Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zostań zawodnikiem KS Skarbimierz Osiedle
Autor Wiadomość
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-07-09, 10:45   Zostań zawodnikiem KS Skarbimierz Osiedle


Zostań zawodnikiem KS Skarbimierz Osiedle




Serdecznie zapraszam wszystkie osoby chętne trampkarzy / juniorów / seniorów do wstąpienia w nasze szeregi.

Każda sekcja ma swojego trenera, ilość treningów zostanie ustalona po zebraniu.

Wkrótce rozpocznie się modernizacja stadionu, a to wszystko za pomocą programu Orlik 2012, powstaną dwa duże boiska ze sztuczną murawą (oświetlone), obecne trybuny zostaną zlikwidowane, natomiast nowe zostaną wybudowane, powstanie budynek klubowy (szatnie etc.) choć na dzień dzisiejszy posiadaliśmy najlepsze w lidze, parking, każde boisko będzie ogrodzone, oraz inne ... zatem warunki obecnie są bardzo dobre, a ulegną drastycznej poprawie :)

Jeśli jesteś zawodnikiem innego klubu, a chciałbyś jednak zmienić barwy istnieje przecież możliwość wypożyczenia bądź transferu.



Zebranie Klubowe
10 lipca 2008 (czwartek) godzina 19.00
Stadion w Skarbimierzu Osiedle
SERDECZNIE ZAPRASZAMY CHĘTNYCH

Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniu kontakt:

Prezes klubu: 693688482 (Krzysztof Gołąb)


GG: 7716311 (administrator www.skarbimierz.info)
Email: admin@kompnet.webd.pl

Bądź Pytania na PW
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2012-12-19, 17:57, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-07-10, 08:18   

Aaa zapomniałem dodać że w momencie braku sprzętu przez zawodnika klub oczywiście zakupuje ... i jeszcze jedno primo nie stwarza problemów z (kartami) ...
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-07-13, 16:30   

W najbliższą środę tj. 18.07.2008r. o godzinie 19.00 pierwszy trening zarówno seniorów jak i juniorów wszystkich chętnych zapraszamy !
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-07-14, 19:41   

Jeszcze jedna iście ważna informacja dla młodzieży, dziś tj. 14.07.2008r. Opolski Związek Piłki Nożnej oficjalnie ogłosił, iż w II Lidze Juniorów Grupa I reprezentować powiat będzie nasz zespół czyli KS Skarbimierz Osiedle, wynik ostatniego spotkania ze Skorpionem Lubszą brzmi 4:1 dla KS-u. W najbliższym sezonie spotkamy się z takimi drużynami jak: Skalnik Gracze, TOR Dobrzeń Wielki, GKS Starościn, Olimpia Lewin Brzeski, LZS Proślice, LZS Rudniki, LZS Kup, LZS Gronowice, LZS Sławice, LZS Kępa, LZS Bogacica, LZS Ligota Oleska, LZS Popielów, co za tym idzie poziom wzrasta, oraz poprawiają się warunki lepsze murawy, stadiony, 3 sędziowska etc. ZAPRASZAM CHĘTNYCH JUNIORÓW KTÓRZY CHCIELI BY SPRAWDZIĆ SIĘ W OWEJ KLASIE ROZGRYWKOWEJ NA PIERWSZY TRENING W ŚRODĘ O 19.00
0 UP 0 DOWN
 
Bob-One 
The king is only one.



Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-18, 10:58   

Oj chłopaki nie życzę wam źle, ale sądzę, że długo nie pogracie w tej 2 lidze. To co prezentowaliście w A klasie nie ma szans żeby przeszło w tej lidze. Więc wzmacniajcie się, wzmacniajcie.
Życzę powodzenia ;)
Ostatnio zmieniony przez Bob-One 2008-07-18, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
gruby77 


Wiek: 88
Dołączył: 06 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-18, 15:58   

i chyba nie bedzie 2 ligi bo lubsza sie odwoluje... wynik zostal utrzymany bo w opolu wzieto pod uwage stare przepisy ktore juz nie obowiazuja... w swietle nowych lubsza dostaje walkowera od skarbimierza...

ps. 3 waszych zawodnikow gralo w 1 skladzie a byli wpisani na rezerwe (w tym kapitan!!) i potem zostali zmienieni pod koniec meczu z tego wynika ze zamiast 80 min grali tlyko 10 dzieki czemu mogli zagrac w meczu o utrzymanie seniorow B klasy... nowe przepisy (2005 r a nie 2004 jak na zebraniu ozpn) jasno okreslaja zasady... tak wiec mzecie sie jeszcze pocieszyc z 2 tygodnie...
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-07-18, 16:16   

Jesteś już nudny kolego ... nie będę tego komentował zobaczymy jak liga wystartuje :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Bob-One 
The king is only one.



Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-18, 16:27   

Jeśli ma grać w 2 lidze któraś z tych drużyn to niech to będzie lepiej Skarbimierz. Bo Lubsza to kompletne dno, do tego jeszcze brak jakiejkolwiek organizacji. :)
0 UP 0 DOWN
 
gruby77 


Wiek: 88
Dołączył: 06 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-18, 19:06   

kolego kompnet a moze bys napisal czemu wpisano u was 3 zawonidkow na rezerwe?? przypadek?? a mecz seniorow z przylesiem w ten sam dzien... cos mi sie wydaje ze ci 3 grali w seniorach 90min dlatego to zamieszanie...


ps. nie chce byc nudny nie chce wojny chce ustalic fakty... na stornie waszej nie ma opsianego tylko 1 meczu skarbimierz przylesie... kolejny zbieg okolicznosci?? gdybysicie wtedy przegrali spadlibyscie do C klasy to byl wazny mecz i potrzebowaliscie koniecznie tych 3 zawdonikow ktorzy co mecz grali w seniorach...
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-07-18, 19:57   

Jak już mówiłem nie będę wdawał się w bezsensowne konfrontacje ... od początku szukasz zaczepki, dając niechlubny przykład niejednokrotnie na naszym portalu, forumbrzeg.pl, oraz liga.net.pl Jeśli masz jakieś wątpliwości co do uczciwego awansu naszego zespołu proszę bardzo polemizuj z Ozpn etc. a tutaj zakończ temat i poczekaj na rozpoczęcie sezonu.
0 UP 0 DOWN
 
gruby77 


Wiek: 88
Dołączył: 06 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-18, 21:50   

no tak wiec widzisz sam nie potrafisz odpowiedziec na moje zarzuty... ale tak to jest albo ma sie uklady albo sie ich nie ma...

ps. brzeg nam przyznal racje ozpn wam ale my sprawe kierujemy dalej bo przed sezonem nie wiem czy wiesz kazdy zarzad dostal nowe przepisy na ten sezon a panowie z ozpn wzieli pod uwage wygasle juz przepisy ( czyli inaczej jak w brzegu) nasz trener zwrocil na to uwage a w odpowiedzi uslyszal ze jest takie zamieszanie ze nie wiedza co zrobic... po prostu skandal sprawa idzie do najwyzszego szebla gdzie nie ma odwolania i gdzie nie ma juz zadnych ukladow... a tak pozatym wytlumacz mi czemu ci zawodnicy zostali wpisani na rezerwe ( nie mow tlyko ze przez pomylke bo nikt na to sie nie nabierze) nie chce robic klotni na forum ale chce tylko sie dowiedziec jakie jest wasze zdanie na temat tego ''niedopatrzenia'...
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-07-18, 22:22   

Chcesz stawiać zarzuty? Zastanów się co piszesz ... potrafiłbym odpisać ale nie będę się zniżał do poziomu jaki reprezentowałeś ze swoimi znajomymi. Poza tym powtarzasz się już, zobaczymy jak na to wszystko zareaguje "Twoja Warszawa".
0 UP 0 DOWN
 
gruby77 


Wiek: 88
Dołączył: 06 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-07-18, 22:52   

nie stawiam zarzutow tylko zadalem ci pytanie a widze ze nie potrafisz mi na nie odpowiedziec... jest to wazna sprawa a nikt od was niepotrafi tego wyjasnic... bylo naruszenie przepisow wedlug ktorych zrobiliscie 5 zmian co jest chyba niedozwolne co slusznie zauwazyl podokreg brzeg...
wiecej w tej sprawie nie mam nic do powiedzenia nie bende zasmiecal forum...

ps. taka sama sytacja byla w meczu o ile dobrze pamietam otmouchow - lewin brzeski i nie bylo zadnych komplikacji odrazu walkower... a teraz... nie rozumiem....
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2008-07-19, 09:18   

Wtrące się tylko na chwile, choć mnie problem ani dotyczy, ani obchodzi i nikogo bronić nie chce.

Chciałem tylko zwrócić uwagę, że:
gruby77 napisał/a:
zrobiliscie 5 zmian co jest chyba niedozwolne

No właśnie chyba jest. Kumpel przeglądał przepisy, bo sam miał z tym problem i znalazł, że zmian może być 5. Następnie wywalił tymi przepisami przed oczy sędziemu i 5 zmian zostało zrobionych [mówimy o drużynach juniorskich]

Po drugie, jak chcecie udowodnić coś innego niż jest na protokole? Przecież chyba nie ma nagrań z tego meczu. Czy tylko będziecie się odwoływać do tego co sami macie do powiedzenia? A Skarbimierz powie swoje i dalej nie będzie wiadomo kto ma racje.
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2008-07-19, 09:35   

Derian ja uciekam od wszelkich zbędnych komentarzy, niczemu one nie pomogą, a jedynie rozpoczynają sprzeczkę etc. jeśli jest jakiś problem nie mnie go rozwiązywać, od tego są odpowiednie władze w Ozpn etc, pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez kompnet 2008-07-19, 09:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu