Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: smooth
2007-10-29, 19:45
Agnes vs. JOKER
Autor Wiadomość
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-24, 23:31   Agnes vs. JOKER

[/quote]
Agnes napisał/a:
za to że prawde tu napisałam
widzę że tez przestrzegasz interpunkcji :cry: żałosna jesteś

Moderowany przez smooth:
Wyodrębnione z tematu <Pisowania> Popraw forumowicza !
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-25, 00:18, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-24, 23:35   

JOKER napisał/a:
Agnes napisał/a:
za to że prawde tu napisałam
widzę że tez przestrzegasz interpunkcji :cry: żałosna jesteś



joker mówiąc(pisząc) o interpunkcji nie mam na myśli braku przecinka przed "że", tylko o braku jakichkolwiek przecinków i kropek. każdy chyba pamięta Twój post w którym ktoś wbił 'siekiere dla lekarza' z którego nie dało sie nic zrozumieć... i nie wiadomo do tej pory, kto wbił dla kogo siekiere i kto umarł przez kogo...
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-10-24, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-24, 23:44   

ja to mówiłem do ciebie czy dla ciebie trzeba pisać jak dla dziecka ile razy mam ci pisać czytać ze zrozumieniem nie umiesz nie przestrzegam interpunkcji i nie będę bo mi się nie chce ciężki to takie dla ciebie do zrozumienia?pytam?bo widzę że tak! mi chodziło o ciebie czepiasz się kogoś a sama lepiej nie robisz!

Moderowany przez smooth:
Nie piszemy post pod postem. Używamy funkcji "edytuj". Scalono


Agnes napisał/a:
kto wbił dla kogo siekiere i kto umarł przez kogo...
hehe a pytam o kogo się rozchodzi?chyba o tego kolesia co zaatakował lekarza i wbił mu siekierę w plecy widzisz ciężko ci coś pojąć trzeba jak dla małego dziecka tłumaczyć gdybyś wzięła pod uwagę to że policjant odpada lekarz też pielęgniarka też ty chyba widzisz ducha w tym co czytałaś :? bo nie możesz się dopatrzeć że to sie rozchodzi o tego jednego kolesia gdzie go pózniej policjant zastrzelił naprawdę ciężkie do zrozumienia !!!! :lol:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-25, 00:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-24, 23:51   

tak, do mnie trzeba pisać jak dla dziecka :lol: przykładowo do Zbychaa(czy jak tam to sie odmienia :P ) chociaż ma o ile pamiętam 33 lata też trzeba pisać jak dla dziecka :) ale co dzie dziwić... w końcu jestem pusta jak obsługa młotka hahaha

Ty sobie lepiej meliske zaparz i sie tak nie denerwuj bo Ci jeszcze jakaś żyłka pęknie czy coś... ;)

ps. gdybyś nie był taki arogancki, bezczelny i chamski to bym sie nie czepiała, ale chamstwa nie zniese! (i góralskiej muzyki)


zresztą... jak chcesz możemy założyć temat o Twoim poście i sie zobaczy, czy tylko ja go nie rozumiem... może jest wiecej osób pustych jak obsługa młotka... :lol:
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-10-25, 00:00, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-25, 00:00   

Agnes napisał/a:
arogancki, bezczelny i chamski
tylko dla ciebie i to jest duża różnica należysz do osób GDZIE ja mówię do nich"Idę swoją drogą nie daję sie wrogą"

Moderowany przez smooth:
I znowu post pod postem.
Agnes napisał/a:
ale chamstwa nie zniese! (i góralskiej muzyki)

..i pisania post pod postem !!!
Scalono !


dla mnie to nawet możesz latać nago po rynku w brzegu
I TAK SIE NIE ZMIENIE... BEDE SOBA NA ZLOSC INNYM...
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-25, 00:45, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-25, 00:02   

JOKER napisał/a:
Agnes napisał/a:
arogancki, bezczelny i chamski
tylko dla ciebie


nie sądze... przeczytaj sobie swoje własne wypowiedzi, które zacytowałam powyżej.. zresztą jeżeli tylko dla mnie... wiesz jak mówią... jak Kuba Bogu... :]

dobranoc... i jak sądze do jutra..
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-10-25, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-25, 00:23   

Agnes napisał/a:
nie sądze... przeczytaj sobie swoje własne wypowiedzi, które zacytowałam powyżej..
wszystkim bym powiedział sorry że np. ich uraziłem ale nigdy w życiu tobie byś była tą ostatnią w galaktyce do której bym to powiedział :lol: :lol: :lol: i nie zasługujesz z mojej strony nawet na odrobinę skruchy wszyscy ale nie TY! :P :-P :P i już tu teraz sie zarzekam że nie mam już z tobą ochoty pisać...


Miguel Cervantes de Saavedra

Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć.

Honor i zysk osiągnięcia czegoś nie sypiają w tym samym łożu.

:censored:
Ostatnio zmieniony przez JOKER 2007-10-25, 00:39, w całości zmieniany 5 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-25, 07:20   

nie potrzebuje Twoich przeprosin, ale poprostu jak widze Twoje zachowanie(tutaj i na gg) i widze Twój wiek, to zaczynam wątpić....


bez urazy, ale robisz z siebie troche pośmiewisko... :) w sumie to ja troche też z siebie robie, bo wdaje sie z Tobą w te dziecinne dyskusje, ale przyznam szczerze, że sprawia mi to frajde :P

Cytat:
..NA ZLOSC INNYM

typowe zachowanie 10latka
pozdrawiam.


Nie ma nic gorszego niż aktywna głupota.
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-10-25, 07:26, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-25, 13:52   

Hahah Joker powiem Ci jako osoba, która zna Cie osobiście, że to co tutaj robisz jest żałosne.
JOKER napisał/a:
ja to mówiłem do ciebie czy dla ciebie trzeba pisać jak dla dziecka ile razy mam ci pisać czytać ze zrozumieniem nie umiesz nie przestrzegam interpunkcji i nie będę bo mi się nie chce ciężki to takie dla ciebie do zrozumienia?pytam?bo widzę że tak! mi chodziło o ciebie czepiasz się kogoś a sama lepiej nie robisz!
I przez to że nie przestrzegasz interpunkcji ten słowotok jest bardzo trudny do zrozumienia. Zajżyj sobie na jakikolwiek post 12-14 latka. Każdy z nich jest poprawniej napisany niż Twoje, nie wspominając już o tym, że Ty dorzucasz do tego mase wylgaryzmów, takich jak "kretynizm" czy "pieprz..." Może interpunkcja nie jest wazna dla Ciebie, ale dla innych jest, bo my mimo wszsysko możemy sobie wstawić w Twoje zdania gdzieś przecinki, ale jeżeli wstawimy je w inne miejsca niż powinny być wstawione przez Ciebie, to wyjdzie coś jeszcze cięższego do zrozumienia niż każdy Twój post np:
JOKER napisał/a:
ja to mówiłem do ciebie czy dla ciebie trzeba pisać jak dla dziecka ile razy mam ci pisać czytać ze zrozumieniem nie umiesz nie przestrzegam interpunkcji i nie będę bo mi się nie chce ciężki to takie dla ciebie do zrozumienia?pytam?bo widzę że tak! mi chodziło o ciebie czepiasz się kogoś a sama lepiej nie robisz!
to jest Twoja wypowiedź. Prawidłowo interpunkcyjnie( nie bede sie starał poprawić budowy zdań) powinno wygladać tak

ja to mówiłem do ciebie. Czy dla ciebie trzeba pisać jak dla dziecka? ile razy mam ci pisać? czytać ze zrozumieniem nie umiesz? nie przestrzegam interpunkcji i nie będę bo mi się nie chce. ciężkie to takie dla ciebie do zrozumienia?pytam?bo widzę że tak! mi chodziło o ciebie. czepiasz się kogoś, a sama lepiej nie robisz!

a Tu masz przykład jak mozna zinterpretować Twoja wypowiedz wstawiając znaki intrerpunkcyjne w inne miejsca:

ja to mówiłem do ciebie czy dla ciebie? trzeba pisać. jak dla dziecka ile razy mam ci pisać czytać? ze zrozumieniem nie umiesz nie. przestrzegam interpunkcji. i nie będę bo mi się nie chce. ciężkie to takie. dla ciebie do zrozumienia?pytam?bo widzę że tak! mi chodziło o ciebie czepiasz się kogoś a sama lepiej nie robisz!


Widzisz różnice?? niby ten sam słowotok, a skoro Ty innym forumowiczom zostawiasz swoją wypowiedz w stanie że tak powiem "surowym" każdy moze ją zrozumieć inaczej.


Aaaa i jeszcze zachowujesz się jak rozwydrzony bachor dając sobie podpis nad avatarem "suck my ass A...s"
Ostatnio zmieniony przez Juni 2007-10-25, 17:10, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-25, 14:13   

i Joker zanim napiszesz kolejnego posta , pozwól że na niego odpowiem.. bedzie łatwiej. nie kazałam Junikoksowi napisać tego posta i sie nim nie bronie :]
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2007-10-25, 18:32   

sory ze sie wtrace :P ale nie rozumiem jak ktos moze uzywac polskich znakow, a nie uzywac chociazby przecinkow :P
jak dla mnie szybciej jest unikac polskich znaczkow, a przecinka czasem postawie a kropke to juz na pewno :P
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-25, 19:53   

Cytat:
Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć.



skoro tak, to dlaczego nie potrafisz sie przyznać do błędu i piszesz mi, że jestem ułomna i ..... zamiast przyznać mi racje(bo dobrze wiesz, że ją mam)? nie masz na tyle honoru i odwagi? nie widze w takim razie sensu napisania przez Ciebie, że pomysł Smootha na temat z błędami jest dobry, skoro ma on pomijać Twoją osobe, bo oburzasz sie jak... no własnie nawet nie wiem jak... :?
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-25, 22:06   

Agnes dam Ci radę:
Nie kłóć się z głupcem, ktoś mógłby nie zauważyć różnicy...
albo:
Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw zniżysz się do jego poziomu, a potem pokona Cię doświadczeniem...
ZiPi :)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-10-25, 23:03   

colutea napisał/a:
nie rozumiem jak ktos moze uzywac polskich znakow, a nie uzywac chociazby przecinkow :P


Też mnie to bardzo dziwi :roll:
Przyznam, że ciężko czyta się zdania, które nie zawierają w sobie znaków interpunkcyjnych, które właściwie są nieodzownym elementem wypowiedzi pisemnych.
Czasami jak czytam taki post, to trzy razy muszę go przeanalizować, bo tak jak wcześniej przykład podał Junikoks, można sobie wytłumaczyć na kilka różnych sposobów.
A potem z tego wynikają jakieś dziwne kłótnie, nieporozumienia, z nich powstają wulgaryzmy i padają obraźliwe słowa i tak właśnie koło się kręci. I pomyśleć, że to wszystko przez małe, niewinne kropeczki i przecinki.

Pomijam już fakt, że wyzywanie się na forum (i nie tylko) jest dla mnie maksymalnie dziecinne i uważam, że wręcz nieodpowiednie dla dzieci, powiedzmy powyżej 12 roku życia.

Więc apeluję o trochę więcej kultury osobistej i przestrzeganie zasad interpunkcji :)
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-26, 00:37   

Od: JOKER
Do: zipi
Wysłany: Dzisiaj 21:12
Temat: frajer Cytuj wiadomość
Głupca to koleś masz w rodzinie więc spłyń frajerze... i zastanów co napisałes jak piszesz głupiec to po co piszesz o doświadczeniu :) pozdrawiam

Ja to mogę poszukać w rodzinie, ale Ty na pewno nie musisz - jesteś nim.
Wiesz do czego służy młotek ? Weź się nim puknij w czoło.
Nie pozdrawiam.
ZiPi
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: agnes, joker, vs


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 39
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu