Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
MebloMarket czyli Black Red White w CH Marko
Autor Wiadomość
biz21 

Wiek: 48
Dołączyła: 24 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-24, 22:55   MebloMarket czyli Black Red White w CH Marko

A co sądzicie o meblach z tego sklepu?? Bo zamierzam kupic mebelki i nie wiem gdzie??
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-09-24, 22:58   

Mam kuchnię z BRW i powiem, że jestem bardzo zaskoczona pozytywnie :) W sumie nie miałam nigdy żadnych mebli z tej firmy, zawsze uważałam ją za firmę, gdzie produkcja idzie ilością a nie jakością ale pomyliłam się pozytywnie.
Po zakupie mebli kuchennych siostra zdecydowała się kupić sobie z BRW meble do swojego pokoju oraz łóżko i dwa fotele. Ma je dopiero miesiąc więc raczej nie wypowiem się na temat jakości. Wyglądają pięknie i solidnie, ale kto wie co będzie za kilka miesięcy.
Ale kuchenne meble polecam gorąco. :)
0 UP 0 DOWN
 
biz21 

Wiek: 48
Dołączyła: 24 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-24, 23:03   

Bardziej chodzi mi o meble pokojowe, ale może i kuchenne sobie zmienie :D a jak w tym sklepie z obsługą?? Potrafią doradzić??
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-09-25, 08:38   

Hmm, wypowiadałam się o samych meblach dlatego, że ja nie kupowałam w sklepie BRW w Marko tylko w Lewinie Brzeskim u Państwa, którzy sprzedają meble z BRW między innymi. Kupowałam dlatego, że o dziwo tam za kuchnię zapłaciłam około 150 zł mniej niż w Marko. Doradzać mi nie musieli bo wybrałam sobie wcześniej z katalogu i tylko im pokazałam, które to mają być. Na następny dzień przywieźli mi je do domku za opłatą chyba 20 zł (z Lewina do mnie jest 15 km). Siostra kupiła natomiast meble z wystawy, bo w Lewinie mają dosyć dużo na sklepie mebli pokojowych (przeważnie młodzieżowych, ale do salonu też są).
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2007-09-25, 09:43   

A ja widzielm meble z tej firmy z wyblaklym fornirem/okladzina, odklejajaca sie, slady po cieplych naczyniach na stole. Nie wybieralbym, tej firmy. Poszukaj alternatywy we Wroclawiu (przy wiezdzie). Warto miec wybor.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: black, ch, czyli, marko, meblomarket, red, white


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu