Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Terminarz FGE w sezonie 2007/08
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 12:21   Terminarz FGE w sezonie 2007/08

TERMINARZ FORD GERMAZ EKSTRAKLASY W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 16 października 2007

INEA AZS Poznań - Lotos PKO BP Gdynia
CCC Polkowice - KK AZS Jelenia Góra
Energa Toruń - Utex Row Rybnik
PKM Duda PWSZ Leszno - TS Wisła Can Pack Kraków
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MTK Pabianice
Cukierki Odra Brzeg - Arcus SMS PZKosz Łomianki
ŁKS Siemens AGD Łódź - MUKS Poznań

II kolejka – 20 października 2007
KK AZS Jelenia Góra - Cukierki Odra Brzeg

MUKS Poznań - CCC Polkowice
Utex Row Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź
MTK Pabianice - Energa Toruń
TS Wisła Can Pack Kraków - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
Lotos PKO BP Gdynia - Arcus SMS PZKosz Łomianki
PKM Duda PWSZ Leszno - INEA AZS Poznań

III kolejka – 24 października 2007
Energa Toruń - TS Wisła Can Pack Kraków
PKM Duda PWSZ Leszno - Lotos PKO BP Gdynia
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - INEA AZS Poznań
CCC Polkowice - Utex Row Rybnik
Cukierki Odra Brzeg - MUKS Poznań
Arcus SMS PZKosz Łomianki - KK AZS Jelenia Góra
ŁKS Siemens AGD Łódź - MTK Pabianice

IV kolejka – 27 października 2007
Lotos PKO BP Gdynia - KK AZS Jelenia Góra
Utex Row Rybnik - Cukierki Odra Brzeg
MUKS Poznań - Arcus SMS PZKosz Łomianki
MTK Pabianice - CCC Polkowice
PKM Duda PWSZ Leszno - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
TS Wisła Can Pack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź
INEA AZS Poznań - Energa Toruń

V kolejka – 31 października 2007
CCC Polkowice - TS Wisła Can Pack Kraków
Energa Toruń - PKM Duda PWSZ Leszno
Cukierki Odra Brzeg - MTK Pabianice
KK AZS Jelenia Góra - MUKS Poznań
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Lotos PKO BP Gdynia
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Utex Row Rybnik
INEA AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź

VI kolejka – 3 listopada 2007
Lotos PKO BP Gdynia - MUKS Poznań
Utex Row Rybnik - KK AZS Jelenia Góra
MTK Pabianice - Arcus SMS PZKosz Łomianki
PKM Duda PWSZ Leszno - ŁKS Siemens AGD Łódź
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń
TS Wisła Can Pack Kraków - Cukierki Odra Brzeg
INEA AZS Poznań - CCC Polkowice

VII kolejka – 10 listopada 2007
Energa Toruń - Lotos PKO BP Gdynia
MUKS Poznań - Utex Row Rybnik
KK AZS Jelenia Góra - MTK Pabianice
Cukierki Odra Brzeg - INEA AZS Poznań
Arcus SMS PZKosz Łomianki - TS Wisła Can Pack Kraków
ŁKS Siemens AGD Łódź - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
CCC Polkowice - PKM Duda PWSZ Leszno

VIII kolejka – 17 listopada 2007
PKM Duda PWSZ Leszno - Cukierki Odra Brzeg

Lotos PKO BP Gdynia - Utex Row Rybnik
MTK Pabianice - MUKS Poznań
Energa Toruń - ŁKS Siemens AGD Łódź
TS Wisła Can Pack Kraków - KK AZS Jelenia Góra
INEA AZS Poznań - Arcus SMS PZKosz Łomianki
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice

IX kolejka – 24 listopada 2007
ŁKS Siemens AGD Łódź - Lotos PKO BP Gdynia
KK AZS Jelenia Góra - INEA AZS Poznań
MUKS Poznań - TS Wisła Can Pack Kraków
Utex Row Rybnik - MTK Pabianice
CCC Polkowice - Energa Toruń
Cukierki Odra Brzeg - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (25 XI)
PKM Duda PWSZ Leszno - Arcus SMS PZKosz Łomianki

X kolejka – 1 grudnia 2007
PKM Duda PWSZ Leszno - KK AZS Jelenia Góra
Lotos PKO BP Gdynia - MTK Pabianice
TS Wisła Can Pack Kraków - Utex Row Rybnik
Arcus SMS PZKosz Łomianki - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
Energa Toruń - Cukierki Odra Brzeg
INEA AZS Poznań - MUKS Poznań
ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice

XI kolejka – 8 grudnia 2007
CCC Polkowice - Lotos PKO BP Gdynia
Cukierki Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Energa Toruń
KK AZS Jelenia Góra - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
MUKS Poznań - PKM Duda PWSZ Leszno
Utex Row Rybnik - INEA AZS Poznań
MTK Pabianice - TS Wisła Can Pack Kraków

XII kolejka – 15 grudnia 2007
PKM Duda PWSZ Leszno - Utex Row Rybnik
Lotos PKO BP Gdynia - TS Wisła Can Pack Kraków
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań
Energa Toruń - KK AZS Jelenia Góra
ŁKS Siemens AGD Łódź - Arcus SMS PZKosz Łomianki
MTK Pabianice - INEA AZS Poznań
CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (16 XII)

XIII kolejka – 21 grudnia 2007
Cukierki Odra Brzeg - Lotos PKO BP Gdynia (7 XII)

Arcus SMS PZKosz Łomianki - CCC Polkowice
KK AZS Jelenia Góra - ŁKS Siemens AGD Łódź
MUKS Poznań - Energa Toruń
Utex Row Rybnik - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
MTK Pabianice - PKM Duda PWSZ Leszno
TS Wisła Can Pack Kraków - INEA AZS Poznań

XIV kolejka – 5 stycznia 2008
Lotos PKO BP Gdynia - INEA AZS Poznań
TS Wisła Can Pack Kraków - PKM Duda PWSZ Leszno
MTK Pabianice - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
Utex Row Rybnik - Energa Toruń
MUKS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź
KK AZS Jelenia Góra - CCC Polkowice
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Cukierki Odra Brzeg

XV kolejka – 12 stycznia 2008

Arcus SMS PZKosz Łomianki - Lotos PKO BP Gdynia
Cukierki Odra Brzeg - KK AZS Jelenia Góra
CCC Polkowice - MUKS Poznań
ŁKS Siemens AGD Łódź - Utex Row Rybnik
Energa Toruń - MTK Pabianice
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - TS Wisła Can Pack Kraków
INEA AZS Poznań - PKM Duda PWSZ Leszno

XVI kolejka – 19 stycznia 2008
Lotos PKO BP Gdynia - PKM Duda PWSZ Leszno
INEA AZS Poznań - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
TS Wisła Can Pack Kraków - Energa Toruń
MTK Pabianice - ŁKS Siemens AGD Łódź
Utex Row Rybnik - CCC Polkowice
MUKS Poznań - Cukierki Odra Brzeg
KK AZS Jelenia Góra - Arcus SMS PZKosz Łomianki

XVII kolejka – 30 stycznia 2008
CCC Polkowice - MTK Pabianice
ŁKS Siemens AGD Łódź - TS Wisła Can Pack Kraków
Energa Toruń - INEA AZS Poznań
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - PKM Duda PWSZ Leszno
KK AZS Jelenia Góra - Lotos PKO BP Gdynia
Arcus SMS PZKosz Łomianki - MUKS Poznań
Cukierki Odra Brzeg - Utex Row Rybnik

XVIII kolejka – 2 lutego 2008

TS Wisła Can Pack Kraków - CCC Polkowice
MTK Pabianice - Cukierki Odra Brzeg
Utex Row Rybnik - Arcus SMS PZKosz Łomianki
MUKS Poznań - KK AZS Jelenia Góra
Lotos PKO BP Gdynia - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
PKM Duda PWSZ Leszno - Energa Toruń
ŁKS Siemens AGD Łódź - INEA AZS Poznań

XIX kolejka – 9 lutego 2008
MUKS Poznań - Lotos PKO BP Gdynia
KK AZS Jelenia Góra - Utex Row Rybnik
Arcus SMS PZKosz Łomianki - MTK Pabianice
Cukierki Odra Brzeg - TS Wisła Can Pack Kraków
CCC Polkowice - INEA AZS Poznań
ŁKS Siemens AGD Łódź - PKM Duda PWSZ Leszno
Energa Toruń - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski

XX kolejka – 16 lutego 2008
Lotos PKO BP Gdynia - Energa Toruń
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - ŁKS Siemens AGD Łódź
PKM Duda PWSZ Leszno - CCC Polkowice
INEA AZS Poznań - Cukierki Odra Brzeg
TS Wisła Can Pack Kraków - Arcus SMS PZKosz Łomianki
MTK Pabianice - KK AZS Jelenia Góra
Utex Row Rybnik - MUKS Poznań

XXI kolejka – 20 lutego 2008
CCC Polkowice - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń
Utex Row Rybnik - Lotos PKO BP Gdynia
MUKS Poznań - MTK Pabianice
KK AZS Jelenia Góra - TS Wisła Can Pack Kraków
Arcus SMS PZKosz Łomianki - INEA AZS Poznań
Cukierki Odra Brzeg - PKM Duda PWSZ Leszno

XXII kolejka – 23 lutego 2008

Lotos PKO BP Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź
Energa Toruń - CCC Polkowice
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Cukierki Odra Brzeg
INEA AZS Poznań - KK AZS Jelenia Góra
TS Wisła Can Pack Kraków - MUKS Poznań
MTK Pabianice - Utex Row Rybnik
Arcus SMS PZKosz Łomianki - PKM Duda PWSZ Leszno

XXIII kolejka – 1 marca 2008
MTK Pabianice - Lotos PKO BP Gdynia
Utex Row Rybnik - TS Wisła Can Pack Kraków
MUKS Poznań - INEA AZS Poznań
KK AZS Jelenia Góra - PKM Duda PWSZ Leszno
Arcus SMS PZKosz Łomianki - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
Cukierki Odra Brzeg - Energa Toruń
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź

XXIV kolejka – 5 marca 2008
Lotos PKO BP Gdynia - CCC Polkowice
ŁKS Siemens AGD Łódź - Cukierki Odra Brzeg
Energa Toruń - Arcus SMS PZKosz Łomianki
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - KK AZS Jelenia Góra
PKM Duda PWSZ Leszno - MUKS Poznań
INEA AZS Poznań - Utex Row Rybnik
TS Wisła Can Pack Kraków - MTK Pabianice

XXV kolejka – 8 marca 2008
TS Wisła Can Pack Kraków - Lotos PKO BP Gdynia
Utex Row Rybnik - PKM Duda PWSZ Leszno
MUKS Poznań - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
KK AZS Jelenia Góra - Energa Toruń
Arcus SMS PZKosz Łomianki - ŁKS Siemens AGD Łódź
Cukierki Odra Brzeg - CCC Polkowice
INEA AZS Poznań - MTK Pabianice

XXVI kolejka – 19 marca 2008
Lotos PKO BP Gdynia - Cukierki Odra Brzeg

CCC Polkowice - Arcus SMS PZKosz Łomianki
ŁKS Siemens AGD Łódź - KK AZS Jelenia Góra
Energa Toruń - MUKS Poznań
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Utex Row Rybnik
PKM Duda PWSZ Leszno - MTK Pabianice
INEA AZS Poznań - TS Wisła Can Pack Kraków
Ostatnio zmieniony przez qiero 2008-09-15, 16:36, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 12:22   

KADRA ZESPOŁU

4. Ałła Jurlagina 1982 rozgrywająca 170 cm RUS
5. Daria Cybulak 1981 obrońca/skrzydł. 176 cm POL
6. Aleksandra Teklińska 1992 obrońca/skrzydłowa 178 cm POL
7. Agata Bachryj 1987 skrzydłowa 176 cm POL
8. Joei Clyburn 1984 obrońca/skrzydł. 185 cm USA
9. Marta Szymańska 1990 skrzydłowa 186 cm POL
10. Jekaterina Dworska 1973 center 198 cm RUS
11. Mirela Pułtorak 1988 skrzydłowa 188 cm POL
12. Khaili Sanders 1982 skrzydł./center 191 cm USA
13. Justyna Daniel 1986 obrońca/skrzydł. 179 cm POL
14. Małgorzata Kudłak 1988 skrzydłowa 186 cm POL
15. Magdalena Rzeźnik 1983 obrońca 171 cm POL
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-24, 12:57   

Pary I rundy play off

Lotos PKO BP Gdynia – ŁKS Siemens AGD Łódź
Wisła Can-Pack Kraków – INEA AZS Poznań
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. – Utex ROW Rybnik
PKM Duda PWSZ Leszno – CCC Polkowice

Terminarz play out

I kolejka – 26 marca
Cukierki Odra Brzeg – Finepharm AZS KK Jelenia Góra

MUKS Poznań – Arcus SMS PZKosz Łomianki

II kolejka – 29 marca
Arcus SMS PZKosz Łomianki – Cukierki Odra Brzeg

Energa Toruń – MUKS Poznań

III kolejka – 2 kwietnia
Cukierki Odra Brzeg – Energa Toruń

Finepharm AZS KK Jelenia Góra – Arcus SMS PZKosz Łomianki

IV kolejka – 5 kwietnia
MUKS Poznań – Cukierki Odra Brzeg

Energa Toruń – Finepharm AZS KK Jelenia Góra

V kolejka – 9 kwietnia
Arcus SMS PZKosz Łomianki – Energa Toruń
Finepharm AZS KK Jelenia Góra – MUKS Poznań
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 34
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-24, 16:05   

a są rewanże ??
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-24, 16:15   

steve napisał/a:
a są rewanże ??

nie wiadomo, grają dopóki nie wyłoni się spadkowicz - 13. miejsce
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-06, 11:26   

Terminarz II rundy play out w Ford Germaz Ekstraklasie

XXXII kolejka – 12 kwietnia

Finepharm AZS KK Jelenia Góra – Cukierki Odra Brzeg
Arcus SMS PZKosz Łomianki – MUKS Poznań

XXXIII kolejka – 16 kwietnia
Cukierki Odra Brzeg – Arcus SMS PZKosz Łomianki
MUKS Poznań – Energa Toruń

XXXIV kolejka – 19 kwietnia
Energa Toruń – Cukierki Odra Brzeg
Arcus SMS PZKosz Łomianki – Finepharm AZS KK Jelenia Góra

XXXV kolejka – 23 kwietnia
Cukierki Odra Brzeg – MUKS Poznań
Finepharm AZS KK Jelenia Góra – Energa Toruń

XXXVI kolejka – 26 kwietnia
MUKS Poznań – Finepharm AZS KK Jelenia Góra
Energa Toruń – Arcus SMS PZKosz Łomianki
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, fge, sezonie, terminarz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu