Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
BMW Sauber F1 Team Pit Lane Park w Polsce!
Autor Wiadomość
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-08-16, 20:28   BMW Sauber F1 Team Pit Lane Park w Polsce!

BMW Sauber F1 Team Pit Lane Park, czyli miasteczko Formuły 1, nareszcie przyjedzie do Polski! Od 17 do 19 sierpnia na warszawskim lotnisku Bemowo, będzie można zobaczyć bolidy F1 oraz spotkać członków BMW Sauber F1 Team, w tym Roberta Kubicę.

Po ogromnym sukcesie, jakim ten nowoczesny park rozrywki cieszył się podczas światowego turnee, fani Formuły1 będą mieli okazję powitać go również w Warszawie. „Formuła 1 na wyciągnięcie ręki” – tak brzmi motto tego wielkiego przedsięwzięcia. Tylko tutaj publiczność będzie mogła zobaczyć kierowców, samochody, elementy techniczne bolidów jeżdżących w zespole BMW Sauber F1 oraz 14 fascynująco zrekonstruowanych garaży pit lane’u.

Będzie można spróbować swoich sił w zmienianiu opon w bolidzie, dotknąć poszczególnych komponentów pojazdu, zobaczyć, jak przebiega proces tankowania, a także odwiedzić boks zespołu BMW Sauber F1. W strefie „F1 Insider” przy 18 stanowiskach firmy Intel wyposażonych w specjalne laptopy i ekrany dotykowe, goście będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat Formuły 1 i wypróbować bolid w wirtualnym tunelu aerodynamicznym. Elementem centralnym parku będzie 90-metrowy tor wyścigowy z dwiema pętlami zwrotnymi. To właśnie tam fani będą mogli oglądać z bliska spektakularne przejazdy bolidów zespołu BMW Sauber F1 i Formuły BMW.

Specjalnym gościem BMW Sauber F1 Team Pit Lane Park będzie Robert Kubica, spodziewani są również pozostali kierowcy zespołu jak również zawodnicy innych dziedzin motorsportu jeżdżący w barwach BMW.

W związku z wysokim poziomem hałasu wszystkie osoby odwiedzające park otrzymają przy wejściu zatyczki do uszu, a dzieci zostaną wyposażone w specjalne słuchawki ochronne. Każdy z gości dostanie również pamiątkową smycz z kartą wstępu do Pit Lane Parku. Wstęp wolny.





W sobotę i niedzielę będę miał przyjemność bycia tam i uczestniczenia w tym wielkim przedsięwzięciu. Już się nie mogę doczekać. Po powrocie wrzucę trochę fotek i zrelacjonuję mój wypadzik do stolicy.
0 UP 0 DOWN
 
Vento 
BG



Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzeG

Wysłany: 2007-08-18, 09:29   

Weź flage Brzegu :wink: Niech wszyscy wiedzą że uwielbiamy Roberta Kubice xD
I duuużo autografów :D Liczymy na Ciebie ;)
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-08-20, 00:57   

Byłem, zobaczyłem i wróciłem.. tego nie da się opisać w słowach - to był raj dla fanów formuły 1, raj w którym zasmakowałem od kuchni uroki tego fascynującego sportu, oczywiście główną atrakcją były popisy bolidu bmw sauber i ten niesamowity głos silnika z odległości kilku metrów, ponadto możliwość zmiany koła, dotankowania, symulatory, testy na koncentrację, i przejażdżka jednym z nowszych modelów bmw w celu przetestowania opon bridgestone - (opony były dziurawione wiertarką, a mimo to auto zachowywało się stabilnie i pewnie - tak jakby opony były nadal sprawne!).




0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bmw, f1, lane, park, pit, polsce, sauber, team


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu