Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Klasa A juniorów 2007/08
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-16, 12:55   Klasa A juniorów 2007/08

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A JUNIORÓW W SEZONIE 2007/08

I kolejka - 2 września 2007 (niedziela); goz. 11.00

Pogoń Łosiów - KS Skarbimierz
KS Pawłów - LZS Jankowice Wlk.
Polonia Przylesie - Sokół Małujowice
LZS Łukowice Brz. - Burza Lipki
LZS Przylesie Dln. - Orzeł Olszanka
Skorpion Lubsza pauza

II kolejka - 9 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
KS Skarbimierz - Burza Lipki
Orzeł Olszanka - LZS Łukowice Brz.
Sokół Małujowice - LZS Przylesie Dln.
KS Pawłów - Polonia Przylesie
Pogoń Łosiów - Skorpion Lubsza
LZS Jankowice Wlk. pauza

III kolejka - 16 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
Skorpion Lubsza - KS Skarbimierz
LZS Jankowice Wlk. - Pogoń Łosiów
LZS Przylesie Dln. - KS Pawłów
LZS Łukowice Brz. - Sokół Małujowice
Burza Lipki - Orzeł Olszanka
Polonia Przylesie pauza

IV kolejka - 23 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
KS Skarbimierz - Orzeł Olszanka
Sokół Małujowice - Burza Lipki
KS Pawłów - LZS Łukowice Brz.
Pogoń Łosiów - Polonia Przylesie
Skorpion Lubsza - LZS Jankowice Wlk.
LZS Przylesie Dln. pauza

V kolejka - 30 wrzesnia 2007 (niedziela); godz. 11.00
LZS Jankowice Wlk. - KS Skarbimierz
Polonia Przylesie - Skorpion Lubsza
LZS Przylesie Dln. - Pogoń Łosiów
Burza Lupki - KS Pawłów
Orzeł Olszanka - Sokół Małujowice
LZS Łukowice Brz. pauza

VI kolejka - 7 października 2007 (niedziela); godz. 11.00
KS Skarbimierz - Sokół Małujowice
KS Pawłów - Orzeł Olszanka
Pogoń Łosiów - LZS Łukowice Brz.
Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln.
LZS Jankowice Wlk. - Polonia Przylesie
Burza Lipki pauza

VII kolejka - 14 października 2007 (niedziela); godz. 11.00
Polonia Przylesie - KS Skarbimierz
LZS Przylesie Dln. - LZS Jankowice Wlk.
LZS Łukowice Brz. - Skorpion Lubsza
Burza Lipki - Pogoń Łosiów
Sokół Małujowice - KS Pawłów
Orzeł Olszanka pauza

VIII kolejka - 21 października 2007 (niedziela); godz. 11.00
KS Skarbimierz - KS Pawłów
Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka
Skorpion Lubsza - Burza Lipki
LZS jankowice Wlk. - LZS Łukowice Brz.
Polonia Przylesie - LZS Przylesie Dln.
Sokół Małujowice pauza

IX kolejka - 28 października 2007 (niedziela); godz. 11.00
LZS Przylesie Dln. - KS Skarbimierz
LZS Łukowice Brz. - Polonia Przylesie
Burza Lipki - LZS Jankowice Wlk.
Orzeł Olszanka - Skorpion Lubsza
Sokół Małujowice - Pogoń Łosiów
KS Pawłów pauza

X kolejka - 4 listopada 2007 (niedziela); godz. 11.00
Pogoń Łosiów - KS Pawłów
Skorpion Lubsza - Sokół Małujowice
LZS Jankowice Wlk. - Orzeł Olszanka
Polonia Przylesie - Burza Lipki
LZS Przylesie Dln. - LZS Łukowice Brz.
KS Skarbimierz pauza

XI kolejka - 11 listopada 2007 (niedziela); godz. 11.00
LZS Łukowice Brz. - KS Skarbimierz
Burza Lipki - LZS Przylesie Dln.
Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie
Sokół Małujowice - LZS Jankowice Wlk.
KS Pawłów - Skorpion Lubsza
Pogoń Łosiów pauza
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-16, 13:00   

I kolejka

Pogoń Łosiów - KS Skarbimierz 0:2
Polonia Przylesie - Sokół Małujowice 5:2
LZS Łukowice Brz. - Burza Lipki 9:0
LZS Przylesie Dln. - Orzeł Olszanka 4:3
Skorpion Lubsza i KS Pawłów pauza

1. LZS Łukowice Brz. 1 3 9:0
2. Polonia Przylesie 1 3 5:2
3. KS Skarbimierz 1 3 2:0
4. LZS Przylesie Dln. 1 3 4:3
5. Orzeł Olszanka 1 0 3:4
6. Pogoń Łosiów 1 0 0:2
7. Sokół Małujowice 1 0 2:5
8. Burza Lipki 1 0 0:9
9. Skorpion Lubsza - - -
. KS Pawłów - - -

LZS Jankowice Wlk. wycofał się z rozgrywek
Ostatnio zmieniony przez qiero 2007-09-16, 13:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-16, 13:04   

II kolejka

KS Skarbimierz - Burza Lipki 6:1
Orzeł Olszanka - LZS Łukowice Brz. 7:2
Sokół Małujowice - LZS Przylesie Dln. 1:6
KS Pawłów - Polonia Przylesie 2:5
Pogoń Łosiów - Skorpion Lubsza przełożony

1. KS Skarbimierz 2 6 8:1
2. Polonia Przylesie 2 6 10:4
. LZS Przylesie Dln. 2 6 10:4
4. LZS Łukowice Brz. 2 3 11:7
5. Orzeł Olszanka 2 3 10:6
6. Pogoń Łosiów 1 0 0:2
7. KS Pawłów 1 0 2:5
8. Sokół Małujowice 2 0 3:11
9. Burza Lipki 2 0 1:15
10. Skorpion Lubsza - - -
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-22, 13:13   

III kolejka

Skorpion Lubsza - KS Skarbimierz 3:1
LZS Przylesie Dln. - KS Pawłów 9:1
LZS Łukowice Brz. - Sokół Małujowice 7:4
Burza Lipki - Orzeł Olszanka 3:2

1. LZS Przylesie Dln. 3 9 19:5
2. LZS Łukowice Brz. 3 6 18:11
3. Polonia Przylesie 2 6 10:4
4. KS Skarbimierz 3 6 9:4
5. Orzeł Olszanka 3 3 12:9
6. Skorpion Lubsza 1 3 3:1
7. Burza Lipki 3 3 4:17
8. Pogoń Łosiów 1 0 0:2
9. Sokół Małujowice 3 0 7:18
10. KS Pawłów 2 0 3:14
0 UP 0 DOWN
 
gruby199016 

Wiek: 29
Dołączył: 22 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-23, 14:11   

jankowice wielkie 0:3 lzs lubsza (v.o) jankowice sie wycofaly....
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 32
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-09-23, 14:48   

Wiadomo o tym już od pierwszej kolejki.

A w ogóle jeśli się wycofały, to jaki walkower?
Coś kolego pokręciłeś.
0 UP 0 DOWN
 
gruby199016 

Wiek: 29
Dołączył: 22 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-30, 09:24   

prosze o podawanie wynikow z A klasy... !!
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-01, 21:24   

IV kolejka

KS Skarbimierz - Orzeł Olszanka 6:2
Sokół Małujowice - Burza Lipki 1:5
KS Pawłów - LZS Łukowice Brz. 5:6
Pogoń Łosiów - Polonia Przylesie 4:2

1. LZS Przylesie Dln. 3 9 19:5
2. LZS Łukowice Brz. 4 9 24:16
3. KS Skarbimierz 4 9 15:6
4. Polonia Przylesie 3 6 12:8
5. Burza Lipki 4 6 9:18
6. Skorpion Lubsza 1 3 3:1
7. Pogoń Łosiów 2 3 4:4
8. Orzeł Olszanka 4 3 14:15
9. Sokół Małujowice 4 0 8:23
10. KS Pawłów 3 0 8:20
0 UP 0 DOWN
 
gruby199016 

Wiek: 29
Dołączył: 22 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-07, 13:34   

scorpion lubsza 4:2 przylesie dolne...
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-07, 19:06   

V kolejka

Polonia Przylesie - Skorpion Lubsza 0:1
LZS Przylesie Dln. - Pogoń Łosiów 2:5
Burza Lipki - KS Pawłów 7:1
Orzeł Olszanka - Sokół Małujowice 9:2

1. LZS Przylesie Dln. 4 9 21:10
2. KS Skarbimierz 4 9 15:6
3. LZS Łukowice Brz. 4 9 24:16
4. Burza Lipki 5 9 16:19
5. Orzeł Olszanka 5 6 23:17
6. Polonia Przylesie 4 6 12:9
7. Pogoń Łosiów 3 6 9:6
8. Skorpion Lubsza 2 6 4:1
9. KS Pawłów 4 0 9:27
10. Sokół Małujowice 5 0 10:32
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 12:24   

VI kolejka

KS Skarbimierz - Sokół Małujowice 9:0
KS Pawłów - Orzeł Olszanka 1:11
Pogoń Łosiów - LZS Łukowice Brz. 6:2
Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln. 4:2

1. KS Skarbimierz 5 12 24:6
2. Orzeł Olszanka 6 9 34:18
3. LZS Przylesie Dln. 5 9 23:14
4. Pogoń Łosiów 4 9 15:8
5. Skorpion Lubsza 3 9 8:3
6. LZS Łukowice Brz. 5 9 26:22
7. Burza Lipki 5 9 16:19
8. Polonia Przylesie 4 6 12:9
9. KS Pawłów 5 0 10:38
10. Sokół Małujowice 6 0 10:41
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-20, 12:23   

VII kolejka

LZS Łukowice Brz. - Skorpion Lubsza 3:3
Burza Lipki - Pogoń Łosiów 4:6
Sokół Małujowice - KS Pawłów 4:2

1. KS Skarbimierz 5 12 24:6
2. Pogoń Łosiów 5 12 21:12
3. Skorpion Lubsza 4 10 11:6
4. LZS Łukowice Brz. 6 10 29:25
5. Orzeł Olszanka 6 9 34:18
6. LZS Przylesie Dln. 5 9 23:14
7. Burza Lipki 6 9 20:25
8. Polonia Przylesie 4 6 12:9
9. Sokół Małujowice 7 3 14:43
10. KS Pawłów 6 0 12:42
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-27, 13:25   

VIII kolejka

KS Skarbimierz - KS Pawłów 9:0
Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka 5:0
Skorpion Lubsza - Burza Lipki 5:3
Polonia Przylesie - LZS Przylesie Dln. 1:12

1. KS Skarbimierz 6 15 33:6
2. Pogoń Łosiów 6 15 26:12
3. Skorpion Lubsza 5 13 16:9
4. LZS Przylesie Dln. 6 12 35:15
5. LZS Łukowice Brz. 6 10 29:25
6. Orzeł Olszanka 7 9 34:23
7. Burza Lipki 7 9 23:30
8. Polonia Przylesie 5 6 13:21
9. Sokół Małujowice 7 3 14:43
10. KS Pawłów 7 0 12:51
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-11, 11:35   

IX kolejka

LZS Przylesie Dln. - KS Skarbimierz 0:4
LZS Łukowice Brz. - Polonia Przylesie 3:1
Orzeł Olszanka - Skorpion Lubsza 0:3
Sokół Małujowice - Pogoń Łosiów 0:3

X kolejka

Pogoń Łosiów - KS Pawłów brak wyniku
Skorpion Lubsza - Sokół Małujowice 10:2
Polonia Przylesie - Burza Lipki 3:4
LZS Przylesie Dln. - LZS Łukowice Brz. 4:2

1. Skorpion Lubsza 7 19 29:11
2. KS Skarbimierz 7 18 37:6
3. Pogoń Łosiów 7 18 29:12
4. LZS Przylesie Dln. 8 15 39:21
5. LZS Łukowice Brz. 8 13 34:30
6. Burza Lipki 8 12 27:33
7. Orzeł Olszanka 8 9 34:26
8. Polonia Przylesie 7 6 17:28
9. Sokół Małujowice 9 3 16:56
10. KS Pawłów 7 0 12:51
Ostatnio zmieniony przez qiero 2007-11-12, 17:22, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
gruby199016 

Wiek: 29
Dołączył: 22 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-11, 17:27   

lubsza 10:0 malujowice...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, juniorow, klasa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu