Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Szanty - brzeska kapela o tematyce żeglarskiej!
Autor Wiadomość
stefanbas 



Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-09-07, 13:55   Szanty - brzeska kapela o tematyce żeglarskiej!

Witam zacne grono forumowiczów oraz wszystkich tu zaglądających!!!
Chciałbym zaprosić wszystkich na wsóplne obcowanie z muzyką szantową w naszym mieście! niektórzy z Was pewnie już słyszeli o takowej kapeli pogrywającej szanty w Brzegu oraz poza jego granicami.. najcześciej wystepujemy pod nazwą Brzeska Formacja Szantowa choć nieraz zepół przybiera inną nazwę gdy gra w nieco innytm składzie.
Zazwyczaj mozna nas posłuchać w kawiarni Ambroizja i restauracji Relax ale grywam tez w innych miejscach. w najblizszym czasie więcej informacji o zespole... tymczasem ogłaszam mały konkursik.. wiem ze wielu forumowiczów zna członków zespołu i bywa na koncertach... na dzień dzisiejszy pytanie brzmi: wymień skład zespołu Brzeskiej Formacji Szantowej.. wystarczy imię oraz funkcja jaką dana osoba pełni w zespole np Robert perkusja.
Uwaga nagrody! Dla pierwszych 5 poprawnych odpowiedzi piwo od zespołu na najblizszym koncercie BFS !!! powodzenia!


----scalono---

aha .. zapomniałem dodać.. dziś (piątek 07.09.2008r) o godz. 19.00 gramy w Ambrozji koncercik.wjazd free.. serdeczniew zapraszamy!!!
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-09-07, 14:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-07, 14:15   

stefanbas napisał/a:
Uwaga nagrody! Dla pierwszych 5 poprawnych odpowiedzi piwo od zespołu na najblizszym koncercie BFS !!! powodzenia!


Odpowiedzi na pw ?

ps.

Proszę poprawić wiek na prawidłowy :wink:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-09-07, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
stefanbas 



Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-09-11, 19:25   

no jakie znowu wiek?

Moderowany przez smooth:
Wiek w profilu masz "72" popraw na właściwy
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-09-11, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-10-07, 13:03   

zapraszam do zorganizowania koncertu w Ibizie
0 UP 0 DOWN
 
stefanbas 



Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-10-16, 21:04   Ibiza??

W ibizie???? no w sumie w ambrozji jest ciasnawo... a wsumie to ludzie całymi rodzinami przychodza... czasami gramy w relaxie .. właśnie tam bedzie najbliższy konert 23 listopada(z tego co pamiętam) wiec juz wszystkich powoli zapraszam.. a co do Ibizy to byłem tam ostatnio na koncercie Blues Galeria i powiem że mi się podobało więc musze sie zastanowić nad koncertem w Ibizie... a ty forumowiczu jesteś może jednym z właścicieli lokalu??pozdrawiam

0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-10-16, 21:33   

jeśli się zdecydujecie na koncert w Ibizie to proszę zadzwonić nr tel. 697622207
0 UP 0 DOWN
 
stefanbas 



Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-10-16, 22:02   

aha .. zdjecia z ostatniego rozpoczęcia sezonu w otmuchowie

0 UP 0 DOWN
 
stefanbas 



Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-11-14, 23:31   Koncert 23 listopad restauracja Relax! zapraszamy na godz.19

Witam! wszystkich zapraszam na koncert 23 listopad restauracja Relax o godz.19.00 w wykonaniu ludzi z żeglraskiej ekipy.. tym razem usłyszymy nieco spokojniejsze brzmienia.... SDM, wolna grupa b.. i podobne kilmaty.. trochę posmucimy ale przy poezji się pobawimy! zapraszam
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-11-14, 23:52   

Super! Tylko mam nadzieję, że właściciel dopilnuje, aby tym razem okna w Relaksie były podomykane i nie będzie się żylił na kilka zeta za prąd do air condition. Moje nerwy są na skraju wytrzymałości - ostatnio o 1,30 w nocy trzeba było wydzwaniać, bo ani ja nad pisaniem prac skupić się nie mogłemm ani dzieciaki spać nie mogły - jakieś łupłupłup. I niech mi nikt nie gada, że mogłem się nie wprowadzać w okolice knajpy - gdy się tu wprowadziłem, to w miejscu obecnego Relaksu była kupa błota z zamianą na G.

Niech właściciel przebuduje lokal i przeniesie parkiet tak, aby muza szła w patio, a potem w niebo... A co na to Pan Prezes S-Ni?
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-11-24, 19:14   

Byłem - było bardzo fajnie. Dziękuję organizatorom i właścielowi lokalu za dopilnowanie okien. Podczas części koncertowej byłem w środku i było gwarno - a mieszkańcy z okolicy tym razem nie skarżyli się na hałas "niedowytrzymania". Część taneczna również nie była dokuczliwa - słyszało sie lekkie łup łup, ale było że tak powiem spoko.

Nie mam nic przeciwko knajpom, imprezom i zabawie - wręcz przeciwnie. Warto jednak pamiętać, że specyfika akustyczna naszych blokowisk jest taka a nie inna i po prostu zwrócić uwagę na aspekt ciszy nocnej, co Sylester P. podkreślił podczas koncertu.

Zwracam też subtelnie uwagę, że właściciele Herbowej, Ratuszowej czy tez Ambrozji mają o niebo bardziej upierdliwe sąsiedztwo ;) .

Tak trzymać, a będzie ok z mojej strony, jako mieszkańca najbliżej położonego Relaxu miaszkania.

Pozdrawiam wszystkich

Franco zawsze i nieodmiennie Zarrazzo
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2007-11-24, 19:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Janiss 
tsss...



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-25, 14:45   

Koncercik fajny był, wiernych fanów Formacji jak zwykle mnóstwo, co za tym idzie: tłoczno, gwarnie, wesoło... : D

W wykonaniu zespołu usłyszeliśmy tym razem już nieco jesienno-zimowo-refleksyjne stonowane klimaty z poezją śpiewaną związane, pamiętam trochę SDMu, "Jedyne co mam"-Czerwonego Tulipana (heh, dawno nie słyszałam tego kawałka...), a i "Zegarmistrz Światła" też był ; )

...very pozytywnie ; )
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeska, kapela, szanty, tematyce, zeglarskiej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu