Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Franco Zarrazzo
2011-02-08, 18:54
Gdzie można fajnie pojeździć rowerem? może towarzystwo? :)
Autor Wiadomość
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-26, 23:13   Gdzie można fajnie pojeździć rowerem? może towarzystwo? :)

Siemka. Chciałbym zapytać się, czy w okolicy brzegu są fajne trasy na rower. Interesują mnie albo asfalt, ale mało uczęszczany przez samochody, albo jakiś taki las, coś w stylu XC tylko troche lżejsze bo jestem narazie początkujący. No i taka żeby mój sprzet to wytrzymał a nie zeskoki po 2 metry :P A rowerek mam Kross Hexagon V4 (2006). Oczywiście mam kask także jakby były zjazdy to moga być :) I może ktoś się zabrał kiedyś ze mna? jestem sredniozaawansowany powiedziałbym jeśli chodzi o predkość-średnia to 25 km/h i takim tempem gdzieś godzinka, dwie narazie wytrzymuje bez odetchnięcia... Jestem otwarty na wszelkich bikerów do towarzystwa :)
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-08-27, 16:01   

kubut napisał/a:
Chciałbym zapytać się, czy w okolicy brzegu są fajne trasy na rower. Interesują mnie albo asfalt, ale mało uczęszczany przez samochody, albo jakiś taki las,


nie wiem czy fajna, ale ja zawsze lubiłam jeździć na Kruszyne, potem przez Prędocin(na lewo :P ), Strzelniki(na prawo :P ), albo prosto na Zwanowice do Różyny itd... zależy jak daleko chcesz jechać... w każdym razie wszystkie drogi prowadzą do brzegu :evil: a trasa jest bardzo prosta(mówie to ja-którą męczy nawet ścielenie łóżka :P ) i jeździ tamtędy mało autek... :)
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-08-27, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-27, 16:21   

A może Park Wolności? :D

Ja zawsze lubiłam jeździć w stronę Pisarzowic, potem Kościerzyce i Stobrawa :D Tam jest miło, tylko nie wiem jak z ruchem, bo jak ja jeździłam to był mały, a teraz to nie wiem :)
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-30, 07:05   

ad_kaska napisał/a:
A może Park Wolności? :D


JA nie nawidze jak ide a mi przejeżdża obok szybko jakiś crosiaż, denerwuje mnie.
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-30, 11:35   

Kilka dni temu udałam się na bardzo przyjemną wycieczkę rowerową trasa Brzezina - Lipki - Szydłowice - Myśliborzyce - Michałowice - Pisarzowice - Brzeg
Główną atrakcją wycieczki był Jaz (bądź śluza) oraz ciekawa droga przez las i pole z Lipek do Szydłowic. Pozostałą trasę trzeba przebyć ulicą, ale nie ma zbyt wielkiego ruchu. Jednak na odcinku Brzezina - Lipki lepiej uważać, bo - jako że jest to teren niezabudowany - szybko jeżdżą tam auta.
W tą trasę nie radzę wybierać się w upały.

Przy tempie 'rekreacyjnym' trasę pokonuje się w czasie 1,5 - 2 h
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-31, 14:58   

Także Rezerwat Leśny Ryczyn jest piekny wiosną, bo kwitną tam śnieżyczki przebisnieg, czosnek niedźwiedzi, kaczeńce, później pod koniec barwinek pospolity. Tam jest aż biało zielono od roslin.
0 UP 0 DOWN
 
wojtek7777 

Wiek: 34
Dołączył: 29 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-30, 12:56   

Hej! Poszukuję informacji na temat ścieżek rowerowych w naszym powiecie... Ma ktoś coś na ten temat? Linki? Mapki? Byłbym ogromnie wdzięczny za odpowiedz... Pozdrawiam...
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-30, 17:28   

W tym samym dziale masz informacje od Rzecznika Na Przełaj - tutaj, może więc uda Ci się coś znaleźć dla siebie, a jeśli nie, to masz tam adres strony internetowej Brzeskiego Klubu Na Przełaj i tam już na pewno coś znajdziesz - na samym dole pierwszego postu :)
0 UP 0 DOWN
 
wojtek7777 

Wiek: 34
Dołączył: 29 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-30, 17:39   

Dzieki wielkie....
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-01, 10:08   

http://www.zopk.pl/stobrawski/articles.php?id=2

Napewno o to chodziło 8)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fajnie, gdzie, moze, mozna, pojezdzic, rowerem, towarzystwo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu