Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Cukierki Odra Brzeg przed sezonem 2007/08
Autor Wiadomość
Bart 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-06-05, 11:07   Cukierki Odra Brzeg przed sezonem 2007/08

Tego należało sie spodziewac, po nieoczekiwanie słabym zakończonym sezonie FGE kluczowe koszykarki zmieniły kluby, Martyna Koc podpisala kontrakt z Dudą Leszno,Babicka poszła do AZS Gorzów,a Marczewską byl zainteresowany klub z Leszna ale jeszcze nie wiadomo gdzie trafi. To była dobra decyzja aby rozstac sie z zawodniczkami na których były opierane najwieksze nadzieje, a zawiodły na całej linii (Anka i Martyna) ale zarząd i prezes klubu: gdzie są jakies wzmocnienia????
Ostatnio zmieniony przez qiero 2007-06-26, 05:47, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-05, 11:20   

Bart napisał/a:
gdzie są jakies wzmocnienia????


Jak już sam Trener Kubiak wspominal o powrocie Mireli Pultorak oraz 3 zawodniczki amerykańskie będziemy mieć w zespole z 7, które oglądają.
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-05, 12:24   

z tego co wiem to poszukiwania nowych zawodniczek do Cukierków cały czas trwają, zarząd ma na oku kilka amerykanek nad którymi sie zastanawiają,ale sa tez szukane zawodniczki z innych krajów,tak bardziej na wschód od Polski :wink: na razie jest za wczesnie aby gdybac zabaczymy jak sprawy beda sie miały za miesiąc, a wszystko zalezy od kasy niestety.... :oops: . Ale faktem jest to że jeśli Klub nie wzmocni sie znacznie to będzie jeszcze gorzej niż w ubiegłym sezonie.....
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-06-05, 17:34   

..póki co kierownictwo klubu dzwoni do polskich zawodniczek z polskiej ligi z zakończonymi kontraktami.. jest szansa, by w Brzegu została Kim - na spektakularne transfery nie ma co liczyć - jak wspomniał Hamulec - brak kasy.. Nie oszukujmy się - najpierw nasycą się bogate kluby, a Odra będzie pozyskiwać zawodniczki, które nie znajdą zatrudnienia w dobrych klubach i pozostaną na rynku transferowym..
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-06-09, 09:22   

Drużyna Cukierków Odry Brzeg straciła kolejną zawodniczkę. Po Małgorzacie Babickiej (w nowym sezonie zagra w AZS-ie PWSZ Sowood Gorzów Wlkp.) kolejną koszykarką, która opuściła ekipę prowadzoną przez Krzysztofa Kubiaka jest Martyna Koc. - W piątek podpisałam kontrakt z zespołem z Leszna i to już mogę oficjalnie zakomunikować - powiedziała nam zawodniczka.

[/i]

24-letnia koszykarka wybrała ofertę Dudy Tęczy PWSZ Leszno, chociaż jej usługami zainteresowana była także INEA AZS Poznań. Co zatem zadecydowało, że wybór padł właśnie na drużynę z Leszna? - Jesteśmy zawodowymi koszykarkami i nie ukrywam, że warunki jakie zaproponował ten zespół były dla mnie bardzo korzystne. Zespół Dudy sprawiał w poprzednim sezonie dobre wrażenie, klimat w ekipie wydawał się bardzo dobry, tworzyli zgrany zespół dlatego też zdecydowałam się podpisać kontrakt z tym właśnie zespołem - wyjaśnia nowa zawodniczka leszczyńskiej drużyny.


Martyna Koc w sezonie 2006/2007 rozegrała w barwach brzeskiej Odry 28 meczów, w których średnio zdobywała 7.5 punktu, miała także 4.6 zbiórki, 0.6 asysty i 0.4 bloku na mecz.

Mariusz Kolekta

www.PLKK.pl
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2007-06-09, 12:40   

A wiadomo chociaż za kim nasi sie rozgladaja z kim rozmawiaja, z kim sa blisko podpisania kontraktu???
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-09, 15:28   

z tego co wiem to jeszcze nic nie jest podane do publicznej informacji, wiec chyba sie tego nie dowiemy tak szybko...... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2007-06-14, 20:53   

Jejciu jak nasi nie pomyslą szybko nad wzmocnieniami to niestety ale jesteśmy jednym z głównych kandydatów do spadku taki rybnik sie wzmacnia a ostatnio toruń:lamparska nasze pcheła i czeska..... oj marne szanse te nasze cukierki maja w tym sezonie.... :(
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-15, 05:07   

z tego co słyszałem to jest już pełny skład, ale ze względu na to, że umowy nie są jeszcze dopięte na ostatni guzik, informacje nie są jeszcze oficjalnie podawane
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-16, 07:25   

Jak podaje NTO, po odejściu Małgorzaty Babickiej do Gorzowa i Martyny Koc do Leszna, kolejne dwie zawodniczki brzeskiego zespołu zmieniły barwy. Anna Marczewska i Joanna Chełczyńska, będą w przyszłym sezonie grały w MMKS Energa Katarzynki Toruń (w minionym sezonie - Nova Trading). Klub ten wprawdzie spadł z ekstraklasy, ale wykupił "dziką kartę" i nadal będzie grał w Ford Germaz Ekstraklasie. Joanna Chełczyńska po czterech latach gry w Brzegu wraca więc do miasta, w którym zaczynała swoją karierę i skąd przyszła do Cukierków.
Wiele wskazuje na to, że odejdzie też Olena Proszczenko, którą interesuje się AZS Poznań. Nie zagrają też prawdopodobnie Kimberly Williams i Amber Watts, które znacznie podniosły swoje wymagania finansowe.
Wygląda więc na to, że w nowym sezonie zespół, który nadal będzie prowadziła para trenerska Krzyztof Kubiak - Dariusz Konstańciuk, będzie miał w składzie tylko cztery zawodniczki z poprzedniego sezonu: Magdalenę Rzeźnik, Agnieszkę Makowską oraz dwie wychowanki - Justynę Daniel i Agatę Bachryj. Do tego najprawdopodobniej dojdzie Mirela Pułtorak, któa zakończyła edykację w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Skład będzie jeszcze uzupełniony o pięć nowych koszykarek, które prawdopodobnie już są znane i wkrótce ich nazwiska zostaną podane do publicznej wiadomości.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-18, 17:02   

Kontrakt z Cukierkami podpisała Daria Cybulak (jak podaje dzisiejsza NTO). To była zawodniczka Meblotapu Chełm, a przez kilka osttanich sezonów kapitan niemieckiego BBV Lipski, z którym Cukierki często grały na turniejach.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-18, 19:01   Zmiany w składzie Cukierków

Trzy zawodniczki z USA i jedna zza wschodniej granicy zagrają w brzeskim zespole w nowym sezonie.

W ubiegłym tygodniu trener Krzysztof Kubiak nie chciał ujawniać żadnych szczegółów swojej pracy, gdyż nie miał oficjalnego potwierdzenia, że poprowadzi zespół. W sobotę prezes Czesław Greczyn poinformował go jednak, o tym, że z Dariuszem Konstanciukiem są trenerami. Okazało się, że jest już gotowy skład i odejścia zawodniczek z Brzegu nie były przypadkowe.

- Już wcześniej, kiedy zarząd poszukiwał nowego szkoleniowca, miałem koncepcję składu i pracy z drużyną, którą przedstawiłem prezesowi - mówi Kubiak. - Zdecydowałem, że nie będziemy przedłużać umów z Oleną Proszczenko, Anną Marczewską, Małgorzatą Babicką i Martyną Koc. Te koszykarki nas zawiodły. Szkoda tylko, że z przyczyn rodzinnych do Torunia wraca Joanna Chełczyńska, którą chcieliśmy zatrzymać.

Miejsce wymienionych zajmą nowe koszykarki. Najprawdopodobniej w Brzegu wylądują trzy Amerykanki.

Więcej w NTO
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-18, 19:11   

No zobaczymy jak to wyjdzie,oby tylko młode coś pokazały... A ściągnięcie Cybulak uważam za dobre posunięcie,może pokazać ciekawą koszykówke.Pożyjemy zobaczymy...
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-18, 19:15   

Wg. mojej osoby nic to nie da... :) ale życzę Cukierkom jak najlepiej!
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-18, 19:20   

Zobaczymy co to za Amerykanki wynalazł pan Kubiak...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, brzeg, cukierki, odra, przed, sezonem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu