Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: Madziunia
2008-06-25, 21:11
Wypadek na Krzyszowica.
Autor Wiadomość
natii_natii 



Wiek: 34
Dołączyła: 30 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Łosiów

Wysłany: 2007-08-19, 19:31   

wątpię,żeby cokolwiek z tą latarnią zrobiono...
0 UP 0 DOWN
 
błaszczu 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 2


Skąd: sie biora dzieci

Wysłany: 2007-08-19, 19:59   

Zrobili nawed szkła nie pozamiatali a co dopiero latarnie usónąć

Moderowany przez smooth:
Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Na forum dbamy o styl pisowni i nie robimy błędów ortograficznych.

Litości :wink: proponuję zainstalować firefoxa 2.x.x to rozwiąże problem z ortografią
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-08-19, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
natii_natii 



Wiek: 34
Dołączyła: 30 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Łosiów

Wysłany: 2007-08-19, 22:09   

Niestety szkło było i nikt nie raczył nawet go pozamiatać...
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-19, 22:15   

I pomysleć,że znam tego kolesia który prowadził to auto :( i powiem wam tak że nie zdziwiłem się zabardzo jak dowiedziałem się kto te auto prowadził.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-20, 00:51   

blaszczu25 napisał/a:
Z takimi łysymi oponami nie dziwie sie ze wyleciał z drogi odsyłam do foto numer 3


widać forumowicz nie zna się zasadzie działanie ogumienia w samochodach. Trudno. Nie każdy musi :) Łyse opony dlatego są niebezpieczne (i tylko dlatego) że na mokrej nawierzchni nie odprowadzają wody spod kół co prowadzi niechybnie do poślizgu. Na nawierzni suchej (a takowa była w tym przypadku) takie opony nie miały wpływu na negatywny tor jazdy. Żeby nie powiedzieć że zachowały się lepiej niż nowe :)

Cytat:
Ciekawe tylko czy tą uszkodzoną latarnię której spora część trzyma się ledwie ledwie na kablach i małym kawałku spawu tak to wyglądało, odpowiednio zabezpieczono????


Jeśli faktycznie groziła by upadkiem to by zabezpieczono (o ile tego nie zrobiono). Póki co żadna latarnia w Brzegu nie upadła w nieoczekiwanym czasie. A i ta zapewne wkrótce będzie wymieniona.
Ostatnio zmieniony przez Bartek T. 2007-08-20, 00:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2007-08-20, 07:34   

blaszczu25 napisał/a:
Z takimi łysymi oponami nie dziwie sie ze wyleciał z drogi odsyłam do foto numer 3

Opony rzeczywiście w nie najlepszym stanie, ale gdyby jechał przepisowo nie miałyby najmniejszego wpływu na prowadzenie auta. Łyse opony skutkują utratą kontroli nad autem w trudnych warunkach atmosferycznych, przy dużej prędkości i/lub na zakręcie.
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-20, 10:26   

może są jacyś naoczni świadkowie któzy to widzieli? to by zrelacjonowali co się stało
a tak to tylko myslenie przez co to sie stało...
0 UP 0 DOWN
 
błaszczu 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 2


Skąd: sie biora dzieci

Wysłany: 2007-08-20, 16:02   

Bartek T. napisał/a:
blaszczu25 napisał/a:
Z takimi łysymi oponami nie dziwie sie ze wyleciał z drogi odsyłam do foto numer 3


widać forumowicz nie zna się zasadzie działanie ogumienia w samochodach. Trudno. Nie każdy musi :) Łyse opony dlatego są niebezpieczne (i tylko dlatego) że na mokrej nawierzchni nie odprowadzają wody spod kół co prowadzi niechybnie do poślizgu. Na nawierzni suchej (a takowa była w tym przypadku) takie opony nie miały wpływu na negatywny tor jazdy. Żeby nie powiedzieć że zachowały się lepiej niż nowe :)

Cytat:
Ciekawe tylko czy tą uszkodzoną latarnię której spora część trzyma się ledwie ledwie na kablach i małym kawałku spawu tak to wyglądało, odpowiednio zabezpieczono????


Jeśli faktycznie groziła by upadkiem to by zabezpieczono (o ile tego nie zrobiono). Póki co żadna latarnia w Brzegu nie upadła w nieoczekiwanym czasie. A i ta zapewne wkrótce będzie wymieniona.
Super dzieki za to ze mnie uswiadomiłes tylko z kąd ty to bierzesz chyba masz jakies filmy w głowie łyse opony a moze chodzi o specjalne opony a nie zużyte stare łyse kapcie
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-08-20, 16:33   

Wynik badania alkomatem kierowcy auta to 2 promile :shock: Żandarmeria interweniowała gdyż był to wojskowy i musieli go zabrać na postępowanie wyjaśniające.
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-20, 16:53   

blaszczu25 napisał/a:
Super dzieki za to ze mnie uswiadomiłes tylko z kąd ty to bierzesz chyba masz jakies filmy w głowie łyse opony a moze chodzi o specjalne opony a nie zużyte stare łyse kapcie
No mnie sie wydaje ze przy naglym hamowaniu na suchej nawierzchni lysa opona lepiej sie zachowuje niz z bieznikiem bo ma wieksza powierzchnie hamowania. Cos takiego slick dla glupiych albo ubogich.
yasiu napisał/a:
ynik badania alkomatem kierowcy auta to 2 promile :shock: Żandarmeria interweniowała gdyż był to wojskowy i musieli go zabrać na postępowanie wyjaśniające.
No to juz chyba po karierze wojskowej .
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-22, 01:46   

Baran napisał/a:
yasiu napisał/a:
ynik badania alkomatem kierowcy auta to 2 promile :shock: Żandarmeria interweniowała gdyż był to wojskowy i musieli go zabrać na postępowanie wyjaśniające.
No to juz chyba po karierze wojskowej .



na dodatek zabrac mu prawo jazdy... o czym myślał jak siadal za kierownice jezeli myslał...
0 UP 0 DOWN
 
sq6acm 



Wiek: 49
Dołączył: 15 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-08-22, 10:07   

Baran napisał/a:
No mnie sie wydaje ze przy naglym hamowaniu na suchej nawierzchni lysa opona lepiej sie zachowuje niz z bieznikiem bo ma wieksza powierzchnie hamowania. Cos takiego slick dla glupiych albo ubogich.


Niezła teoria hi hi. Naprawdę wydaje ci się.
Siła tarcia nie zależy od pola powierzchni lecz od współczynnika tarcia i od nacisku powierzchni trących. To tak po krótce. Lepiej poczytać książkę z fizyki lub ten link.
0 UP 0 DOWN
 
manyek 


Wiek: 40
Dołączył: 14 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2007-08-22, 16:15   

Tak sobie czytam i pomalutku dochodzę do wniosku że wie kto miał wypadek to był 25 letni mężczyzna imienia wam nie zdradzę , z tego co mi kolega opowiadał to całkiem niedawno ściągnął autko z zagranicy pracownik MON-u pojazd ten nie był nawet ubezpieczony a on to nie tylko miał w sobie procenty ale coś więcej
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-22, 17:20   

manyek napisał/a:
Tak sobie czytam i pomalutku dochodzę do wniosku że wie kto miał wypadek to był 25 letni mężczyzna imienia wam nie zdradzę , z tego co mi kolega opowiadał to całkiem niedawno ściągnął autko z zagranicy pracownik MON-u pojazd ten nie był nawet ubezpieczony a on to nie tylko miał w sobie procenty ale coś więcej

to wszystko są spekulacje, zresztą ja osobiście nawet nie chcę znać jego imienia, bo mnie to zwyczajnie nie interesuje i chyba nikogo z nas nie powinno to interesować (poza policją).

Pragnę zauważyć, że czasami wypowiadam się jako zwykły użytkownik, a nie "pani moderator" i uważam, że jeżeli nie mamy potwierdzonych informacji, to raczej tego nie powinniśmy podawać, podobnie jak danych osób biorących udział w jakimś zdarzeniu - ochrona danych osobowych.
Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-08-22, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-08-22, 17:27   

Z pewnych źródeł otrzymałem informację że mężczyzna nie pracuje już w wojsku, został wyrzucony.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: krzyszowica, na, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu