Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Big Brother 4.1.
Autor Wiadomość
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-09-18, 22:54   Big Brother 4.1.

Oglądacie, nie oglądacie? Podobają się wam uczestnicy, nie podobają? Jak odbieracie poszczególne osoby? Jak oceniacie BB 4.1. w stosunku do poprzednich edycji?
0 UP 0 DOWN
 
Szewoo 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-18, 22:59   

Ja widzialem tylko raz i strasznie mi sie nie podoba, Ci ludzie są jacys sztuczni i koniecznie chca naśladować znane gwiazdy, zero osobowosci. Pierwsza edycja byla najlepsza i nic tego nie pobije, a z edycji na edycje działo sie coraz gorzej.
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-09-18, 23:05   

Jaki by nie był program to 1 edycja jest zawsze najlepsza, bo jest oryginalna itd.
Co do tej edycji to widziałam kilka razy i faktycznie "głupota króluje"
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-09-18, 23:17   

dzisiaj pierwszy raz bliżej przyjrzałem się BB popieram Cię Necia... GŁUPOTA... cóż oskarżenia czy jest gejem czy nie, jedna zabawia sie Adasiem czy jak mu tam heh


Wole obejrzeć obrady sejmu... przynajmniej śmiech jest szczery... :) a nie sztuczny jak uczestnicy...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-18, 23:24   

Idiotyczny program.. a ich zadania są beznadziejne :/ nie wiem kto to wymyśla... :/ bez sensu ten program, a ludzie robią z siebie idiotów... najbardziej ten pedzio...
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-09-19, 11:17   

może i nie dałęm jemu zbyt wielkiej szansy bo widziałem jakieś 10 minut ale mnie to przeraziło kompletna głupota....ci ludzie jacyś tacy dziwni skąd oni ich biorą-naprawde zenada
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-09-19, 16:39   

też sie zastanawiałam czy założyć taki temat, ale stwierdziłam że szkoda słów ;)

zaczynając od początku przytłacza mnie ta muzyka która leci na początku, nie wspominając o grafice i takich tam pierdach... :? kolejna rzecz jaka mnie dobija to te avatary, które uczestnicy mieli zrobic przed wejściem do programu... żenada! :| :| :| następna rzecz: w pierwszym odc. chyba z milion razy słyszałam: "ja wiedziałam że Ty wejdzieesz... ja wiedziałem... ja wiedzialem... o matko ja wiedziałem..."(kto oglądał wie, co mam na myśli)...
jak słysze tam tego Marco to mi sie cofa, już nie wspominając o tym cwaniackim obsranym Tomku na które wszystkie laski lecą nie wiem czemu :? ale już nic mnie tak nie boli jak ta dżaga Jolka ... :shock: pytanie za 100 pkt - jak minął dzień? :> całe życie myślałam, że to ja jestem głupia... ;)
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-09-19, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-19, 20:26   

Zaczne od tego, ze ci ludzie ktorzy tworze tego BB sa inni. Mniej oryginalni niz nie zapomniani Gulczas, Klaudiusz, czy Picia z pierwszej edycji... Nie wiem czemu ale jak ogladalem ten pierwszy odcinek jak wchodzili od razu sie zniechecilem do tych ludzi... I zwrocilem uwage na kryteria wedlug ktorych wybierano przynajmniej kobiety :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Legolas 
Reggae Rlz xD



Wiek: 32
Dołączył: 06 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-19, 20:37   

To przestało robić sie ciekawe juz po 2 edycji :x
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-09-20, 15:25   

Piotro napisał/a:
Zaczne od tego, ze ci ludzie ktorzy tworze tego BB sa inni. Mniej oryginalni niz nie zapomniani Gulczas, Klaudiusz, czy Picia z pierwszej edycji... Nie wiem czemu ale jak ogladalem ten pierwszy odcinek jak wchodzili od razu sie zniechecilem do tych ludzi... I zwrocilem uwage na kryteria wedlug ktorych wybierano przynajmniej kobiety :twisted:



wg mnie ludzie w pierwszej edycji coś sobą reprezentowali(przynajmniej w większości) i każdy był inny, w tej edycji praktycznie nikt sie od nikogo nie różni, wszyscy są 'piękni i młodzi' i reprezentują sobą tylko dwie rzeczy - głupote i cwaniactwo(oczywiście to tylko moje osobiste zdanie ;) )

twórcy programu polecieli - co nie jest dziwne - na jak największą oglądalność i oczekują skandali i tylko dlatego jest tam ten niby pedałek, a większość dziewczyn pozostawia dużo do życzenia ;) tylko chyba liczą na publike na niezbyt wysokim poziomie...
mi sie szczerze też czasami zdarzy obejrzeć fragment, ale jakoś mi sie to nie 'wkręca' jak pierwsza edycja czy coś... :)
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-09-20, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: big, brother


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu