka
P.S.
Czekam z niecierpliwością kiedy weźmie się straż miejska za osiedle Wersteplatte
hey
Ostatnio zmieniony przez BRANDMAN 2007-08-13, 19:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-08-13, 19:09   

pasztet007,


Wymiary ster-a
dł./szer./wys.: 6930 x 2350 x 3200 mm


Wymiary Iveco Daily ( największego busa z tej serii )
dł./szer./wys.: 7012 x 1996 x 2745 mm


Czyli różnica w szerokości wynosi 354 mm i Ster jest szerszy właśnie o tyle.

Faktycznie nie wziąłem pod uwagę ciężkiego sprzętu straży pożarnej, co zmienia mój punkt widzenia. Najlepiej przejść się tam i pomierzyć ile pozostaje na przejazd.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: absudarny, miejska, na, pilsudskiego, przepis, straz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu